Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
31. dec 2010

@wolfskinka chudáčik.ja som bola presne s týmto istým v nemocnici s malým v septembri 😠 .tiež sme dostali ventolin,flixotide,antibiotiká atď.....a mala som dosť ti poviem.Ale snáď mu to už zaberie a čoskoro budete domka 🙂

cikyta
31. dec 2010

@wolfskinka je mi to tak luto 😢 podte do MT.

wolfskinka
31. dec 2010

@lucula73 to asi nejaky virus alebo co, je tu strasne vela babetiek s touto pliagou a vsetky rad radom ventoline, flixotide, ambrobene, .. o dufam ze to prejde, o 22,00 dostal injekciu do hlavicky bteda do tej hadicky a 2 vdychy a uz to zacina trieskat tak sa mi zacina budit tak sa idem ulozit do postele a prelozim si ho z postielky k sebe aby sa moc nelakal aj tak ho za 2 hodiny zobudia na dalsie lieky ma antibiotika kazde 4 hodiny

jerryjanka
31. dec 2010

Babulky o 32 minut vam prajem krasny a štastny nový rok
a jedna k tomu

https://www.youtube.com/watch?v=3Uo0JAUWijM
izzie27
1. jan 2011

Dievčatá ja Vám všetkým prajem pevne zdravíčko a všetko, čo radosť vzbudí a veľa lásky to preto, lebo spája ľudí. 🙂

kamka17
1. jan 2011

@jerryjanka to si ty???

všetko dobré do nového roku, veľa zdravíčka, šťastia a radosti praje Palínka s maminkou 😉 😉

jerryjanka
1. jan 2011

@kamka17 hej ten slonik to som ja 😀

kamka17
1. jan 2011

@jerryjanka že sloník, podľa mňa krásna fotka a ty vyzeráš perfektne ...a tiež to už máš za pár, tak držím palce, nech máš čo najpohodovejší pôrod a hlavne nech je Janka zdravučká a nech vám robí len a len radosť 😉

mzuzka
1. jan 2011

vsetkym ROK PLNY SPLNENYCH PRIANI zelame tfuj tfuj 😵 😵

mzuzka
1. jan 2011
komarik
2. jan 2011

a čo je s orsulkou? Dávno tu nebola.....

surviver
2. jan 2011

Ahojte Helinky...všetko naj v novom roku prajem 🙂 😵

@tija28 super spravička 🙂 blahoželam k Oliverkovi a prajem vela zdravička nech sa čo najskôr zotaviš a nech si domka na seba rychlo zvyknete 😵

orsulka
3. jan 2011

ahojte, dobre ranko....
a všetkým vám prajem krásny, šťastný a predovšetkým uspešný rok 2011, plný lásky, pokoja, pohody, trpezlivosti, zdravia 😵 😵 😵
@jerryjanka krásna fotečka 😵 😵

zuzanka.h
3. jan 2011

orsulka ty si ešte tu 3v1 ? Téda ty si ale super tehuľka 🙂
Inak a krásny Nový rok žabky 😉

lucula73
3. jan 2011

pekný dník 🙂

@orsulka....no že 36tt 😉
@zuzanka.h ahoj,ako sa máte?Jurko poslúcha? 😉

zuzanka.h
3. jan 2011

@lucula73 jurášik je zlatíčko, len niekedy má svoje dni, ale inak je super. Začal nám pred Vianocami chodiť tak sa tešíme 🙂 A vy sa máte ako???

lucula73
3. jan 2011

@zuzanka.h no my ešte nechodíme,len lozíme,ale stavia sa všade a furt chce byť len na mne,som z neho už unavená,ani sa nepohnem a nespravím už vobec nič 😒 ,tak hádam ho to časom prejde 😉 ale inak je zlatučký 😀 ..haha,kto nie je však?

minka051
3. jan 2011

@cikyta Ahoj a aby som nezabudla v Novom roku veľa zdravia šťastia a nech sa všetko čo si praješ splní. 🙂 🙂
No dúfam že tento rok mi už prinesie to po čom túžim. Od dnes som začala už brať lieky 13.1. by som mala ísť na UTZ ako to vyzerá a ked OK tak KET by mal byť 18.1. 🙂

minka051
3. jan 2011

Ahojte 🙂 i ked trochu neskoro a le skôr sa mi nedalo tak Vám prajem v Novom roku 2011 všetko naj naj a nech sa každej splní čo si želá. 🙂 🙂

Ja som v práci a budem aj zajtra a potom až v pondelok.

orsulka
3. jan 2011

@minka051 tak to su super správičky, budem velmi držať palčeky, tento rok to bude ten pravý pre teba 😵 😵 😵
@lucula73
@zuzanka.h tak veru, este som tu 😀 😀 😀 zajtra dalšia poradna, tak som zvedava ako sme na tom, a co povie doktor.....ved dam potom vedieť...

inak v nedelu mi volala Tijuška, pustili ich v nedelu už s Oliverkom domkov, tak už si vegetia vo svojom pekne spolu 😉 😉 😉

minka051
3. jan 2011

@orsulka no tak to dúfam aj ja. Ako čítam tak drobci pekne rastú. Tak drž sa už to máš za pár 🙂 🙂 🙂

orsulka
3. jan 2011

@minka051 dakujem moja...snažim sa...už som jak kôň pri pošte, vždy ked ležim, tak zaspim 😀 😀 😀 takže v podstate stále, ale hlavne cez den...v noci je to potom horšie, to viac buntoším 😀 😀

ame
3. jan 2011

Ahojte, my sme v stadiu stimulacie, manzel ma dobry spermiogram. I tak by sme chceli ICSI, chceli by sme sa poistit. Avsak citala som, ze pri ICSI je vacsie riziko genetickej chyby babatka, ze automaticky sa odporuca amniocenteza....tak teraz neviem, ci bez ICSI alebo sa poistit s ICSI (aj pri ok spermiach) a mat obavy?

kamka17
3. jan 2011

@ame my máme za sebou IVF-ISCI a nikto nám nikdy nepovedal, že sa musí robiť amnio...všetko bolo len na nás, ako sa rozhodneme, resp.robili sa genetické soná a keďže tie boli v poriadku, nebol dôvod na amnio...

ame
3. jan 2011

kamka17, dakujem....a myslis, ze aj ked mame ok spermie je lepsie sa poistit ICSI?

surviver
3. jan 2011

@ame no aj my sme mali icsi a ani nam nikto nič o amniocenteze nič nevravel....my mame spermie ukažkove,ale pre istotu sme si dali icis,myslim,že až na to,že sa to doplaca,tak tym určite nič nepokazite 😉 a držim palce nech to dobre dopadne 😵

ame
3. jan 2011

@surviver vdaka🙂, tak som rozhodnuta pre ICSI 🙂

surviver
3. jan 2011

@ame myslim,že je to spravna volba 🙂 a kedy budeš mat odber vajičok?

orsulka
3. jan 2011

@surviver velká gratulácia mojko k 8 tt!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 takže tentokrát normálne????? vsetko je OK?????

surviver
3. jan 2011

@orsulka dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre