Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
14. jan 2010

dobré ránko, dievčence... prajem pekný a úspešný deň všetkým...
Jani, tak ako dnes?

kamka17
14. jan 2010

no servuste aj vy ostatné, dúfam, že sa nejako na to stretko dostanete, len mi jani daj vedieť presne kedy, lebo neviem, či sa sem po obede dostanem...

orsulka
14. jan 2010

kamka....to by bol fakt megauspech!!! 😀 😀 😀 ale vieš, taku nejakú novú nádej som chytila, dostala, alebo ako by som to napisala......asi nááádej!!!!!
ano už pracujem, dnes už chcem odoslat vyplaty na učty.... 😉

dnes mate to stretko vsak???? no ja idem pomáhat vypenetrákovat izbu!! 😀 😀 aby sa v sobotu mohlo osieťkovať 🙂))))))

kamka...inak aj ja som vcera brusakovala o 100 6 !! 🙂)))) ale dooobre .-)))

janicca
14. jan 2010

babule šak fony máme ne ??? ...dohodli sme sa cca 15.30 v za a Marti teba počkám na stanici v ZA......abo ako ??? veď si cink.......

kamka17
14. jan 2010

veru veru dnes je stretko, tak budeme na teba myslieť, ako doma pracuješ na zveľaďovaní bytíku 😉
a ja si asi budemmusieť kúpiť takú tú cinkajúcu šatku, nech aj ja sinkám pri tých "brušných" pohyboch...včera to tam bolo ako na mikuláša, všetky cinkali, fest sa mi to páčilo 🙂

kamka17
14. jan 2010

jani tak 15.30 na stanici??? lebo aby som nebehala hore dole, vieeešš...náhodou sa unavím a čo potom..??

brmbolcek
14. jan 2010

dobre ranko stvrtkove heliosacky 🙂 🙂

tak dopadla som asi takto :

1-je 8 bunkove ma znamku 1
2-je 5 bunkove ma znamku 2
3-je 8bunkove a ma znamku 2 a to preto lebo ma fragmenty neviem co to znamena ale dufam ze top neni nic zle... ale dufam ze to prezije , dnes je 3 den teda dost kryticky na prelom č dna , dnes musia zabojovat , v sobotu budeme volat ako dalej

Kamka tak ako pise orsulik netreba teraz riesit PK atd... i ja som to riesla ale bezvyznamne , naklepsie je to az vtedy ked sa to riesi a zavisi to aj od poctu vajicok kolko ti odoberu ... ak ti odoberu jedno dve nemas co riesit das si vklad na treti den ak je ten pocet vyssi tak je dobre si dat PK .. ale cele rozhodnutie budes riesit ty v danu situaciu pri ktorej je clovek mudrejsi az v danom momente....

... a inak vam zelam pekny den

orsulka
14. jan 2010

kamka.... 😀 😀 😀 aj sladkosti ste dostali do čižmičiek??? 😀 😀 😀

jani..... 😉 😉 ..zony a fooony, zlámané stroooomy, ischias infarkt smog....... 😀 😀 piesenka od Vidieku...ne??????

janicca
14. jan 2010

beng bung beeeeeeeee ........... 😀 😀 😀 orsuuuuuuuuuuuul xixiixixixixi

janicca
14. jan 2010

brbmolček no vidíš a tak si sa bála veď to je nádhera len treba veriť a myslieť pozitívne že to bude všetko tak ako má byť... 😉 tfu tfuj tfuj držím silno palce 😵

a ako dopadla Danka ???

brmbolcek
14. jan 2010

ahoj Janicca 🙂

no este nemam vyhrate , Danka sa este ozve asi este telefonuje...... 🙂 dnes je tam horuca linka 😉

kamka17
14. jan 2010

no výborne, tu už sa spieva...tí vaši zamestnávatelia musia z vás mať radosť 😀 😀 😀

orsul..ee, sledkosti neboli veru ☹ ☹

brmbolcek...všetko bude ok, ak aj len jedno ostane...veď kukaj na SIlvinku, ostala sama a aká je z nej hviezda 😉

janicca
14. jan 2010

kamka tak to si píš že majú keď mi na to prídu čo tu dorábam tak letím zo zatvorenými dverami ...... 😀 jasne na stanici ty sa musiš teraz šetriť veď budeš za chvíľu tehu ...... 😵

orsulka
14. jan 2010

no spievame....a teda neviem ako janicca....ale ja som si ešte ani za jeden nedala 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek.... takže ak to spravne chápem z troch ti vsetky tri rastu!!!!! no ved to je zatial 100% uspech... 😉 😉 😉 to tretie , že su tam nejake fragmenty...aj može byt že ho ovplyvnia a nemusi rast dalej, ale može aj zabojovat a postupovať dalej.....ja som mala na 5 den jedno ebryjko že nič moc..a nechali ho do 6 dna, a nakoniec tak zabojovalo, že bolo na mrazenie 😉 😉

marta222
14. jan 2010

brmbolček, aj ja ti držím palce...
jani, keď prídem do ZA, tak ti zavolám (alebo naopak, ak ty prídeš skôr do ZA, tak zavoláš 😉 ).... Súhlasíš???

brmbolcek
14. jan 2010

... ano orsulik spravne chapes 😉 zatial rastu vsetky 3. Teta embryologicka mi v telefone povedala ze sa nemam strachovat , no ale ved to poznate ... ten strach neopusta ....

a drzim palce na zilinske stretko babice dobre pokecajte 🙂 budete mat o com po tak dlhej dobe , myslim ze zilina ma prve stretko v tomto roku ci sa mylim ???

orsulka
14. jan 2010

zavidim Vam......ale v dobrom .... 😉 😉 😉

brmbolcek
14. jan 2010

Martulka dakujem ...... 😉 😉

janicca
14. jan 2010

veď ja spievam no hádam ma nepočuť ????? 😀 😀 😀
marti tak ako píšeš cinkeme si jasné 😵

už idem na chvílu pracovať tak zatail ... 😉

dana10
14. jan 2010

Ahojte dievčatá, bojovníčkovia sa zatiaľ držia, mám ich 9.
jednotkové-6x
dvojkové 3x
Jedno je deväťbunkové a ostatné sú 8 bunkové.Taká som šťastná 🙂

janicca
14. jan 2010

Dani tak to je úžasné no nedá mi nenapísať len tak ďalej a vklad asi cez víkend ??? držíííííím silno palce 😵

orsulka
14. jan 2010

dani!!!! supeer dievčatko!!!! len tak dalej..... 🙂 🙂 až do uspesneho konca .-))

lucula73
14. jan 2010

ahojte dievčatá, 🙂

veľmi vám všetkým ďakujem,no čaká nás ešte dlhá cesta,malý je v inkubátore v dosť zlom stave,už len dúfať,že sa z toho s božou pomocou dostane,nejdem to tu rozoberať,vidím,že tu vládne super náladička,aby som vám ju nepokazila.............

držím všetkým snažilkám palčeky a tehulkám úspešné dotehulkovanie,ak sa mi bude dať,tak sa určite ozvem,ale nateraz si dám pauzu 😉

orsulka
14. jan 2010

lucul.....velmi Matuškovi držim palce.... neboj sa stražime ho tu všetky a určite aj Boh..... budem na neho mysliet a posielat vela energie!!!! 🙂 🙂 🙂
ale ak sa potrebujes vyrozpravat......tak nevahaj......

marta222
14. jan 2010

luculka, aj ja Vám veľmi držím palce.... verím, že Matúško zabojuje a všetko bude OK, budem sa za neho modliť... Prosím ťa a súvisel ten predčasný pôrod s tým, že máš to septum v maternici?

cikyta
14. jan 2010

Luculka-Matuško sa určite zotaví!
Aj ja,aj muž sme mali po 2 kg pri narodení+inkubátor a teraz sme "ako lusk!"
Viem,je to teraz ťažke a smutne,ale velmi prevelmi držíme palčeky a teším sa,že ked sem zavítaš najbližšie,podáš len a len dobre správičky o Matuškovi.
Keby nebol Heliosák,tak hm...ale kedže je-to je bojovník a vyhrá uplne nad všetkým.

orsulka
14. jan 2010

cikytka.......že uplne s Tebou suhlasim !!!! 😉

janicca
14. jan 2010

luculka Matúško je bojovník a určite sa zotaví chce to čas a veriť že všetko bude ok.... 🙂

orsulka
14. jan 2010

luculka......ked budes chciet, tak pridi popismenkovat, a hlavne sa drž dievčatko...držim Vam obom palce 😵

orsulka
14. jan 2010

tak ste sa vsetky zapracovali nejak.......čooooo???????? 😕 😕

ja už som stihla schrastit1/2 obeda....lebo hlad bol silnejsi .-))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre