Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
19. apr 2010

Brmbolcek,to je fajn,že sa cítiš dobre.Pekne si to užívaj 😵

Neuveríš,čo mi robí teraz Labudko! 😀 😀 😀
Pchá mi kalkulačku za gaťky vzadu 😀 😀 😀

cikyta
19. apr 2010

No nám začali isť zubky v 9 mes.a Kuspitka pekne v 4 mes.Super! Tak to má byť.Nie takto sa trápiť potom na stare kolená,ako my 😝 😀
Orsulík a kolko si cálovala? 😅

brmbolcek
19. apr 2010

Ciky- ten tvoj Labudko ma asi urcite tiky po svojom tatovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kuspi- ty ma inak riadne pekvapujes ja sa nestacim cudovat ako to bezi a Kamilka uz lezie........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
u nas este nevieme co este cakame ... 😉 😉 😉

cikyta
19. apr 2010

Brmbolček.Tatino utočí skôr na predok! 😀

brmbolcek
19. apr 2010

Ciky- ved ona tam este len pride, nechaj sa prekvapit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka
19. apr 2010

brmbolcek tak aj tebe tehu bezi pekny rychlo

brmbolcek
19. apr 2010

Kuspi-... D A K U J E M E 😵 😵 😵

katy7
19. apr 2010

brmbolcek ja mam Hartela v ZA a tam je to uz v poplatku za tehu knizku, ale aj tak sme moc nevideli, bolo to v 21.tyzdni a robil mi to u Hartela taky iny doktor a ten ma odjednal este o tri tyzdne, ze vdeda uvidime viac a hlavne to bude krajsie. Teraz dol chudak nas maly cely domotany chodidlo pri hlavicke a tak, ale rucickou si drzal hlavicku akokeby silno rozmyslal no sranda, tak sa tesim o tri tyzdne, snad v tom uvidim uz viac 🙂 Ani ja som negrckala ani raz, sice mi nebolo moc dobre , ale ako som presla do stvrteho mesiaca, citim sa perfektne

orsulka
19. apr 2010

cIKY......vela vela vela........!!!! to ani nenapisem.....doma som povedala, že menej..... 😉 😉 😉

Sisi už dostala kalkulacku kam chcela ????? 😀 😀 😀

brmbolcek
19. apr 2010

Katy- tak super, ze sa tak citis, a Matusko vam o 3 tyzdne ukaze ako sa mu dari a tesi sa na vas ... su to krasne okamihy 🙂 🙂 🙂

Ciky- nehovorila som !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Labudko ma presne tahy ako tatino 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy7
19. apr 2010

kuspitka mala je nadherna a ze uz zubky??? Boze ten cas strasne leti...

brmbolcek
19. apr 2010

DOMI- citala som o tom naroku pre mm tych 5 dni... ale neviem o tom nic, tak dufam ze sa tu nejaka kocka ozve a poradi ti 😉

wolfskinka
19. apr 2010

domi dufam, ze uz zohrievas postel v porodnici 😵

marta222
19. apr 2010

Ahojte dievčence, hlásim sa po víkende....
Vidím, že tu je všetko OK, prežili ste super víkendík. My sme mali s Janiccou také neplánované stretko - boli sme včera bicyklovať, počasie bolo super, tak sme sa trošku vyvetrali. Ja sa ešte stále trápim s účtovnou uzávierkou, tak mi prepáčte, ak vás bude trošku zanedbávať 😉 . Janicca išla dnes do Helíku - dohodnúť sa na ďalšom postupe, tak dúfam, že nám prinesie nejaké pozitívne správičky 😀 😀 😀.
Domi... dúfam, že už si pôrodnici 😉 ....

marta222
19. apr 2010

Chcela som napísať "v pôrodnici" 😀 😀 😀

orsulka
19. apr 2010

martulik...caf......
no mali mat vvysledky z toho spg......tak čakame infošky 😉

domika9
19. apr 2010

ahojte tak som zase doma ale zajtra sa mam hlaaasiť na príjme rano o osmej tak snaaad to už bude def.

brmbolček dik už to mam zistene nema na to narok mal by iba v tom prípade že by sme mali doma dalšie dieťa tak by mohol byť s nim doma v čase kym by som bola ja v nemocnici takže žiadnych 5 dni špecialnych sa nekona

tak dievčata držte palce na zajtra že sa tu už namiesto mna objaví len sms odomna papa 😉

kiara15
19. apr 2010

pekny vecer zelam 😉 😉 😉

orsul citam ze si sa dobre zabavila ale ta pokuta?,ty taky super vodic 😉 😉 ale hlavne ze si ich ukecala vem si ta predstvyt 😀

brmbolcek ahoj mojko tebe tie tt len rychlo pribudaju 🙂
kuspi mam sa fajn a rozbehnut to idem od maja si dat ziadost na ivf 😉

kiara15
19. apr 2010

domi tak zajtra bude tvoj den?? 🙂 🙂 🙂 tak daj info potom..... 🙂

mzuzka
19. apr 2010

ahojte helinky,
nestiham vas docitat ale aspon vam posielame s markusikom modlitbicku, anjelicku, nech sa vsetky helinky dockaju takeho stastia, ako ja 😵

riskovi sa uz sniva,ze sa motlitbicka splnila, preto sa slastne usmieva 😅

kiara15
19. apr 2010

mzuzi joj aky su zlatunky a ako narastli 😉 😉 😉 dakujeme za modlidbu 🙂

wolfskinka
19. apr 2010

mzuzi uz su to riadni chlapi a ako sa lubia 😵

lucula73
20. apr 2010

dobré ránko a pekný deň všetkým 🙂

prišla som vás pozdraviť,viem o vás všetko, 😀 ,nech sa darí snažilkám,tehulkám aj maminkám 🙂

mzuzka ahoj,pekne ste pribrali,zaltunkí sú drobci,kedy nám ich prídeš ukázať? 🙂

domika tak sa držkaj dnes,nech už máš za tým 😉

orsulka
20. apr 2010

zdravim aj ja.....Prievidžanky...SEVASTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂
pozdravujem aj vsetky ostatne bambule........DOMIIIIIK !!!! tfuj-tfuj-tufj..........držim velmi palce...tesim sa na sms !!!!! 🙂 🙂

Mzuzka....drobci su super !!!!! a ty mas tusim aj nove vlásky herečka 🙂)))) som rada, že ste zdravi a že sa vam dari 🙂)))))

janicca
20. apr 2010

ahojte moje krásne ......... 🙂 prajem fajn slnečný deň 😎

tak podávam info zo včerajšej navštevy z Helíka :spermoše tak žiadna sláva čím ďalej je to horšie mudr. Gaťové povedala že nevie čo sa deje ale každý týždeň príde pár kde spermoše nie su žiadne ........a ešte aby nebolo málo tak ja si vytváram protilátky proti spermošom. tak dosť su slabé a ja ich ešte ničím .... 😠 ale že pri IVF to nevadí .....tak nás doľakala že ideme do toho v júli ...akurát včera som bola aj na rengen zubov šak nemôžem ísť predsa keď už budem tehu ...... 🙂 ešte čakáme na schválenie liekov lebo termín nám skončil pred 5 dnami ale to neva že vraj teraz s poisťovňou nie je problém.....tak celkom sa aj začínam tešiť ... 🙂 ))))))

orsulka
20. apr 2010

JANICCA.......no čaves ........ tak na to vsetko co si napisala, ako vysledky, tak v podstate na IVF to nebude mat vplyv, a vsetky nedostatky sa prave pri IVF daju preskocit.....tak to bude fajn......
no clovek si niekedy planuje, a potom to nevyjde ..... teraz myslim, že ste chceli ist do toho neskor..... ale osud to nejak zariadil inak.....
😉 a ja verim, že sa tesis....poznam ten pocit.... 🙂 🙂 😉

kamka17
20. apr 2010

dobré ránko prajem všetkým

jani, tak super, teda výsledky síce nič moc, ale ďalší postup to istí a aj sa to trochu urýchli a v lete budeš stimulkovať 😉 😉

orsul...môj drahý si zobral príklad z tvojo Ferina, lebo nejaký magor pod nami na schodisku vylial olej alebo čo a drahý aj s bicyklom sa na tom vyvalil...tak som ho dnes nahnala na rontgen, lebo ledva chodí...takže tiež budem mať maroda doma 😅 ☹
no a inak nevieš, čo s peniazmi??? si myslíš, že policajti nemajú na výplaty??? 😀 😀

tinusa412
20. apr 2010

Ahojte som tu dnes medzi Vami prvýkrát a chcela by somVás požidať o radu. S priateľom sa chcemem objednat k Mudr Krajkovičovi do sanatoria Helios. Prosím Vás akýje postup pri objednaní,mám priatela objednat aj na vysetrenie spermogramu a mna aj naodber krvi na hromonálny profil? Alebo iba na konzultáciu a uvidím čo mi povie doki? Sme z ďalej a preto by sme už hned na prvý krát chceli absolvovať čo najviac vysetrení? Prosím možete mi poradiť? Na koľký deň cyklu sa mám objednať? Je dlhá čakacia doba k Mudr Krajkovičovi? Ku komu je lepšie sa objendať k Mudr. Krajkovičovi alebo k Mudr. Gaťovej? ďakujem Vám krásne

orsulka
20. apr 2010

KAMKA.....milacik no ahoj...kde sa ty flákas???? 😀 😀 😀 dufam, že sa mas fajn, ked už drahy takto asi nejaky cas možno aj "odleži" 🙂))))))))

tinusa....... ´tak čakačka je možno tak do 2-3 týždnov....... ono na ten uvod je možno dobre objednat sa k doktorovi.....ale inak je to jedno....obaja su dost "fundovaní" aby povedali co a ako...... a na na recepcii povies, že chces prvu konzultaciu a oni ti už povedia kedy treba prist, ci bude treba profil a spg a vsetko okolo toho......ved možeš mat vyratanu mrchu, že kedy ti asi pride a dáte s recepcnou dokopy dátum 😉 😉

tinusa412
20. apr 2010

Ahoj orsulka

ďakujem Ti za radu. Este jeden dotaz ja si možemvybrat ku komu budem chodiť. Ja by som najradsej ku Mudr. Krajkovicovi. Orsulka a treba odporucenie? Ja honebudem matlebomoj doktorpreferuje ine centrum a odporučenie mi urcite nedá ☹
A ked budem chodit do Heliosu mozem sa nanich obracat aj s beznymi gyn.problémi a lieky mi budú vHeliose predpisovať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre