Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
29. okt 2009

denis, zatiaľ testu odolávam, ale ked sa k nemu dokopem, ak sa dokopem, tak napíšem

denis19
29. okt 2009

no ale ty máš ted už nekdy kontrolu, ne????
já testla 11 den po ET pod emocionálním nátlakem spolubojovnic
😀 jinak jsem chtela vydržedo kontroly

lusina
29. okt 2009

v pondelok mám kontrolu. ked som bola po et, tak som testovala ako magor, ale teraz sa moc do toho nehrniem. uvidíme...... 🙂

denis19
29. okt 2009

chápu to! jak dlouho se po et muže na ket? a máš jete nejaké snehuláčky?

lusina
29. okt 2009

v helíku vyžaduju mesačnu pauzu kedy možeš ísť na ket, ja som mala et v auguste, september bola pauza a oktober ketko.
ešte mi ostal jeden snehuliačik. 🙂

denis19
29. okt 2009

tak to hezky všechno klape a jaké máš pocity???

domika9
29. okt 2009

ahojte tak už aj ja som tu 😉
u nas je dnes riadna hmla -ble

denis19
29. okt 2009

aspoň že nesneží ješte!

domika9
29. okt 2009

ale mohlo by 🙂
ja mam sneh rada a hlavne ked sa pozeram ako vonku pada z tepla domova -to je prekrasne 🙂

ivirk
29. okt 2009

domika9
ahoj, neviem ci si ma pamatas, ale pytala som sa na cestu do Heliosu v MT a Ty si mi poradila. Tak dakujem este raz, vcera sme tam boli, nasli sme to na prvy krat, drzala so msa Tvojich inštrukcií 🙂) 😉
Výsledok SPG až o 10 dní, akurát mám z toho dos obavy.
Moj mažel stresant, včera bledý ako stena, bolo mu chudákovi aj zle, naťahovalo ho - no vystresoval sa riadne a tá vzorka v tom poháriku - neviem ale myslím že toho bolo tak maličko, že z toho ani nebudú moct zistit nic. zazili ste to niekto?

domika9
29. okt 2009

idem dať nabiť baterky do foťaka nech už odfotím ten aktualny domček , už pred týždnom som vravela že ho odfotím 😅

lucula73
29. okt 2009

dobré ránko babulky,

dnes špeciálne pre orsulku:
🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 🙂 T 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T :

kamka17
29. okt 2009

bré ránko sa praje všetkým helinkám...

mzuzka...no z teba sa teším najviac, lebo som sa o vás strachovala, či je všetko ok, tak som rada, že ste v pohode 😉 😉 opatrujte sa

lucul, domi, denis, lusina...aj všetkým ostatným pekný deň prajem, aj keď tu prší, ale čo čakáme od tohot ročnéh obdobia, žejo

orsul... 😅 😅 no ako, volala si ??? snehuliačik sa rozmrazil??

larati a čo tebe povedali v helíku???

kiara15
29. okt 2009

dobre rano !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! orsulik to je dnes len pre teba:::::
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVV
🙂 🙂 🙂

domcek
29. okt 2009

Ahojte. 🙂
Orsulka tak ako?

kiara15
29. okt 2009

lusi tak do heliku ides piatok?? 🙂 🙂

weja
29. okt 2009

ahojte,
sorry, že sa vám tu miešam, len som sa chcela spýtať tých, ktoré ste boli v Heliose v MT, ako prebieha to vstupné vyšetrenie...? a za čo sa platí? a prípadne koľko sa čaká na výsledky... je rozdiel, keď tam ide človek s odporúčaním od svojho dr. alebo z vlastnej iniciatívy?
som tu na vás vychrlila kopu otázok 🙂 ale cca o 2 týždne tam ideme s MM prvýkrát a neviem si celkom predstaviť ako to bude prebiehať....

inak tie vaše tt za menami vyzerajú krásne a hlavne optimisticky 😵

kamka17
29. okt 2009

ivirk...ja som s drahým pri odbere nebola, takže neviem, koľko toho zo seba dostal, ale určite im bude stačiť aj to "málo" čo daroval tvoj drahý...a nech sa nestresuje, však to je to najmenej, čo musí urobiť...a vlastne aj všetka jeho práca, lebo ostatné si pekne "odmakáš" ty...tak hlavu hore, všetko bude ok a držím palce, nech si čím skor tehu 🙂 🙂

denis19
29. okt 2009

weja,
za vstupní pohovor neplatíte! je zadarmo, za ostaní vyšetrení jako spg se platí. a je jedno jestli máš či nemáš doporučení, já nemela....na spg se čeká asi týden,pokud se nepletu,ale dá se i drív, záleží na dalším postupu

kamka17
29. okt 2009

weja...vitaj...a kľudne sa pýtaj 😉 im je úplne jedno, či ideš na odporučenie dokyho alebo z vlastnej vole, lebo všetky potrebné vyšetrenia si robia sami...na prvom pohovore sa platí za spg, okolo 16e, potom za odbery tvojej krvi pri kontrolách folíkov...ivirk spomínala, že budú čakať na výsledky spg cca 10 dní...ale úplne všetko ti povedia v helíku, takže sa netreba ničoho báť 🙂 🙂

kiara15
29. okt 2009

weja nemusis sa bat su tam super kolektiv prvy pohovor je ze ti zoberu krv az budete mat 3dnovu pauzu nak manz.spg a on vas oboznami zo vsetkym neboj lepsi kolektiv si este nezazila su tam ludia na 1.ceny si uz nepamätam ale viem ze za pohovor sa plati 500sk ale zalezi aku mas poistovnu ja mam vsz tak som neplatila 😉

domika9
29. okt 2009

ivirk jasne že si pamätam tak super že ste trafili nieje to až take bludisko ,že?
weja vobec sa nepozeraju či ideš s odporučením alebo bezneho ja som mala zo sebou aj vypis s karty a ani ho nechceli vidieť a už vobec nie odporučanie
takže kolko budeš platiť ti stale povedia oni podlatoho čo bude pri vas potrebne vyšetriť ale tak v skratke spermiogram 500sk, odber krvi myslím cca 1euro , na vysledky zo spermiogramu sa čakamyslím 2týždne ale oni to robia tak že pri dalšej navšteve sa vlastne dozvieš ake tie vysledky , na prvej navšteve sa s vami porozpravaju opytaju sa vas na prekonane choroby a podobne veci aby sa mhli zorientovať ktorym smerom sa u vas treba uberať a ake vyšetrenia objednať , určite ti spravia hormonalny profil ten sa berie 2alebo 3x počas cyklu v roznych dnoch je to tam velmi príjemne a netreba sa bať su tam super ludia určite budete spokojní

surviver
29. okt 2009

Pekne ranko 😉 helinky

weja
29. okt 2009

ďakujem vám za odpovede 🙂 už som počula, že je tam veľmi príjemné prostredie a hlavne ľudia, čo ma teší, len som nevedela, či tam hneď nezaplatíme aj za pekný úsmev 😅 ale kašlať na to, hlavne, aby to malo nejaký význam...
tak zdá sa, že vám všetkým pomohli.... 🙂 to ma na tom asi najviac teší... 😉

surviver
29. okt 2009

weja vitaj 🙂 Ja mam všeobecnu poistovnu a za vstupny pohovor sme platili,len neviem presne kolko,ale asi okolo300-500sk A fakt sa neboj,bude sa Vam tam pačit,a prajem vam nech tam dlho nechodite 😉

evulka777
29. okt 2009

ahoj weja, aj my ideme to Heliku za cca 2 a pol týždňa a ideme 1x, sestrička mi povedala, že manželovi budú robiť spg ktorý stojí 16.5 €, mne krv to je cca 4 € a ja budem vyšetrená preto by som nemala mať menštruáciu. Platenia sa neobávam, zvládli to aj slabšie príjmové skupiny a peniaze sú to najmenej. Korunky ešte do konca života zarobíme, ale čo z nich, keď nebudeme mať vlastné dieťa. Také korunky ani netešia.

domika9
29. okt 2009

za pohovor sa neplatí pri prvej navšteve sa hradi spermiogram to je tych 500sk asi vas toto myli 😉

weja
29. okt 2009

ešte sa chcem spýtať - otehotneli ste potom prirodzene alebo nejakou formou asistovanej reprodukcie? viem, že je to individuálne, len ma to tak zaujíma...
ja som asi taký špecifický prípad - už 2x som tehotná bola, zakaždým neúspešne a teraz sa už takmer rok snažíme a bezvýsledne.... 😖 neviem, čo sa mohlo stať, ale moja dr. žiadne vyšetrenia nerieši, vraj nie je dôvod,keďže som už spontánne otehotnela... 😖 ale predsa len by som v tom rada mala jasno, či sme obaja v poriadku... a Helios nám poradil jeden známy, tiež tam boli veľmi spokojní... takže sme sa tam rozhodli ísť z vlastnej iniciatívy a dúfam, že aj nám to niektoré veci objasní... 🙂

domika9
29. okt 2009

weja a aky mate problem vy ak sa možem opytať? kedže som videla v albume že tam mas fotky zo sona v 12tt? ak nechceš nemusíš o tom písať

minka051
29. okt 2009

orsulka tak držím palčeky aby mrazáčik zabojoval 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre