Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
13. aug 2009

elizka mas IP

mzuzka
13. aug 2009

wolfi no predsa este lucul stihla pred stimulkov 😉

domika9
13. aug 2009

mzuzka tak my dnes poslednu tabletku večer dufík no a terz len čakať aj ked viem že isto príde aj napriek tomu že som si spočiatku myslela že sme na dobrej ceste už taky pocit nemam - jednoducho to necítim ☹

mzuzka
13. aug 2009

ale domi, kolkokrat tu boli take pocity, ze viem ze teraz to vynde a nic a zas naopak. nechaj tomu volny priebeh, nebal to este.

domika9
13. aug 2009

isto vobec to neítim takže sinejdem robiť ani žiadnenadeje ved ešte mesiac možem brať clostil tak snad o mesiac

domika9
13. aug 2009

dnes v noci sa mi snívalo že mi tu na koníka niektonapísal že som si nemala davať večer pichať pregnyl lebo že ked sa pichne večer tak že folikul nepraskne tak asi mi užtroškuzašibava 🙂

domika9
13. aug 2009

asi hapruje medzerník
🙂

mzuzka
13. aug 2009

no to keby ja tu popisem moje sny......... ale normalne zive.

domika9
13. aug 2009

no to aj mna niekedy prepadnu take 🙂

komarik
13. aug 2009

ahojte, dnes sme boli u doktora. Zatiaľ všetko v pohode.

Vidím že sa to tu pekne rozbehlo takže snažilky držím palce malým bobáčikom nech sú silné a bojujú a tehulkám nech opatrujú svoje ratolesti.

komarik
13. aug 2009

Ozaj, určili nám nový termín pôrodu podľa meraní plodu. Mali by sme prísť na svet 15.2.2010.

domika9
13. aug 2009

ahoj komarik tak tebe to krasne leti už 13tt 🙂

komarik
13. aug 2009

domika a od tejto soboty už bude 14tt. 😀

domika9
13. aug 2009

ved to už maš za sebou viac ako tetinu

mzuzka
13. aug 2009

ahoj komarik. aj nam zmenili na skor, lebo su svisti velki a predstav si povedal, ze kedze su dvaja mam ratat okolo 15.2. 🙂 inak nam dali 16.3. podla sona

komarik
13. aug 2009

mzuzka, že by sme sa naplánovali na ten istý deň? 😀 To by bolo riadne napätie na koníku. Baby by čakali ako na ihlách. 😀

domika, len si ty nepripúšťaj žiadne pocity. Nechaj všetko nech ide tak ako má a snaž sa myslieť na niečo iné. 😉

komarik
13. aug 2009

Musím vás opustiť, manžel sa dobíja k PC. Dobrú nôcku prajem.

lucula73
13. aug 2009

mzuzka ahoj...no ten termín si oni menia ako chcú,aj mne už povedali zo tri,vždy podľa veľkosti...ale to je veľmi individuálne,ja to už neriešim,kedy bude,bude... 😉
a k tomu tvojmu spaniu...ja ťa obdivujem,nočné by som nezvládla,mala som tiež taký týždeň,neviem č 7 aalebo 8.,čo som skoro celý deň prespala,aj postojačky.

orsulka
14. aug 2009

dobre ranko......tak sledujem, že vo februári sa tu bude rodiť pomaličky od začiatku do konca!! 😀 😀 😀 to bude radosti 🙂)))))))

komarik...tešim sa že ste OK 🙂 🙂

mzuzka, aj prezradis mená????? alebo to bude tajnosť?????? a som velmi rada, že Zuzka ml. sa to nakoniec dozvedela od maminky, že bude mat súrodencov 🙂 😉 😉

wolfi ????????? co je????? nie si v praci???????? 😀 😀 alebo zas vykecávaš v druhom kancli??????

wolfskinka
14. aug 2009

ahojte

mzuzka vedele som ze ktosi este ale nevedela som si spomenut kto

komarik ahoj, tebe to pekne nabieha tie tt

orsulka ... no prisla som neskor som zle spala nadranom okolo 4,00 sa mi zacalo snivat o hadoch, takych malych farebnych modrych, zltych a cervenych a ze boli jedovate a ze ten cerveny usiel z teraria a nemohla som ho najst a bala som sa ze ma pohryzie ... no hororove sny som nemohla zaspat tak sa mi podarilo zaspat az ked zazvonil budik tak som este trosku pospala a zobudila som sa az o 6,45

wolfskinka
14. aug 2009

neviete co znamena ked sa sniva o hadoch ... bol to hrozny sen, lebo ja mam panicky strach z hadov, ja ked vidim hada tak som schopna vyliezt aj na najvyssi strom v okoli ....

orsulka
14. aug 2009

wolfi...tak nič proti snom....ale vraj s hadmi.....to sú neprijemnosti...... hmmmmmmmmmmm 😔 😔
ale dnes je piatok...!!!!! a to neguje vsetky zlé sny!!!!! a HOWK!!!!!! 😀 😀 😀

ja som spala super...zobudila som sa vyspata o 4,40.... 🙂 🙂 od vtedy som hore 😉 😉

wolfskinka
14. aug 2009

orsul .. no bodaj by si mala pravdu .. hady ... neprijemnosti ... no parada uz sa tesim ... dufam, ze sa nic neprevali a nevysokuje ...

orsulka
14. aug 2009

wolfi...ved som to hneď znegovala 🙂))))) nie som sice bosorka...ako niekto..... 😉 😉 😉 ....ale može sa aj mne sem tam zadariť 🙂)))))))

mia1983
autor
14. aug 2009

Dobré ránko, ja som prišla práve do práce z Helíku, sme boli dneska na krvičke v 16tt tak uvidíme keď sa spoja tie výsledky z minula a tieto ako to vyjde, ale dúfam, že všetko bude v pohode. Bože tu sa bude fakt celý február iba rodiť 😀 😀 😀 , želám pekný dník všetkým

wolfskinka
14. aug 2009

orsul no bodaj by si mala pravdu ... snad to nebude az take zle ...

mia ahoj ... ty si sa kde tulala dlho si tu nebola

orsul ozaj stretko bolo vcera fajn, plna zostava
😵 😵 😵 😵

orsulka
14. aug 2009

wolfi...aj si pekne pozdravovala???????? 😕 😕

a co PD???????? ako???? kedy??????? cakam vyjadrenia.....??????

wolfskinka
14. aug 2009

ano pozdravovala ... neboj sa ....

mia1983
autor
14. aug 2009

wolfi ani neviem nejako vás tu nestíham a ked pridem na konika tak len citam a citam 🙂 , ale čas od času si v práci nájdem torška času ako dnes keď tu nie je šéf 😀 .

kamka17
14. aug 2009

dobrý deň sa praje... 😉 😉 hurá piatok, hurá víkend, tatry a hurá v pondelok do nemocky... 😎 😎

orsul...wolfi pozdravila ako mala, ja som to tu včera aj čítala, len sa mi nedalo písať, lebo klasika v práci stres, ale dnes je zatiaľ kľud, tak hádam vydrží 🙂

a dnes sú v žiline akési histo(e)rické bojové dni, tak ideme asi kuknúť večer, hádam ma tam nezabijú, neobesia...a bude aj veštica, tak možno skúsim... 😅 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre