Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

jerryjanka
25. feb 2010

no a zas to tu je
za chvilu vyrovnaju
😠

cikyta
25. feb 2010

Brmbolcek-hryzátka možem predávať! Nechce ich! Len nech hokejisti vyhraju-dnes má Sisa jubileum presne 10 mesiačikov! Tak nech má darček 😅

brmbolcek
25. feb 2010

Jerryjanka- a myslis si ze v lekarni mi ich nezoberu ? su fungel nove .....

Martulik- tak to som rada ze mas fajn, vysledky z cytologie, tak a teraz bude nasledovat co ?

kamka17
25. feb 2010

marti...jj, robili mi konizáciu vlani, ale teraz čo som bola u toho nového gyndoša, tak sa díval do karty a pýtal sa, že na čo a prečo mi ju vlastne robili...takže tak...dúfam, že to nebude mať nejaký vplyv na tehu a podobne...

no chvíľu sme sa tešili...budú to nervy do konca 😅

kamka17
25. feb 2010

marti dik, kávu som už dopila, možno neskor, dám ti vedieť 😉

brmbolcek
25. feb 2010

kamka - uz si volala ? ja cakam an infosky ..... 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
25. feb 2010

brmbolcek - nemyslim že by ti za ne niečo dali - vezmu ich akurat tak zadarmo 😒

kamka17
25. feb 2010

brmbolcek...radšej to ponúkni nikomu tu na koníkovi, lebo lekáreň ti ich síce naspat zoberie, ale viac pomožu niekomu tu 😉

brmbolcek
25. feb 2010

ciky... a to uz takto od mala ju budes ucit na elektroniku ? xi xi 😀 😀 😀 potom ked bude mat jeden rocik tak dostane uz osobne auto a uz vas bude vozit 😀 😀 😀

marti- ja som si dnes dala kakavko , ako kojenec 😀 😀 😀

dievcence myslite, ze by mi zobrali v mratine v tej lekarni fungel nove lieky ? ved od tila som ich brala , neviem ci sa daju vratit spat....?????? ako ste to vy riesili ????

skusim este napisat do temy mam nemam lieky ako mi poradila jeryjanka

cikyta
25. feb 2010

Kamka-držím ti palčeky viac ako hokejistom 😉

jerryjanka
25. feb 2010

brmbolcek v teme za to aspon niečo dostaneš- v lekarni nič

wolfskinka
25. feb 2010

kamka drzim ti palceky velmi .... volaj uz

wolfskinka
25. feb 2010

ciky s silvinka skace pred telkou ????

marta222
25. feb 2010

No dúfam, že ten hokej nejak už dobojujeme do úspešného konca 😒 . Kamka, ja som bola na konizácii v r. 2007 a to mi 2 x v priebehu cca 3 mesiacov vyšla zlá cytológia a už som aj išla. Ale aj v Helíku mi pozeral dr. Krajkovič na to a povedal, že bolo dobré, že sa to urobilo. No na otehu to nemá žiadny vplyv, ale vo vyššom štádiu tehotenstva sa môže kvôli tomu začať skracovať krček (či krčok? neviem ako to má byť správne, ale veď si rozumieme), ale ani nemusí... Ale serkláž by to mala vyriešiť 😉 .

wolfskinka
25. feb 2010

ja sa na to uz nemozem divat ... to su nervy, viete kolko infarktov je teraz na slovensku ????

kamka17
25. feb 2010

takže...: oplodnilo sa všetkých 9, 4 sa rozhodli, že to vzdajú a ostali zatiaľ 3 jednotkové a 2 dvojkové, tak v sobotu sa uvidí čo ďalej a ja teraz idem premýšľať, koľko budeme vkladať...

ja sa nateraz lúšim, idem na kontrolu, dúfam, že ma ešte nechá pn... 😅

janicca
25. feb 2010

neskutočne dlhý zápas ...... 😝 😅

brmbolcek
25. feb 2010

wolfi - a co to tvoje foto ???????? sup sup s nim ..

Kamka uz asi volaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

marta222
25. feb 2010

wolfi, veď práve preto nesedím pri telke, ale pri počítači 😀 😀 😀 . Ešte by sa mi niečo stalo....

wolfskinka
25. feb 2010

kamka super takze 3 jednotkove a 2 dvojkove ... drzim palce a daj vlozit 2, co bude trocharit .... a este jedna rada my sme mali 4 , 1 sme dali vlozit a z tych 3 sa nam rozmrazilo iba 1, znicili sa mrazenim .. takze nevahaj a sup 2

jerryjanka
25. feb 2010

kamka pekne si to zostalo - ja by som vložila dve - vždy som chcela dvojičky

baby ani nedycham

marta222
25. feb 2010

kamka - super úrodička, teším sa s tebou 😉 . Mám pocit, že stále sa hrá len pred našou bránkou...

brmbolcek
25. feb 2010

kamka- no super spravicka- dobre si ich krmila a teraz sa ti odvdacili,.... 🙂 🙂 🙂

janicca
25. feb 2010

kamuštek cmuuuuuuuuuuuuk to je nádhera len tak ďalej tak moja predpoveď dva na vloženie a jeden do mrazáčika........ 😉 daj dve jednému bude smutno ........ 😉

jerryjanka
25. feb 2010

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

marta222
25. feb 2010

Hurááááááááááááá sme v semifinále ............

wolfskinka
25. feb 2010

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vyhrali sme

brmbolcek
25. feb 2010

vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
25. feb 2010

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr...vyhrali 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jerryjanka
25. feb 2010

teda nad švedmi sme vyhrali - to je parada - obhajcovia titulu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre