Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

fopardi
16. jan 2011

@cikyta 😕 a to sa jej ako podarilo? vypadnuť z vlaku ?

cikyta
16. jan 2011

@fopardi Z vláčiku malého detskeho.....už zastal a ona išla vystupovať sama,tak som ju ja (sprosta ) nechala a narazila si pusu,ako vypadla.

fopardi
16. jan 2011

nič to detičky su ako z gumy 😉 aj naš drobec si dnes buchol hlavu a to som ho držala takže neviem potom ako sa da viacej dieťa stražiť 😉

brmbolcek
17. jan 2011

pekne zdravime 😵 😵 😵

tak ako ste vikendovali ?

@fopardi- i ja by som sa dala nahovorit na dalsie , ale sme este malucicky tak si este pockame 😀 😀 😀

@jerryjanka- velka gratulacia , a nech ste cim skor domka a zdraviiiiiiiiiii, a hodne tepleho mliecka, super, ze uz to mas za sebou 😉 😉 😉 , drzkajte sa .

@cikyta- teda ti poviem , ze keby ste sli na dovolenku tak nevviem ci by ste sa vratili bez skrabanceka 😀 😀 😀
Aka bola noc ? ako pokracujete s kojenim, prop. bez neho .....

@tija28- no super, ze ste domka

brmbolcek
17. jan 2011

..a mi dnes slavime 4 mesiaciky 🙂 🙂 🙂

a jeje stuplik sa mi budi , utekaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
17. jan 2011

@brmbolcek Gratulujem ku 4.mesiačikom ! 🙂
O noci píšem v druhej teme 😉 S kojením- teda nekojením začnem cez výkend,ked mi príde muž 😉

brmbolcek
17. jan 2011

@cikyta - d a k u j e m e 🙂 🙂 🙂
... idem si ta precitat 😉 😉 😉

minka051
17. jan 2011

Ahojte tak zajtra deň "D" vola som do centra všetko je pipravené embryjká sú tri a vraj velmi dobré Máme tam byť o 13:00 tak mi držte palcenech už konečne prelomím ten neúspech a možem sa tešiť.
🙂
@cikyta ahojček tak veštica moja teraz ma trošlu podpor a daj mi sebavedomie. 🙂

speranza1
17. jan 2011

@minka051 prevelmi ti drzim palce, budem sa modlit a verim ze to tentokrat vyjde... musiiii..aby sme mohli potom tehulkovat spolu 😉 😵

minka051
17. jan 2011

@speranza1 Ďakujem ja sa už modlím aj niekolko krát denne. tak už aby si ma dobehla nech sme tu ďalšie dve. Už je na čase. 🙂 😉 A ja verím že budeme.Inak to už byť nemôže.

orsulka
17. jan 2011

@jerryjanka aj ja sa pripájam ku gratulaciam, a prajem malej vela vela zdravička 😵 😵 😵 fotečky super... 😉
@cikyta ahoj moj poklad....no ty kokso, este že ten vlak nebol v pohybe!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 co ta mala zas dorábala v tom vlaciku ked vypadla.....???? možno si myslela, že ide do zákruty alebo čo......ale viem si predstaviť tie tvoje šoky, ked si rýchlo nevedela co más ratovať...ci nohy ci usta.......toto ti fakt nezávidím....

speranza1
17. jan 2011

@minka051 dakujem moja... tak mna este caka troska dlhsia cesta ale verim ze sa to podari...
..neviem ci sa mozem opytat...ale je tu v tejto teme niekto komu sa IVF podarilo hned na 1x?

orsulka
17. jan 2011

@minka051 držim palce aj ja....tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 😵 😵 poiselam vsetky tehu virusiky len a len tebe a tvojim drobcekom...takže dáte vložiť zas tri????? 😕
@fopardi termin este nie je dohodnutý

minka051
17. jan 2011

@speranza1 neboj všetko utečie ako voda a ani sa nenazdáš a ideš nato. 😵 😵 Ano ja poznám. Idem ešte presne pozrieť aký manic a npíšem ti. 😉
@orsulka dík moc ja budem tiež na teba myslieť aby všetko dobre dopadlo, ale ja už dopredu viem že to nemožem byť inak len dobre 🙂

minka051
17. jan 2011

@orsulka no asi ano 3 ale ešte sa pre istotu poradím z dokim a uvidím čo mi povie on.
@speranza1 no nic mám romy01. Skús je napísať určite ti odpíše. teraz síce píše málo a býva tu len v inej téme a tá je len pre vybraných. Ale dá sa.

cikyta
17. jan 2011

@minka051 Jéj Minka 😅 To je supeeer ! Nový rok a Nový život ! (hned 3 životy 😉 )
Tak v tom by už musel byť čert,aby to teraz nevyšlo ! Zajtra budeš tehulka !!! Jupiky !!!! 😵

@orsulka Herečka mala velké frajerské čižmy a tá sa jej nejak zašprajcla 😝 Pre krásu treba trpieť 😀 😀 😀

minka051
17. jan 2011

@cikyta no tak či už jedno alebo tri to mi je naozaj jedno len nech sa podarí. Sise fúkam na bolačku a posiela pusinku. 🙂

jerryjanka
17. jan 2011

@orsulka dakujem moc - prajem čo najpohodovejší a najrýchlejší pôrod aky sa dá zažiť nech máš pokladíky zdravé a čím skôr v náručí 😵

minka051
17. jan 2011

@jerryjanka ahoj gratulujem k maličkej a prajem vela zdravíčka a šťastíčka 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
17. jan 2011

@minka051- tak to su nam paradne spravicky 😉 😉 😉 a o ten sen aby sa splnil, rybka v cistej vode a k tomu krmena hm..... je to na skvelej ceste 😉 😉 😉 tak tfuj tfuj a do boja 🙂 🙂 🙂

@orsulka- tak cochvilka uz budu drobci medzi nami 😵 😵 😵 , tento tyzden cakame nove deticky 😉 😉 😉 tesime sa na ich mena , a nech vsetko dobre dopadne a mas to za sebou 🙂 🙂 🙂 Ako to zvladas posledne tehuhu dvojiciek ?

majka21
17. jan 2011

jerryjanka , gratulujem k malej. Je krásna. 🙂
orsulka, želám ti lahký a rýchly pôrod. 😉

majka21
17. jan 2011

Ostatné vás všetky pozdravujem.

majka21
17. jan 2011

minka051 držím palčeky !!! 😵

jerryjanka
17. jan 2011

@minka051
@majka21
dakujeme

cikyta
18. jan 2011

@minka051 ešte 15 minut a je to 😉

komarik
18. jan 2011

@fopardi, @cikyta, tak toto teda. Chúdence vaše deťúrence! 😉 Ale nie, jasné že sa dieťa nedá stále ustrážiť. Podľa mňa je to nemožné. Nemôžete ho predsa stále držať za ruku a takéto nehody sú úplne bežné. Tipujem že väčšiu bolesť ste z toho mali vy ako vaše ratolesti. Takže prajem čo najmenej boľačiek.
@jerryjanka, Janka je úžasná tak ako aj jej mamina. Veľmi vám to spolu pristane a prajem vám hlavne veľa zdravíčka. 😵 😵 😵
@minka051 - posielam veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ttttttttttttttttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssssooooooooooooooooooooooooovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janicca
18. jan 2011

ahojte medulienky 😵 😵
a ja som si myslela že laparku robia aj v Helíku no nič to asi som sa pomýlila 😝
tak včera som volala a výsledky z genetiky su OK ešte kontrolné sono na buducí týžden a hádam už by aj mohli povedať že čo to bude ved už to má hádam všetko vyvinuté len či sa to neskrýva pred svetom 😉 😵
@jerryjanka velkú gratuláciu posielam a hlavne vela zdravíčka maminke aj malej Janulke 😵 😵
@orsulka hviezdááááááááá heš heš heš čo tu ešte strašíš už by to hádam chcelo íst aj von 😀 😀 😀 ja viem moja že ešte máte čas ty pekne poctivo do konca to dotiahneš sa mi zdá ale to je fajn 🙂 🙂 😵

jerryjanka
18. jan 2011

@komarik
@janicca
dakujem kočky - prajem čo najpohodovejší pôrod aky vôbec môže byť. 😵

janicca
18. jan 2011

@minka051 moja tebe velké TFUJ TFUJ TFUJ nech je to rok 2011 pre teba ten správny orechový držím silno palce 😉
@cikyta bratm zdravím 😀 😀 Sisinke velké fuuuuuu na bolačku posielam nech sa čím skor zahojí 😵

minka051
18. jan 2011

@janicca Ahoj tak dúfam že teraz to už bude to pravé orechové 🙂 Dala som si vložiť všetky 3, boli 8 bunkové povedali že sú dobré a pekne sa delia tak už ich nepustím. 🙂
@cikyta No moja vkladali ako píšeš len o 10 min neskôr, vyše hodinku som si poležala. a teraz sme už na hoteli boli sme sa navečerať ale inak stále ležím . Domkov ideme ráno podla toho ako sa zobudíme. Teraz aj tak do práce nejde mám PN na pár dní. 🙂 🙂
@brmbolcek
@majka21 Ďakujem dievčence tak teraz je to na toho tam hore, ale ja verím že ma určite poteší. 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre