Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
15. jún 2010

@cikyta klud maminka...............ved nezjedla tu špongiu celu !!!!!!! 😀 😀 😀 ten kusok zas pojde druhou stranou von...neboj .-))))))

toe chilli susene papricky, to som mala recept od Cikytky..... 😉 😉

pige
15. jún 2010

@cikyta dik 🙂 , tak vas skusene zienky posluchnem

orsulka
15. jún 2010

@pige 😉 😉 😉 😉 😉

kamka17
15. jún 2010

no mňa porazí...človek tu chvíľu nie je, urobia sa tu zmeny na koňovi a už som mimo realitu...ORSUL....že bomba..že sa tešíííííííííímeeeeeeee a držíme dvojnásobne palce 😎 😉 😉 😉 😉 😉

brmbolcek...na poradňu ideme v utorok, tak nám už hádam povedia, čo to bude 😅 😅 🙂

orsulka
15. jún 2010

@pige cikytka ti už napisala ako sa maju chrumat 😉

pige
15. jún 2010

a este jedna otazka pre vsetky: po vklade embrijka ste kolko lezali? Oni vravia kludovy rezim, myslia tym sustavne lezanie, ci su povolene aj prechadzky..

orsulka
15. jún 2010

@kamka17 cmuk moja...dikes 🙂))))) ja sa už tesim, že hadam sa drobec otoci tym spravnym smerom .-))))) aj si niečo želate viac ???? dievcatko - chlapca????? ci ???? 😕

pige
15. jún 2010

@orsulka ano dakujem, uz som to nasla, trosku sa mi to tu na konikovi zda neprehladne, ale zvykam si 🙂

orsulka
15. jún 2010

@pige ja osobne....som polihovala v den vkladu a den po......dalsi den som si urobila radost a ovehavala som tri hodiny nákupne centra a kochala sa, a nakupovala trosku.... a potom už som sa každy den hybala tak normalne, aj navarit, aj porobit, aj oddychovat.......ale nesla som do prace týžden.....bola som tak mimo nejake prac. stresik, aj ked byva malo, tak predsa len...som si vegetovala doma, a na prechádzke a tak 😉

orsulka
15. jún 2010

@pige tak to po tychto zmenách sa to zdá viacerým....

lucul...adminka odpisala, že jednym sa to paci po starom, inym po novom......takže je to otazka zvyku 😉

janicca
15. jún 2010

@pige kľudový režim ?no pri každej je to individuálne ale tie prve dni je potrebné trošku z pomaliť a oddychovať....napr ja som bola na PN a ležala som s vyloženými nohami a ništ........ a teraz keď pôjdem zoberiem dovču na cca 5 dní a potom pôjdem do práce .... 😉

pige
15. jún 2010

@janicca
@orsulka asi sa treba zariadit tak ako to clovek citi, ze? Hlavne si aby clovek nic tazke nedvihal a bude tak ako ma byt 😉 😎

cikyta
15. jún 2010

Kokos ved nepoznám nikoho,komu by sa to tu teraz páčilo !!!!!!!!!!!!! 😠
@pige Ja som ležala cestou domov v aute po ET a potom aj doma.Vstávala som len na WC,inak nie.No a na druhý den som tiež sem tam polihovakla,no chodila aj von venčiť hafíka a tak...bežne domáce práce. 😉

cikyta
15. jún 2010

@pige no a záleží,akú máš prácu.Ak nič ťažke,tak môžeš kludne pracovať,no ak ju máš fyz.ťažku,či psych.náročnu,to radčej bud doma na PN v klude 😵

pige
15. jún 2010

@cikyta budem doma dovolenkovat takze budem mat piankoooo 😎 len som chcela vediet kolko dni mam byt zalezena pod perinkou 😀 😀 😀

janicca
15. jún 2010

@pige áno presne tak ako to človek cíti ...napr jedna kočka mzuzka išla po vklade na druhý deň do UK letecky z 10 kkg kufrom a už má dvoch krásních svištíkov........ 😵 😵

kamka17
15. jún 2010

baby...keď už sa spomína to čili...či nevadí, ak ja teraz papáme štipľavé ??

orsul...ja ti akosi stále neviem, že čo chcem...však hlavne že to bude zdravé a živé...nemusí byť až také živé ako Silvinka 😅 😅 ale tak zvládneme aj to 😀

cikyta
15. jún 2010

@kamka17 nemala by si teraz moc štiplave.Nerobí to najlepšie maternici a tak asi ani bábu...

No veru,nemusí byť až také žive,ako Silvinka 😀 Keby boli všetky deti,ako ona,tak má každý jedináčika 😀 A druhe ani bohovi 😀

pige
15. jún 2010

@janicca hmm, tak to je parada, lebo asi cim viac sa clovek sleduje a je "presmradeny" tym horsie. Mne sa tiez zda zbytocne vylihovat cely tyzden, ved ked sa to ma uchytit tak sa aj tak stane, hlavne nech je pohoda a klidek 😀

janicca
15. jún 2010

@pige máš pravdu hlavne je psychická pohoda keď som bola prvý krát tak div že ma drahý na rukách nenosil........teraz už viem do čoho idem a koooooooopec vecí som sa dozvedela sem na MK všáááááák babule.... 😵

orsulka
15. jún 2010

@janicca ano zlatko...maš pravdu .-))))

pige
15. jún 2010

@janicca a zevraj aj pitny rezim je dolezity, no tak to bude trochu horsie u mna, lebo ja som taky H2O abstinent 😅 no veru tej vody vela denne nevypijem, ale tak sa nejak budem musiet donutit 😝

cikyta
15. jún 2010

Jasne 😵
Robia tu pivnične okná a rachotia,buchaju,vrtaju...
Kde môžem prísť uspať Sisu? 😢

cikyta
15. jún 2010

@pige ano aj vodičku treba,no záleží,kolko vážiš.

janicca
15. jún 2010

@cikyta ku mneeeeee 😵 😵 😵 hoci kedy aj o polnoci 😉

@pige áno je potrebné piť veľa vody ale mám pravdu povediac ja neviem či som pila dosť či málo.....ale s pitným režimom ja problém nemám ....... 😉

pige
15. jún 2010

@cikyta 57kg pri 164cm vyske

orsulka
15. jún 2010

@cikyta k nam nie...nám robia tie dvere..... 😔

cikyta
15. jún 2010

@pige No lebo napríklad ja som moc chudá a doktor vravel,že nemusím tie 3 litre vôbec dodržiavať.Stačí mi omnoho menej.
Ono aj nadmerne prelievanie nieje bohviečo.
@janicca OK Jani,balím cecok a ideme ku tebe robiť Hajííí...

@orsulka Tak do pivnice 😀

pige
15. jún 2010

@cikyta aha tak to si potom zistim, co a jak u pana doktorka, alebo u Gatovej, zalezi kto tam bude.

pige
15. jún 2010

tak dakujem este raz dievcata za rady, zatial sa s vami lucim a ja sem zase opat niekedy nakuknem 😀 pekny den vam vsetkym zelam 🙂 😎 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre