Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
4. nov 2010

Ahojte Helinky !

@janicca Tak ako ??? 😅

@minka051 Takže Nový začnete takto krásne ? Jéj .... 😅

janicca
4. nov 2010

@minka051 tomu verím že to bude copaňa ako lusk ved čo povie Ciky to je sväté 😉 😉
@kiara15
@cikyta tak že dnes nie som o nič mudrejšia ako včera bola som u mudr tak zajtra sa mám dostaviť na odber krvi,moč a urobí aj utzv a hlavne na lačno a mudr sa pýta že či vydržím do 8:30 a ja že no hádam neumrem 😀 😝 a že vraj dostanem aj tehu knižku 😵 😵 😵 😵

mimili
4. nov 2010

Ahojte žienky. Tak u mňa je to dosť biedne. Asi budeme musieť zastaviť stimuláciu. Vraj nereagujem tak ako mám. Vajíčka nechcú rásť. Ešte mám čakať na výsledky z krvi, no je to už viac menej isté ☹ ☹ ☹ . Nemala som nejaké prehnané nádeje, no nečakala som, že sa nedostanem ani len k OPU 😢 😢 .

cikyta
4. nov 2010

@janicca kuk album kočica 😉

@mimili To mi je luto ☹ A teraz dalej čo bude? Ci ti povedali? ☹

tija28
4. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 😉 ...............tak ja som mala posledne dni trocha viacej pracovne, no ale dneska som si dala zase trocha pauzu a som si povedala, ze by sa patrilo ist vas aj nachvilu kuknut, ze ako sa mi mate 😉
@minka051 - co to citam......................drz sa bambulka a hlavne sa nevzdavaj 😉
@janicca - a ty sa viacej opatruj........lebo sak infarkt mi vyvolavas, ked vas docitavam 😉
......................ostatne vas pekne zdravim a prajem krasny dnicek 😉

tija28
4. nov 2010

@cikyta - 😀 😀 😀 😀 😀 ..................no tie fotky nemaju chybu 😉

janicca
4. nov 2010

@cikyta tak to ti poviem jednoducho vy dve ste hviezdy 😀 😀 😀 😀 😀
@tija28 neboj už opatrujem šak som sa tak vystrašila ako nikdy ale dufam že to zlé už máme za sebou a to sme ešte len na začiatku 😉
@mimili ved ešte nevešaj hlávku šak uvidíš čo vide z krvičky 😉

tija28
4. nov 2010

@janicca - tak to bol varovny prst nad tebou - takze zvolni tempo uz teraz radsej............a ako ti tam uz krasne svieti ten 9tt - pribuda to rychlo, co ?...........................ja uz zacinam mat teda riadne bobiky z porodu, mne zrovna dneska ukazuje, ze 65 dni do porodu - nejako tie cisla rychlo utekaju, bojim, bojim 😉 😉 😉

mimili
4. nov 2010

@cikyta Bohovské fotky 😀 !. Ak mi z krvi potvrdia, že stále nič, tak potom musím prestať pichať, počkať do najbližšieho cyklu a začať znovu. Budú mi už dávať väčšie dávky hneď od začiatku. Teraz som pichala len 100 j. - 6 dní a až potom mi to zvýšili. Pri ďalšom by som už od začiatku brala veľké dávky. Nerátali s tým, lebo môjho zdravotného stavu, váhy a veku mi malo stačiť menej hormónov. No blbé je to, že ja najbližšie môžem až niekedy v apríli. Skôr sa mi nebude dať - kvôli práci 😔 .

mimili
4. nov 2010

@janicca Aj drahý to vraví, veď uvidím...už s tým nič nenarobím, počkám si na ortieľ 😕 .

cikyta
4. nov 2010

@tija28 Tak Tijuška,len si oddýchni už pekne a nezanedbávaj nás !
Aj Janula sa polepší a už nebude zbrýlať po nemocniciach 😉 jo? Ved ked to písala,ja som sa tak zlakla,že som skoro o mlieko prišla ! 😀 😀 😀

cikyta
4. nov 2010

@mimili to vážne máš taku prácu ? ☹

mimili
4. nov 2010

@cikyta Ehmmm... účtovníčka.. začiatok roka je brutál. To si nemôžem dovoliť ani deň voľna, nie to 2 týždne a neustále cestovanie do MT.

cikyta
4. nov 2010

@mimili No a teraz...december?

mimili
4. nov 2010

@cikyta To už neviem, či by som musela začať od znova s Proverou, alebo by som išla už rovno na Puregon. Ak by som musela začať úplne od začiatku, tak by mi to už zasahovalo do januára. No, mám to complicated 😠 . Ak by som išla už len na Puregon, tak potom by sa to mohlo ešte stihnúť.

cikyta
4. nov 2010

@mimili Uvidíš,čo ti povie ešte dr.
Ak-tak už tých pár mesiacov počkáš....poprípade si daj ako prvoradu prioritu stimulku a nie prácu....tá nikdy neujde. Každý je nahraditelný...každý.... 😉

kamka17
4. nov 2010

čafte krásky...ja len tak na skok, lebo však nestíham...lebo však dnes ideme domooooooooooooooooooov 😎 😎 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak som zvedavá, ako to zvládneme, ale však ja dám isto vedieť...a dúfam, že sa bublinke bude doma páčiť 😕 😕

cikyta
4. nov 2010

@kamka17 Fakt??? To je suproveeeeeeee.Jupiky !!!!!!!!!! Teraz vám už bude dobre obom ! Teším sa s vami kočeny 😉

cikyta
4. nov 2010

Mne sa neda poslať IP.To čo ??? ☹

orsulka
4. nov 2010

ahojte🙂
@cikyta tie fotky su užasne....🙂 teda ani tak nie tie fotky, ale tá modelka na nich 😵 😵 😵 😵
@kamka17 to je super, že dnes budete domka....aj ja sa velmi tesím, že Paulínka už bude vo svojej postieločke , tak nech sa vám krásne dari .-))))
@tija28 no servus bludárka......tak aj ja mám tak podobne trosku pracovne dni, ale zistujem , že viac ako 4 hodiny sa mi už v praci fakt nedá byt.....to už su drobci takí nespokojný, že furt sedia, že tak kpcuju, že treba nohy natiahnuť 😉 😉 😉
@mimili skoda, že to takto ide...niekedy tie prve pokusy koncia aj takto...ale už vedia, kde by mohol byt poblem, tak druhá stimulka bude eňo-ňuňo!!!!!!! hlváku hore...dobre to bude 😉 😉
@janicca ahoj kočka 🙂
a pozdravujem vsetky ostatne Helinky 🙂))))

orsulka
4. nov 2010

@cikyta tak mi posli sms ...... 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
4. nov 2010

@orsulka Ahoj Orsulík a dakujem v mene mojej modelky. (Aj ked môj mobil je teraz hlboko urazený,lebo to pochopil tak,že nerobí užastné fotky 😅 )

cikyta
4. nov 2010

@orsulka mobil je urazený,tak mi nedá ťukať sms 😀

cikyta
4. nov 2010

To som chcela Kamke poslať IP ohladne jedneho ohrievača atd...no inak jej IP nenapíšem,len tak,že vojdem do jej albumu. Už takto z temy sa mi to neda. Nebliká mi tu tá obálka. ☹ Niekde som ju zapatrošila 😢 Alebo mi ju niekto šlohol 😠

orsulka
4. nov 2010

aj me 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cikyta
4. nov 2010

@orsulka Tu sa kradne 😠 😠 😠 😠 !

belisima10936
4. nov 2010

Ahojte ja som bola vcera na kontrole a v utorok si uz idem po mrazacika, tak sa uz velmi vytesujem 😀 😀 😀

orsulka
4. nov 2010

@cikyta škandáááááááááááááááááááááál!!!!!!!!!!!!§ 😀 😀 😀 😀
@belisima10936 ftj tfuj tfuj tfuj tfuj...pre šťastie 😵 😵 😵

cikyta
4. nov 2010

@belisima10936 Tešíme sa s tebou 😉

@orsulka aký paragraf si tam hodila ! 😀

No ideme my het...do ulíc....pá 🙂

tija28
4. nov 2010

@kamka17 - tak gratulujem, dnes je vas velky den, tak si ho krasne uzite 🙂 🙂 🙂
@cikyta - ja by som chcela tiez, aby sa ten moj mobil aspon na par dni urazil, hlavne na telefonaty 😀 😀 😀 😀
@orsulka - tak to je pochopitelne, ze 4 hodky v praci stacia - ved su na teba dvaja, a ked dvaja zacnu strajkovat, tak to ti musi brusko bubnovat o 106........................moj oliver sice pracuje od rana do noci, ale obcas mi to da tak vediet, ze jaaaaaaj.........to bude iny pracant, ked sa narodi 😉 .........................vcera u nas v praci zase strasili - teraz pre zmenu z inspektoratu prace (minuly tyzden danovy, predtym dva tyzdne colnici, a pred mesiacom a pol veterina), no nedaju si tie urady pokoj v tn - sak kazdu chvilu nas niekto iny otravuje - esteze mam teraz velke brucho - super sa vyhovara nato, xixi 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre