Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
7. jún 2010

pekne slnieckovske ranecko, u nas krasne slnecne paprsky tak ako skoro vsade 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

tak mi sme mali paradny vikendik, a hlavne po stranke papanicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cely vik....sme starvili na domceku bolo uzasne 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a mala som same zdrave jedla, domacu slaninku, a taklobaska, teda stala za hriech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nedela to bolo pecene koleno, ktore sa pieklo celu noc v trube s prasiatkom to som uz nepapala , mne stacilo iba to kolienko, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prajem vsetkym krasny zaciatok tyzdna aby trval az do konca so samymi super vecami a dobrej naladicky 🙂 🙂 🙂

tija28
7. jún 2010

@brmbolcek - no uz to tak vyzera, ze cim viac tt tyzdnov vam pribuda aj s wolfi, tym viac zdravsich jedal jete - uz sa tesim na tie dalsie tyzdne tehulkovania.................mnammmmm 😀 😀 😀

no bambulky ............................idem ja uz pracovat - tak sa mi pekne majte, oddychujte, jedzte o 106 a pekne priberajte 😝 😝 😝

kiara15
7. jún 2010

pekny den aj ja som mala paradny vikend v sobotu som mala inventuru a v nedelu sa mi to snazil drahy vynahradit tak sme boli na Remate vo vodnom svete na pstruha bolo supeeeer 😉 😉

pozdravujem vas vsetky::::.............
@orsulka krasne tt 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanka.h
7. jún 2010

Ahojte babuľky krásny deň a ešte krajší týždeň prajem 🙂))

kiara15
7. jún 2010

dominka maly ma super fotto???ten jazyk nema chybu 😀 😀

zuzanka.h
7. jún 2010

No a čo sa týka môjho víkendu - tak sme celú sobotu makali na domčeku 🙂 a včera sme boli s mm a Jurášikom na obede , lebo sme mali výročie svadby 🙂

orsulka
7. jún 2010

ta kpekne...vsetgky makate na domoch 😉 😉 pripadne vegetite na chatach a vodnych svetoch .-))) no komu lepsie ???? 😅 😅 😅

Info for PD..... !!!!!!!
tak zajtra planujeme s mzuzkou stretko...poobede cca 14,15-14,30 by som dofrcala k nej a potom pojdeme niekam na prechádzku alebo co....... KIARKA,JANULA,LUCUL ????? vaše vyjadenia???? 😕 😕

lucula73
7. jún 2010

ahojte

orsulík - tie tt sa ti tam krásne hodia,super..že 7tt..... 🙂
ja neprídem orsul,už som včera aj kiarke hovorila,mi to zase nepasuje,lebo mm ide do roboty....a kiara zajtra tiež nemože....to ti asi hovorila,nie?však nech sa ešte vyjadrí,ale viem,že je v práci zajtra...

lucula73
7. jún 2010

zuzanka - aj my sme boli včera na obede v Trenčíne... 😀 ,ale taký malý jurášek vedľa nás nebol 🙂

orsulka
7. jún 2010

lucula.....zatial mi nehovorila......
to my sme sa so zuzkou len vcera tak nahodne dohodli...... ved tak potom dajte vediet, kedy by top vam vyhovovalo, alebo tak... 😉

cikyta
7. jún 2010

Ahojte helinky.
Všetky vás pozdravujem....
Ešte raz vám Orsulík,Kamka,Janka dakujem super prepadovku.Taku milu nedelu som dávno nemala.Ste neskutočne zlate dievčence.Aj muž vás chválil a bol smutný,že také super kamošky nebývaju bližšie ☹ Veru 😢
Dnes oblečiem Silvinke niečo z vášich darčekov 😉 Bude v tom nádherná! Sakra a možno sa ešte skôr vydá,ako mama! 😀

cikyta
7. jún 2010

Jáj jaká to sranda.Sisa našla taký leták z kozmetiky a tam odfotená modelka....a Sisa si hundre popod nos že:
-mama,mama
Tak reku idem pozrieť,na čo hovorí mama a to toto....
No jaký krásny den !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (chudiatko moje.Zrejme všetky tety su pre nu ešte mamy)

kuspitka
7. jún 2010

cikyta tak to mas dobre ,ked prenu je kazda mama

cikyta
7. jún 2010

Kuspi,no ako sa to vezme.
Včera vytiahla kamoške cicík von a veru,to už bola INA sranda ☹

kuspitka
7. jún 2010

cikyta tak to musel byt trapas?ale co narobis aspon sa nenudis

cikyta
7. jún 2010

Orsul,keby chcel byť nejaký zosuv pôdy,nech je MT bližšie k PD aj so ZA 😀

orsulka
7. jún 2010

Ciky......hihihihihih...ved podla mna v pohode to mala videla....a este aj dobre...šak ty si kočena...jak modelka, tak o čom točiš ????? 😉 😉
Kuspitka....mám sa fajn a citim sa dobre 🙂)))

cikyta
7. jún 2010

No veru.A ty sa máš ako Kuspi? Pochvál sa 🙂

cikyta
7. jún 2010

hahaha Orsul.Že jak modelka 😀 😀 😀 Ved sme nepili !!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
Co si pýtalo malinké na ranajky dnes??? 😉

kamka17
7. jún 2010

servuste 😎 😎

kuk album...ciky, hádam som mohla bez povolenia autora zverejniť Silvinku a váš bytík 😅
a tiež som vytešená, že sa nám to takto pekne podarilo vás navštíviť a ďakujeme za pohostenie a za všetko...(čipsy odlož nabudúce 😉 )
Silvinke velikú pusu na farebné líčko a pozdrav zlatému mužíkovi, lebo ste fakt milá zlatá rodinka, taká pohodička z vás ide...a hocikedy ti bude smutno, tak si to môžme zopakovať 😉

no a všetkým ostatným krásny slniečkový deň prajeme 😎 😎

kuspitka
7. jún 2010

cikyta tak celkom dobre.mala mi nevie zaspat len s placom caj nechce a velmi jej to tecie cez dudel tak neviem co uz mam robit.stale mame zapchu ,ked papa výživu tak uz neviem co mam robit.
moj muz je chory rak mamtoho dost.inak som sama doma....

orsulka
7. jún 2010

Ciky......jogut+pečivo.......o hodinu pecivo so syrokremom 2 ks......a zatial je ticho 😀 😀 😀 😀

janicca
7. jún 2010

Ciky ahoooooooj aj ja ešte raz ďakujem za super kulturnu vložku ;včerajšia nedela NO.1 -) tak keby som mala taký poklad doma ako máš ty tak každý deň by som mala slnko .... 😵 😵 😵

kuspitka
7. jún 2010

cikyta ty si aky cumel na caj pouzivala?

orsulka
7. jún 2010

kuspi....ty si stale taka smutna....nejaká.......co sa deje ????????? myslím, že Kamilka Vam urcite robi radosť a Vy sa z nej tiež tešite..... 🙂 🙂 🙂

kamka17
7. jún 2010

jani...presne keď kukám tie fotky, tak úsmev jak slniečko a až taký dobrý pocit na duši 😎 🙂 🙂
a neboj, poklad jeden máš už doma a taký malinký ako Silvinka sa isto zadarí ešte tento rok...však aj jeseň je dobrá na plodenie a výrobu pokladíkov 😉 😉

a kúpili sme včera broskyne...mám ich tu pod nosom na stole a taká vôňa čo z nich ide...že letoooooo...mňaaammm

cikyta
7. jún 2010

Kamka-no super fotky,len neviem,čo to má Sisa okolo pusy na tej prvej fotke.Akoby špinavé,no nemá mať z čoho 😀
A s tým zopakovaním som uplne za !!!!!! 😉 Všetkými desiatimi!
Odovzdám aj cmucik 😉

Kuspitka-a ako často spiná? Skus iný cumel na flašu.A na zápchu daj slivkovu šťavu,alebo slivkovu výživku.

Orsul- 🙂 Si predstav,že má len pol centimetríka a už kolko spapá beťárik malý (alebo malá) 😅

O Jani že dík,no škoda,že bola Sisa taká nejaká kludná a ani tanec,nič ☹ ...... 😅 potom to vizera,že si vymýšlam.Fakt bola až moc dobručká. 🙂

kuspitka
7. jún 2010

orsulka hej robi radost,ale som sama doma a uz obcas nevladzem.durko je chory nieco mu nasli na pecienke tak mam toho vela az moc

kuspitka
7. jún 2010

cikyta najviac buva tak 3h viacej nie.slivky nam neurobili dobre jej taketo veci nepomahaju.
tolko cumlov mame a cez vsetko to tecie tak velmi.aky caj si davala malej?

cikyta
7. jún 2010

Kuspi,no to už neviem...ale vždy som prišla do lekárne pýtala cumel na čaj a povedala som aj vek dieťaťa.Lebo máš rozdelené podla toho,čo idu s ním piť,či čaj,či kačšu,či mlieko.No a ešte sa to delí aj podla veku dieťaťa.Oni ti tak poradia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre