Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
12. jún 2009

orsulka - veď som ich nepovedala, len napísala.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
12. jún 2009

Vyšetruje nemocničný primár pacienta:
Prečo ste utiekli z operačnej sály?
- No, sestrička povedala: Žiadna panika, operácia slepého čreva nie je ťažká. - vysvetľuje pacient.
A čo je na tom také strašné?
- Povedala to chirurgovi!

wolfskinka
12. jún 2009

tinkaza no o polnoci uz budes pod 60 ..... to je sialena rychlost ako to bezi

orsulka
12. jún 2009

tinka...tak potom je všetko v poriadkuuuuuu 😉 😉 ono to bude tak či tak..... 😉

wolfskinka
12. jún 2009

orsul .............. 😀 😀 😀 😀 kde ty na to chodis

tinkaza
12. jún 2009

žienky, ste pokladíky najväčšie na svete....keď ma takto povzbudíte, som rada, že som túto stránku našla a spoznala milých ľudi...lebo v mojom okolí takéto problémy nerieši veru nikto, doma je manžel síce zlatúšik, ale predsa len muž, a moja mamka absolútne odmieta inú metódu ako prirodzenú....veru, veru, odkedy sem chodím, tak ma to psychicky pozdvihlo.. 😉

wolfskinka
12. jún 2009

tinkaza ved aj ja som rada ze ta poznam ... a ked sa dunda vrati s dovci tak dame zase stretko ... nech je nejaka sranda .... mna tiez ludia v mojom okoli nechapu lebo prisli k detom ako slepi ku palici ... a maju ma za psychopata ... ale vobec ani netusia ake to je strasne tazke ...

takze minule som sa muzom rozpravala ze ako mi je super s vami, mame vsetky 4 rovnake problemy a to mi vyhovuje ....

orsulka
12. jún 2009

a kde je dunda na dovolenke???????

wolfskinka
12. jún 2009

dunda odlieta na dovolenku v nedelu

tinkaza
12. jún 2009

presne tak, mám dosť kamošiek, aj sa ma pýtajú, čo a ako, ale nebaví ma to im zakaždým vysvetľovať, lebo kto to nezažije, nepochopí, nerozumie....včera mi akurát jedna kamoška, s ktorou sa poznám cca 5 rokov, má dvojročnú dcérku, oznámila, že čaká druhé bábätko...a hneď za tým, že či nejdem na kávu...no to isto...mám ju rada, veľa sme spolu zažili v predchádzajúcej práci, ale fakt nevládzem počúvať stále o malej a teraz ešte aj toto...
tak som jej povedala, že pôjdeme na ovocnú šťavu, keď budeme tehulkovať spolu....tak... 😠

tinkaza
12. jún 2009

dunda ide do Grecka na 8 dní... 🙂 😎

wolfskinka
12. jún 2009

tinkaza dobre si jej povedala ....

tinkaza
12. jún 2009

😉 😉

žienky, musím zase na chvíľku off, prišiel mi kopeeeec roboty a ak tu nechcem sedieť do noci, tak musím zamakať...
poobede sem ešte nakuknem...

tak zatím pa.. 😉

orsulka
12. jún 2009

tak pa tinka.....

dundi!!!!! prajem krasnu dovolenku...a tisko zavidim............ kam presne idete??????

wolfskinka
12. jún 2009

orsul aj ja zavidim ... my ideme az v septembri

orsulka
12. jún 2009

a ja estew vobec neviem...... ja potrebujem more, ja milujem more...... a nejak to zatial nevychádza.....pojdeme sice do tej Ljublany a par dni k moru.....ale 3 dni pri mori je pre mna ako keby nič!!! 😔 😔 😔 ale ja dači vymyslím...aspon dufam....

orsulka
12. jún 2009

wolfi.ja som zabudla kam to idete vy??????

wolfskinka
12. jún 2009

egypt, ale az v septembri

orsulka
12. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuj....ale tam vam bude este teplo v septembri....... 😉

kamka17
12. jún 2009

no však to tu nešlo...ale už vyzeráme ok, tak poďme zas písmenkovať...
za chvíľu inak idem na obed...tak aj vám dobrú chuť...

orsulka
12. jún 2009

kamka.....ja som ostala v praci uuuplne sama na vsetky kancle!!!!! ale inak v pohode....a obedujem pred PC a monitorom...doniesla som si cestoviny 🙂))))

kamka17
12. jún 2009

no cestoviny mám aj ja a my máme zákaz konzumovať pri PC...ale šak zákazy sú na to aby sa aspoň trošku porušovali, hihi...a to máš super, že si tam sama, aspoň ťa nikto neotravuje

nám inak dovolenka tento rok zas nehrozí...hypotéka je hypotéka...nepustí

afrika
12. jún 2009

ahojte, dnes som po svojej prvej IUI a chcem poprosiť o radu. od zajtra mám brať Ustrogen 2x2tbl do vagíny. užívala som aj Estrogen 2x1 tbl a doki povedal, nech užívam aj to naďalej . na príbalovom letáčiku je ale napísané-v tehu neužívať. viete mi niekto poradiť?
aj vy ste mali po IUI bolesti brucha?

kamka17
12. jún 2009

afrika ahoj...bolesti brucha, resp podbruška som mala tiež, ale k tým liekom sa ti nevyjadrím, ja som len ten utrogestan mala

minka051
12. jún 2009

Ustrogen no neviem napísala si to správne? Nemámto byť Utrogestan

orsulka
12. jún 2009

no nikto ma neotravuje, to je pravda......ale ani s kym skecnut nie je .-))))))))))))))

urobila som si pukance !!!!!! hahahahahahahahahahahaha....smrad je tiež na celu firmu......
hmmmmmmmmmmmmmmmmm....niečo mi to pripomina 😀 😀 😀

orsulka
12. jún 2009

minka.......hahahaha.........
asi to može byt spojenie, že : utorgestan a estrogen v jednom slove je: Ustrogen 😀 😀 😀 😀 😀
a hned vieš, že berie Utroš s estrogenom .-)))) 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
afrika
12. jún 2009

asi so to zle napísala, ani som tie lieky poriadne nevidela. 🙂

orsulka
12. jún 2009

katarinka......tak so mnou nepočitaj...ja doma záclony nemam.... 😀
a ked ju skusiš otočiť????? 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre