Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
8. feb 2010

pekny zaciatok tyzdna vsetkym!!

mzuzke graaatuuuluuujemm z c eleho srdiecka k malinkym joj tesim sa ked snimi pride na slovensko 😉 😉 😉

orsulka
9. feb 2010

Dobre ranko prajem 🙂 🙂 tu za tusim zas vyspáva !!!!! 😀 😀

janicca
9. feb 2010

BUBUBU TU SOM ..... 😀 ake spanie ???? 😀 tu sa už tvrdo pracuje.......prajem fajn deň ... 🙂 🙂

orsulka
9. feb 2010

janicca...noooooooooooooooo konečne...aspon niekto!!! 😀 😀 😀 som došla do druhej firmy na vyplaty a riaditel sa na mna diva,že: chceš robit vyplaty?????? a ja že ved sme sa dohodli!!!!! ...no a tak teraz čakám kedy mi odovzdá podklady, aby som mohla pracovať........ja už chcem tak velmi velmi velmi pracovať...a nemožem!!!! 😀 😀

janicca
9. feb 2010

Orsulka aká nenajedzená stále málo čooooooo treba ti asi pridať keď stíhaš ..... 😀 alebo uvar kafe nohy na stôl a riaditeľ nech si trhne nohou keď nevie čo chce ... 😅

orsulka
9. feb 2010

😀 😀 😀 kafe už bolo....... nohy si nemožem vyložiť, lebo tu nie som sama pri tomto stole 😝 😝

a nasla som si pracu.....musim hladat zákon o tom rocnom zuctovani zdravotneho poistenia...kurnik ....... 😠 😠

janicca
9. feb 2010

no vidíš veď ty si taká šikulka zas budeš o niečo múdrejšia a to sa vždy zíde také infošky..... 😉 mne dnes došla mrcha na 29 DC no normálne som z toho puk... 😕 že by dostala rozum ??? už som sa aj objednala ku gyndošovi pravdepodobne mi nasadí ten clostil šak uvidíme čo sa bude diať .....

marta222
9. feb 2010

Ahojte pracujúce, pekný deň Vám prajem... Aj ja si práve dávam kávičku, šéf odišiel pred chvíľou aj s kolegyňou na školenie, tak tu bude trošku voľnejšie. Jani, aj ja sa chystám zavolať ku gyndošovi, aby ma objednal na tú cytológiu a všetky vyšetrenia. Ty ideš kedy?

janicca
9. feb 2010

Ahoj Martulik ..... 😉 😉 akurát som volala ja idem vo štvrtok a odrazu sa opýtam aj na výsledky a chcela som ísť aj na to sono že vraj musím čakať až do ďalšej mrchy už majú plno... 😝

kamka17
9. feb 2010

breee ranko vsetkym prajem...pisem ako madar, ale asik mi odisiel moj notebook, tak musim byt na starom a ten je uplne ze dovidenia, ani diakritika ani nic dokonca medzrnki je odideny...ale ja si nejko poradim 😅 😅

a veruze orsul ja uz tiez nespim...idem tiez kavovat 😎

jajni sak to je dobre, ze ms dosla, aspon sa nieco ide diat s tebou 😉

marta222
9. feb 2010

Ahoj kamka, ako? Aj mne došla mrcha, ešte v nedeľu - po 25 dňoch, ten cyklus sa mi tuším čoraz viac skracuje 😒 . O chvíľu budem mať krámy asi každý druhý týždeň 😠 😠 😠 .

kamka17
9. feb 2010

marti...ja som ok, len sa mi akosi da spat 😒 😕 a to som sa rano v posteli citila vyspata 😔
tesim sa na stvrtok do helika, hrozne to uz chcem mat za sebou aby mi potom po kontrole mohli zavolat, ze sme tehu 🙂 🙂 si verim,co?? no a co, treba si verit 🙂

janicca
9. feb 2010

Ahoj Kamuštek ..... 😉 😉 😉 tak to neva ako píšeš veď my si tu predsa rozumieme to je jedno či funguje medzerovník či nie..... 😵 no šak konečne sa bude niečo so mnou diať a keď nie tak v Helíku pomôžu ..... 😵 a ty ako už si si skúsila aj sama pichnúť alebo stále funguje drahý ako zdravoťačka ... 😀

janicca
9. feb 2010

Kamka a čo iné by asi tak mali zavolať ????..... 😵 jednoznačne to budu koľajnice ...... 😀 😀

orsulka
9. feb 2010

kamka...marti...ahojte...som sa na chvilku odmlčala, lebo vypadla elektrika ...hahahahahahah.....inak vznikol celom dobry chaos 🙂))))))

kamka17
9. feb 2010

jani...picham uz sama, vsak to tak aj vyzera 😀 😀 jedna modrina vcera tiez hrca ako svet...ale vacsinu mam uz hadam za sebou, tak to zvladnem

orsul...vypadok elektriny...to poznam, ked v robote vyleti, tak pc sice nefungjuju, ale telefony idu ok, cize ja musim dvijhat a riesit zakaznikov, aj ked nemam ako...improvizacia...radost robit vtedy... 😀 😀 😅

orsulka
9. feb 2010

kamka...jeeeeeeeeeeeeeeeej, tak ty už zvladaš sama!!!!! ale ide to vsak????????? moj drahy nezvlada sam, ale hádam budeme pichat len do stvrtku, lebo inak už par modrin som mu urobila aj ja..... 😢 😢

cikyta
9. feb 2010

Zdravím! 😉

domika9
9. feb 2010

ahojte pekny dníček kamka no aka si šikulka 😉
baby mne sa zda že my by sme tumohli viacere dostať aspon nejaky preukaz červeneho kríža alebo čo ja viem čo za odvahu robiť si terčík z ludí 😀

orsulka
9. feb 2010

ciky...ahojček milačik 🙂)

domika.. 😀 😀 😀

cikyta
9. feb 2010

Kamka-Samopichačka-jejéj!!!
Si macherka!

domika9
9. feb 2010

včera sa ma tu niektora pytala na moje pichanie tak klasika furt brucho poniekolkych pokusoch som to do nohy vzdala

marta222
9. feb 2010

domika9, ozaj teba som sa chcela spýtať - čo si to vlastne picháš a prečo? Alebo aj ty, ciky si si niečo pichala počas tehotenstva, však?

janicca
9. feb 2010

ciky čaf ..... 😉 😉 tak ako Sisi dnes to budem hádam kľudnejšie ako včera ... 😕 alebo

orsulka ináč ja som si kedysi urobila taku poriadnu modrinu na lyžovačke a jedna mudr mi poradila natierať a masírovať kalciovou masťou môžem len doporučiť mne to teda pomohlo .... 😉

cikyta
9. feb 2010

Dnes je Sisa fajn.Ud rána usmevy na všetky strany a vyvádza tak zdravo.Bez jedovania 😉 Síce zas mi vyhádzala skrinu,ale už ju nechám tak.Nech sa hrá. 🙂

lusina
9. feb 2010

zdravím vas šééécky,
mzuzka, veľka gratulácia miminkám, nech sa vám všetkým dari a veľa zdravíčka, lebo to je podľa mna najdoležitejšie zo všetkého. 🙂
kamka, super, že si v pichani samostatna, nie je to nič hrozne, že? ja som tiež všetky injekcie pichala sama a dokonca aj pregnyl do zadku pred opu. a mala som pocit, že som si ho pichla ešte lepšie ako sestričky v heliku, lebo vobec ma to nebolelo.

orsulka
9. feb 2010

janicca.....tak tu calciovu mast mam doma....len ju neviem najst, pri tom bordeli co je doma a vela veci je v krabiciach.... 😠 😠 tak sme natreli fastum gelom....... 😉

Ciky...hihihih...nehc sa hra...asi lepšie ako za nou stale utekat, aby nerobila báááác....bááác 🙂)))))

lusina....tka to mas moj obdiv za ten pregnyl!!!!! aj ked aj ja som uvažovala, že by som ho sama, resp. moja polovička......ale on nakoniec cuvol, tak som sla ku kamoske.....

janicca
9. feb 2010

Orsul tak len hľadaj hľadaj naozaj to pomôže ja už mám všelijaké úrazy za sebou čo sa týka podliatín,opuchov ,natiahnutých svalov .....a potom mi poďakuješ že to pomohlo ...... 😀 😝

lusin ,kamka tak máte moj obdiv ja som nebola schopná ani pero pichať a nieto ešte pregnyl do zadku ale pri druhom IVF určite už budem pichať sama ...... 😀 😀

orsulka
9. feb 2010

janicca.....takto si sa rozhodla, že sama?????? tak super.....ja osobne si myslim, že sa to dá zvladnut.....len prekonat ten prvý pich... 😀 😀

domika9
9. feb 2010

marata picham si clexan na riedenie krvi koli predchadzajucim potratom mi ho dali preventívne mam aj trombofilnu mutaciu ale ta moja vraj potraty nesposobuje ale že moja hematologička ma inu skusenosť tak mi dala tie injekcie
a ciky si to tiež pichala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre