Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
28. jún 2010

A kde ste zrazu všetky 😕 ?

marta222
28. jún 2010

No fajn, tak som si poklebetila sama so sebou a môžem ísť domov 😀 . Tak sa majte, zajtra sa teším na Vás... Ciky - dúfam, že prídeš aj ty so Silvinkou 😉 . Prajem všetkým pekný zvyšok dňa...

cikyta
28. jún 2010

Tak idem vlak 15:01 kupele lučky (či čo 😅 ) a tam bude 15:17 Potom ide ešte čosi 15:07 a tam je o pol.Tak sa pokusim tým prvým prísť.....

wolfskinka
28. jún 2010

@marta222 @cikyta no a ja by som vas pockala od 15,30 na marianskom pri fontane, lebo kym tam vyfucim to bude trvat .. len aby nebolo moc teplo .. inac baby poprosim niekde kde su pohodlne kresla nie stolicky, lebo ja na kolmo uz neobsedim

cikyta
28. jún 2010

@wolfskinka Ved nemusíš sedieť.Môžeš si lahnuť so Sisou do piesku. 😀

wolfskinka
28. jún 2010

@cikyta dobry pokus, ale piesok na marianksom namesti nezozenies a ani nikde v okoli

wolfskinka
28. jún 2010

@wolfskinka jedine ze by si za vrece doniesla zo sebou a rosypala ho po krcme 😀

cikyta
28. jún 2010

@wolfskinka Myslela som,že tam bude nejaký detský kutik,inak som skončila ☹

Tak si lahnete na chodník.No bože-taký tvrdý chodník je ako balzam na chrbát.Omnoho zdravší.

wolfskinka
28. jún 2010

@cikyta neni tam nic v sirokom okoli ziaden detsky kutik ... a ani ma nenapada kde by sa dalo tu ist kde bude detsky kutik , jedine niekde na sidliska na hliny najblizsie ...ale v centre mesta detsky kutik, kde by sa dalo posediet urcite nie je

wolfskinka
28. jún 2010

@cikyta myslim ze aj ten tvrdy chodnik je lepsi ako nemocnicna postel co som mala ... xixi

wolfskinka
28. jún 2010

@cikyta ale je tam fontana zober sisinke plavky ...

cikyta
28. jún 2010

my tu máme v každej reštike detský kutik. 😠 ach jo...

domika9
28. jún 2010

ahojte čo nove s orsul ?
ciky - nedaš tam niečo napríklad obväz a olepiť paskou alebo čo aby si neublížila , bože včera sme boli s mm vonm a take male dievčatko spadlo a rozbilo si hlavku fuj až mi zle prišlo , si neviem predstaviž že sa niečo take malo stať Matuškovi 😖

surviver
28. jún 2010

ahojte,tak ja dnes nič nestiham 😠 ....malemu som dala včera prvy krat mrkvičku,tak neviem,či z nej je taky domotany či čo 😕 ....ale zajtra na stretko pridem,ak mi teda Timurko nezmeni moje plany 😉 ......prideme tak po 16.00.mam na Kamku čislo,tak jej zavolam,že kde sedite/čí ležite 😎 / tak zatial paaa

cikyta
28. jún 2010

@domika9 Silvia hryzie pásky,obväzy atd...už som jej neraz ťahala z hrdla kus pásky.

domika9
28. jún 2010

@cikyta tak to ti neviem čo by zabralo 🙂

cikyta
28. jún 2010

@domika9 Nahodiť radiátory už konečne 😀

domika9
28. jún 2010

@cikyta jaj vy nemate radiatory aha tak potom len to 🙂

cikyta
28. jún 2010

@domika9 Máme ich všetky v tretej izbe pekne uložené a čakajuce na nejaký krásny dník a zapojenie. 😒 Tam im je dobre 😠 😀

domika9
28. jún 2010

@cikyta verím tomu že zima vas prinuti konať 😉 keby si byvala u nas maš ich už zapojene lebo tu občas aj teraz vahame či nepustiť kurenie 😉

domika9
28. jún 2010

a što ta orsul nikto nič nevie ?

janula18
28. jún 2010

@domika9 volala som s orsul v sobotu, akurát sa balila od oznámych a mali ísť domov. Prepustili ju v piatok. Drobci su ok

domika9
28. jún 2010

tak fajn sa teším 🙂

wolfskinka
28. jún 2010

@cikyta no neviem kde navrhnu baby ist .. a kedy to teda zajtra ? ci v stredu ? ja v stredu nemozem

kiara15
28. jún 2010

@tija28 neboj nezavit ved ja by som zase radsej bola doma vsak vies ako to myslim??? 😉
@cikyta este skoro zelat stasnu cestu my ideme az v auguste 😉
@domika9 vsak sa ti ani necudujem vsak nas je tu ako hadov 😀 😀 😀

inak pekny vecer zelam vsetkym idem vas trosu precitat 😉

kiara15
28. jún 2010

orsul velmi tu chybas 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
28. jún 2010

@janula18 Dík za info.Ja som jej teraz písala sms,ale neodpísala.Asi sa na mna hnevá ☹

@wolfskinka Ved zajtra 😉

@kiara15 To je jedno.Radčej viac krát,ako vôbec 😉
@domika9 No a ja by som tiež kurila niekedy aj v lete a moj muž by bol v kraťasoch aj v decembry kludne.

cikyta
28. jún 2010

@kiara15 máš môj suhlas...ano ano ano

kiara15
28. jún 2010

@cikyta Tak to mas pravdu radsej 2krat ako ani raz 😉 😉 vidim ze idete mat riadne stretko??dufam ze budu aj fotocky?? 🙂

cikyta
28. jún 2010

@kiara15 No uvidíme.....v živote som v ZA vlakom nebola a už vobec nie s ročným šidlom,čo mi neobsedí a bude pochodovať po vlaku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre