Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
12. jan 2010

ahojte moje krásne prajem fajn deň .... 😉

kamka tak ty už v piatok začínaš ??? a či čo šak vo štvrtok porozprávaš ako ste ďaleko tešíííííííím 😉

wolfi tak to je fajn že je všetko v poriadku veď budu aj fotečky tak kuknem aké je maľunké krásne ..... 😵

martula,orsulka ahojte krásavice ...... 😀

orsulka
12. jan 2010

janica...no sevas moja 😉 😉

janicca
12. jan 2010

dnes je na ho....konštalácia mám také nervy na podaktorých ludí v práci.... 😠

orsulííííííík hoď niečo pozitívne ..... 😵

orsulka
12. jan 2010

😕 😕 😕 😕 hups...dnes asi nie som ten spravny človek........
ale ja mám jedno na co sa tesim.....!!!! a to ma drži pri živote.....že budem dnes zas krááásna...idem ku kaderničke!!!!!!!!! hihihih......(už som to tu pisala??????? )

tak radim, tiež si niečo nááájdi...hoc malinke 🙂)))))) ale na co sa da tešit 🙂)

janicca
12. jan 2010

orsul už som našlaaaaaaaaaaaaa čokoládu ........ 😀 😀 aaa už mi je lepšie...aaa tak ty budeš dnes krásna ?????

orsulka
12. jan 2010

jani.....cokoláááááááádda...jasne 🙂))) ano dnes budem krasna...ako hviezda jasna 🙂))))))

a Ciky!!!!! dnes ti budem kyvat herečka...idem do Vrutok !!! k rýchliku do KE hihihihihih....tak po ceste kyvnem 🙂))) nestihacky dnes sa zastvit je mi to velmi luto, ale som objednana k tej kadernicke tak by som nestihala....kurna, tak už neviem kedy sa stretneme.....no možno ked zas pojdem k rychliku pre svokrovcov....

orsulka
12. jan 2010

ciky...a vobec...kde si ???? kde steee ?????????????? ako sa mavate?????

kamka17
12. jan 2010

baby...sa mi nič nechce.... 😒 😖
a ste ma minule navnadili s tou čokoládou, za posledné dni som jej zjedla viac ako sa patrí...asi deficit, však telo si pýta,čo mu chýba...či ako to je ??

janicca
12. jan 2010

áno kamka je tak len si dopraj veď žijeme len raz .... 😉 ak si telo vyžaduje tak treba mu to dopriať ono samo povie kedy má dosť.........mne ešte nepovedalo kedy mám prestať a takáááááááá som spokojná keď si život osladím....včera som bola doma taká mlsná že aj varová čokoláda bola dobrá... 😉

marta222
12. jan 2010

baby... to je zaujímavé, keď mám chuť na niečo sladké - tak to nikdy nie je čokoláda 😉 . Ale zato všelijakých horaliek, tatraniek a podobných sladkostí som schopná zjesť na kilá 😀 😀 😀 . Čokoládu mám síce tiež rada, ale radšej také tie Deli, Kofily, Nugátky, Rumby... Ale - včera sme zložili vianočnú výzdobu - máme kopec saloniek a čokoládiek z kolekcie - tak to tiež môžem 😝 😝 😝 .

orsulka
12. jan 2010

janica.... 😀 😀 😀 tak tebe už aj vááárová dobra??? 😀 😀 😀 mna sibne....a tak ja som včera zodpovedne odolavala, aj ked chuť bola...ale bola som cviciť a srdiečko mi nedovolilo po tolkej namahe jest sladke 🙂

orsulka
12. jan 2010

kamka....nič nerob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

janicca
12. jan 2010

orsul keď musí tak musíš .... 😀 taká horká má že vraj menej kalóóóriííííííííí tak ja sa tak tajne utešujem že to nie je až také kalorické ...a čo z toho vyplíva že klamem samu seba.. 😀aj tak som spokojná a basta !!!!!

martula tak ja móžem všetko z keksíkova sa praší z ust ale to neva...... 😀

marta222
12. jan 2010

janicca, vidíš, ja si to tiež hovorím, že horká má menej kalórií - ale horká mi vôbec nechutí ...., takže vždy zjem radšej 4 sladké keksíky.
orsulik a kde chodíš cvičiť? Ja som kedysi chodila na kalanetiku, ale už sa mi akosi nechce... Aj mám doma všelijaké pomôcky na cvičenie - rotanu, theraband, fitloptu aj také čosi na brucho, ale bohužiaľ... Niekedy ma to chytí - vydržím napr. 2 - 3 x a je po paráde..

janicca
12. jan 2010

orsul aerobik ??? ty si kedysi spomínala mamba zumba.... 😀 aerobik alebo také niečo neviem či som to správne napísala 😕 tak po takom cvičení by som si aj ja zakázala...... 😀 😀

orsulka
12. jan 2010

janicaa.....tak ja som si presla vsetkym od zumby, cez step aerobic, bossu aj tae-bo.....najviac sa mi zapacil ten step aerobic, vyblaznim sa tam o dusu....vcera boli posilnovacky, no ledva som fučala...ale paraaada!!!!!
cvicim tu v PD v jednom centre, ktore mam 50 m od domu......som chodila dva mesiace pravidlene ale potom som si silno natiahla ten sval a tak som pauzovala dalsie dva mesiace...akurat do konca roku .-))))) a teraz už chodim druhy tyzden, tak sa pekne snažim do toho naspat dostať.....
ono to prerusenie nebolo len kvoli tomu lytku, alebo bola som na tom IUI a to by som urcite neriskovala nejaky ten step....takže asi tak....teraz chcem chodit lebo chcem zhodit, až kym zas nenabehnem na nejaku stimulku, kde pri brani liekov a pripadne injekcii zas naberiem....hahahaha.....
no a takto dookola.... 🙂)))))

janicca
12. jan 2010

ale niekde som čítala že ak máš chuť na skladké tak do 11 hod doobeda si kľudne môžeš dopriať bolo to v nejakej čínskej knihe a a číňania sa stravujú celkom zdravom...........takže ďalšie pozitívum prečo môžme jesť každý deň sladké no samozrejme s mierou....... 😉

orsulka
12. jan 2010

janicca...no super toto si zapamatáááám...do 11-tej!!!!!!! 😉 😉 😉

kamka17
12. jan 2010

orsul... 😀 😀 si inak vtipná, že nič nerob...však nebudem... poobede... 😎 😎 ale mne už sa nechce teraz, cháááápeeeeššš???? a zakývaj Silvinke aj za nás...

a jani...aj horká čokoláda má kalórie, tam skôr ide potom o pomer tej čokolády v čokoláde...čím viac, tým lepšie a jeto aj antioxidant a nejaké dokonca vitamíny či minerály to má teda koľko jej obsahuje...varová by jej mala mať dosť 😉 😉
ja rada kupujem tie 60-70%...
to sú riadne chute na obed...tak dobrú chuť všetkým

orsulka
12. jan 2010

kamka....chááááááááááááááááááápem moja..... 😉 😉 😉 sak už len nejake tri hodinky a pdame .....-))))

janicca
12. jan 2010

tak ja som na tom podobne mňa celkom oslovilo aj taebo také fajn dinamické...aj na kalanetiku sem tam som zabehla ale to sa cvičí u nás v kulturáku akože zrkadlová sieň ale mne to pripadá ako pivnica tak to na mňa nepôsobí dobre ....keď sa nechce tak sa dôvody vždy nájdu ....... 😀 😀

wolfskinka
12. jan 2010

uz som sa trosku vyspala, fotečky som dala do albumu

baby zilincanky uz sa tesim na stretko 😵 😵 😵

kamka kludne si daj cokoladu aj dve aspon si obalis nervy

janicca
12. jan 2010

a u nás krásne snežííííííí ........ 😉 kamka to mi je jasné že to nie je bez kalóriiii no vidíš a do konca aj vitamíny ... 😉 ale čítaj pozorne do 11.00 hod.môžeš !!!!! 😀

dobrú chuť vám všetkým prajem ...... 😉

wolfskinka
12. jan 2010

kamka len si daj, ked otehotnies schudnes ako ja ... uz som -4kg takuto vahu som nemala uz min 3 roky 😀 😀 😀

orsulka
12. jan 2010

a unas krásne svieti slniečkooooooooooooooooo 😉 😉 😉

wolfi....fotky eňo ňuňo !!! 🙂

janicca
12. jan 2010

wolfi chutná fotečka aj ja teším a dúfam že nás zase riadne dopľuješ a hlavne KAMKU nech sa dobre nalepí .. 😵

wolfskinka
12. jan 2010

orsul no ale co to dalo trapenia, ma vsetko bolelo, lebo ho nahanala furt sa schovaval, som po sone musela ist rychlo na wc, lebo som myslela ked tlacila ze sa tam pocikam, ale stalo to za to, predvadzal sa ako v cirkuse a ked si hltol tej plodovej vody tak sa mu v bruchu objavil cierny flak, doktorka povedala, ze bol smadny tak sa napil 😀

orsulka
12. jan 2010

hhihihihihi 😀 😀

wolfskinka
12. jan 2010

orsulik ved pockaj uz sa tesim ako tu budes ty opisovat ako tvoj krpec pil plodovu vodu a cumlal palceky, uz aby to bolo

orsulka
12. jan 2010

WOLFI......no ved to...a ci vobec niekedy........
aaaaaaaa...tak háááááááááádam snaaad.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre