Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
23. feb 2010

Muž nech ju drží vzpriamene a ty jej to striekaj dnu do pusky do boku líčka.Po kuskoch,po troške a celé!!!Aj ked bude plakať!!!Potom bude fajn.Ešte ju 15-20 minut ponos vzpriamene a ulahodi sa jej. 😉

marta222
23. feb 2010

Vidím, že je tu trošku chaos - wolfi sa chváli kuspitke, že má tefalku a kuspit nevie o čom je reč 😀 . Ale, hlavne, že si rozumieme 😉

cikyta
23. feb 2010

Martus- 😀 Igen!

kuspitka
23. feb 2010

marta uz som tak unavena hlava ma boli,ze neviem ,kde je sever.

cikyta tak vecer to skusime som zvedava co bude robit.

cikyta
23. feb 2010

Kuspit a nevzdaj to!

kuspitka
23. feb 2010

idem prec ,lebo len srandu si robite.papa

cikyta
23. feb 2010

Kuspitka-nerobime si srandu z teba,ale tak všeobecne treba trošku odlahčiť ten život,kedže každý v nom má niečo , čo ho "zosmutnuje"...tak sa neurážaj pre boha,ved absolutne nič zlé ti nikto nepovedal.Ide o to,aby si sa aj ty usmiala!!!!To je cele 😒

cikyta
23. feb 2010

Na "fetalovani" sa tu smejeme rok a ty sa po 5 minutach na to urazíš ☹

kuspitka
23. feb 2010

cikyta nehnevam sa,ale mam dost s malou c robit nie este so sebov.

marta222
23. feb 2010

kuspit, ja ti verím, máš toho teraz dosť s Kamilkou, a prosím ťa nehnevaj sa, ja si nerobím srandu - to patrilo skôr wolfskinke s tou žehličkou - asi to mala skôr adresovať orsulke, nie tebe. Ale dosť už, nebudem to ďalej zamotávať. Ja viem, že teraz máš ty úplne iné starosti ako to čo my tu rozoberáme - somariny, tak sa prosím ťa nehnevaj. Tak budeme na teba myslieť a neboj, bude lepšie 😉, to prekonáte. Veď ty si silná žena, už si prekonala aj horšie veci.

kuspitka
23. feb 2010

marta ja uz niesom silna som vycerpana,chcem plakat,ale ani to sa neda ja uz nevladzem obcas placem s malou .mam este aj zapalene mliekovody stale ma boli hlava nema mi kto pomoct.
som uz totalne nadne.

orsulka
23. feb 2010

ja mam žehličku znacky tefal.....ale preklepom sa stalo že už je fetla.....padon fetal.... 😀 😀 😀 tak od tej doby nežehlíme ale fetalujeme......
a som s nou spokojna.......niekto sa pytal.... 😀 😀 😀 😀

inak hrozne to musí byť, ked ti tak dietaťko plače a nevieš ho utišiť, ani mu nijak pomoct...to teda musí byt zly pocit.....

Kuspitka...držte sa........daj jej ten gelik, tak hadam sa aspon trosku polepsí.... 😉 😉

marta222
23. feb 2010

kuspit, tak to mi je veľmi ľúto, že ešte aj toto ťa postretlo. Ako sa hovorí - "Keď sa darí, tak sa darí". Ale, neboj - veď nič netrvá večne, bude lepšie. Veď na to sme tu, aby sme ťa aspoň trošku psychicky podporili a poradili. Verím ti, že musíš byť veľmi vyčerpaná, keď Kamilku nie a nie utíšiť a ešte aj tie zapálené mliekovody...
Orsulik - aj ja mám Tefal-takže odteraz aj ja budem už len "fetalovať"...

janula18
23. feb 2010

Boli sme v Heliose, na sono sme sa dostali až o 9 hod. Bolo tam strašne veľa ľudí.
Tak na lavej strane asi 10 vajok a na pravej bol jeden asi 18mm tak vraj z neho bude cysta a inak len malé. Takže to ťahá teraz len tá ľava strana. Ale aj tam su dosť veľké rozdieli vo veľkosti, tak neviem ako to dorastie a nedorastie, ale ja rátam tak možno nejaké 3-4 vajká že možno budú ok

cikyta
23. feb 2010

Janula,bude to fajn.Uvidíš.Aspon máš z každeho rožku trošku.Od menších po väčšie a tak sa určite nádherne zopár trafí 😉 do tej správnej velkosti,čo treba.

janula18
23. feb 2010

Ciky diky, teraz je to také čerstvé, ale ono ma to sklamanie prejde. Utrasiem si myšlienky a bude to dobre. Len neviem prečo ta jedna strana vôbec nereaguje.

cikyta
23. feb 2010

Janulka.Nemas dôvod byť smutná.Napríklad ja som mala v zdravom vaječníku asi 3 folíky(ktovie,či aj plne s vajkom 😒 Len jeden z nich bol extremne velký.Možno to bola Sisa 😅 ) a v chorom vaječníku s obrastenou endometriozou ich bolo okolo 13!

cikyta
23. feb 2010

A viem na 100% že kvantita je na ukor kvality!!!

cikyta
23. feb 2010

No ideme von trošku.Majte sa dievčatká všetky pekne.Pápá!!!

brmbolcek
23. feb 2010

...juj akoi som zdriemla a ani neviem ako ....

weja- prepac, ze pisem az teraz, moja odpoved nie nie neotehotnela som po clostil.... skusali sme iui, preto som ho uzivala.., otehotnela som po IVF, a doteraz tomu neverim 🙂 🙂 🙂 ale som stastna !

janula nic si z toho nerob i mne reagovala jedna strana a na druhej som mala horkotazko jeden a pozri, ze to stacilo na brmbolca 🙂 🙂

idem papat hlad volaaaaaaaaaaaaaaaaa

orsulka
23. feb 2010

weja.....domika je po clostile tehu.......pekne im to vyslo .-)))))))

janula..... ale z 10 vajok hadam nebudu len 3 ci 4..... dočkaj času... 😉 ako sa hovori.... len je ozaj škoda, že ten druhy sa tentokrat nejak "nezobudil" ale tiež zbytočne špekulovať, že preco......ono ved na tehu staci naozaj len jedno dobre ebmryjko....ci nie???? 😉 😉 😉 aj tak verim, že ich bude viac ako tie 4.... 😉
kedy mas dalsiu kontrolu???, alebo už vies aj datum odberu?????

Kuspitka....milačik.....len si kludne poplač moja, ver ci never fakt to pomaha... a toto ťažke obdobie bude treba len prečkať za pomoci liečikov a gelikov.....verim, že je to náročne hlavne na psychiku, ale Kamikla Vas velmi potrebuje, a ty mas vedla seba super mužíka, ktorý ti je urcite velkou oporou.......tak hlavku hore moja, ved sme tu s tebou a ako som citala, baby ťa aj chceli rozveselit 🙂)))))
či by sme možno mi "snažilky" dali už za to aby take malinke plačkalo doma....nie babulky????????
tak držim palce - nech napredujete len a len do plusu 🙂)))))))

marta222
23. feb 2010

No, veď orsulik, to som chcela aj ja napísať kuspitke, predbehla si ma - čo by som ja za to dala, keby moje vlastné bábätko takto vyplakávalo 😉 . Akurát mám zasa akési depresívne obdobie - čítam o samých tehuliach - v Slovenke sa preberá - Puškárovej Leonard - narodený na Valentína, tehotná Polnišová, Csáková - ktorá má 5 mesačného synčeka... A mne práve pribudol ďalší rok ☹ ☹ ☹ , už som "len o rok mladšia ako hnedé uhlie"...

surviver
23. feb 2010

babulky teraz si vas možno toška "pohnevam" ale velmi dobre chapem Kuspitku,lebo presne to iste preživam aj ja...fakt už niekedy nevladzem... a tiež si stale hovorim ,že musim byt vdačna aj za take plačlive dieťa,lebo čo by ini za to dali keby im doma plačkalo vlastne babo...ale na druhej strane si hovorim,prečo prave ja musim mat problemy s babätkom,ved je tolko bezproblemovych deti...a nedost,že sme na dieta museli dlho čakat,ešte ani teraz si to nemôžem naplno a v klude vychutnat...ale viem ,že taky je život,to nezmenime ...tak len zaťať zuby,hlavu hore a žit naplno to čo nam prave život ponuka,aj ked to nie je vždy ľahke....verim,že snažilky sa dočkaju babätka a my kludnych detičiek,ktore nebudu choručke,nebudu cely den plačkat a život bude znova krajši 🙂

janicca
23. feb 2010

babule tak ja vám tu moc nepridám bo moja nálada je na bode mrazu ..... ☹

maminkám držím palce a želám pevné nervy nebojkajte aj ten boj s rôzními kolika,refluxami..... sa raz musí skončiť ...to chce len čas a pevné nervy ....

toto naše snažilkovanie,tehulkovanie a mamičkovanie je ako hra každá z nás si musí prejsť ten svoj level a dojsť do uspešného konca .... 😉

a ozaj u nás je teplo ako keby už ozaj tá jar prišla ...... 🙂 )))

marta222
23. feb 2010

survi, neboj, nepohneváš si nás, aspoň mňa určite nie. Ja to chápem... Veď práve... každá máme svoje starosti a problémy a ako sa hovorí - každý chce, to čo nemá 😉 . A verím, že koľkokrát ste zúfalé, keď si neviete dať rady so svojimi detičkami, keď ešte nevedia povedať, čo im je a vy im neviete pomôcť. No, vidíš - my snažilky nie sme asi zatiaľ na to dostatočne pripravené - tak ešte žiadne detičky nemáme 😉. Tak dúfam, že sa dočkáme všetky snažilky bábätiek a vy mamičky - dobrých detičiek ... Všetko má svoj čas, však?

marta222
23. feb 2010

janicca - a čo také sa ti udialo, že máš takú na h...o náladu? Ozaj a chcela som sa ťa spýtať - vydržala si tú "škaredú stredu" iba na tých tekutinách? Lebo ja sa zajtra chystám na očistný deň - vraj pôst a ja sa furt prežieram 😠 😠 . Zajtra si chcem dať očistný ovocný deň - už sa "teším" ako ma bude bolieť hlava

janicca
23. feb 2010

jasné martula vydržala a celkom mi to ide....nekombinujem stravu ,neprežieram sa a sladké som mala zatial iba včera tak som na seba pyšná aspoň v niečom sa mi darí konečne po dlhej dobe.... 😉 ))

marta222
23. feb 2010

janicca, tak to si dobrá - ja sa práve toho sladkého neviem nijako vzdať 😒 . A už aj vidíš alebo cítiš nejaké výsledky A zajtra nemáš nejaký očistný deň? Že by si ma podporovala... 😉

janicca
23. feb 2010

áno marti a začínam sa cítiť trošku lepšie už som nie naprataná ako balón....a vodu tak skoro piť nebudem ..ale podporiť ťa môžem ..... 😉

marta222
23. feb 2010

OK, platí - tak keby som zajtra spomenula nejaké jedlo (okrem ovocia), tak ma príď zbiť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre