Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
18. aug 2010

@cikyta ci IVF uz nechces?

cikyta
18. aug 2010

@kuspitka Chcem,no nemôžem.

kuspitka
18. aug 2010

dobre .musim ist.drzte sa mi dievcata...

kiara15
18. aug 2010

@orsulka No aj mne pise cez ip 😉 Ja som sem len nakukla ja uz 18.00hod odchadzam tak sa tu majte a za 10dni ma tu mate 🙂 🙂 🙂

Vsetka zdravy od A ...........po Z 😉 😉 🙂 🙂

dankakk
18. aug 2010

Ahojte dievcata 🙂 dlho som chodila do grafov, potom som rezignovala a teraz by som mala patrit k vam🙂 teda uz od aprila chodime do heliosu a zajtra ma caka prve iui... Zacinam mat strach... Som uz privelmi skepticka na to, aby som verila, ale duuuuufam, ze sa podari 🙂 aky velky folik ste mali, ked vam kazali pichnut pregnyl?

komarik
18. aug 2010

Ahojte babenky, tak čo nové?

@dankakk, myslím že moje boli od 18-21mm.

dankakk
18. aug 2010

Vdaka komarik 🙂 som bola v pondelok na ultrazvuk a folik mal 17,5 ... V utorok vecer som si dala pichnut pregnyl a zajtra idem. Dufam, ze uz nebudem po ovu 😅

komarik
18. aug 2010

@dankakk, určite nebudeš. Oni vedia čo robia. Držím palce.

neviete či sa môže v tehu jesť treščia pečeň? Mám strašnú chuť si ju dať s cibuľkou a citrónom.... 😕

jerryjanka
18. aug 2010

@dankakk ahoj Dani
dufam že ti IUI dopadne tak dobre ako to moje druhé 😵

@komarik pečen sa celkovo neodporuča aspon teda vo velkych množstvách lebo pečen je orgán ktorý zachytava všetko svinstvo - ale ked si daš kusok tak si mylsim že sa nestane nič

dankakk
18. aug 2010

@jerryjanka 🙂 janka vdaka ;) Som po dlhsom case zavitala na MK a v tvojom pase je uz 19.tt. To letiiiii!

jerryjanka
18. aug 2010

@dankakk no ani mne sa to nejak nevidí - toť som len bola na iui - ale stáááááárneme... hruza des
dnes ma tak boli gebula - už druhu tabletku som si musela dať. a to kvoli mužovi ktorý mi ráno s kludom angličana povedal že im šéf neposlal výplatu a tak neodišli dve splátky na úver. no som myslela že ho zabijem 🙄

dankakk
18. aug 2010

To poznam, tiez ma hlava rozboli ked sa rozculim. Ale pozri ako sa chlapom zije v poho... Ich len tak nieco nerozhadze... Uz si volala do banky? Dufam, ze to nebude vazne...

cikyta
18. aug 2010

@kiara15 Zelám krásnu dovču ! 🙂

@dankakk tiež mali moje folíky okolo 18-21mm.

@komarik ja by som tu pečen nejedla.Pre istotu predsa len... ☹
@jerryjanka len klud mojko....peniažky boli aj budu...prišli aj pôjdu 😉 ty len pi vela vodičky,alebo si daj coca colu.Niekedy pomože na hlavičku. 😉

surviver
18. aug 2010

pekny večer 🙂

@kiara15 už to asi prečitaš až po dovči,ale aj tak nadhernu dovolenku,pekne zrelaxuj a tešime sa na Tvoje zažitky a snad Ti aj vlasky vyblednu a budeš spokojna 😉 🙂

brmbolcek
18. aug 2010

@kiara15- posielam tie naj naj zazitky aby si mala z dovolenky a prisla v plno elane 🙂 🙂 🙂

...a viete co mi robime v takuto neskoru hodinu ??? manzel steluje svoju elektroniku tak je tu same tuc- tuc ale take co to neucha , ale hra to tu paradne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a susedov mame super , lebo uz tancuju na nu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak je tu veselo looooooooooooooooooooolooooooooooooooooolooooooooooooooooooo, asi sa dostavame do dalsej pubertyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zelame dobre naladene snicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
19. aug 2010

ahojte a to čo to ja tu prva ?????? 🙂

domika9
19. aug 2010

jaj kiari peknu dovolenku prajem a aby vyšlo počasie 😉

jerry ahoj som rada že nas prideš občas pozrieť

komarik ja viem tiež že sa treščia pečen nesmie

komarik
19. aug 2010

ahojte, dík za radu. Trošku som si dala. Ono s tým čo sa môže a čo nie je divné. Moja mama celé tehu s bráškom mala chuť len na pečeň a tak ju stále jedla. Bráško je zdravý, nič mu nie je. Vtedy sa o pečeni nič nevedelo. Pred rokom som všetko dodržiavala a aj tak to bolo na prd. Teraz zjem všetko na čo mám chuť ale samozrejme to nepreháňam. Z mojich skúseností viem že keď má byť dieťatko choré môžem sa aj na hlavu postaviť nič s tým neurobím. Inak pekný deň prajem.

lucula73
19. aug 2010

@komarik neboj,nič sa ti nestane,ja som tiež mala strašnú chuť na pečeň,tiež som jedla tú tresčiu....
keby si ju papala každý deň celú konzervu,tak nepoviem,ale takto trochu podľa mňa úplne v pohode....to by sme nemohli jesť ani kuracie maso,ani bravčové,tie sú zase plné hormonov a iných somarín...a viem,o čom hov orím..... 😉

komarik
19. aug 2010

@lucula73, jeeeej ďakujem. Beriem to celkom v pohode. A ty sa máš ako 🙂 ? Ja teraz čakám na výsledky z triplov ale aj keď budú negatívne musím ísť na amniocentézu. Aj pred rokom boli všetky výsledky v poriadku a ako to dopadlo. Takže sa psychicky pripravujem na odber plodovky. Bojím sa výsledkov a hlavne možného potratu ale viem že v našom prípade je to nutné. 😒

domika9
19. aug 2010

@komarik a v rodine sa vam niečo podbne v minulosti nestalo ? myslím nejake poškodenie plodu? ked nechceš nemusíš odpovedať

komarik
19. aug 2010

@domika9 - mama mala sestru s rázštepom chrbtice ale to s poškodeniami ktoré sme mali my vôbec nesúvisí. To dievčatko žilo asi 3 mesiace a potom zomrelo. Inak nič ani DS sme nemali v rodine. Lekári nám to vysvetlili že to je totálna náhoda, nie je to geneticky dané. Každá zdravá žena má určité percento náhody že porodí choré dieťatko a my sme mali tú smolu že tá náhoda padla akurát na nás. Čítala som príbeh jednej ženy ktorej sa to stalo 2x za sebou. Ja len dúfam že to nebude aj náš prípad. Osud vie byť strašne nespravodlivý.

orsulka
19. aug 2010

ahojte moje.....

@komarik tfuj tfuj tfuj......urcite sa nič take už nestane !!!!!!!! 😉 😉 😉
vsetky vas zdravim...a pridavam najnovsie info po kontrole......
vsetko je OK, mame sa dobre, bublinky maju tak 11 cm a po 70dkg...a zodpovedaju mojmu 16+2 tt 😉 😉 skrining je negatinvy a vseky vysledky OK......doky povedal že tak na 95% vsetko OK...napriek tomu navstivime bud.stredu genetiku v martine, kde zopakuju zas vsetky testy, vraj ma poslu zas aj na utz......a ja im musim povedat, ci chcem alebo nie amnio.....a tak po dnesnej kontrole som viac naklonená k nie ako k ano.....ta ne???? ci???? 😉 😉

sttetli sme sa s Tijuškou v cakarni, tak vam hadam aj ona n apise co a ako...ja len tolko, že tiež je vsetko OK......
dalsia kontrola o 2,5 týždna s pripravou na serkláž 😉

domika9
19. aug 2010

@komarik pevne verím že sa vam už nič zle nezapletie pod nohy a budete sa už len a len tešiť 😉

@orsulka teba idu šiť? či ako ? sa otvaraš ? som rada že sa bambulky maju dobre a ty tiež tym padom 😉

naš drobček už hodnu chvílu spinka taky zlaty velmi vam prajem take donre detičky

orsulka
19. aug 2010

@domika9 neotvaram sa, pozeral ma aj od spodu, len tak tukov, krčok drži a je to OK.......ale je to preventivne, nakolko som mala krčok operovaný a doky povedal, že to bude istejšie 😉

orsulka
19. aug 2010

@domika9 dufam, že aj moje budu take dobrunke ako en vas pokladik 😉 😉

domika9
19. aug 2010

aj ked včera ma z neho už bolela hlava ale inač je to take dobre dieťatko len čo sa mu niekto prihovorí taky usmev vyčarí že až človek zabudne na všetko čo sa okolo deje je to ako taky balzam na dušu 🙂

orsulka
19. aug 2010

no idem sa obliect a zaniest pracantom prave dopečený jablčkový koláč, lebo makaju na jednej reštike a našej garaži po povodniach 😉 😉 tak zatial kočenky .-)))
@jerryjanka aby som nezabudla....rada ťa vidim, krásne rastiete vsetko dobre prajem 😵 😵 😵

domika9
19. aug 2010

@orsulka tak jasne ked treba tak treba a injekcie ako idu ti ? ja mam ešte stale take okokeby modriny na bruchu ale už to nieje tak vidieť

domika9
19. aug 2010

včera sa prvykrat obratil na bruško a ležať rovno v postielke mu nič nehovorí rano ked sa zobudí tak za 5minut sa otoči v postielke o 180 stupnov akože kde mal nohy ma hlavu 🙂 a kym som sa rano umyla tak bol na bruchu
a prave vstal 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre