Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
8. júl 2010

@wolfskinka takze uz sa to pomaly blizi??
@orsulka ja sem vzdy nakuknem neboj ale len ked pridem domov 😉 😉

wolfskinka
8. júl 2010

@kiara15 blizi veru, uvidime zajtra, uz idem s taskou, ale dufam, ze ma poslu domov, citim sa dobre, kontrakcie nemam a brucho mi netvrdne

wolfskinka
8. júl 2010

@kiara15 blizi veru, uvidime zajtra, uz idem s taskou, ale dufam, ze ma poslu domov, citim sa dobre, kontrakcie nemam a brucho mi netvrdne

kiara15
8. júl 2010

@wolfskinka to uz aj s taskou?,noo som zvedava ako dopadnes drzim palcoky!!! 😉 😉

wolfskinka
8. júl 2010

@kiara15 no idem s taskou, ale aj nebudu kontrakcie pojdem domov, tak sme sa dohodli s doktorkou naco tam budem trcat cely vikend, ale ak sa jej nebude nieco zdat na monitore alebo na sone, zostavam v spitali, tak drzte palce nech si este vikend uzijem doma a potom uz dufam konecne pojdem rodit

orsulka
9. júl 2010

dobre ranko prajem.......dorana bol blbý sen.....a tak som sa bola rada, že som sa o piatej zobudila..... 😒 😉 🙂
takže všetkym krásny piatok prajem....bude nádherne počasíčko.....vikendik sa blíži !!! 😵 😵 😵
Wolfi.... hlavne tebe moja, prajem krasny vikend - aby bol doma 🙂)))

neviete co je s brmbolčekom?????? sak tá tu dievčinka nebola ani nepamatm....... už aj chýbaju jej slniečkovske usmevy a povzbudenia a dobra nalada.... 😵 😵 😀 😉 🙂 😉 🙂 😉 😵 😵

kamka17
9. júl 2010

pekné ránko prajem aj ja... 😎 😎 😎

orsul...tiež som mala nejaké divné sny, ale zabudla som našťastie, že o čom 😀 😀 ak hľadáš ciky, tak je v druhej témičke...a veru na brmbolcek myslím aj ja už od pondelka, že kde sa fláka... 😕 😕
a super, že ťa Ferino nechal samú bačovať domka...ale však nech si chlapi oddýchnu a zrelaxujú, keď už my nemôžme...môj drahý sa od budúceho štvrtka tiež do nedele chystá zas motorkovať s partiou, tak tiež budem sama 😒 ☹ 😒 ale oddýchnem aj ja bez neho, hihi 😅

lucula73
9. júl 2010

dobré ránko 😉

idem vás pozdraviť....sú prázdniny a ja nič nestíham,lebo mám doma dve deti 😀 ,ale čítam vás každý deň,tehulkám držím palčeky,nech všetko pokračuje ako má 😉

@orsulka ahojček,som rada,že sa máš dobre,len tak ďalej,pekne oddychuj....a že 11tt... 😕 ......a veru,ciky chodí do druhej temičky,čo neprídete aj vy kuknúť ??

😉 kamka - ty nám v pondelok konečne prezraď čo to bude,jasnačka? 😀

a wolfi určite dnes príde...to tak býva,keď už chcete niečo,aby bolo,tak to just sa bude naťahovať 😉

wolfskinka
9. júl 2010

ahojte,

taaaaakk a sme zase doma, ale iba na vikend, v pondelok nastup a v stredu sekcia ..... definitivne ... konecne, uz ma tak tlaci dole, ze ledva chodim, konbtrakcie ziadne a na monitore som bola hodinu, co ho nemohli zobudit a ani ho nezobudili
😀

orsulka
9. júl 2010

@kamka17
@lucula73
@wolfskinka ahojteeeeeeeeee 🙂

kamka...veri, že si fakt oddýchnes......mne je teda miestami aj pekne dlho...ale dnes pojdem svokrovcom na obed, tak sa nejako pretáram 😉
Lucula......tak cez prazdniny sa je čo otáčať, a nielen okolo Matuska ale aj malej, vymyslať program a nejako ju zabavit....
Wolfi...... takže 14.7. ??? to je už dohodnute?????? no tak super.....len sa pekne opatrujte aj cez vik, pozor na slniečko 🙂))) ani sa mi veriť nechce, že Matej už coskoro bude u vas domka 😵

wolfskinka
9. júl 2010

@orsulka no volala som s tou kamoskou tak mozno to bude uz v utorok, len cez vikend musime vydrzat pokope, lebo cez vikend je prec .... tak idem len lezat a lezat, no veru uz aby som ho mala na rukach a hlavne aby bol zdravy, dnes ked som bola v porodnici viezli vozik s babetkami ... mali ich tam asi 7 len take hlavicky, viezli ich asi na váženie alebo nejake vysetrenia ... to bol iny pohlad tolko babetiek pokope

orsulka
9. júl 2010

@wolfskinka aspon nebudeme s Tijou same polihávať cez taký prekrásny tropický vikend 😀 😀 😉 co Tijus?????? dufam, že neplanuješ zasek nejaku tu grilovacku 🙂)) ak ano, tak sa nechaj len pozvat 🙂)))

orsulka
9. júl 2010

@kamka17 a ty sa mas ako moja??? stale poctivo v praci a tak????? zdravotne a babo, vsetko OK????? 😉

wolfskinka
9. júl 2010

@orsulka ja neplanujem nic, zajtra ideme k nasim, muz ide kosit travu a ja budem lezat u nasich v dome, je tam super chladok , ziadne aktivity musim cez vikend vydrzat pokope, a potom sa uz moze narodit ... takze cely vikend leharo

kamka17
9. júl 2010

orsul...veru veru, stále pracujem ako drak...teda včera pol dńa dovča, dnes asi pol dňa dovča...inak chvíľami sa cítim tak všelijako...hlavne po včerajšom umývaní okien 😅 😅 😕 😕 ale nemá to za mňa kto spraviť a zo stáleho sedenia a ležania ma bolí chrbát a hlavne kostrč moja úžsná...a inak asi aj bábo je ok, hlavne večer a v noci máme veľké brucho a bolíme...ale to k tomu patrí, takže nejaké sťažovanie sa by mi nepomohlo 🙂 🙂 🙂

orsulka
9. júl 2010

@kamka17 ty mas že 22tt a ja že 11tt hihihihihihhiih 😀 😀 inak aj ja sledujem brucho, že večer je najaké "rozľahle" 🙂))))) a rano je take fajn...splasnute 🙂)))))

kamka17
9. júl 2010

no presne, celý deň ani neviem, že som tehu 😀 😀

a teda odchádzam dovolenkkovať a víkendovať...doma v tieni... 😎 😎 😎
pa

tija28
9. júl 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ........................ja som si uz aj do prace dneska na chvilocku odbehla - skontrolovat to tam, ale len na hodinku - tak nebojte 😉 ....@orsulka - ja mam taky lahky vysavac doma, ze ani kilo nema, tak s tym sa vysava jedna radost 😀 😀 😀 ..........a inak s tym lezanim pocas tohto slnieckoveho vikendu to bude fest tazke veru 😅 😅 😅

a ja som mala tiez divne sny v noci - a aj si pamatam, ze co ............ale nenapisem, lebo to bola taka haluz, ze ked som to povedala chlapovi, tak kukol na mna, ze ci som kompletna 😉

@kamka17 - no ja som velmi zvedava na to tvoje pohlavie, ze co to bude 😉 mozno viacej nez ty 😀 😀 😀

@wolfskinka - tak ja dufam stale v tu nedelu - my pojdeme akurat chalanovi na 18-tku oslavovat - tak by som oslavila hned aj tvojho mateja, co ty nato ???? 😎 😎 😎

cikyta
9. júl 2010

Ano Norika. Žijem. 😎

wolfskinka
9. júl 2010

@tija28 no nedela sa mi moc nehodi, neni tu ta moja doktorka musime vydrzat do pondelka rana, aj ked na jednej strane by som to mala najradsej za sebou, ale na druhej chceme pockat na nasu pani doktorku ... tak sa tu moc objavovat nebudem, budem poctivo lezat, aby som ho nevytriasla ... nech je v klude

vsetkym pekny vikend

marta222
9. júl 2010

Ahojte, zdravím všetky 😉 a prajem krásny deň...
@wolfskinka - tak v stredu príde Matej na svet 🙂 , teším sa 😀 😀 😀 . Ozaj a to som sa ťa chcela spýtať, že akých 6 zákrokov máš na krčku??? To si nejak nepamätám.
@orsulka - tebe som poslala IP.
@cikyta - ako sa máte so Sisou? Čo zaujímavého zasa vyviedla?
@tija28 - s tým upratovaním to moc nepreháňaj, ja tiež vysávam len s takou elektrickou metlou - len tak "light".
Ja sa dnes o 15:00 chystám na také ministretko zo spolužiačkami zo strednej - z nášho okresu - bude nás 5. Tak sa teším. Aj by som sa zaviezla naň sama, ale ešte mám trochu strach a keďže aj automatická prevodovka začala haprovať - tak ma zavezie drahý 😀 😀 😀
@kamka17 - tak ty sa cítiš - že umývanie okien 🙂 , to by som si ja určite netrúfla...

janicca
9. júl 2010

ahojte moje krásne ........😎 😎 tak sa hlásim že som v porádku okrem hlavy tej už nie je pomoci ..... 😀 som rada že sa vám darí,brušenka rastú detičky posluchajú ....atď atď...... 😵 😵 ......................tak mne došla včera mrcha ešte jedna a idem do toho a dufam že aj ja sa budem takto o rok trápiť či lahnúť či sadnúť a či čo budem robiť verím že bude šeeeeecko v poriadku ............ 😉 😉
@cikyta aká Norika ???? 😀 😀
@wolfskinka heš heš heš do porodnice 😉

marta222
9. júl 2010

@janicca - to som rada, že ťa vidím... Mám taký pocit, že si tu menej ako ja - to je povážlivé 😀 😀 😀

marta222
9. júl 2010

No, už tu nie je ani noha - lúčim sa aj ja s Vami - idem domov niečo zjesť. Majte sa krásne a prajem krásny víkendík 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
9. júl 2010

@janicca nemozem ist este az v pondelok, cez vikend tu neni doktorka, najskor mozem ist v pondelok ... tak ziadne hes hes, musim vikend este vydrzat ako kindervajce...

pekny vikend vsetkym

kiara15
9. júl 2010

@wolfskinka takze este vikend a a ides neboj vsetko bude ok drzim palce 😉 😉

inak pozdravujem vsetky od A ..........po ...Z 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
9. júl 2010

@kiara15 ja nebojim, len musim vydrzat vikend pokope a potom uz bude dobre

kiara15
9. júl 2010

@wolfskinka super ze sa nebojis ja som sa bala ked som prvy krat rodila ale vtedy clovek nevie do coho ide 😉 a co ta suseda nedostala infarkt ked ta videla este celu??? 😀 😀 😀

orsulka
10. júl 2010

prajem vsetkým krasnu sobotu aj nedelu 🙂)))) nádherný čas na vyletiky....tak šup-šup-šup niekam k vode alebo do hôr 😀 😀 😉

surviver
10. júl 2010

pekne ranko 🙂

orsulka,tak ako uživaš samotu? ale vlastne Ty ani nie si sama,ste traja .... 😉

orsulka
10. júl 2010

@surviver ahoj moja......celkom fajn....oddychujem 🙂)))
vcera som bola u svokrovcov na obede........dnes pride večer kamoška, tak ma hádam trošku "vyvenčí" 😉 😉 zajtra už dojde polovička......takže celkom to ide .-)))))
co mate v plane na vikend?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre