Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
5. aug 2009

domcek tak strasne si chcela miminko tak teraz sa nepozeraj na to ze sa ti nechce kurnik zalez do tej postele lebo osobne naklusem ta tam uviazat

domcek
5. aug 2009

No jasne jasne tak uz pomaly pojdem idem posluchat.....hihihih
pozdravujem vas. A idem cucat do steny... 😝

wolfskinka
5. aug 2009

no presne tak ... nech ti tam muz namaluje nebicko ... alebo si aspon pusti telku

domcek
5. aug 2009

TAk to neviem ci by mu dovolili.
Ale uz idem keby sme aspon telku mali na izbe to ticho je besne.

wolfskinka
5. aug 2009

no to ti verim

orsulka
5. aug 2009

katarikamt......kludne sa pytaj co chces vediet, tady odpovieme.....a vitame nove kočky.....ale to vies, ked sa niekto nový neobjavi a pripadne sa neopyta, tak zatial kecame medzi sebou... 😉

orsulka
5. aug 2009

domceeeeeeeeeeeek........no moja!!!!!! tak ozaj treba davať pozor, že budeš až v nemocnici som netusila.....je mi to luto, ale ak to má pomoct...tak sa držkaj.....!!!!!!!

wolfskinka
5. aug 2009

orsul kde sa stale flinkas sedim tu ako na ihlach a cakam kedy pustis nieco do eteru a ty nikde .... to mas tolko uctovania ?

tija28
5. aug 2009

tak ja uz som naspat...............vycvicena......vysilena........ale stastnaaaaaaa a vysmiataaaaaaa 😀 😀 😀

domcek - ahojcek, tak pekne lezkaj, aby sa Ti co najskor polepsilo 😉 ...a ved aj biele steny maju nieco do seba 🙂

wolfi - tak ten Tvoj obed by som dneska brala, aj s meninkami.......to ja budem dneska robit na obed zeleninovy salat so syrom a olivami a k tomu pecene zemiaky s maslom 🙂 dieta jak hrom 😉

katarinamt - vitaj medzi nami......a kludne sa pytaj na vsetko, co Ta zaujima, my sme tu uz veru diplomovane mudr.- pudr. 😉 a radi poradime 🙂 🙂 🙂 .............a ved na zaciatku, ked sme tu boli my nove, tak tiez sme sa pytali a pytali, takze vitaj 😉

orsul - 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
5. aug 2009

tija no to hej hlavne tie zemiaky s maslom 😀 😀 😀

katarinkamt
5. aug 2009

Mila Orsulka, velmi pekne dakujem z a odpoved. Ja mam s Heliosom skusenosti, ale chodila som tam v case, ked bol hlavnym lekarom pan Docent. Tomas, chodila som vyhradne k nemu. MUDr. Krajkovica som spoznala pred rokmi v MFNsP, v ambulancii pre neplodne, ked zastupoval Doc. Tomasa a ostala mi na neho jedina spomienka, ked mi po neuspesnej inseminacii povedal, ze uz nemam dovod chodt k nemu do poradne, lebo on aj tak nevie, co ma so mnou robit. Napriek tomu som aj u neho, po odchode Doc. Tomasa , absolvolala 2 posledne transfery 4. cyklu a potom som to uz vzdala, aj vzhladom na financie a aj na nedostatok viery a tiez dovery v lekara. Myslim si, ze zena musi mat doveru k ludom, s ktorymi ju spaja takato doverna a dolezita zalezitost. Dufam, ze sa na mna niektore dievcata nenahnevaju, skratka mam inu skusenost. Prajem pekny dnicek!

wolfskinka
5. aug 2009

katarinka ... ja na doc.tomasa ... brrr, mam s nim strasne zle skusenosti ....
ale zato dr.krajko a ostatni ... nemozem povedat jedine krive slovo iba chvaaaaaalu a myslim ze tento nazor so mnou zdielaju aj ostatne baby, teda zatial som sa nestretla s jedinou, ktora by povedala nieco ine

orsulka
5. aug 2009

katarinka......neviem prečo by sa mali nahnevat, ved tu si každy može napisat svoj vlastný názor, skusenosti, aj tie dobre aj tie zle......
s tou doverou je to jednoznacne.....ked nedoverujes, tak sa to vlastne ako keby aj neoplati....
takže mas za sebou 4x IVF ak som spravne pochopila...tak to už je celkom pekne cislo......a nepojdes teda skusit k Tomasovi do Ruzomberka??????
inak aj ja som začala chodit do Heliku a bola som u Tomasa....ale ked odisiel, tak som presla ku Krajkovi a ja nemám problem......
tot 100 ludi 100 názorov.....

katka...želám veeeeeeeeeeeeeeeela štastia..... 😉

wolfskinka
5. aug 2009

orsulik co mas na obed ?

katarinkamt
5. aug 2009

Orsulka, dakujem, uprinme povedane, bola som u Tomasa v Rk, ale ten mi odporucil IVF, pri ktorom sa robia nejake specialne testy uz na embryach, a pred transferom sa vybera to, ktore je podla tych vysetreni "najlepsie", su to nejake ine testy, ako robia embryologovia v ostatnych centrach, ale musim pred tym obsolvovat este vysetrenie v Prahe a potom by som to mohla podstupit, avsak, je to 2x take drahe, ako v Mt, co je pre nas prilis.........takze asi mi ostava len adopcia.............najhorsie na tom vsetkom je, ze mi nikdy nikde nezistili pricinu : PRECO..............mozno by som sa s tym skor vyrovnala.

tija28
5. aug 2009

katarinkamt - kazdy mame pravo na svoj nazor, ci uz je dobry alebo zly - nato tu tato tema je - treba sa vykecat a potom sa nam ulavi.......a dolezite je, aby si sa rozhodla spravne Ty, ze co je pre Teba to prave a ak nemas doveru v Krajkovi, je to na Tebe, skus stastie u ineho lekara..........hlavne musis mat doveru aj v lekarovi, pretoze bez toho to nejde 😉 ..............a presne ako napisala orsul.............100 ludi - 100 chuti 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
5. aug 2009

katarinka ... plne ta chapem, ja som na tom obdobne ..... sme obaja zdravi a nejde to ... diagnoza Idiopaticka neplodnost, my akurat teraz vybavujeme adopciu ... no poviem Ti je to poriadny zaberak na psychiku ... ale co uz mame dost rokov a ked to inac nepojde tak ak nam to schvalia tak dostaneme babetko a budeme stastni ...

drzim palceky ... a som rada ze si sa naburala do nasej temicky .... aspon sa viac dozvieme a orsul ako si napisala ze sme pudr., mudr. a budeme este doc.

tija28
5. aug 2009

katarinkamt - a co sa tyka financii..........tak to je tema sama o sebe, ktora trapi velmi vela parov..........a je to na svete velmi nespravodlive, ze sa vsetko toci okolo penazi a ked nie su - nejde to dalej 🙂 a z toho mi je najviac smutno, ze ten, kto si tym nepresiel - vobec netusi o com toto snazenie je 🙂 tak snad sa to aj vam podari nejakym zazrakom pocat prirodzene 🙂 ....................a ako dlho sa pokusate ? a kolko mas rokov ? 🙂

wolfskinka
5. aug 2009

tijus .. carodejnica mas IP

katarinkamt
5. aug 2009

Dievcata, prosim Vas, vyskusali ste aj ine centrum ako Helios? ja som bola v Iscare, myslim, ze Helios je lepsi, ale mam na mysli napriklad Brno...............citala som na to same chvaly....

kiara15
5. aug 2009

pekny den vsetkym prajem 🙂 🙂 🙂 pani doktorky 😀 😀 😀

katarinka vitaj medzi nami 😉

wolfskinka
5. aug 2009

katarinka ja nie, ale v heliose som velmi velmi spokojna a aj z pohladu financii a dochadzania to mam do dalsich daleko ... a bolo by to narocne financne na cas a hlavne peniazky

tija28
5. aug 2009

katarinkamt - tak ja som bola v iscare v blave ..............a s heliosom sa to neda vobec porovnat...........do iscaru ma uz viac nedostanu - a to som tam zbytocne absolvovala aj IUI, a aj IVF - takze u mna vedie helios 🙂

kiarka - no ahoj nasa sestricka 😉 pichacka 😉

orsulka
5. aug 2009

katarinka......tak potom nerozumiem preco chcu aby ste robili testy už na embryjkach a potom dali vložiť, ked ani nevedia, že prečo sa to nedari...
tento dovod, že preco to nejde nepoznam ani ja.....vsetky vysetrenia boli ok....a nist.....

fakt je to na hov......ked nevieš preco, v tomto ťa plne chápem, lebo ked vieš preco, tak sa to snažiš aspon urovnat v hlave a vysporiadat sa s tym...ale takto...... ☹

tija28
5. aug 2009

orsul - mas IP 😉

wolfskinka
5. aug 2009

baby ja som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a morim sa s tymi dovolenkami s tymi lastminutmi .. no horor co vam budem hovorit, ceny znizuju kazdu polhodinu a potom si ma clovek vybrat 😠

kamka no kde si .. si tu 2 dni nebola

katarinkamt
5. aug 2009

Dievcata, dakujem Vam, ste velmi mile, ani sa necudujem, ze ste si tu vytvorili "heliosacku rodinku".........

tija28
5. aug 2009

katarinkamt - no hlavne sa k nam pridaj aj castejsie - ved my budeme len radi - a ved vsetky sme na tej istej lodi 🙂

kamka17
5. aug 2009

dobrý deň... 😎 😎 všetkýýýýýýýýmmmmm...
tak som tu, nezgrilovala som sa 😉 , našťastie som odtiaľ odišla včas, lebo tarja "múdri", alkoholom opojení kolegovia nabúrali, takže by tam aj tak nebola už žiadna zábava...ale inak to bolo fajn, aj sme súťažili a moje družstvo vyhralo z piatich súťaží dve 😀 😀 takže sme boli dobríííííí 😎 😎

domcek...dávaj si na seba pozor, veď keby si to nepotrebovala, tak ťa v tej nemocke nedržia, tak pekne všetkých poslúchaj a nejako to tam vydrž, veď to nebude večne a potom si na to ani nespomenieš, lebo bábo ti to všetko vynahradí a vytlčie z hlavy všetko negatívne 😉

katarinka...tiež nemám s krajkom len pozitívne skúsenosti, takže úplne chápem, že nemáš k nemu až takú doveru, ale držím palce vo všetkom, čo ťa čaká a raz sa isto dočkách...buď // alebo vyjde adopcia..

a aj pre teba wolfi...včera som sa od kamošky dozvedela, že jej známa, čo majú adoptované mimčo je tehotná...a to sa po nejakom čase chystali znova na adopciu...tak nech mi nikto nehovorí,k že za všetkým nie je tá naša pošahaná psychika...

a inšiprácia na obedík...kuracie prsia s ananásom, slaninkou a možno tak hodím aj klobásku...proste ako ražniči len nie na patyku, len tak 😅

kiara15
5. aug 2009

tijus ahoj mojko veru mi to ide aj ma to zacalo bavyt nevie neviem ci sa neprihlasim na sestricku 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre