Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
8. dec 2009

kamka ahoj...veru,nejak sa to tu rozpieklo...
a ten džúsový zákusok idem urobiť v piatok,už sa naň teším..

orsulka
8. dec 2009

kamka.......hahahahahahahaha...to len preto asi, že som bola doma....to je taka pohoda, ked sa nemusis nahahnat do prace, z prace.....doma si porobis, aj cas na pecenie by bol.......ale zajtra už pracujem...a peniazky mi nepadaju z neba....

janula... a zmenit sa to neda???????, ale ja si myslim, že v pohode by to mohlo na to 2 IVF vyjst aj s PK!!!!!!!! co inak povedal na to skoncenie v 9 tt??????

luculka......a tak hádam zas neberieš nejake silne lieky, ktore by mu skodili...ci???

možem si to cesto poslat??? do IP alebo tak???

orsulka
8. dec 2009

kamka...no nie jeden usoech...bol!!!!! najskor ta nepečená jablkova torta...potom ten dzusovy zákusok.....drahy si normalne zvykol, že nejake mnamko furt je 😀 😀 😀

orsulka
8. dec 2009

domi..............sevus hereckaAAAAAAAAAA 🙂 🙂 🙂 ako sa mas?????? co zub????? este je deravy????? 😀

orsulka
8. dec 2009

lucul...len sa teš...je to bomba ! taky osivežujuci 🙂))))

janula18
8. dec 2009

Hudec mi nepovedal nič na ten potrat, však ja som už odvtedy u neho bola niekoľko krát.
Inak v Heliose mi zobrali ešte krv či nemám protilátky proti placente a ešte niečomu

orsulka
8. dec 2009

janula....myslela som na krajka, ked ste boli vypisovat žiadost......či ste to nespominali.........a ten folik nepodcenuj....cez vikend si užite 🙂)))))))) jeden nikdy nevie....... 😉

janula18
8. dec 2009

už sme si užili 😀 Nejak sa mi posunula ovulka mala byť až teraz v stredu a podla dokiho mala byť už cez víkend.
Ja som bola u Gaťovej ale nepovedala nič na to, akurát zobrala tu krv,

orsulka
8. dec 2009

janula.....tak teda kedy by ste sa mohli do toho pustiť???????

lucula73
8. dec 2009

orsul napíšem ti ho...
340g tuku/ja som dala Heru/,420g hladkej múky,100g prášk.cukru,160g mletých orechov,2 žltky.Všetko zmiešať /ak by sa ti lepilo,tak možeš ešte trošku múky pridať/a dať do chladničky na polhodinu.Potom urobíš také malé guločky a tie medzi prstami vyvalkáš a vyformuješ do tvaru rožteka.Upiecť a ešte teplé obaliť v práškovom cukre zmiešanom s vanilkovým cukrom.

orsulka
8. dec 2009

luculka....dakujem 🙂

janula18
8. dec 2009

to neviem, teraz som musela ísť ešte na zdrav. poisťovnu aby mi dali potvrdenie že som naozaj ich poistenec. To majú nejaké nové pravidlá. Tak som im to posielala poštou.
Tak nejaký mesiac kým schvália žiadosť a niekedy január - február by sme mohli začať. Muž chce ísť do toho hned ako sa bude dať. Ja neviem ja som ešte v skúšobnej dobe a keby som šla na PN tak by som asi skončila. A na Pn budem musieť ísť lebo opatrujem takú starú pani a dosť sa s nou naťahujem, je ťažká. Tak by som chcela ísť až tak v marci.
Ale uvidíme čo do toho ešte vojde a či sa na to odhodlám. Lebo ja tomu neverím že by to malo vísť a to nie je dobré

orsulka
8. dec 2009

janula....tak to ozaj nei je dobre, pokial mas ist do toho stym, že sa ti do toho nechce a neveris tomu, tak je to hadam fakt aj zbytočne....tak to drahemu nejako vysvetli, že by bolo dobre, aby si bola v pohode.....tak snad to pochopi.....a ked budes po skusobnej dobre, tak možno budeš kludnejsia...tak už mesiac hore-dole!!!

wolfskinka
8. dec 2009

kamka zapni icq ...

janula18
8. dec 2009

Ja som sa do toho dala len kvôli tomu že ked som tam nestúpila tak tie prvé dni boli absolútne krozné a chcela som odtial vypadnúť a ked muž začal s tým že je mu smutno že je Šimi sám a začal mi plakať, tak som súhlasila že do toho pôjdeme. Ale teraz sa situácia v robote ukludnila a nechce a mi to pichanie. Dala som si zase menopur, lebo nakoniec ked som to prepočítala koľko toho bude treba bol tam rozdiel asi 2000,- a kedže mi budeme musieť ixovať......
Takže to bude asi jedno kedy s tým začneme, vôbec tomu nedávam šancu. Idem do toho len kvôli mužovi.

orsulka
8. dec 2009

janula.......no tak v tomto pripade sa urcite nebudes stresovat, či to vyjde alebo nie...čo tiež nemusi byť na skodu....... len nerozumiem, prečo tomu nechceš vobec doverovat...... kvoli tej PK???

surviver
8. dec 2009

pekny večer 🙂

orsulka uživaš posledne chvile volna??? a v skrini už maš upratane? 😉

orsulka
8. dec 2009

survi...teraz tam mám krásne 😉 😉 uvidim tak o dva tyzdne..... 😀 😀 😀 😀 ako sa mas???

janula18
8. dec 2009

asi hej, ked prvé IVF nebolo úspešne ale KET hej, tak sa obávam že také väčšie embrija znášajú horšie ten prenos. A tie rozmrazené boli asi ešte "primrazené" tak si to možno "nevšimli" tu zmenu prostredia.
Ja viem už mi asi šibe. Ale neviem kde som to tu čítala tak jednej babe nejaký doktor to hovoril, že viacbunkové horšie znášajú zmenu prostedie.

To stresovanie či to výde alebo nie tu už je, lebo môžem prísť o prácu a prídeme o 30 tis. Ktoré by sa do nedokončeného domu žišli.

lucula73
8. dec 2009

jani,to ako rozmýšľaš,čo sú to tu za reči?musíš tomu veriť....veď my sme mali aký spg,možno vám to vyjde aj klasikou.... 😉

surviver
8. dec 2009

orsulka, mam sa fajn,v ramci mojich možnosti 😉 Ale neboj,ak si budeš veci ukladat pekne každy den,ked prideš z robotky,tak aj o pol roka tam bude pekne 😀 a hlavne,že už sa možte pohnut s tou postelov 😎

orsulka
8. dec 2009

lucula....do nej!!! len do nej!!! ved ja jej to tiež vravim.......

janula....ved peniaze boli su aj budu......si sikulka, podla mna robotu si ty najdes vždy.....tak aurobte ten kompromis a chodte do toho po tej skusobnej dobe...a hotovo..... 😉

orsulka
8. dec 2009

survi......ale ved ja si aj ukladma, len co moja polovicka .-))))))))))
a sp ostelou este chvilu pockame, kym ostierkujeme dalsiu izbu, aby sa už do peknej izby tato stara postel mohla presunut......ale verim, že to bude už čoskoro

surviver
8. dec 2009

no na tu druhu polovičku mam recept....ja to každy mesiac poukladam aj na druhej strane a vec vybavena 😀 ...tak skus,možno sa podari 😉

orsulka
8. dec 2009

survi...hihihih.....chápem....vyskusam..🙂)))

surviver
8. dec 2009

orsul,skus...u nas to normalne funguje 😀 😀 😀

surviver
8. dec 2009

tak sa majte fajn babulky a pekne sničky 🙂 😵 🙂

lucula73
8. dec 2009

survi,ty už ideš spať? 😕 😀

denis19
9. dec 2009

Dobré ránko holky, nejak pospinkáváte....... v tomto počasí,ale není divu!!!!
Jak se vám vede?

domcek
9. dec 2009

Caves denis, ja som dnes hore od 3.00 a o 5.20 somuz od zurivosti radsej vstala. 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre