Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dana10
1. feb 2010

Čaute dievčatá. Mne volali z Helíka bohužiaľ negat. ale nevzdávam sa a idem ďalej ☹

brmbolcek
1. feb 2010

Tak Domika - ani nestras 😉 😉 ... zatial bolo vidno jedno , no neviem neviem ako dalej ale budem aj nadalej podavat info... 😉

a ty ako zvladas inekcie este stale to brusko znasa a nie nozka ?

Danka- mas mrazacika a nadalsie ste sa uz dohodli s DR... 😉 a ten to isti 😉

domika9
1. feb 2010

danka ☹ ale určite nasledujuci pokus bude tutovka treba veriť

brmbolček včera som sa pokušala zase pichnuť do nohy no neuspešne nešla mi ani koža prepichnuť tak som si zase pichla do brucha , ale večer skusim zase možno sa topodarí a ked nie tak zase zajtra 😅 snad do porodu budem preorientovana 😀

dana10
1. feb 2010

Brm.istíme to len aby to nebolo moc prešpekulované že z toho zas nič nebude.Múdrejšia budem v stredu.
Janicca bože ako som ti závidela keď si bola lyžovať no ja som teraz nemohla a keďže som neni tehotná a teraz nestimulujem tak asi niekde pôjdeme

domika9
1. feb 2010

danka ani nehovor o lyžovani ja by som stala na lyžiach až by som kvičala ale takto tiež len tichučko zavidím mm že sachodi lyžovať

dana10
1. feb 2010

Domi to máš riadne modriny a keď si to predstavím že aj ja ich budem mať keď otehotniem ,, no neviem kedy,, ako a kde si to budem pichať.

domika9
1. feb 2010

a aj ty si musíš pichať clexan alebo fraxiparin? akože doteraz to nebol problemale už ked je bruško väčšie tak aj miesta kde si možeš pichať je menej ale ešte par týždnov a bude to ok
ked som zvladla skoro 210 injekcii od začiatku do teraz tak nejakych 90 do porodu a ešte neviem kolko po nom už zvladnem 😉

dana10
1. feb 2010

Domi a aký je medzi nimi rozdiel?Mne dr, povedal že fraxík.Niekde som čítala že dievčatá si to pichajú ešte pred otehotnením a daktoré až potom.No mne povedal až keď sa potvrdí tehotnosť t.j. od 14 dňa po ET.Ja som sa ho pýtala či to nejako neublíži bábätku keď si vo vyššom štádiu tehotenstva a on mi na to povedal že sa nemusím báť že mám rezervu tuku 2-3cm a ja mu na to že by som mala schudnúť asi?A on že chodia tu aj silnejšie ako vy 😀 😀 😀 😀 Tých injekciíí máš teda neúrekom, daktoré baby by sa posrali od strachu 😲

kamka17
1. feb 2010

jj, tak som od dnes konečne doma a taká som rada, že až...a som sa rozhodla, že zmením svojho gyndoša...pre istotu... 😠

brmbolček...tak ešte raz oficálne gratulujem a doma si užívaj, pokiaľ sa dá, záleží aj na tom, akú máš robotu a keď už si sa dopracovala až sem, tak žiadna robota nestojí za to, aby sa niečo poserinkalo 😉 😉

ciky...no ako ste to poriešili s tou vychádzkou v pyžamovžch gatiach??? 😀 😀

wolfskinka
1. feb 2010

domika dakujem za vysvetlenie

domika9
1. feb 2010

danka rozdiel asinieje žiaden aj to aj to je heparín takže asi zaleži od dr. ktory ti bude predpisovať fakt neviem
a tiež som začala pichať hned ako som si našla // taka bola dohoda s dr. tak som posluchala
no a razerva tuku ja ju mam tiež dosť dobru takže aspon na niečo mi je to dobre keby som bola kosť a koža tak neviem asi by som si to vytlačala do ust 😀 , takto stale mam čo chytiť medzi palce

orsulka
1. feb 2010

dana...tak to mi je luto, že to takto dopadlo...je to škoda 😔 😔 ale cotam z pismeniek, že s radostou pojdete dalej, a aj to je moc dobre.....tak budeme držať plačeky este silnejsie.... 😉 😉

Domika......ahoj moja snehulienka 🙂)))))) ani som nevedela, že aj ty pichas....... tak le co...90 už vydržiš ...hihih.....to ma celkom pobavilo...!!! ved toje hrozne cislo!!!! 😉 😉 😉

Ciky....už som dala vedieť aj znamym aby večer pozerali setky možne dostupne spravy 😀 😀 😀

domika9
1. feb 2010

no orsulik picham picham aspon do brucha ked už s mm nemožem 🤐 😀

brmbolcek
1. feb 2010

Domika a to musis pichat az do konca tehotenstva a to kazdy den ? neda sa to, ze kazdy druhy ci treti ? a ine miesto na pichanie ako je noha alebo vrusko nie je ?

Danka - mas IP 😉

Kamka - mas samu pravdu a ziadnu loz 😀 ozaj to za to nestoji..... aj ked trosku uskromnenia ale vytuzene uz skoro akotak mam 😉 , tak a uz je super ze si na PN ty budes druha sipova ruzenka po wolfi, co viem velmi rada spavas .. xixi . A ako ide pichanicko ?

Orsulik ako sa ma marodko Ferko ? a co sam najvyssi pan HENDRICH ? ci Heno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
1. feb 2010

brmbolcek..pichanie ide fajn, však to poznáš 😉 😉 a zatiaľ s tým spaním tomu veľa nedávam, lebo ráno sa zobudím skoro a už potom nie a nie zaspať...teda teraz cez víkend tak bolo ...a v pracovných dňoch mi nehrozí dlho spať, lebo drahého budík zobudí skorej mňa ako jeho 😖 😅

kiara15
1. feb 2010

pekny vecer vsetkym 😉
brmbolcek teraz oficialne graaaatuluuujeeeem 😉 😉 🙂

orsul ze ruzovy zasran 😀 😀 😀 skoro som pukla od smiechu 😀 ale mate pravdu stoji za h.......mame lacnejsie a lepsie 😉

kamka ty ako ??vsetko ok??pichanie vidim ze zvladas 😉 si teraz na rade 😉

janica 😀 😀 😀

majkaa
1. feb 2010

Ahojte, obcas si vas tu precitam, ale uz tu moc nechodim. Neviete co je s jerryjankou?

brmbolcek
1. feb 2010

Kamka- ked uz nezaspis tak budes aspon lenosit xi xi 😀 😀 😀 aj to sa da . a co ako ta PN - bez pb? sestricka vypisala ci ten uhundrany gyndos ?

Kiarka- a ja oficialne moc moc ti dakujem, 🙂

Majka- jerryjanka je v teme laparoskopia alebo helios zaciname, skus jej napisat ip ona sa ti urcite ozve 🙂

domika9
1. feb 2010

brmbolček každy den do konca a minimalne v celom šestonedeli a na vyber mam brucho noha alebo ruka

majka ahoj ako sa mate? viem že jerryjanka ide tento týžden na laparosakopiu

kiara15
1. feb 2010

majka ahoj jerry ide na laparku teraz zaciatkom februara ale inak sa ma ok 😉

brmbolcek 🙂 😉 😵

majkaa
1. feb 2010

Ja som len chcela vediet v akom stadiu je.
My sa mame dobre. Malinky je velmi zlatucky a dobrucke babatko. Pri nom by sme mohli mat este dalsich 5 babik. 😵

krivka5
1. feb 2010

pekny dnik!tak som sa konecne dovalila z roboty od 5:30 mam toho dost,este aj uzavierka dopadla blbo.som taka nastvana az mam strach o babo...

bombrlcek...super spravicka!gratulujeeeem 😉 ak sa zajtra aj ja taku spravicku dozviem dam sa vypisat na PN...

kiara15
1. feb 2010

majka super lebo maloktore babätka su take 😉

krivka neboj dozvies sa aj ty 😉

brmbolcek
1. feb 2010

krivka nic fakt zato nestoji ako mat zdrave babo, je fakt ak je praca kludna tak neni co riesit ale ak je samy stres tak je to jasne 😉 zajtra daj vediet co a ako , mna neskutocne prsia bolia, zacali mi inaaac starjkovatttttt 😀 nie a nie ich schladit 😀 😀 😀

domika . ty brdo tak to musi byt iny zaberak

krivka5
1. feb 2010

kiara...dakujem ,ja uz s tym aj ratam trosku 🙂 ty si z prievidze?aj ja som z prievidze,len pred rokom som sa vidala do ZA.
brmbolcek...a nepovedali ti este termin porodu?to asi az po ultrazvuku ,ze?na ten ides o tyzden? aka som zvedava,ved zajtra sa to dozviem,ze?ja len ci ti aj nejake sono robili,ci len krvicku brali...

kiara15
1. feb 2010

krivka ano som aj ty mas 1dieta 18rocne aj ja 😉 😉

mzuzka
1. feb 2010

ahoj kiarka, dufam ze dnes sme sa neobisli 😉

ahojte vsetky ostatne tesulky, tehulky a mamulky 😀

kiara15
1. feb 2010

mzuzi nie som tu este 😉

krivka5
1. feb 2010

danka...to mi je luto,ale paci sa mi ze to nevzdavas a ides dalej...
kiara...ano,to je nahodicka 🙂

mzuzka
1. feb 2010

krivka, aj ja som z PD a mam 18rocnu dceru 🙂

kiari ty ako moja? pismenka uz celkom trosicka veselsie vyzeraju, tak je dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre