Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

babulka123
19. nov 2009

ahoj.. ureoplazmy a mykoplazmy.. nieje to standardne vysetrenie ktore sa robi v ramci prehliadky. mne ho dr. spravil ked som mu povedala ze nevieme otehotniet, a zistili ze mam ureoplazmy.. samozrejme hned som patrala kde som to mohla dostat, kedze je to polhlavne prenosna choroba aj sme doma s manzelom skumali a kukali na seba.. ale dr. mi pekne povedal , zober lieky a neries.. a neriesila som a dalsi vyter uz bol negativny..

wolfskinka
19. nov 2009

ciky chudiatenko silvinka, boze preco to robia tym detickam takto, ved to je hrozne

katarina to fakt ? iscare v martine ?

katy7 dakujem a drz si pri pichani a tfuj tfuj tfuj pri stimulke, nech ide vsetko pekne hladko 😵

wolfskinka
19. nov 2009

na ten Iscare co otvaraju v Martine, ja by som nasho Krajka a Gatovu a vsetky sestricky v Heliose nikdy nevymenila za konkurenciu

domika9
19. nov 2009

ciky a tie traky ešte stale nosi Silvinka?

kiara15
19. nov 2009

lucul do martina mi ho poslal na genetiku 😒

domi diky snazim sa 😔

katy7 dakujem a ty pekne stimuluj budem na teba myslet 😉

katy7
19. nov 2009

dakujem kiari, snad sa statie unavi a do tretice si sadne aj na mna...

kiara15
19. nov 2009

katy7 raz musi sadnut a teraz urcite sadne na teba 😉

katy7
19. nov 2009

velmi sa snazim tomu verit...

cikyta
20. nov 2009

Ahojte.Domika,no mala by ich nosiť,ale kedže su už na trištvrte rozpadnute a 7 mes.dieťa sa už musí plaziť,sedieť,nie len nečinne ležať-nedá sa to nosiť.A ortop.gate pre nu nemaju.Vraj za mesiac až-no to je neskoro.Hádam ešte zoženie niekde muž tie gate.Inak neviem.
Piatok ideme do ZA za iným ortopedom.Sme sa rozhodli. 😠

kuspitka
20. nov 2009

Ahojte.ako sa mate?
tak ja nanic budem sama ako prst moj muz ide het.a uz ma nechce zobrat so sebov,lebo ze sa boji ,aby som neporodila

kamka17
20. nov 2009

ciky...piatok akože dnes ??? škoda že som v práci, fest rada by som Silvinku videla naživo...joj...tak ale nech vám aspoň doktor povie niečo nové a pozitívne...

kuspi...už to nejako vydrž, však už len pár dní / týždňov a bude malá pri teba a ty si na tieto bolesti ani nespomenieš 😉

a pekný deň prajem všetkým...

kuspitka
20. nov 2009

kamka ved to,ze keby som nebola bolesti po b.b tak muz ma berie so sebov ,ale mala som.
uz som myslela,ze idem rodit.
nech je este v brusku tam jej je dobre.

cikyta to mate riadne problemy.a to nikde inde nieje normálny lekar?

cikyta
20. nov 2009

Kamka-to na druhý týžden piatok.
Kuspitka-Na Slovensku su dve mestá s vysokošpecializovaním na detsku ortopediu.Jedno z nich je Zilina.Tam maju kapacity lekárov a poriadne soná,RTG atd...kedže sa tam aj operuju klbiky.

cikyta
20. nov 2009

Kuspitka a tomu dr.nejdeš,ked máš také bolesti?

kuspitka
20. nov 2009

cikyta povedala som mu to on ,ze je to normalne.
cikyta tak idete teraz do Ziliny?
a nemam ich stale len obcas.

janicca
20. nov 2009

čaute babule že vraj piaaaaaaatoooooooočééééék a ja už mám adrenalín 300v už ma stihlo toľko ludí od rána vytočiť ale ja sa nedám a basta ..... 😠 😉

tak včera stretko dopadlo na jednotku to ste mail vidieť Wolfi tá bola taká šťastná normálne to na nej bolo vidno hneď nás aj dopľuľa ..... ja keď som ju zbadala tak normálne mi aj slzičky vybehli... 😵

kamka - anjelik čau 😉 😉

kiarka - ahoj moja ako sa mi máš ja viem že je ešte čerstvé sa pýtať kedy ideš do ďalšieho boja ?držkaj sa babula 😉

cikyta
20. nov 2009

Kuspit-na druhý týžden piatok.
Janica ahoj.

kuspitka
20. nov 2009

cikyta tak dufam,ze vam pomozu.

janicca
20. nov 2009

cikytka - čau neboj Sisi je veľká bojovnica tá všetko zvláda ľavou zadnou ako vidno z foto ju nejaké orto gate nerozhodia božtek na noštek jej posielam cmuuuuuuuuuk .... 😵

surviver
20. nov 2009

Pekne ranko 🙂

ciky,no mala si už toho užila a to je tu len chvilku...držim palce,nech už sa tie problemy vyriešia a ona si spokojne uživa detstvo bez bolesti 😉

a naša nova tehulka ešte dospava včerajši mejdan??? 😎

čauko ostatne 🙂

cikyta
20. nov 2009

Jasne baby.Dakujem.
Kamka a kde robíš...? (IP)

wolfskinka
20. nov 2009

dobre ranko ...

janni no si ma pekne opisala

survi ja som taky spachtos je ked nemusim vstavat tak aj v sbotu a v nedelu spavam do 10,00

cikyta
20. nov 2009

Wolfi aj ja som tak spávala,tak si ešte užívaj posledné dni.Za chvílu sa to radikálne zmení 😀

orsulka
20. nov 2009

čavo .....

wolfskinka
20. nov 2009

ciky teba na zaciatkku bolievalo brucho , citim taky tlak v strede a vajecniky ma bolia, ale gatova povedala ze po stimulke su zvacsene ... ale ten tlak ma trosku plasi

domcek
20. nov 2009

CAfte babule.
wolfi len spinkaj ked sa ti chce.
Ja som uz bola u detskej lekarky pre vysledky a v obchode.

wolfskinka
20. nov 2009

orsulik ahoj

surviver
20. nov 2009

orsulka,wolfi,domček...cauko
ja tiež zvyknem vyspavat,ale som si povedala,že už by trebalo dat byt do poriadku,tak teraz mam za ulohu znormalizovat každy den jednu izbu 😀 ale nejako mi ten plan stale posuva...

orsulka
20. nov 2009

ja som spachtos asi neni....tea nie som.....dnes hore od 02,30........ 😝

surviver
20. nov 2009

orsulka a čo ta máta?? šatnik už mate??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre