Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
31. júl 2009

mzuzi veru je tam frmol ale Gatova je na vsetko sama chuda 🙂

orsulka
31. júl 2009

mzuzka......ked ja fakt neviem koho by som sa opytala...... 😔

wolfskinka
31. júl 2009

no uz som tu z obeda s plnym bruchom najedena do prasknutia .... tatry sme presunuli zo soboty na nedelu v nedelu ma byt lepsie pocasie

wolfskinka
31. júl 2009

sa tu dobre bavim v terchovej bude vystupenie skupiny ..."Ticha domacnost" ... to je teda nazov ....

lusina
31. júl 2009

kiari, super správa, to som rada, že sa ti vaja pekne tvoria,inač je to sila, že picháš len tri dni a už tam toľko folikov. 🙂
to si picháš až 225IU ? to je teda dosť, či nie? ja pichám 150IU.
a neviete kedy si berie Gáťová dovču? bola by som rada, keby mi ona robila vklad, ja som s ňou veľmi spokojná.
a čo wolfi pozeráš? jánošíkove dni v terchovej-ťarchavej? tie su už od včera 😉

orsulka
31. júl 2009

wolfi......sak my nikam nejdeme 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
31. júl 2009

nie terchovsky budzogan

orsulka
31. júl 2009

tak...a pride riaditel......a idem sa pytat prec odiaalto...majitel odisiel, sialky umete, faktury urobene...ostatne ma cas v pondelok.......co vy na to??????????

😕

wolfskinka
31. júl 2009

na janosikovych okrem arzenu nic neni

ale budzogan vyzera dobre hlavne vecer, arzen, offspring, aya ... to by stalo za hriech

lusina
31. júl 2009

wolfi, ja nemusím ani arzén. 😅
ja som veľký fanda desmodu, tí ked niekde su, tak to mi bohato stačí 😀

kiara15
31. júl 2009

lusina ahoj ja picham preto tolko lebo uz mam aj dost rokov a tak na mna aj posobia tie lieky a mam aj ten kratky protokol tak uvidim som zvedava ako ty ?dnes sa zase dozviem kedy idem mozno pojdem aj pondelok 🙂

lusina
31. júl 2009

kiara IP

wolfskinka
31. júl 2009

lusina demosd je super ale nie je v terchovej ...

baby vosla som do jednej kancelarie a tam vyzleceny chlap do slipov, vosla do druhej a tam tiez .. ti moji kolegovia su akysi horkokrvni ... neskutocne sef ma dovoleku a tu po oddeleni pobiehaju poloholati programatori

janula18
31. júl 2009

Ahojte tak moja smola ma prenasleduje.
Dnes sme mali ísť na dovču do Šturova, ale volali mi asi o 9.30 zo škôlky že malý grcá tak som musela ísť preneho, tak za celý den zjedol len trochu banannu a teraz spí tak som zvedavá či vôbec niekam pôjdeme.

wolfskinka
31. júl 2009

janula no to nie je bohvieco hadam sa da dokopy

janula18
31. júl 2009

Dúfam, lebo potom všetkom teraz rozhodne potrebujem oddych

kiara15
31. júl 2009

janula moja neboj to bude dobre on sa vyspi a bude lepsie .bolas si aj u dokyho snim?

kiara15
31. júl 2009

wolfi ty to tam mas super nie? 😀 😀 😀 aspon mas veselo 😀

wolfskinka
31. júl 2009

kiara no ved hej len to sa povyzliekali taki nic moc keby sa povyzliekal taky jeden co tu mame s takou dobrou namakanou postavou no to by som sa popozerala ale ti dvaja nemoznaci jeden horsi suchar ako druhy

kiara15
31. júl 2009

wolfi 😀 😀 😀 neboj prikur tam a on sa tiez vyzlece? 😀 😀 😀

wolfskinka
31. júl 2009

no tak to by bolo kulturista s peknym usmevom ... no nebyt vydata nevaham .... krasny chalan aj ked je obleceny a keby sa vyzliekol ... juj ten je vyzleceny v takom obtiahnutom tielku ktore mu tvaruje vypracovany chrbat a ramena ... juj ... no keby vedel moj manzel by mi teda dal 😀 😀 😀 ze co sa mam co pozerat po cudzich chlapoch

kiara15
31. júl 2009

chlapy sa tiez pozru po peknej zene tak co? 😀 ani nehovor o chlapoch ten moj pride az buduci tyzden a aj to ziaden sexik lebo pojdem na vyber ☹

wolfskinka
31. júl 2009

kiara no nejako to prezijes ...

kiara15
31. júl 2009

vsak jasne co by som pre mimco neurobila 😉

domika9
31. júl 2009

čaute kočky kiara ani ja som ťa nevidela prišli sme už pred siedmou a aj pred siedmou som šla už do vnutra a asi 7.02 sme už boli aj na odchode , ked sme vošli dnu tak v čakarni bol len jeden neslušny ujo -ktory nereagoval na pozdrav a ked sme vyšli tak akurat tam vchadzala taka pani čo som si na prvy pohlad aj myslela že by si to mohlabyť ty ale vlasky uplne ine (ako som videla na fotke z vašeho stretka a )a bola asi aj s mužom chuda ta pani tak som si ju obzerala pokial mm platil za recept no a aj som pozerala po tych ludoch čo boli v čakarni ked sme vyšli ale na nikoho si sa mi nepodobala a ani vonku som nevidela auto s špz PD

domika9
31. júl 2009

jo a tipujte dnešny stav

kiara15
31. júl 2009

no ja som stala na krv opred siedmov ☹ a hovor ako?

kiara15
31. júl 2009

dominka museli seme sa minat skoda zase ja sa uz nehram tak som vsetky obzerala aj si museli neviem co myslet tie baby 😵

domika9
31. júl 2009

možno si bola prave na krv pokial ja som sa vybavovala ☹
no predsa suuuuuper dnes krasavec je tam len ešte musí do zajtra podrasť a zajtra poobede idem pichnuť pregnyl - takže sssuuuuuuuupppppeeeeerrrrrrr 🙂

kiara15
31. júl 2009

a moj typ tri 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre