Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

denis19
3. sep 2009

Orsulka, jak tak čtu z Tvého profilu, jsi teda dokonalá optimistka a životní síle bereš z vesmíru???? Či co???? Držím palec!!!! Ješte se i chystáš pokračovat, nečetla jsem stránky pred tím, tak nevím, omlouvám se za svoji nedisciplinovanost......

orsulka
3. sep 2009

denis.... teraz ides 1x skusat IVF?????? ak sa teda možem opytať.....????

romy01
3. sep 2009

tak to máš horšie ako keď vieš čo ti je- to mi je lúto, my mame pb obaja ( ach ano pb = problem 🙂 )
No povedali, že to nie je neprekonateľné, len ma štve že to tak dlho trvá.
Avšak teraz na konzultácii som sa pýtala, či by mi vložili 2 embriá - ( ak ich budem mat, lebo pri tych hormonoch to asi nie je moc pravdepodobné -) a tetuška povedala že pri mojej stavbe tela by to nemal byt pb, ze niektorým babam to vyslovene ani nedoovolia - tak budem mať 2 za cenu 1 ného hahaha, tak sa s mojim smejeme, že dve muchy jednou ranou a pod. To by bolo super, chcem 2 deti

denis19
3. sep 2009

orsulka, klidne se ptej, ano jdu poprvé na IVF a jsem pátý den na PROVERE, teda šestý den a od soboty si pbudu píchat DECAPEPTYL

viktoria77
3. sep 2009

Denis, prezradíš odkiaľ si??

orsulka
3. sep 2009

romy.... ked vieš v com je problem, vieš to aspon zacat liečiť, preliečot, vyliečit a ides dalej......ale ked je vsetko OK...a stale to nejde...a nejde...a nejde......no poviem ti, je to niekedy na psychicku jak hovado!!!!! myslis si že už už už to jednoducho musi prist a ono nic...a nic...anic..... a potom to boli...... ale to neva, lebo my sa nevzdavame a verime si dalej .-)))))))))

denis.... a už mas nejake deticky???????? alebo boli ine pokusy o tehu???? IUI????? bylinky???jonas??? podobne?????

denis19
3. sep 2009

Viktoria, trochu mi zde selhala počítačová technika, jsem z Banské Bystrice.
A Romy, jsi odvážná na dve embryjka, mne stále lítá hlavou také tato myšlenka. Švagrová mela vložené dve,ale uchytilo se jedno a má domu super dceru!

viktoria77
3. sep 2009

Stáva sa , že technika nepočúva 🙂 Moc ti držím palce aby vám to vyšlo

denis19
3. sep 2009

Orsulka, deti nemáme žádné. IUI pri spermiogramu Krajko úplne vyloučil a Jonáš nezabral,ale tam jsem mela problém, že jsme nevedeli presnou hodinu mého narození, tenkrát se až tak podrobné zápisky nedelaly🙂)) Jiná doba´ 🙂 Vy máte deti??? A jsem opet zvedavá na vek, začínam si delat statistiku, jen tak v hlave

denis19
3. sep 2009

Viktoria to já vam také, kdy očekáváš potvrzení???

viktoria77
3. sep 2009

Denis ..potvrdenie čoho? žiadosti?

denis19
3. sep 2009

Ano,ale už mi to docvaklo, dyť musíte čekat stejne dlouho jak já!!!!!Asi už mi to nemyslí......Jinak není od veci, tak za dva týdny si zavolat do pojišťovny a optat se na žádost, ono se to potom celkem posune, kamamrádka, to ted neudelalal a čekala 3 mesíce, v VZP a to poprvé mela za tri týdny odpoved. Tak doporučuji volat a urgovat to, ze zákona mají na to jeden kalendární mesíc.

viktoria77
3. sep 2009

Najskôr musím zbehnuť do ZH do poisťovni pre to potvrdenia, poslať to Krajkovi a až keď bude mať to potvrdenie, tak mi pošle žiadosť do poisťovne. Vraví, že za mesiac by to mohlo byť schválené a oni sa pak ozvú. Ale niake dva týždne po poslaní žiadosti si tam zavolám a opýtam sa.

orsulka
3. sep 2009

denis...tak ja som sa prehupla tento rok cez tridsat osem 😀 🙂 😉 ten čas narodenia by som ani ja nikde nevycitala, spolahla som sa len na to, že mamča to vedela snad presne 🙂))))))

denis19
3. sep 2009

Á orsulka, tak nekdo v mém pokročilém strední veku,paráda. A zabral Jonáš???? Chodíš do práce a čekáš na nejakou akci, jako KET,další IVF či jak??

Viktoria, to si zavolej, potvrzení žádosti mne prišlo domu a hned jsem volala Helios, na nic jsem nečekala🙂

viktoria77
3. sep 2009

Denis, ak to príde mne domov, tak jasné, že im budem hneď volať. Idem pracovať, aby šéf nemal problém, ale občas zbehnem prečítať. Tak sa majte a pekný dník Vám prajem..

romy01
3. sep 2009

orsulka je super ze si optimista, tak ja si od teba trosku optimizmu vezmem. Ono sa sice hovori ze ked vies co ti je ze sa to potom da ale aj tak je to alchymia. Nam sa po clostile fest darilo - mavala som vzdy krásne 3 velke folikuly a aj praskli a aj ovulka bola a mnohokrat som mala ovulku s jednym ci dvoma folikmi aj bez liekov a vidis stale nic. Viem aky je to pocit ze si myslis ze to uz musi vyjst a ono nic a nic. No co uz, musime bojovat a ver ze o to viac si to miminko budeme vychutnávat 😀

orsulka
3. sep 2009

denis.... 🙂 🙂 😉 😉 jonas nezabral......idem 28.9. na stretko do Heliku skoordinatorkou a zobrat lieky pred KET...mame jedneho mrazacika este.....takže v oktobri bude KET.... 😉

denis19
3. sep 2009

Také musím jít vyvíjet nejakou pracovní činnost, tak se sem mrknu kolem obeda. Krásny den.
Orsulka, jsi prímo z PD?

romy01
3. sep 2009

denis ja som tak nažhavena na mimi že mi je akekolvek riziko ukradnuté. A odjakživa som chcela dve deti, takze to riskneme. Navyse je tam aj vyssia sanca ze sa ujme aspon jedno. No a podla toho ako sa mi postupne zvysuje FSH uz nesmiem váhat, lebo o rok ci dva to budem mat este tahšie

orsulka
3. sep 2009

denis...ano...priamo....

denis19
3. sep 2009

Orsulka, jsi nezmar a držím palec!!!!! Príprava na KET je jiná????? Mne nekdy na 26-28.09 vyjde odber podle všech mojich matematických výpočtú🙂))

denis19
3. sep 2009

Romy, jasan, také pujdu do dvou, takže pohoda,ono to vždy dopadne tak jak má, ikdyž nám se to tak nejeví🙂)) Opet má oblikátní otázka,Romy, kolik Ti je????

romy01
3. sep 2009

denis my sme na tom skoro rovnako, beriem proveru 4 ty den. Chcem sa ťa opýtať ci si už objednaná k embriologicke a ako to vlastne teraz bude. Lebo mne koordinátorka povedala, že budem mať ešte pohovor s embriologickou ktorá určí, že akú metódu zvolíme

denis19
3. sep 2009

Jinak by mne strašne zajímalo, jak se jmenujete???? 😀 Viktoria je jasná,ale vy dve holky, romy a orsuklka, tu se dá hádat🙂))

romy01
3. sep 2009

denis budem mat v oktobri 33 a ty ?

kamka17
3. sep 2009

dobré ránko sa praje...ja že budem skoro prvá a vy sa tu takto po ránu vykecávate 😕 😕 😅 😅

denis vitaj medzi nami a držím palce, nech ti to vyjde, vlastne dlho tu žiadna nová tehula po IVF nebola, takže máš nárok 😉 😉

orsul..na kontrolu idem zajtra o 10.00 a normálne nie som stresák, ale akosi ma prepadávajú zlé myšlienky...však hneď zajtra ti dám vedieť

a pekný dník prajem všetkým ostatným... 😎 😎

romy01
3. sep 2009

Baby
idem vyuzit vychádzku co mam na Pn a nieco nakupit na žvanec- Vrátim sa o hodinku
papa

orsulka
3. sep 2009

kamka.......ahojcek.......tak tie myslienky...to vieš, ono to druhe nepodarene ja, sa sanaží niekedy podkopat nasu doveru....ale my sa nedáme....vsak Kamka???? 😉 😉 😉 takže pozitivne pekne zajtra pre vysledky.....
no čo možeš čakat, preto robili tu konizáciu, aby to co tam bolo zle dali preč...to znamená, že to musi byt nejako chytene a musi to mat vyssie cisla na PAP ci ako to volaju...hlavne je, že po zakroku sa už nema co sirit dalej, a vsetko ostatne už bude v poriadku!!!!!! 🙂 🙂 🙂

denis19
3. sep 2009

Romy, mne bude 38 a k embriologičke se chci objednat 14/09, to budu v Heliose na UTZ a krev a dohodnu si stretko i s ní.Myslíš jako jako metodu, že to jsou ICSi už vím a ,že to bude určite prodloužená kultivace vím také, tak nevím o čeem se s níješte budu dohadovat.
Kamko17, dekuji za privítání🙂))),ale ješte nejsem tehula, to bu určite začátkem okrobra po své prvním ivéefku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre