Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
4. máj 2010

pige. to čo je krátky alebo dlhy protokol si určuju oni sami, ale najčastejšie je to dlhy protokol.
spg-trial wash test mu robili tesne pred IVF.ale ked si zavolaš, oni ti určite povedia, nemusiš sa báť. 🙂

brmbolcek
4. máj 2010

zelam pekny dnik 🙂 🙂 🙂

pige
4. máj 2010

dik lusi, zavolam a budem mudrejsia 😀 aj tak potrebujem dohodnut zaciatok stimulky atd. ale poviem ti uz teraz bojim-bojim, aj ked priblizne viem co ma caka, priebezne vas tu citam a ste tu vsetko velmi silne zienky 🙂 pekny den vsetkym 😉

lusina
4. máj 2010

pige, nemáš za čo 😉 , nemusiš sa voooobec báť, ono to len tak hrozne vyzera, ale vobec nič to nieje. a to ked poviem ja, tak to bude pravda,lebo ja som iný bojko 😀

katy7
4. máj 2010

boze, to drzanie palcov ku // malo byt minke ale aj kamke drzim palceky, nech sa vsetko vyvija ako sa ma 🙂

katy7
4. máj 2010

a aj orsulke, no ja som uplne vymetena 😖

katy7
4. máj 2010

domika Matusko je nadherne babatko

kiara15
4. máj 2010

ahojte babulky no fotka je aka je inu normalnu nemam 😀 😀 ale dakujem za poklonu 😉

k tym poistovnam aj ja mam vseobecnu a plati len pol roka este minuly rok platila rok 😒 preto si ju podavam az teraz aby som to stihla do septembra 😉

pige 1ivf väčšinou davaju dlhy protokol 🙂

orsulka
5. máj 2010

dobre rano..... 😉

orsulka
5. máj 2010

dobre rano..... 😉

kamka17
5. máj 2010

orsul...aj tebe dobré ránko, dobré ránko 😎 😎 😎
a aj všetkým ostatným pekný dník, hádam u vás nie je také zamračené počasíčko ako u nás 😒

katy...máš právo byť vymätená, takže aj tie preklepy v menách sú v pohode 😉

janicca
5. máj 2010

dobré ránko prajem...... 😉

ja už chceeeeeeeem slnkoooooooo ☹

kamka17
5. máj 2010

jani...ja chem ísť domooooooooooooooovvvvvvvvvvvvvvv...vtedy by mi ani slnko nechýbalo... 😅

brmbolcek
5. máj 2010

pekne dobre ranecko, dnes je streda 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
5. máj 2010

nie ste nejak náročne hned takto po ranu ?????? 😀 😀 😀 😀 jedna slnko, druhá domov !!!!!! 😀 😀 😀 ale keby som mohla, dam vam vsetko po com tužite !!!! 😀 😀 😀

orsulka
5. máj 2010

brmbi....no ty si prisla ako na zavolanie 🙂)))))))))))))) ako sa mavas ????? ako pokracujete s domom, vybavovackami, zhánackami a tym vsetkym okolo toho ???? davas na seba pozor ???????? teda na Vas oboch ????? aeste stale nevieme co to bude ?????? 😕 😕 😕

brmbolcek
5. máj 2010

servus orsulik.... 🙂 🙂 🙂 dakujem za opytanie, dokoncuju obklady, dlazby a objednali sme si montaz kuchyne tak o 2 tyzdne nam ju pridu namontovat 🙂 🙂 🙂 dnes sa este kupia zachodiky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 inak sa mame fajn, na sladke od tehuhu vobec nemam chut to mi neberie a zatial nevieme co to bude , tento mesiac je taky cas ze sa to mozme dozvediet ale manzelicek by sa radsej nechal prekvapit az v 9mesiaci 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ty ako moja ? u vas bytik ide na plne obratky 🙂 🙂 🙂

kamka17
5. máj 2010

orsul...ty si taká dobrá víla, že tebe by som aj modré z neba zniesla a dopriala by som ti všetko dobro tohto sveta a hlavne kŕdeľ deťúšikov 🙂 nech máš tú svoju lásku komu rozdávať... 🙂 😅

brmbolcek, tak vy toho máte teda tiež statočne na pleciach, ale s tvojou pozitívnou energiou zvládnete asi všetko 😉
inak ja zas naopak, v kuse mám chuť na sladké...parené buchty, koláče, palacinky, zmrzka... 😅 😕

orsulka
5. máj 2010

brmbi.....bytik veru ide ide......dnes idem odbaliť konečne kuchynu !!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiii 🙂)))))) malo by byt vsetko podokoncovane, vcera poopravoval prasklinky a tak......takže vymalovat a pockat na tu podlahu a dvere, ked dojdu 🙂)))

a tak teda ani si nedas zistiť co to bude ????? a nechás sa prekvapit spolu s manželom ?????

orsulka
5. máj 2010

kamka.....hihihihih.....no najkrajsia víla som rano, ked sa zobudim.....!!!! 😀 😀 😀

kami...tak v poslednej dobe aj ja nejak hltám sladke !!!!! a nechcem si priznať, že som pažrava, tak to pripusujem tejto stimulke !!!! 😀 😀 😀 😀 no vidiš.....a ked si dnes konečne spojazdnim kuchynu, tak by som si mohla kupit parene buchty ....... dobry napad, ved aj mikrovlnka bude konečne fungovat !!! 😀 😀 😀

brmbolcek
5. máj 2010

tak vy uz aj zacnete kuchtit v tak krasnej upravenej kuchynke, co to bude ? ako prve jedlo v novootvorenej kuchynke ? 🙂 🙂 🙂 I ja sa na tu moju tesim uz ani neviem ako vyzera 😀 😀 😀 😀 😀 a ci si dam zistit ? hm... budem kukat silno na monitor-sono a uvidim manzelove reakcie ako bude znasat zvedavost pohlavia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ale ked prekvapko tak poriadne 😀 😀 😀

...sranda, ze mne sladke akosi eee ☹ ☹ ☹ ale za to klobaska, masko , to ja mnam mnam mnam mnamm 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
5. máj 2010

orsul...tak tak, veru treba sa na niečo vyhovoriť...ak nie stimulka, tak stres z prerábky, prípadne počasie a tak...ale ja zastávam názor, že treba si dopriať, na čo má človek chuť, pokiaľ sme zdraví 😉 takže dobrú chuť k tým pareným buchtám

a teším sa s tebou, že pomaly sa to u vás začína zas podobať na byt a bude 100krát krajší ako ten predtým 😉 😉 tak si ho budeš pekne užívať 🙂

brmbolcek
5. máj 2010

Orsulik- mne nieco ubehlo ? ty uz stimulujes ? vaaaaaaaaaaau tak to drzim palce tfuj tfuj 😵 😵 😵 cez ake centrum ste nakoniec sli ?

orsulka
5. máj 2010

kami...dakujem moja 🙂))))))

brmbi...no jasne....sak v sobotu už bude odber 😀 😀 😀 sme v Reprofite v Brne........ 😉 😉 na tej minimálke .... 😉
a len ma pekne poriadne opluj !!!!! 😉 😉 lebo minule ma wolfi.....teraz možeš ty .-)))))))))

brmbolcek
5. máj 2010

orsulik- tak prrdsa ste zvolili Brno, 😉 😉 😉 super .... A co Krajko ? ako sa k tomu postavil ?
inak je fajn, ze nebude taka zataz na tvoj organizmus 😵 😵 😵 😵 A ako sa ti tam paci ? aky je tam personal ? su tam aj slovensky lekari ?
...a to najlepsie na koniec uz aby sa to zahryzlo do teba co najviac, 😉 😉 😉 tfuj,tfuj,tfuj, az su tam hned dvaja 😵 😵 😵 😵 😵 😵

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ttttttttttttttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 😉 😉 😉 😉 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nech sa vsetky do jedneho nalepia a chytia na teba, tesime sa na Orsulku a Ferinka silno sa tesime na nich uz teraz 😉 😉 😉

orsulka
5. máj 2010

brbmi...dakujem kuriatko moje 🙂)))))

orsulka
5. máj 2010

brmbi...a Krajko vie, a aj nam odporucal centra, kam sa možme ist popytať na možne dalsie postupy..... ved nam dal dokonca aj dokumentáciu .-)))) 😉

brmbolcek
5. máj 2010

Orsulik - ja som normalne, ze znicila stranku , bozeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉

brmbolcek
5. máj 2010

a nedakuj... je to viac nez jasne ze ta mame radi 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

marta222
5. máj 2010

Dobré ránko kočky, ako sa máte? Tu sa veselo rozdávajú tehu vírusíky 😉 . Brmbolcek a pre mňa ti nezostali nejaké zvyšné 🙂 ?

orsulka
5. máj 2010

😵 😵 😵 😵 😵 stranka je v pohode ..... 🙂)))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre