Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

fopardi
24. jan 2011

@kuspitka joj ja som nemyslela že či pojde aj orsulka ale že už by mala byť doma z nemocnice🙂))

@cikyta maš problem draha
@jerryjanka tak tak len ju sprdni 😀 😀 😀

jerryjanka
24. jan 2011

@fopardi ale nie ved ciky je nase zlato a ja sem moc nechodim...

fopardi
24. jan 2011

@jerryjanka 🙂

cikyta
24. jan 2011

Dneska ludia,čujte,čujte,
stala sa mi trápnosť velká,
oprávnene nadala mi,
naša známa-Jerryjanka. 😅

Zabudla som na básničku,
doplietla ma moja Sisa,
a tak teraz dodatočne,
tu hned ospravedlním sa. ☹

Janulienka naša krásna,
želáme ti hodne lásky,
nech ti šťastie,nech ti zdravie
hladí tvoje malé vlásky. 🙂

Želám ti ja krásny život,
stretaj v ňom len príma ludí.
Nech im tvoja krása, Janka,
vždy len usmev v srdci budí. 😉

( Len nestretni nikdy takích,
ktorí zabúdajú vela
Ako napríklad aj Ciky ,
to je také pekné tela 😅 😕 )

lucula73
24. jan 2011

@cikyta 🙂 😀 .ty si prípad.keby sa dalo,tak posledný odstavec /ako sa to odborne vola? 😀 /...vymažem!!! 😠

krásna básnička 🙂

cikyta
24. jan 2011

@lucula73 Ano,je to päť odstavcov v jednej strofe s prerývaným rýmom ABCB
😀 😀 😀

jerryjanka
24. jan 2011

@cikyta dakujeme 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

jerryjanka
24. jan 2011

ale zas až takto som to nemyslela 😅

cikyta
24. jan 2011

@jerryjanka Ved ja viem,že si to myslela v dobrom 😉 Aj ja 😉
Dobru nocku želám všetkým Helinkám.............................................................. 😔 🙂

zuzanka.h
24. jan 2011

@cikyta dajme si slovenčinárske okienko!!! ABAB - striedavý, AABB - združený , ale obkročmý je môj najobľúbenejší ABBA ( čiže Abba) 😀 ....

lusina
25. jan 2011

Ahojte ženy,
prišla som Vás pozdraviť a Oršulke aj Jerryjanke pogratulovať k miminkám, nech su zdravé a šťastné. 🙂
ciky, ty si ina básnicka žena 😀

kati777
25. jan 2011

Ahojte,ja by som chcela vediet ci to vyslo niektorej na 1 IVF ???Ja som bola 1 krat a teraz mam tie otrasne 2 tyzdne co cakas ci ti to vyslo...Nie je to bohvie aky pocit !!!

kamka17
25. jan 2011

@kati777 áno, nám vyšlo 1.IVF, tak držím palce, nech sa zadarí a vám
@lusina ahoj moja, ako sa ti darí??? veru si tu dlho nebola...ako pokračujete v snažilkovaní???

lusina
25. jan 2011

@kamka17 máš IP 🙂

kati777
25. jan 2011

kamka17,mala si neake priznaky,spinenie,bolesti brucha,alebo prs atd.???Ja som len 5 dni po tansfere,necitim ziadne zmeny,mala by som???

v555
25. jan 2011

@kati777,je to rôzne.Niekto má príznaky už od 2.dna,niekto ich nemá vôbec.Sú to najdlhšie dni pre každú z nás.Veľa dievčat na tie dni spomína s úsmevom na tvárach ale je veľa ktoré chcú na to úplne zabudnúť.

kamka17
25. jan 2011

@kati777 ja sa všeobecne veľa nepozorujem, tak sa priznám, že ani po ivF som nič extra nepozorovala...ale na testovanie som sa teda tešila, vydržala som tuším do 9teho dňa po vklade a potom ešte na 11 som si robila test 🙂

kamka17
25. jan 2011

@fopardi podľa mňa by orsul mohli pustiť už dnes alebo zajtra...však ona sa nám hádam ozve a pochváli nejakou tou fotečkou...hlavne aby boli všetci traja v poriadku 🙂 🙂

cikyta
25. jan 2011

Orsulku pustia možno zajtra 😉

@v555 Tak na teba si spomínam...............začínali sme spolu " bojovať " 😉 však?

Dobru.......... 😔

zuzanka.h
25. jan 2011

@kati777 nám vyšlo na 1x ja som na 7 deň trochu špinila a poviem sprosto , ale stále som "grgala" nešlo mi tráviť. to bol úplne prvý príznak a potom som mala strašnú chuť na treščiu pečeň 🙂)) (aaaaale strašnú) no a ďaľší príznak bola žravosť, ktorá nezmizla ani po pôrode ☹

wolfskinka
25. jan 2011

@ orsulka gratulujem z celeho srdiecka adamkovi a šarlotke prajem hlavne vela zdravicka, stasticka a len a len kopec radosti a žiadne starosti, teda len take malilinke to predsa len budu

@cikyta klobuk dole pred touo basnickou

@tija28 neboj to prejde aj nam sa zltacka vratila a dalo sa to do poriadku, 48 hodin bol pod lampou, mohla som tam sediet pri nom v piatok na obed nas prijali a v nedelu poobede sme isli domov, to utecie ako voda, neboj to neni nic vazne, to vydrzis, drzim palce

katy7
25. jan 2011

jeeej ake krasne zvesti 🙂
@orsulka tvojim drobatenkam Adamkovi a Šarlotke a aj tebe prajem z celeho srdiecka vsetko najlepsie a straaaasne vela zdravicka, stasicka a radosti, tesim sa na foto 🙂

komarik
26. jan 2011

Ahojte, my sme včera boli na kontrole v pôrodnici. Krček je pevne zatvorený a ani náznak po nejakej cvičnej kontrakcii. Takže sa mám pobaliť a 3-4.2. budeme vyvolávať pôrod. Samozrejme ak sa to do vtedy nespustí samo. Melinde sa dáko nechce ísť na svet asi je jej v brušku dobre. 😅

lucula73
26. jan 2011

@komarik ahoj..takže Melinda si dáva na čas 😉 .kamoška bola tiež na kontrole raz,všetko držalo,aani náznak,brucho žee vraj ešte vysoko....a v noci jej odtiekla plodová voda a ráno mala malú na svete.takže všetko je možné.hlavne ti držím palčeky,nech máš ten porod čo najrýchlejší a najmenej bolestivý 😉

@tija28....tijuš ako?inak videla som tvojho Oliverka v našich okresných novinách 😀 😀 .,medzi novorodencaami...krásnučký,v modrej perinke 😉

inak ahojte všetky...čítam vás stále,ale nestíham písať ,nejak je málo času 😠 🙂

komarik
26. jan 2011

lucula73, uvidíme ako sa malá rozhodne ale určite sa na ňu veľmi tešíme aj keď sú nejaké obavy či sa o ňu dobre postaráme. A čo tvoje zlatíčko a slniečko?

liviaf14
26. jan 2011

@komarik ahoj, držte sa s Melindou, máte to za pár 😉

komarik
26. jan 2011

@liviaf14, ďakujeme. No a vy budete mať oslavu 1 rôčka. Fíha.

v555
26. jan 2011

@cikyta,veru začínali sme spolu.Ja síce ešte stále bojujem ale nevzdávam sa 🙂 a ani sa nevzdám len zbankrotujem 😀 😀 😀 ale čo život ide ďalej.Malá Ti rastie ako z vody,riadna šibalka,čo?????

liviaf14
26. jan 2011

@komarik veru za pár dní - 10.2., ja som mala termín 3.2. a týždeň sme prenášali 😉

cikyta
26. jan 2011

@v555 Juj moja,to mi je luto....a pravda,že je to hrozne všetko drahé...... ☹
Vieš,ono ked si niečo kupiš,vieš,že to MAŠ.
Ale toto je taká blbá vec,že aj ked si TO kupiš,nemusíš to mať 😢 a v prípade prehry ti to príde ako zbytočne vyhodené peniaze.
Teda aspon ja som to tak vnímala pri prvom nezdare a nadavala,že aspon tí mrazáčikovia by mohli byť atd...

Moc ti držím palce,aby bol predošlý posledný smutný rok a dočkali ste sa už v tomto konečne vašej celoživotnej výhry v podobe vášho dieťatka !!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre