Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
2. jún 2009

tak choď pekne si plniť manželské povinnosti 😉 😉 my to máme teraz bez toho, lebo však drahý chorý ☹ ☹

wolfskinka
2. jún 2009

kamka a mozes ho skusit aj vyliecit pekne na brusko cesnak a sup hore dole a hned sa mu bude lepsie dychat .. zdravy pohyb na zdravom tele to by malo skor zabrat ako nejake lieky

kamka17
2. jún 2009

hihi...no neviem, neviem, či h ona to zlomím...

kamka17
2. jún 2009

no inak sa s vami lúčim, odchádzam z práce, prajem všetkým dobrú noc, pekné sny a hádam zajtra sa nám tu zjaví nová tehulka.... 😉 😉

wolfskinka
2. jún 2009

kamka sladke sny a pekne liecenie ...

kiara15
2. jún 2009

no kym som vas docitala aj ste sli vsetky spat uff 😉 dnes ste pisali o dusu vsetky ale citam len super spravicky 😉

mia gratulujeeeem 😉 😉 😉

tijka uz sa ti to riadne krati budem na teba mysliet 🙂 🙂 🙂

dominka super sprava to bude isto tutovka 🙂

katy7 lebo mne povolili po troch mesiacoch ale este musim ist na laparku 😒

dufam ze v tejto teme uz budeme vsetky tehu 🙂 🙂 🙂

katy7
2. jún 2009

kiari, mne tiež hovorili, že sa dá po 3 mesiacoch, ale u mňa bol problém poisťovňa, ale natiahlo sa to len o mesiac
našťastie. A prečo musíš ísť na laparku? Ja som bola tiež, ale ešte keď sme plánovali IUI a následne po tom som ich aj podstúpila, pri IVF to podľa mňa nemá zmysel
začínam bať trošku nervózna, zatra o 7:30 sa dozviem, či sa moje embryjká spamätali a môžem ísť na transfer alebo je to pasá a zasa budem niekoľko mesiacov čakať - preto tu ešte sedím a nemôžem spať

kiara15
2. jún 2009

katy7 musim ist na laparku preto lebo mi obiavyl pri stymulke ze sa mi naplnaju vajickovody nejakou tekutinou a ze to mohlo sposobit to ze sa to nepodarilo tak si chce byt isty ze vsetko bude ok.Neboj vsetko bude ok ja som mala len jedneho trojkoveho a na 6den bol 2 tak som skakala dva metre.inak tiez ma vystrasila sestricka pred tym ze som prerevala cely den ☹

kiara15
2. jún 2009

este sa spytam si na PN?a kolko lebo mna nehal doma 😉

wolfskinka
2. jún 2009

kiara ja som este tu ale tiez sa uz zberam ... pod sprchu a sup do hajan

kiara15
2. jún 2009

wolfi ahoj ved aj ja idem do hajan vsak rano vstavam ale nikdy sa neviem stadeto odtrhnut 😀 tak peknu nocku ti zelam 🙂

wolfskinka
2. jún 2009

kiara ja tebe ja tiez vstavam o 6,00

gabika24
2. jún 2009

ahojte.
tak všetkým v tejto témičke želám splnenie želaní, aby ste každá už čoskoro držali v náručí ten vytúžený batôžtek (príp. batôžky 😀 ) šťastia.... moc držkám palce 😉
a dobrú nôcku 😵

orsulka
3. jún 2009

dobre rano herečky...tak sa vykecávať do jedenástej večera a potom som tu rano sama...no no no!!! 😀 😀
som prišla len dočitať, a idem trošku popracovať domka, včera som radšej žehlila ako pracovala 😀 ale dnes už treba...
katy7...!!! držim palce, nech je všetko OK....

tija28
3. jún 2009

dobreeeee ranecko..................dneska som druhaaaaa 😀 😀 😀

tija28
3. jún 2009

vcera som bola na tej pohotovosti - a musim povedat, ze teta bola velmi velmi moc mila a zlata...........tak som bola spokojna 😀 😀 😀

kamka - aj ja som novembrova...............skorpionka 😀 😀 😀

brmbolcek - to preco takto trapis kamku.................Ty tajny agent FBI.........to sa nerobi, no no no ??? ..........uzaj sa priznaj, lebo dostanes na zadok 😀 😀 😀

katy - myslela som na Teba................takze ocakavam silnych bojovnikov 😀.....a vsetkych 😀 😀 😀

wolfi - tak ako ????..........patlali ste vcera poctivo, haaaa ??? 😀 😀 😀

orsul - mrska este nedosla, ze ???..................a to preto, ze si uz tehulka !!! 😀 😀 😀

ostatnym vsetkym zelam krasny dnicek 😀 😀 😀

wolfskinka
3. jún 2009

dobre ranko ....

tija jasne ze sme patlali ale iba raz podvecer ... potom sme akosi zadrichmalil a muz povedal, ze uz netreba lebo ze on zasadil semienko ... ale dnes bude tiez patlala patlala, baby asi mi uz drbe nadobro .. sa mi snivalo ze kocikujem po meste a potom zobudil muz ze mam vstavat do roboty .......... som ja normalna ?

tija28
3. jún 2009

wolfi - nic si z toho nerob.................mne sa dneska snivalo celu noc o vajciach..............ako mi tam dole hrkaju ako hrkalka........no chapes ? som ja tiez normalna ? 😀 😀 😀

mia1983
autor
3. jún 2009

Tak dobré ránko všetkým 🙂 , včera som sa už na PC nedostala bo som zadrichmala pri telke 😀

wolfskinka
3. jún 2009

tija .. no vitaj v klube .... len mne sa uz sniva v poslednej dobe iba o babetkach .. sproste podvedomie

mia1983
autor
3. jún 2009

Baby a neviete čo by som si mohla dať na hlavu bolenie? Mi ide roztrhnúť dneska 🙂 , teda ako tehulka myslím 😉

tija28
3. jún 2009

mia - tehulky mozu zadrichmat kdekolvek a kedykolvek 😀 ..........inak a aj nasa wolfi moze zadrichmat trebars aj za pocitacom v praci 😀 😀 😀 ...........mia este vcera Ti tam svietilo, ze 5tt..........a dneska uz krasnych 6tt - supeeeeeer 😀 😀 😀

mia1983
autor
3. jún 2009

tija no veď vidím tie tt nejako rýchlo naskakujú tak dúfam, že to takto pôjde ďalej 🙂 a vy ako po ránku prebudené?

tija28
3. jún 2009

wolfi - to je normalka, ze sa Ti sniva o babetkach..............to mas taku snivaciu predpripavu 😀 😀 😀

mia - na hlavu Ti ja veru neporadim.....................to ma casto nebolieva,.........ale ak zacne, tak ja sa napijem vela vody a mi to prejde 😉

mia1983
autor
3. jún 2009

tak idem skúsiť sa napiť som si čaj zaliala v práci ale neviem neviem či mi to pomôže ☹ ak nie skočím do Maxxu si do lekárne niečo kúpiť

wolfskinka
3. jún 2009

mia ... mokru handru na hlavu a zalahnut do postele ... myslim ze paralen sa moze ale ja by som to neriskla

tija len ta predpriprava uz trva nejako dlho nemyslis ??????????/

bambulla
3. jún 2009

ahoj..mia 1983....skus na hlavu pit citronovu vodu mne to pomaha 🙂

mia1983
autor
3. jún 2009

bambulla ďakujem vyskúšam aj to, vytlačím citrón do vody a uvidíme, ale mňa keď začne bolieť hlava tak je z toho troj-dňová migréna 😢

mia1983
autor
3. jún 2009

wolfi sedkám v práci za PC takže asi nezaľahnem no uvidíme poobede

tija28
3. jún 2009

mia - no ja by som si lieky nedala ziadne veru na tu hlavu...................ved to prejde - neboj 😉 .........ozaj a preco nie si doma, preco este pracujes ? 😉 mysli nato, ze prve tri mesiace tehotenstva su najkritickejsie, tak to nezanedbaj 🙂

wolfi - ber to tak, ze aspon budes mat najlepsiu predpripravu z nas vsetkych..........ked aj v noci sa Ti sniva 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre