Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
29. jún 2009

tinkaza.............. 😉 😉 🙂 🙂 😎 😎

tinkaza
29. jún 2009

dakujem, aj vám 🙂 🙂 🙂

katka444
29. jún 2009

ahojte,
rozmyslam nad tym, ze sa objedname s mm do heliosu. chcem vas poprosit, keby ste mi opisali, co vsetko sa deje pri prvej navsteve, ci objednavaju na prvy x aj podla toho ktory DC som. a este ci su poplatky za spg, sono, pripadne nieco ine a v akej vyske. mame vseobecnu poistovnu. dakujem 🙂

orsulka
29. jún 2009

ahoj katka......
pri prvej návšteve sa s doktorom al. doktorkou iba porozpravate, čo by ste chceli, ake su problemy, povypytuju sa na rozne vyšetrenia ak ste nejake absolvovali, na vysledky....na zaklade tohto možu aj nejake navrhnut oni sami, kontrolny spg stoji 500 Sk, a takyto pohovor stoji 300 Sk....po tejto navsteve sa aj dohodnete na dalsom postupe.....teda zakladom je fakt sa objednat a dohodnut si konzultacie... objednaju vas podla mna uplne bez problemov, a ani nezavisi na tom, aku mas poistovnu...

lucula73
29. jún 2009

katka - no my sme na prvej konzultácii neplatili,ja myslím že sa neplatí,len ten spg... sú tam veľmi fajn ľudia,všetci,doktori aj sestričky 😉

borca3108
29. jún 2009

ahojte babenky ako sa mate?

lucula73
29. jún 2009

borca ahoj - terezka je krásna,ako sa máte vy?inak pekný dátum narodenia 1.6. 😉

kamka17
29. jún 2009

borca...gratulujem ešte raz ku krásnej terezke..dúfam, že je všetko v poriadku a spokojne si užívate 🙂 🙂

lucul, veru moja, len pekne oddychuj, veď si to zaslúžiš...

a survi, dik za info o tom B vitamíne...ale veľmi ma to nepotešilo, lebo ho musím papať aj ďalej, tým pádomsa nevojdem do vecí z miulého roka...ach jaj...

baby a musím vám napísať...dnes som stretla bývalého kolegu so ženou a malou Saškou...druhý pokus iui úspešný...tak neskutočne ma zas povzbudili a to dieťa je také nádherné, že som im rovno povedala, že onedlho bude mať malá kamoša alebo kamošku 😅 😅 tiež chodili do helíku a mali zlú morfológiu...a predsa sa podarilo...a zas sa mi potvrdilo to, o čom stále hovoríme...psychika, pozitívne myslenie a viera, že sa to podarí...

wolfskinka
29. jún 2009

ahojte

dnes som to tu trosku flakala ale nebolo kedy mala som ine povinnosti ...

lucula ze 7tt ... parada

borca a ani som nepostrehla kedy si ty porodila ... no toto

kamka no to je dobre kedy ides na IUI ???

tinkaza neviem kde ty sedis ale v tej casti ziliny kde som prsi 😀

orsulik .. nechybala som ti ?

lucula73
29. jún 2009

kamka ahojček,nemám už veľa času,lebo idem do školky pre drndulku....no musíš veriť,že aj s takou morfologiou to pojde...my sme mali 100%patologických a neviem kde sa objavila tá dobrá 😉

a teraz ako pokračuješ?idete zase na IUI?večer si prečítam,papa zatiaľ.

kiara15
29. jún 2009

ahojte tak sme si pokecali s mzuzkou a stale je o com bolo super 🙂 🙂 🙂 pozdravuje vsetkych 🙂

wolfskinka
29. jún 2009

no baby vy takto sukromne stretko to co to tu je

kamka17
29. jún 2009

naše druhé iui vidím tak po augustovej ms...lebo idem na opu kvoli nejakému polypu...teda presne sa to volá abtorsia polypu a konizácia+kyretáž...to kvoli tomu krčku...tak som dnes kvoli tomu bola dosť v strese, lebo som myslela, že to pojde na jednodňovú chirugiu a ono som musela ísť normálne na príjem sa objednať do nemocky...tak tak...

kiara15
29. jún 2009

wolfi doniesla mi prechodk cez mesiace tak preto ale sme si aj dobre pokecali 🙂

wolfskinka
29. jún 2009

aha tak ....

kamka icq .... zapnut a okmazite 😠

kiara15
29. jún 2009

borca inak velka gratulacia k Terezke je ozaj krasna 🙂 🙂 🙂

kamka17
29. jún 2009

wolfi...ja mám celý týždeň dovolenku, a dom a icq nemám...tak ak máš, zapni ty msn

wolfskinka
29. jún 2009

nemam msn my to tu nesmieme mat .. a co porabas cez dovolkenku, nenudis sa v takomto pocasi nechces mi prist upratat ?

kamka17
29. jún 2009

alebo facebook

wolfskinka
29. jún 2009

oko facebook zapinam

wolfskinka
29. jún 2009

kamka som na facebook a teba nikde

kamka17
29. jún 2009

že upratať...vieš aký bordel tu mám ja ??? a zatiaľ sa nenudím, však dnes len prvý deň, tak trochu oddychujem...ale čaká ma strihanie drahého, okná, kúpeľňa a klasika podlahy a tak...ale nie dnes...aj zajtra svitá som sa rozhodla 😉 😉 😀

wolfskinka
29. jún 2009

no dobre ze si napisala ja potrebujem zavolat kamoske nech mi pride ostrihat muza ... uz ma dlhe vlasy a ona chodi ku nam ho strihat a aj mna

wolfskinka
29. jún 2009

ta baby no kde ste ????????????? som tu sama ako prst

katka444
29. jún 2009

dakujem za odpovede. takze je to financne dost narocne ☹ 500,- za spg uf. my budeme mat dost nakladou len na cestu tam 😒

tinkaza
29. jún 2009

čaute žienky, som tu len na skok, lebo o chvílku padám z praáce domov...

inak, jedna kočka, čo má podobný problém ako ja, volala do Heliosu a Gáťová ju ukľudnila, že špinenie aj krvácanie ešte nič neznamená, že sa môže trošku odlučovať sliznica, či čo..

fuuuuu, dúfam, že ste všetky počuli, ako mi padol kameň zo srdca...som hlupaňa, bola by som kľudnejšia, keby som nerobila ten idiotský test..

no nič, tak mi treba..

idem domkov, pa žienky moje.. 😉 😉 😉 😉

borca3108
29. jún 2009

Ahojte moje mame sa dobre. Terezka pekne prospieva. Uz vazi okolo 3kg. Snazi sa dobehnut to co zameskala. Vsetkym vam posielame pusinky aby sa vam podarilo tesit sa z takeho krasneho pokladu .
Orsulka ako si dopadla? vobec nic o tebe neviem a myslime na vas.
Krasny vecer.

domika9
29. jún 2009

trošku na zasmiatie
Mama lezie hore po rebríku a Móricko jej zdola hľadí pod sukňu:
-"Mami, čo to tam máš medzi nohami?"
Mama sa vyhovára:
-"Aaale, vieš, to ma otecko sekerou nechtiac..."
A Móricko na to:
-"A boha jeho, a rovno cez piču?!"

domika9
29. jún 2009

trošku hnusny ale 😀

domika9
29. jún 2009

borca gratulujem ku Terazke
tak dnes sme boli v heliku tak naša doktorečka tam bola sama mala sa dnes fakt čo obraciať no des čo tam bolo dnes ludí - no tento mesiac sme nedopadli najlepšie lebo moj vaječník si robí srandičky asi nechape važnosť situacie tak mi nasadili väčšiu davku clostilu a o mesiac sa uvidí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre