Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
1. apr 2010

moja...no tak do 14,tej...potom utekam domov, vratit vrtacku.....potom pre podlahu (stale im verim, žae zavolaju, že dosla, tak ako slubili.....) potom požehlim aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
VEGET .-)))))))
budte chodit s Timim aj kupat ?????
😀 😀 😀 😀

kamka17
1. apr 2010

dobré ránko prajem aj ja všetkým...a dnes je 1.apríl, deň vtákov, tak sa nenechajte od nikoho 😉 nachytať

orsulka
1. apr 2010

kamka......ahoj.....tak ako ťa privitali spat v praci ?????????? 😕 😉 😉

kamka17
1. apr 2010

no ešte ma to len čaká, lebo mám poobednú... 😒 ..."teším sa"...

cikyta
1. apr 2010

Ahojte!
Wolfi-Silvia nikdy nemala cumel.Nechce ho! Môžme sa aj rozkrájať. Mám doma zbierku cumlov,ako niekto zbierku motýlov a ona nechce žiadny typ!
Dnes je den vtákov? Fuha,to aby som bola zase k tomu "nášmu nežná??? 😅 "
Inak sudružky pozor:
-Ja som spalaaaaaaaaaaaa a nieje to 1.apríl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sisa vstala len 5 krát,aj to skrz sopel-hlavne.Ja som ju síce 20 x skontrolovala,ale hlavne som spala!
(zabral čaj z valerianky-menší oblbováčik schválený dr. 😅 )

orsulka
1. apr 2010

kamka....aky ofajč na mňa.....hahahahahahahaha 😀 😀

Ciky...v tomto pripade ti prajem: DOBRÉ RÁNO!!!!!! 😀 😀 😀
a ten čaj si si dala ty alebo Silvinka??????? 😀 😀 😀

surviver
1. apr 2010

orsulka,no dufam,že ho tattko vezme na kupačku a mne potom donesu plnu tašku kinder vajičok 😀 ...ked už pre nič ine ,ale pre tie vajka sa mi oplati,pribalit tatkovi aj Timurka,nech nechodi sam 😅

no ,tak Ty to maš perne dnes,ale držim palce nech ta podlaha dojde,aby ste nemali až taky veget cez sviatky 😉

ciky,tak super,že dnes vybuvana 🙂

kamka čauko 😵

cikyta
1. apr 2010

Orsul-minule som si dala ten čaj ja a spala som ako v narkoze-zobudil ma len šialený rev Sisi 😅 Ktovie už od kedy! 😀
Tak včera som ho urobila Sise a dala vypiť tak asi 80 ml a bolo to fajn! 😅 Len dr.mi vravela,že urobiť slabý,aby mi nespala 24 hod.,tak som sa aj dosť bála,či to odhadnem 😅 Ved čo by som robila 24 hod.bez Sisi? Unudila saaaaaaaa 😝

orsulka
1. apr 2010

Ciky......no tka myslím, že si to dobre odhadla 🙂 😉

Survi... malemu treba dat do rucky vkladnu knižku, nech len pripisuju korunky .-))))))))))))))))) a ktomu samozrejme tie vajicka 😀 😀

cikyta
1. apr 2010

Orsul,že vkladnu knižku! 😀 😀 😀

cikyta
1. apr 2010

My dame dolu náušničky a pondelok môžme chodiť tiež! 😀

orsulka
1. apr 2010

CIKY......no a????? ved takymto detom a chlapcom tak do 12-13 rokov sa davali aj peniaze...nie??? 😉 starsí potom už chlastali 😀 😀 😀

a vieš ako by sa Sisa vybláznila, keby mohla s tatkom robit take skopičiny a oblievat vodou ??????? večer by si hádam ani čajik nemusela podávať
😀 😀 😀

surviver
1. apr 2010

orsulka,dobry napad 😉 ved nech si začne šetrit na školu,teraz je študium drahe 😀 😅 ale teraz važne,mne sa nepači ked detom davaju peniaze,za šibačku,straca to iskru....aj ked deti sa isto prašulom potešia,ale nerada by som ho to takto naučila,aj ked dnes každe euro dobre 😉 šak vam potom napišem,že o kolko sme bohatši 😀

surviver
1. apr 2010

ciky 😀 maly labudko??

minka051
1. apr 2010

Ahojte
cyki s tých cumíkov si nič nerob. ja som tiež nakúpila a nechceli vôbec, ale je to len dobre tak mi to povedala doktorka. Zato takú malú flašku nosil v ruke stále a aj s ňou spával. Ked bola prázdna tak pískala ale zobrať som mu ju nesmela. tak do rána som mávala pískací koncert 🙂 😀

orsulka
1. apr 2010

MINKA..... 😀 😀

orsulka
1. apr 2010

neviete ako dopadla Jerry????? bola na tom IUI.....zatial nepisala tusim, co a ako ....... 😕 😕

a mzuzka by mala mat tie krstiny svištikov....to dnes, vsak ???????

minka051
1. apr 2010

dnes sa aj teším, lebo mi prídu 3D obrázky našej novej kuchyne.Včera sme si boli všetko upresniť len dúfam že ma neprekotí ked povedia cenu. 😀

orsulka
1. apr 2010

minka.....myslim, že v dnešnej dobre ťa aj prekoti...takže ked to budes chciet pozerat, tak nad nejakym gaucom, aby si sa prekotila do mäkkého!!!! 😀 😉 😉

wolfskinka
1. apr 2010

dobre ranko

ciky .. ja som prespala celu noc a zobudila som sa az teraz ... nechapacka 😵

cikyta
1. apr 2010

Orsulka-no veru...také koniny,akože oblievať vodou a mlátiť korbáčom,to by bola perfišná zábavka pre Sisu. Ona radčej vybije človeka,ako pohladí 😀 To je väčšia sranda-pochopitelne 😀
A Jerry sa hádam ozve!!! 😉
Survi-no Labudko! 😀 Momentálne aj s dlhým soplíkom. Má strašne vela v pravej dierke 😖 Každých 10 minut zapínam vysavač a odsavam!
Minka-no dobre to,len potom ako náhrada je cecok a to už dobre nieje 😢
Wolfi-čo si si prišla lognuť ku nám zázračneho čaju???

orsulka
1. apr 2010

wolfi...ahojček....tysi si aky cajik dala??? 😀 😀 😀

orsulka
1. apr 2010

Ciky......ked je Sisi takáto živa, sťa by chlapčisko.....sak by som rozmyslala ci ju nedám na ten Martinský hokej!! 😀 😀 šak jak teraz hokejisti pekne hraju, už su v semifinale !!! 😀 😀 😀 moje jedno krsňa je hokejistka a celkom si pochvaluje .... 🙂 🙂

minka051
1. apr 2010

orsul no ja si rovno asi lahnem 😀 😀

wolfi teda keby som ja mohla tak spať neviem čo by som za to dala. Ale teraz spím celkom dobre utroš zaberá. 😀 😀

marta222
1. apr 2010

Ahojte dievčence, tak sa hlásim po 3 dňoch, konečne skončil ten hrozný marec.... Až včera som bola odovzdať daňové priznanie.... To som celá ja, všetko si nechávam nakoniec... A rozhodla som sa, že dnes sa už neoplatí robiť, tak si poďte so mnou písmenkovať. Dnes som tu sama, obidve kolegyne majú dovolenku, šéf sa kamsi vytratil a samému sa predsa zle robí, keď je naučený v kolektíve 😀 😀 😀 ... Čo tu máme nové?

orsulka
1. apr 2010

marti ????????? si to ty???????? 😀 😀 😀

marta222
1. apr 2010

áno, orsulik, som to ja.... Vari ste už na mňa zabudli 😢 😢 😢 ? Vy ste teda kamošky 😒 .

orsulka
1. apr 2010

nás riaditel odisiel niekam do PD, a sef sa zatial neozval......takže má absenciu-zatial------ a kolegyna berie od 10,00 1/2 dna dovolenky..... aj u nas celkom pohoda, akurat musim robit faktury.....tak nejak pomedzi pismenka 😀 😀

janicca?????????????????? spiš či kavu piješ?????? 😀 😀

orsulka
1. apr 2010

martulka..... 1. apríííííííííííííl !!!!!! 😀 😀

janse, že si pamatame !!!!!!!! 😀 😀

cikyta
1. apr 2010

Fakt! Hokej! 😀
Dnes je ako med! Rozobrala mi sice pol izby,ale bez revu,zurenia a ťahania mojich vlasov! Juj,keby jej to ostalo.Dnes ju zjem od radosti. 😵
Začala chodiť ako Pepek námorník.Tak má usta- spojené pery a bradičku von! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre