Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
19. máj 2010

janicca asi si treba bytík vymeniť s babkou, možno si tam nebude pripadať taká opustená a sama ako v tom veľkom byte. a ty zasa budeš mať dosť miesta na sebarealizáciu.... Čo ty na to 😀 ?

cikyta
19. máj 2010

Niesom spokojná so zmenou.Lebo ked sme potrebovali všetko do týždna urobiť,museli sme brať dlažbu z obchodu aku mali,nie aká sa nám páči-a objednávať...atd....A aj kuchyna je menšia ako v 1 izbáku.
Výhoda,že to má 3 izby,inak nič 😠
Všetko stierkoval muž,až mal chudák hrče na pleciach z presilenia. 😒

Martuska-tak zajtra budem na teba myslieť-jupiky 😉

cikyta
19. máj 2010

Nejaku mám depku 🙄 Je toto možne?
Co mám robiť? ☹

janicca
19. máj 2010

joooj Martula veď som ti spomínala že ona nechce jednoducho ju ta máme nechať do žiť povedala a nechcem ju nasilu prehovárať ja by som sa možno tak isto správala ale nejdem to riešiť ....ale zmenu by som potrebovala to máš pravdu..... 😖

janicca
19. máj 2010

Ciky neboj keď víde slniečko tak sa ti hneď bude zdať všetko krajšie aj kuchyńa veľká uvidíš si to obĺubiš ani nebudeš vedieť ako....a máš Sisu určite super chlapa ktorý ti je oporou a ja keď mám takéto stavy tak si vždy spomeniem že mám doma super polovičku a hneď je svet ružovejší ........ 🙂 ja viem niekedy to jednoducho nejde .........skus sa niečím zamestnať napr .upeč koláč ktorý bude rozvoniavať po byte a tak ......... 😵 😵 samozrejme treba ho piecť aj so Sisou a hneď máš o zábavu postarané ..... 😉

marta222
19. máj 2010

Ale ciky, ty máš depku? A prečo prosím ťa??? A čo mám povedať ja? Nejdem ti tu radšej vymenúvať 😉 , čo všetko sa mi "darí".To bude asi tým počasím, neboj to prejde... Aj by som ťa rozveselila, ale nič ma nenapadá. Žeby nejaký vtip? Asi treba naozaj brácha zahnať domov 😀 😀 , čo ty na to? možno aj to ťa stresuje, že musíš vymýšľať čo uvariť, čo s nimi a tak.
Jani, ja viem, že to s tvojou babkou nie je ľahké, no čo, už to nejak vydržíš... Inak včera som dočítala aj tú druhú knihu, čo som ti minule spomínala, že som si ich objednala a som z nich nadšená, sú super -aj som sa z chuti na tom zasmiala. (Som zvedavá do kedy mi to nadšenie vydrží 😀 😀 😀 ). Myslím, že za iných okolností by som už teraz v mojej situácii či krámy chodia, či nechodia inak stresovala, ako sa poznám....

cikyta
19. máj 2010

Jani,že upeč koláč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No prosím...

marta222
19. máj 2010

Ciky - napadol ma jeden vtip... To mi dnes poslala wolfi, je síce trošku dlhší, ale dobrý... Takže:
Jeden študent si chcel v univerzitnej jedálni sadnúť na voľné miesto
vedľa profesora,
ale ten mu na to odvrkol: "Labuť nemože byť priateľom svine"
"No dobre, tak ja teda odletím" odpovedal študent.
Profesora odpoved urazila natoľko,že sa rozhodol študenta potopiť na
skúške a tak mu dal najťažšie otázky.Avšak študent na každú jednu
otázku v teste odpovedal výborne,a tak profesor,s túžbou študenta
potopiť,mu položil poslednú rozhodujúcu otázku:Ideš po ceste a
nájdeš dve vrecia,jedno plné zlata,v druhom rozum.Ktore si
vyberieš?"Vrece so zlatom predsa",odpovie začudovane študent.
"Ha,no ja by som bral druhé vrece", potešene reaguje profesor."No
vidite pán profesor,každý si vyberie to,čo mu chýba"chytro odpovie
študent.Profesor od zúrivosti schytí študentov test a vpíše:"debil".
študent bez toho, aby sa pozrel do testu čo mu tam profesor napísal sa
podakuje a odíde.O chvílu sa však vráti s testom v ruke a hovorí
profesorovi:
"Nehnevajte sa pán profesor,podpisali ste sa mi,ale známku ste mi
nenapísali."

janicca
19. máj 2010

Marti tak si ich u teba objednávam aby som mala aj ja hlavu čistú ... 😉 😉

Ciky no vidíš ako málo stačí k radosti škatula od banánov a je to !!!a čo tam jaké barby domi a čo ja viem čo ešte .... 😉 😉 a na te koláč prídeme tak sa pekne posnaž ..... 😀 😀 😀

marta222
19. máj 2010

Jasné, Jani... požičiam ti ich za "miernu úplatu"... Ale nie, samozrejme, aj zadarmo...
Ciky a aký bude koláč? Ale v podstate mi je to jedno - ja môžem všetky koláče - akékoľvek a v akomkoľvek množstve 😀 😀 😀 .
Taká čerešňová brblanina by nebola zlá.... Kamka tu pred chvíľou spomínala, že má chuť na čerešne.. Ale ktovie, či nejaké čerešne tento rok budú - pri takomto počasí 😠

cikyta
19. máj 2010

Vtip bol 😀 😀 😀 😀 😀
Jáj vy opice,ja neviem piecť!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 To by mohli na taký MOJ koláč prísť už iba hasiči,nie vy 😀 😀 😀 😀

Pred chvílou počuvam,že "niekto"piští a hladam,kto? Kde?
A v tom vidím zo skrine trčať len prsty a zbytok telíčka v nej 😀 😀 😀 😀 😀
Ráno už obhrýzala šupky zo zemiakov z koša! 😖 🙄

cikyta
19. máj 2010

Normálne nechce nič jesť,ale koniny z koša rad radom 😠

lusina
19. máj 2010

Ahojte žubrienky,marti, jani, ciky,.....všetky od A po Z aby som na niekoho nezabudla.
píšem, aby ste si nemysleli, že na vás kašlem, to vobec nie, vy ste tu take moje slniečka, len ja teraz nemám dobre obdobie, vyzera to tak, že aj IVF odložime. takže nemám chuť písať. tak mi to prepáčte 🙂
marti, čo to čítam,budem ti veľmi držať palce aby si bola tehula, to by bolo suprove.

kamka17
19. máj 2010

ciky...moja mamina vraj noviny tlačila keď bola malá a bratranci steny obhrýzali 😀 ...takže dieťa si vždy nájde zdroj vitamínu, ktorý mu chýba a šupky zo zemiakov sú výživné...takže nabudúce nie do koša ale Silvinke na tanier 😉 😀 😀
a palčeky sa zahoja, kým sa vydá, pofúkaj jej ich za mňa 🙂

marta222
19. máj 2010

Ciky, tak to sme dve, ani ja moc neviem piecť.. Ale čerešňovú brblaninu zvládnem 😀 😀 😀 . Tak Sisa je zasa vo svojom živle, to by som sa veľmi divila, keby nič nevyviedla.... Predsa musí poskúšať všetky zákutia nového bytíku, nie? A v koši sú tiež veľmi zaujímavé veci - niekedy aj na jedenie 😀 😀 😀
Ahoj Lusi, ďakujem... no neviem, neviem - veď uvidíme... A čo sa ti prihodilo také zlé? A prečo asi odložíte IVF ☹ ? Veď sa nám vyžaluj, na to sme tu ...

janicca
19. máj 2010

Lusi vieme o čom píšeš jednoducho to tak cítiš tak to kľudne odlož a možno to príde aj samé veď poznáme x prípadov čo sa zadarilo prirodzene ...veď ja mám tiež celé IVF z hlavy von keď to na príde tak bude a pojdeme do toho a vôbec to nerieším....

babule ale všetky tieto nálady su aj s tým nepodareným počasím tak snáď čoskoro víde slnko ...... 😎 😵 😵

janicca
19. máj 2010

ja sa s vami lučim idem dom ....prajem pekný zvyšok dňa..... 🙂 🙂

marta222
19. máj 2010

Jani, ako hovoríš, to bude tým. Tak aj ja sa s vami lúčim, idem domov zaliezť do brloha 😀 😀 . Pekný zvyšok dňa všetkým

jerryjanka
19. máj 2010

ahojte Helinky
tak mi volali teraz z heliku - a pogratulovali mi hcg z dnešneho rana je 1900
som 21 DPIUI tak teraz neviem či je jedno alebo dve ale je to jedno len nech su zdravučke -
hrozili mi dokonca 4ričky :-O vraj mam 4 žlte telieska 😅

kiara15
19. máj 2010

ahojte moje ja som konecne u segry tak som sem len nakukla lebo stale nemam monitor tak abstinujem a je to hrozne 😉

jery velmi ti gratulujem super spravicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inak vas idem citat 🙂 🙂

jerryjanka
19. máj 2010

kiarka dakujem - snad budeme všetcia nech je nas kolkokolvek - zdraví 🙂
ja už som ani nedufala že sa to niekedy podari

kiara15
19. máj 2010

jery ale vidis podarilo sa!!som zvedava ci tam nemas nahodou aj dve stakym hcg 😀

jerryjanka
19. máj 2010

no krajko sa dnes hrozne na mne smial - že mam 5 žltych teliesok z toho 4 su vlavo kde mam v pohodke vajcovod takže realne hrozia aj 3jičky 😅

kiara15
19. máj 2010

jery cooo no aspon to budes mat jednym razom 😉 vsak budes videt na buducom sone nie??

jerryjanka
19. máj 2010

no krajko povedal že o 2 tyždne mam prisť na srdiečko
ale ak som velmi nedočkava tak o tyžden na sono kolko ich je 😅

surviver
19. máj 2010

ahojte,no dnes ste sa pekne rozpisali pracantky 😉

marti ja si myslim ,že si //...držim velmi ,velmi palčeky 😵 🙂 😵

katy7
19. máj 2010

ahojte babulky,

tak zeby dalsia vlna tehuliek?
jerryjanka-velka gratulacia, len sa pekne drzte a som zvedava na pocet 🙂
marti-tebe prajem krasne // a bublinku pekne v brusku, nikde mimo
lusi-tak nech blbe obdobie rychlo pominie, aby bolo zasa vsetko OK

no a tradicne Orsulke straaaaaasne drzime palceky, aby boli //

mzuzka
19. máj 2010

helinky ja len tak letmo .......

jerry v prvom rade veeeelikanska gratulacia, strasne ma to potesilo, konecne dalsia vytrvalkyna prisla k stastnym kolajnickam

ciky zvyknes si neboj, ja mam taku malu kuchynu, ze ked som bola tehu, okrem mna sa do nej vobec nikto nezmestil a to netrepem, kenby bol cas, vlozim fotku , by sa ti potom tvoja zdala urcite ako plaza 😀

snazilky, do toho, verime a huraaaa 😵 😵 😵 skoda ze tu nevyrobili pre nas smajlika palcekoveho , by som ho sem hned svacla 😀

tehulky vela optimizmu a radosti prajeeeeem ;)

a maminky, ved vieme o com to je, tak len pevne nervy, kopec casu a uuuusmeviky na tvarickach nasich radosti 🙂

ja idem v sobotu kuknut krajka, sa uz tesim 🙂

a na zver este pridam aj ja jeden vtipp :
pride mamicka do hrackarstva a hovori : prosim si puzle pre moje nadpriemerne inteligentne dieta
nech sa paci, tu mame regal s 500 kusovymi
nie, ono je nadpriemerne inteligentne
tak tu je regal s 1000 kusovymi
ved vam hovorim, ze je nadpriemerne inteligentne
no tak chodte do potravin, kupte mu kilo struhanky a nech sklada rozky

pa pa, dlhsie sa neozvem, rano letiiiim domoooooov

cikyta
19. máj 2010

Jerry-strašne moc gratulujem.Božinku,ved ked som sem zhruba pred 3 rokmi prišla,ty si tu už bola tiež riadny inventár 😉 O to viac ti srdečne blahoželám a velmi sa uprimne teším z tvojich // a želám hodne zdravíčka (nech už ich máš kolkokolvek v brušku 😉 )

jerryjanka
19. máj 2010

dakujem helinky verim že budeme ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre