Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

slnko5
9. jan 2010

Wolfi ,prosím Ťa, ten dufaston si sa sama pridala k utrogestanu po ET, alebo si to konzultovala s Dr.a v akej dávke si to užívala, ďakujem

kiara15
9. jan 2010

pekny vikend vsetkym 😉

orsulik vsak urcite dame stretko ale aaz od 18budem mat cas vsak sa potom dohodneme ok??

inak pozdravuje vas vsetky LUCULKA je v nemocnici myslela si ze uz predbehne suri ale zatial je vsetko ok mala strasne bolesti do chrpta a krizov ale ze ju moze maly niekde tlacit a tak to prebija.Pichli jej infuzku a poctivo lezka 😉

cikyta
9. jan 2010

Ahojte.Luculku zdravíme a hádam ešte pobudne ten nezbedník v brušku 😉
(Včera večer som vracala ako divá svinka a Silvinka revalaaa...Muž ju nemohol ukludniť,chcela len mna.No ja s hlavou v mise som ju nevládala vziať.A to som sa chvílu predtým s "drahým" pekne pohádala 😠 )
V noci sa mi malá znovu každých 20 min.budila a ja som si teraz aspon hodku pospala.)

domika9
9. jan 2010

uf ciky a čože si spapala že sa ti to takto spriečilo - či len od nervov?

cikyta
9. jan 2010

Domika-nič zle som nejedla,tak mi je to záhada ☹

wolfskinka
9. jan 2010

ahojte, idem kuknut co nove a tu ste toho popisali, my sme sa akurat vratili z vratnej, trosku som sa vyluftovala a poprechadzali sme sa na vzduchu az mam cervene licka

slnko ano ale po konzultacii s doktorkou gatovou, uzivala som 2x1 a pri spineni 3x1

domika9
10. jan 2010

ciky tak to asi od nervov , ale už je dobre, nie?

romy01
10. jan 2010

ahojte vsetky pozdravujem a idem kuknut co mate nove

minka051
10. jan 2010

Ahojte
Tak už konečne so začala od dnes začala lepiť náplaste a brať lieky na sliznicu. Tak hádam do dvoc týždňov si už pôljdem pre drobčekov.

kiara15
10. jan 2010

tak peknu nedelu vsetkym LUCULKA uz porodila ma maleho Matuska vazi2650g a 46cm su v poriadku ale malinky bude v inkubatore v trencine ked budem vediet viac tak dam vediet 😉 vsetky vas pozdravuje a asi aj tu suri a domceka predbehla 😉

kamka17
10. jan 2010

lucul....tak z celého srdiečka gratulujeeeeem a malému prajem, nech je z inkubátora čím skor pri mamine a potom mu prajem, aby bol len a len zdravý, aby mal pekný život a nech vám robí radosť 🙂 🙂 tak sa držte

kiari...ďakujeme za infošku a nezabudni ju pozdraviť aj od nás 😉
no a po tom 18 by si mohla s orsul skočiť do auta a dojechať na ten klak, čo ty na to??

kiara15
10. jan 2010

kamka ale ved to je cez tyzden a ja budem v robote?inak mile rada a dakujem 😉

jani2
10. jan 2010

ahojte dievčatá,
niekedy vás čítavam, predsa len tiež chodievam do Heliosu...a som tam moc a moc spokojná. Doma mám už jednu dcérku, práve z Helíku 😉 ..teraz sa chystám na KET, mám zamrazených 12 blastocýst, práve čakám na ms a potom začínam s papaním estrogenových tabletiek...tak by som sa rada pripojila k vám 🙂

cikyta
10. jan 2010

Gratulujem k Matuškovi,
našej zlatej Luculke,
nech je rýchlo drobčuriatko,
už pri svojej maminke.

Nech naberie vela sily,
a čo najviac zdravíčka,
posielame takto"vzdušne"
velku pusu na líčka!

Nech je z neho krásny chlapček,
ved tie deti ,ako on sú,
pretože je vytužený,
malý zázrak z Heliosu! 🙂

Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

cikyta
10. jan 2010

Ahoj Jani-páni-ty ich teda máš! 😅

jani2
10. jan 2010

jéj, cikytka, ty máš ale básnicke nadanie, moc pekné....k blahoželaniu sa pripájam aj ja. 😉

..nuž zadarilo sa, bol to dobrý "vrh" 😅, mala som 22 vajíčok, oplodnilo sa 19 a 14 došlo do štádia blastocysty, embryologička ich moc a moc chválila ...ale napríklad pri prvom IVF som mala len jedno jedinké vajíčko aj to také biednučké, ani sa neujalo 😔 ....asi záleží od momentálnej nálady vaječníkov ako sa im chce tvoriť vajíčka... 🙂 😉 🙂

cikyta
10. jan 2010

No ja som mala pri prvom IVF oplodnených a pekných 8 (nič sa neujalo,nezmrazilo 😔 )a pri druhom IVF myslím že 17 oplodnených a pekných(na ET zostalo jedno a tiež sa nezmrazilo nič 😔 )

No musím utekať zase preč ☹ Pápá zatial...

cikyta
10. jan 2010

Takže z toho množstva mi zostala len Silvika,ktorá popala energiu za všetky embrijká 😀

jani2
10. jan 2010

..nuž ale je hlavné, že máš Silvinku, čo to tu sledujem, tak je to veľká šikulka 🙂 .....a súrodenca ešte neriešite?

cikyta
10. jan 2010

Surodenec nebude.Na IVF už nejdeme,takže jedine ak "náhodou"prirodzene.
Juj pozerám,že máš dve v nebíčku ☹ Nemusíš odpovedať,pochopím,ale...kedy ti tam odišli a prečo?Je mi to luto... ☹ Strašne moc. 😔

janicca
10. jan 2010

ahojte babule moje krásne prajem fajn deň... 😉

jeeeeeeeej LUCUL ...... 😵 😵 😵 tak z celeho srdiečka gratulujem ku malému Matúškovi nech ste obidvaja zdraví a poriadku...držím palce nech je všetko tak ako má byť a do života len to naj,naj,naj.. 😉

Ciky ako už je lepšie??? nie si náhodou tehu aj to sa môže stať... 😕 😵 vždy keď čítam od teba basničku tak mám normálne v oku slzičku ... 😵 😵že aj ja ceeeeeeeeeeeeem takuuuu 😉

Kiraka akosi sa tu obchýdzame a nie a nie sa stretnúť.... 😉

baby tak si predstavte som 38 dc čo sa mne nestáva akurát po hneď po IVF som mala jeden cyklus 37 ale to bolo normálne a mrcha nikde...normálne som dostala také nutkanie že či náhodou sa niečo neudjalo a prvý krát v živote som skusila testnuť no samozrejme čiarka veškerá žádna.... 😝 jedine ak by som ju tam domaľovala fixou.....tak mám prvú testovaciu tehu skúšku za sebou no aspoň som si to skúsila ako to funguje.... 😀 keď nedojde v týždni tak zajdem ku gyndošovi čo sa to so mnou deje??? ... 🙄

jani2 vitaj moja rodná ... 😵

kamka samozrejme na teba som nezabudla..... 😀

janicca
10. jan 2010

a ako sa má naša SURVI ??? či už to má za sebou alebo čaká ešte na domček ??? 😵

jani2
10. jan 2010

cikytka - no v nebíčku mám len jednu bambulku, po IVF som čakala dvojičky, v 21tt som išla preventívne na serkláž a pri zákroku schytala som infekciu kliebsielou, to spôsobilo predčasný pôrod v 26tt...Julinka to neprežila, ale Janička je našťastie v poriadku a zdravá 🙂 😉 🙂 ..dúfam, že mi aj naďalej bude robiť radosť 🙂
janica - tak nielen mená ale aj bydlisko máme rovnaké 😉

janicca
10. jan 2010

jani a možno sa aj poznáme ??? nikdy nevieš .... 😀

jani2
10. jan 2010

..môže byť, Janiek poznám spústu a som rodená Kysučanka..... 🙂 😉 🙂

cikyta
10. jan 2010

Jani,ja som si to zle pozrela v pase-prepáč.Som trdlo.
Janicca-tehotná? Pomoooooooc. Nieže by som nechcela dve bambulky,ale teraz určite nieeeeeee ☹
A mám aj pre teba básničku ukrytu.Ja čakám aj na teba a ver,že ju použijem! Určite ano!

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jani2
10. jan 2010

cikytka- nevadí, ja si tiež niečo v rýchlosti prečítam a potom tresnem hlúposť 😅 ...musím v pase zvýrazniť, že Janička mi ostala 😉

wolfskinka
10. jan 2010

minka no super dva tyzdne to uz je cobydup

lucul no vy ste to zobrali akosi hupkom, malemu prajem hlavne vela vela zdravicka a nech ste cim skor doma

janicca no skoda ze len /, ale neboj coskoro budu //

janicca
11. jan 2010

dobré ránko vám všetkým....... 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre