Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
5. máj 2010

marti servus...odo mňa také čerstvejšie nechceš??

brmbolcek
5. máj 2010

Ja ta vitam Martuska, ty si z nas asi najviac vyskolena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa mi zda ze ti uz ani hlavka dalsie info nezoberie do hlavky ze si nam taka vycibrena 😀 😀 😀 😀 a tehu? to ber samozrejme, ze mame ich dost 😎 😎 😎 😎 😎 pre teba mame nastartovanych silnych chticov, ktori bezia neukrutnu rychlostou k tebe 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 , len im treba dvierka otvorit .... 😵 😵 😉 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Martulik a nezabudni ich pekne pohladkat ked sa vsetky usidlia v tebe 😉 😉 😉 tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marta222
5. máj 2010

Brmbolcek... ďakujem pekne, jasné, že ich budem strážiť ako oko v hlave 😉 .
Kamka... jasné,že chcem aj od teba - sem s nimi 🙂 🙂 🙂 . Vidíš a na stretku ste nás s Janiccou ani neopľuli tehu vírusíkmi... Ale - mali sme pýtať, však 😀 😀 😀 ?

marta222
5. máj 2010

No a vyškolená som maximálne. Ako raz ktosi povedal: "Už som taká múdra, že som z toho až sprostá 😀 😀 😀 😀 ". Takže tak.... Vymýšľajú si na nás všelijaké novinky a zbytočné kraviny navyše, ale čo už.... Beriem to s nadhľadom - nestresujem sa zbytočne, nie ako kedysi dávno (keď som bola mladá). Ako sa hovorí - Nejako bolo, nejako bude a keď nejde o život, nejde o nič 😀 😀 😀, nie???

brmbolcek
5. máj 2010

martulik- a funguje este take skolenie , ze skolenie akoze skolenie a pritom je niekam inam, a iny to za neho podpisu , kedysi sa ulievalo na skoleniach ale terazky je to take vselijake 😉 😉 😉
A inak ako teraz pokracujete ???

marta222
5. máj 2010

Brmbi... no, tak ja som také školenie nikdy nezažila. Vždy, keď sa tam nahlásim, tak tam aj idem - samozrejme, že netlačím sa na všetky, lebo to by som asi ani nestíhala chodiť do roboty 😀 😀 😀 . Ale, keď už mám toho dosť, tak ujdem zo školenia skôr 😉 , ale to je normálne všade 😀 😀 😀 .
No a pokračujeme tak - predsa vidíš - snažíme sa 😉 ? Som dnes 14 DC - už som po ovulke. Takže... uvidíme 😉 . A ak sa nezadarilo, tak budúci cyklus začnem s Clostilbegytom

brmbolcek
5. máj 2010

Martulik- tak si presne v polke , tak dufam, ze do 3 tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂 a dufam, ze clos.... nebudes potrebovat , ale ked bude treba tak aj to zvladnes 😉 😉 😉

marta222
5. máj 2010

brmbolcek, ďakujem. Aj ja by som bola šťastná, keby som ho nemusela užívať. No uvidíme.... jasné, že ak bude treba, tak zvládnem aj Clostil 😉

brmbolcek
5. máj 2010

martulik- super postoj 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

marta222
5. máj 2010

A kde ste všetky 😅 😅 😅 ??? Čo vám smrdím???

brmbolcek
5. máj 2010

martulik ty a smrad ? to k sebe nejde , ved ja citim iba same dobrotY od teba ako naposledy americke zemiaciky az tu zavanali 🙂 🙂 🙂

....lucim sa zatm pa pa a zelam pekny dnik

P.S: a je streda dnes by nemalo citit smradocek 😀 😀 😀 😀 😀

K A M K A v sobotu som na teba myslela, teda hlavne rok dozadu si mala na 1.maja IUI, pamatas ? a dnes si uz tehu , super 🙂

lusina
5. máj 2010

čaute ženy 😉
brmbi, ako to robíš, že máš vždy taku dobru náladu, kde dávali toľko hormonov šťastia????? či to robí šťastne tehu? 🙂
jani, nesmrdíš, až sem cítim ako ti vonia ta kvetnika za uchom 😉

lusina
5. máj 2010

božinku, nie jani ale marti, ale aj janica vonia, ta ma tých kvietkov veľa na šiške 🙂

marta222
5. máj 2010

Brmbolcek a ako si toto všetko pamätáš 😅 😕 ? Ty musíš mať nejaký zápisník, kde si všetky takéto udalosti zapisuješ, však?
Tak už aj ty ma opúšťaš??? Ostanem tu sama ☹ ☹ ☹

marta222
5. máj 2010

lusi 🙂 🙂 🙂 , to je jedno, či Janicca, či Marta - veď sme všetky jedna "heliosácka" banda, nie? No, len neviem, či prvosienky a púpavky nejak výnimočne voňajú.....

lusina
5. máj 2010

marti, teda prvosienky ani neviem ,ale pupava určite....
ostali sme tu len my dve, že jo????? 😕

brmbolcek
5. máj 2010

Este som sa vratila martulik este som tu a nie som tu ale myslim na teba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak smutok prec, treba mu dat hes-hes-hes 😵 😵 😵 ved stale na teba myslime 🙂 🙂 🙂 🙂 co chvilka bude obedik a budes obedovat , mnam ,mnam, mnam 🙂 🙂 🙂

Lusi- ahojcek dievcinka , tak ako povies ty tak som taky hormon stastia , v tehu zistis sama 😎 😎 😎

...al ja sa uz fakt lucim a pridavam takzvane HORMONY STASTICKA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

HŠ, HŠ, HŠ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 HŠ,HŠ,HŠ 😵 😵 😵 ahojkajte 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marta222
5. máj 2010

brmbolcek, tak sa zatiaľ maj krásne 🙂 .
lusi, vyzerá to tak - ostali sme tu len my dve... Tvoja segra orsulka má kopec roboty s výplatami, janicca sa ktovie kde fláka a ostatné ani nevravím 🙂

lusina
5. máj 2010

ahoj, brmbi. 🙂
noo, segra ma toho veľa, to neva, ved my počkáme, no nie? 😉
len som zvedava koľko sem budem "chodiť" ja, lebo nám idu v robote bloknuť net...... 😒

kamka17
5. máj 2010

no marti...nejde ani tak o to, čo smrdíš alebo voniaš alebo čo...ale vieš, niektorí ľudia v robote aj robia 😀 😀 😀 😉 😉 😉
však som ani vírusíky nestihla poslať, mi tu sedel za zadkom kolega...a bola som si aspoň automatovú kávu zobrať, lebo z tohto počasia a tlaku ma tu kláti 😒 😒 🙄
T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt vírusíííííííííííííííííííííííííííííííííííkyyyyyyyyyyyyy

marta222
5. máj 2010

Lusi, a to akože v práci ti zablokujú net???

marta222
5. máj 2010

Kamka, ďakujem pekne za vírusíky - verím, že sa na mňa už nalepili 😉 a už sa ich nezbavím 😉 🙂 . No jasné, kami, veď ja to beriem... Veď ja sem-tam v práci tiež pracujem 😀 😀 .
No, ja som tiež dnes mimoriadne "osovená" - už som mala kávu a berú ma akési strašné driemoty... (to asi od hladu 😀 😀 ...)

lusina
5. máj 2010

áno marti, už niečo zablokovali, ako napr. FB, zoznam.sk a že pri idu toho viac, asi nechaju len stranky potrebne k práci nič viac. 😠

surviver
5. máj 2010

ahojte babulky 🙂

ako sa mate? dufam,že dobre aj napriek tomu počasiu 😠
vidim,že tu mate veselo..tak to je super...aj tak vam je fajn,že možte v praci netovat... 😉 ,no ste asi šikovnice,čo všeko stihaju... 😵

surviver
5. máj 2010

lusi,tak snad ich nenapadne,ž existuje konik...a nebloknu ho 😉

marta222
5. máj 2010

Ahoj survi, ako sa má Timurík, poslúcha 😉 ??
No, lusi, to je blbé - dúfam, že u nás sa nič také nechystá, to by som asi už prestala chodiť úplne do práce 😀 😀 😀 , takto ma aspoň niečo v nej teší 🙂 .

lusina
5. máj 2010

no survi, uvidime, dostalo sa mi do uši , že nakazali našemu PC-menovi, že ma na každy PC urobiť zoznam, kde kto koľko času travi,že koľko si na nete, atď atď........tak neviem či aj konkretne stránky, alebo len toto, uvidime.......

lusina
5. máj 2010

ved práve marti, že neda stále len makať , človek sa potrebuje aj odreagovať, ale vysvetli toto šefovi??? 😒

surviver
5. máj 2010

Timurko je ok,poslucha,len ked sa jemu chce,ale my ho vycvičime..len neviem kedy 😀 ,bo to furt nejako odkladame,ale hadam,ked už bude mat viac rozumu,tak ho postavime do pozoru 😉 ,lebo teraz stavia on nas 😀

marti a to je dobre,že maš aspon nejaky svetly bod v robote 😉 ,to ako v škole,ked už sme tam museli chodit,tak aspon prestavky nas utešovali 🙂

marta222
5. máj 2010

No, veď práve, presne ako hovoríš lusi 😉 . Keď sa človek na chvíľku odreaguje, tak potom predsa podáva lepšie výkony, nie?
To by tvoj šéfik mal vedieť. A čo on nepoužíva net? Či iba tie stránky, čo potrebuje nevyhnutne k práci 😉 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre