Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
3. jún 2009

kamka ked prides do roboty ... vies co mas urobit ako prve ................. 😵

dunda80
3. jún 2009

kuk je tu niekto? 😉

wolfskinka
3. jún 2009

dunda ja som tu ... akurat bojujem s facebookom ... mi poslala pozvanie kamoska a neviem s tym robit

ako sa mas ?

dunda80
3. jún 2009

aj ja mám facebook,tak sa môžme potom spojiť 😀.Ja som bola ráno v heliose,no došla som 7,56.Lebo sme trochu stáli pod strečnom.Krajko bol milý ako vždy.Tak vajko dozrelo a pichli mi pregnyl a máme zajtra riešiť.Krajko kázal,že mám otehotnieť,ale ja som sa len usmiala a povedala som mu,že s takým spermiogramom to bude asi ťažké.

dunda80
3. jún 2009

no až teraz som si všimla,že už sme v III. 😀 😀 😀
A Ty ako moja.Niečo som si tu prečítala.

wolfskinka
3. jún 2009

dunda no ako ved si si precitala .... mam toho vsetkeho plne zuby ... aj uz stacilo ....

wolfskinka
3. jún 2009

dunda super .. tak idete riesit zajtra no my sme poriesili uz povedal moj muz vcera .. ale to by sa musel stat zazrak ... a s tym facebookom by som sa s tebou aj spojila lenze to by som musela vediet ako ... aj kamka ma fecebook pride do roboty a naviguje ma ako to mam urobit cez icq

dunda80
3. jún 2009

Wolfi a ked mi ta pichli asi 8.10,tak by sme mali asi o 20,00 zajtra či ako?36 hodín potom však?

wolfskinka
3. jún 2009

ano presne tak to mate dobre nacasovane vecer o 8.00

bavim sa s tym facebookom a nestiham co sa deje tu

dunda80
3. jún 2009

oki.dík. 😉

wolfskinka
3. jún 2009

nikde nikoho to uz tu nikto fakt nie je ? no teda

dunda80
3. jún 2009

no okrem na ani nie 😀

tija28
3. jún 2009

ahojte.............tak ja uz som naspat.............taka som vytrasena z toho puchova.........ale gabike som nezabudla kyvat................ 😀 😀 😀 no v kazdom pripade mi je od obeda nejako blbo....obcas ma prejde taka hnusna horucava, potom mi je na grcanie, potom ma chvilu taha podbrusko.....normalne som sa az zlakla.......som si aj zavolala do heliku, ze co to je............no celu stimulku mi nic nebolo a den pred odberom sa mi vsetko ukazuje.......si pripadam ako v menopauze 😀 😀 😀

tija28
3. jún 2009

no hviezdy, .....................vidim, ze tu teraz nikto nie je.....................tak aj ja sa odporucam lezat 😀 😀 😀 ked pridem zajtra z OPU..........a budem sa nato citit......oznamim vam moje znamky......dufam, ze nejake budu 😉

tak papa................hviezdicky a pekny zvysok dna vsetkym zelam 🙂 🙂 🙂

mzuzka
3. jún 2009

ahojte,vidim ze tema III je plodna, tak hadam bude plodna aj inym sposobom.

wolfi, depresie na tvojom mieste su na mieste, treba ich nechat pustit von, kazdy raz v niecom pochybuje, hlavne tomu nechaj tomu volny priebeh, a neunahli sa v rozhodnuti. a okrem ineho, nic ti nebrani v tom, dat si ziadost na adopciu a popri tom skusat posledne IVF ko,alebo cokolvek ine. ale hlavne, z cistou hlavou. drzim palceky, verim ze sa postavis na nohy a sup, ide sa riesit........... ti ktori to dotiahnu az tak daleko ako ty, to nevzdaju, tomu neverim

tijka, nam ani nemusis oznamovat znamky, my ich uz vieme teraz, rie naaaaj................

orsul, ty sa chces nechat prekvapit ,cooo? zidny test, rovno foto 🙂 🙂

ostatnee ahojteeee...

murren
3. jún 2009

Ahojte žienky, ja som bola včera 1. krát v Heliose u Krajka.
dunda80 my sme sa pri strečne zdržali dobrú pol hodku tam aj spať strašné....

kamka17
3. jún 2009

neska sa tu nejako obchádzame jedna druhú... 🙂 🙂
tijuš, neboj, isto to nebude nič zlé tie tvoje bolesti, veď telo nejako zareagovať musí na tie všetky injekcie a lieky a tak...a hlavne na zajtra sa poriadne priprav, nech je všetko v poriadku 😉

a je tu teda niekto ??

murren
3. jún 2009

ahoj kamka17 ja som tu nováčik, písala som do temy profertil ako som dopadla v Heliose.

kamka17
3. jún 2009

mzuzka ahoooojjj...sme ukecané aj tu sa to od včera riadne rozbehlo 😉 😉

murren...vitaj...a čo ti v helíku povedali ? prečo sa vám nedarí ??

brmbolcek...potvorka, kdeže si ?? nerozmyslela si si to ? neodhalíš mi svoju identitu ?? 😕 😕

mzuzka
3. jún 2009

ahoj kami. to je dobre, ze ste ukecane aspon vidiet, ze to tu zije a plni ucel. 😉 ty ako ? uz uplne zdrava?

kamka17
3. jún 2009

murren...oki, pozrela som, dik...no s tým spg sme my asi rovnako, morfológiu nemáme ani to 1%..len nejakých 0,3%...inak všetko ok...a pre teba dúfam, že všetko prebehne v poriadku, ak budeš musieť ísť na tú laparku...veď bezdôvodne by ťa tam neposielal...a na dovolenku kedyže idete a kam ??

kamka17
3. jún 2009

mzuzka...ale už hádam aj zdravá, cítim sa už v pohode, plná sily...aby som sa zas mohla starať o toho môjho pacienta, lebo som ho nakazila, hihi...ale konečne si aj on užije pn, nikdy v živote ešte nebol, tak má z toho stres...našťastie mu zatiaľ nedal antibiotiká, lebo človek nikdy nevie,, kedy bude potrebovať zdravé spermoše 😀 😀

murren
3. jún 2009

dovolenka sa len planuje ale asi chorvatsko min na 3 týždne pre zdravie manžela a syna sú často chorí a samozrejme aj ja si odpočiniem

kamka17
3. jún 2009

takže ty už jedno dítko máš ?? koľko má rokov a o druhé sa koľko snažíte ? a ak nevadí...ty máš koľko rokov ?

murren
3. jún 2009

ja mam 35 r. syn bude mať tento mesiac 8 rokov. snažíme sa 3 roky . ked sa nam nedarilo po roku, sla som ku svojej gyn a zistila mi endometriozu v r.2007 som bola na laparke , potom liečba v r. 2008 hysterosko... polyp na maternici , prestúpila som k inemu gynekologovi teraz chodím do Ziliny. No a sučasnosť si si prečítala.

kamka17
3. jún 2009

vďaka za trošku infošiek o tebe 😉 ten polyp na maternici ma ale zaujal, lebo ten problém mám aj ja...tebe aj niekto povedal, že aj polyp by mohol robiť problémy ??

murren
3. jún 2009

ano moj gynekol, vraj aj to može braniť otehotneniu. tak som to bola dať von

kamka17
3. jún 2009

super, dik, lebo aj mňa chce poslať na OPU, tak som aspoň kľudnejšia, že to nie je zbytočné...

orsulka
3. jún 2009

ahoj, aj ja som spať......ale popri koniku pozeram tenis.....mojho miláčika 🙂)))
kamka už v práci??????????????????????? nezávidím... 😒

orsulka
3. jún 2009

murren...vitaj medzi nami Heliosáčkami 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre