Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
8. nov 2010

servuste žienky... 😎 😎 😎
ste sa ale rozpísali 😨
@tija28 som rada, že si v poriadku a verím, že najbližšie pojdeš do nemocky už len porodiť...a či rodiť v tn alebo v bojniciach...netreba pola mňa veľmi plánovať, lebo to može na teba prísť veľmi rýchlo a v tej rýchlosti budeš rada, že ťa odrodia aj v sanitke 😉 😉 samozrejme ti to neprajem, len nech všetko dopadne tak ako si predstavuješ a hlavne v normálnom termíne
@petuska123 ja som pri iui bola dokonca na PN, ale to skrz stresovú prácu, takže záleží len na tebe, ako sa budeš cítiť, lebo doležité je sa veľmi nepremáhať a nestresovať

kiara15
8. nov 2010

@tija28 aspon ze to ze to neni nic vazne to je dolezite tak uz to stou pracou neprehanaj 😉
@janicca ja som tiez len prezliekala periny a bola som potom 10dni v nemocke 😒 tak sa na to zatial kasli 😉

kiara15
8. nov 2010

@cikyta a ty si tiez davaj zo Sisi pozor ale vtedy asi bol aj zly den kadeco sa stavalo aj mne nebolo bohvie ako 😉

orsulka
8. nov 2010

@kamka17 ano ahojte dievčatká...ako sa mavate domka????? ako sa ma Paulínka????? už aj pekne papa mliečko od teba??? dá sa kojiť ?????? verim , že to zvládate uplne pohodovo .-))))

zlatanka......tak dva mesiace ubehnu ako voda....to že nemusiš na operaciu je fajn.....takže definitívne ste presli do iscare???
@kiara15 ty kedy to onečne cakas??????

kiara15
8. nov 2010

@orsulka ahoj mojko no ja som dnes zacala 😉 22.11idem uz na kontrolu 🙂 ale co ma mrzy tak vklad mi vychadza 1den pred stuzkovou 😒 budem muset sedet ako pät penazi ☹

orsulka
8. nov 2010

@kiara15 jjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjj !!!!! tak som sa ne dnes trafila.... 😉 😉 😉
je to stále lepšie, ako keb si mala vklad v ten den čo stužkovu 😉 😉 😉 ved po vklade pekne poloežiš aj druhy den doobeda...a pre mimco to bude fajn relax a bude sa šťastne citiť v brusku, ked bude vidieť sestricku taku krasnu na stužkovej....kde to mate?????

kiara15
8. nov 2010

@orsulka no ty si moja vestica uz ma citis kedy asi?,Mame to v kulturaku na sidlisku.Vsak som si aj myslela ze vsak kazu uz na druhy den v pohode vsak budem len kukat co pre nas pripravili 😀 😀 a papkat dobrotky 😉

orsulka
8. nov 2010

@kiara15 joooooooooj bude vam fajn...decka pripravia program a budete sa zabavat na nich, ako sa oni bavia 😉 😉 😀 😀

cikyta
8. nov 2010

@kiara15 Ano Kiarka. Bude to fajn už 2 den 😉 "Kačací"tanec vynecháš....možno len tak decentne budeš robiť "hada" 😀 Ale bude to fajn a super sa zabavíš,nasmeješ a to je prvorade 😉

tija28
8. nov 2010

@kamka17 - diky, ved uz niekde porodim, uvidim, kde sa zadari 😀 😀 😀 ...........a ty ako maminka ? ako sa paci malej bublinke doma ? 😉
@kiara15 - tak ty uz stuzkovat budes za chvilu...............no parada, a o 18 rockov pekne znova, dobre ??? 😉
@orsulka - no co, kolko si uz pribrala ??? lebo ja som sa pekne rozsupla 14, xixi 😀 😀 😀

kiara15
8. nov 2010

@orsulka no nic ine mi neostava 😀 😀

@cikyta ze kacaci tanec 😀 no a ja hadi 😀 😀 kde ty na to chodis 😀 😀 zase si ma rozosmiala 😀
@tija28 bodaj by si mala pravdu 😉 😉

orsulka
8. nov 2010

@tija28 ahoij...sama som bola na poslednej kontrole prekvapkana z tej vahy, lebo sa nepohla vobec hore...takže mam stale peknych 12 kg+ 🙂 🙂 😉

@cikyta 😀 😀 😀 😀 kačaci je dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀

cikyta
8. nov 2010

@kiara15 ved som chodila na tancovačky 😀 a tam to tak 😀

@orsulka ten je fasa v každom veku 😀 či v škôlke,či v domove dôchodcov 😀 ta ne ? 😅

kiara15
8. nov 2010

@cikyta ten kacaci poznam ale hadi?? 😀 😀 😀 ozaj ciky a mne co predpovedas?? 😉

cikyta
8. nov 2010

@kiara15 Hadí je ten : že sa pochytáte všetcia zo zadu okolo pása a cupkáte po sále,okolo stlpov,cez stoly,von z budovy,dnu....proste štýl "jede jede mašinka" 😉

No a vidím to na dalšiu copanu. (koki,ale tvoja Miška je nádherná modelečka)

kiara15
8. nov 2010

@cikyta aha?,aj som nan zabudla uz si mi rozjasnila pamät 😉

no je vsak aj strarosti su dobre 😀 😀 ale to ktomu patri neboj co chvila ich budes mat aj ty 😉 Sisi je tiez kocana teraz 🙂 🙂
super ze copana aj by sme chceli ale uz nam to je jedno len nech to je 😉

minka051
8. nov 2010

Ahojte moje zlaté 🙂 Ja len kuk lebo riešime kde zohnať peniažky na ďalšie splátky na dom. Dali nám takú faktúrú že sme skoro skolabovali. No čo poviete keby ste mali zapatiť za asi 7 hod. robotu čo postavili skladačkový komín dvaja roboši? Koľko si asi naúčtovali. Noooo 1000€ tak ide nás poraziť. Asi sa dám k murárom. Pri takomto príjme by som bola o chvílku milonárka 😀 😀 😀 Ved keby som sa nasrala tak ho postavím sama 😠 Zas pôjdem vyjednávať. 😠

kiara15
8. nov 2010

@minka051 veru mas co riesit asi by ma vykotilo oni si ozaj niekedy nevedia co zapytat 😒 len pekne vyjednavaj urcite ich ukecas 😉

minka051
8. nov 2010

pošlem z toho nejaké fotky krb a komín a nejaké ostatné práce čo sa stále robia 🙂

minka051
8. nov 2010

@kiara15 no tak to si myslím že ukecám 😉

cikyta
8. nov 2010

@minka051 Fíha...vraj sa bežne pýta 30-33 € za 1 m ak ide o 1 komín. ☹ Tak to máte dosť teda ☹

cikyta
8. nov 2010

@minka051 Muž robí 10 rokov krby,tak sa čo-to vyzná a vravel,že vás museli oklamať. ☹

minka051
8. nov 2010

@cikyta No mys sme to rátali a vraj kamarát čo nám to robí ved ja mu dám. ciky ten komí je ako lego a a nič sa nemusí murovať len naskladať na seba a zlepiť. No mal som dosť. za vyliatei betonu si započítali za dva dnizas toľko a to sme štrk aj cement dodali my a robili to Dva dni. no ved už sme z 20 000€ fktúry urobili 9000€ len sa netreba báť a povedať si svoje. 😠

minka051
8. nov 2010

@cikyta ten komín má 45cmX 5,4m. Tak počítaj. 🙂

minka051
8. nov 2010

@cikyta krb urobili dobre ale komín nie. to ten stál za robotu 1000€ Krb aj z vložkou a všetkými rozvodmi pre kurenie do celého domu z rozvodmi a robotou stál 2500€ a to je super. Aj s vymurovaním a proste všetkým. To sme zistili

cikyta
8. nov 2010

@minka051 No veru nedaj sa. Držím palce ! 😉

cikyta
8. nov 2010

@minka051 Tak za ten komin by ste mali dať maximálne 300 € a aj to je už prehnaná suma.

fopardi
8. nov 2010

@minka051 krasny domček jaj a ten fajny vychod na terasu alebo ako to mam nazvať si viem živo predstaviť rano v lete len tak v pyžamku si vyjdeš von s kavičkou sadneš vyložíš nohy a pozoruješ prirodu okolo seba-- nadhera 😉

fopardi
8. nov 2010

@minka051 a to je kolko izbovy dom ?

minka051
8. nov 2010

@fopardi moja ano nádhera ja sa no teším ale byrokracia je hrozná a ešte ked kamarát chce na tebe zarobiť a ja to neznášam tak potom som zlá. Ja som strašne dobrý človek, ale toto by som neurobila. Už to pochopil aj môj priatel a začal konať lebo konečne zbadal že mám pravdu. 😉 Ja som totiž strašne sprarovodlivá a to sa možno niekedy nevypláca ale um ňa je to tak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre