Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
19. máj 2010

Jéééj jani, to som rada, že ťa vidím 😉 , tak už máš po audite, tak dúfam, že teraz tu budeš varená, pečená 😀 , čiže furt....

kamka17
19. máj 2010

jani...no servus po dlhej dobe 😉 🙂
a keď si taká šikovná predpovedačka, tak to už dávno si mala predpovedať, že slnko bude svietiť 😎 😎
a teda skús okrem počasia aj niečo iné predpovedať...napríklad že marta bude tehu, že orsul sa zadarí a bublinka sa ujme, že teba a lusine vyjde ivf a tak... 😉 😎 🙂 😉

janicca
19. máj 2010

Marti aj ja som rada že ťa vidím ......😉 )))a čo to čítam šak skús testnúť cez víkend a uvidíš ale ja si myslím že je to na dobrej ceste .... 😵 😵 😵 no veď nechajme sa prekvapiť ......... 😉

marta222
19. máj 2010

Jani a myslíš, že vydržím do víkendu 😀 😀 😀 ? No uvidím, čo sa bude ďalej diať.... Nejdem sa stresovať - k ničomu mi to neprospeje, však???
No kamka, vidíš, to som nevedela, že tu máme takúto vešticu Teodoru. Čo ty na to, Jani? Aké sú tvoje ďalšie prognózy a predpovede 😀 😀 😀 ?

janicca
19. máj 2010

kamka ahoj moja ... 😉 ale veď to všetko je už predpovedané Orsulka je už tehu a mám taky dojem že ja Martula ....cítim v kosťoch a hviezdy predpovedali ...... : 😵 😵 😵

Lusiiiiiiiinaaaaaaaaaaaa kde že siiiiiiiii ???? počula si my budeme tehu že vraj ešte tento rok ........ 🙂 ))))))))tešííííííííím tak vravia predpovede ........ 😉 😉 😉

marta222
19. máj 2010

Jani, tak to beriem všetko ako tutovku, keď to hovoríš ty 😀 😀 😀 , tak to tak musí byť, ta ne?

janicca
19. máj 2010

Marti veď vieš že ja nikdy nedristám len tak do vetra..... 😀 😀 😀 jednoducho je to tak a hotovo !!! ináč teraz som bola vonku a mne to pripadá ako keby mal byť prvý november a nie 1 jun !!!....... 😠 😠 😠

kamka17
19. máj 2010

jani neboj, 1.júna bude isto pekne, však ešte nehlásili, že by mal byť koniec sveta, tak hádam aj toto idiotské počasie sa raz vybúri a bud slniečkovo 😎 😎

marta222
19. máj 2010

No, veď presne to som minule povedala aj ja, že si pripadám ako keby mal každú chvíľu napadnúť sneh... Keby neboli rozkvitnuté kvety na stromoch, tak by som ani neverila, že je máj 😠 😠 😒 .

janicca
19. máj 2010

no ste ma ukľudnili a ja že už ide koniec sveta ......... 😀 😝 a mne sa už nechce robiť a dala by som si čokoládu ľadové gaštany ...mňam to milujem ... 😅

No a seeeeegry Orsul a Lusi na nás pekne no to.... 😝 😝

kamka17
19. máj 2010

babule nezúfajte, lebo keby nebolo takto škredo, tak by sme si potom nevážili ani to pekné počasie, čo nakoniec príde 😉 😉 🙂
a v lete bude isto zas taký hicc, že nám ešte ten dážď bude chýbať 😉
inak fest sa teším na čerešne keď budú...teda dúfam že budú, že sa nezničí úrodička 😅

kamka17
19. máj 2010

jani...ľadové gaštany aj ja môžem, mňam...a kolegyňa mi pred chvíľou chute narobila, lebo palacinky by som si dala už dlhoooooooooo a ona ich mala na obed...len keď mne sa ich nechce robiť... 😖 😔

a orsul s lusi isto majú veľkýýýýýýýýý dôvod, že sa tu neukážu, však oni nám povedia, keď sa tu znova objavia 😉

cikyta
19. máj 2010

Ahojte.
Martuska-V marci nám nevišlo IVF.V auguste ano.A tie tehot.príznaky,čo som mala v auguste som už raz zažila.Všetko do bodky.Bolo to v januáry pred tým...Tak teraz občas nad tým premýšlam,či som už vtedy raz nebola tehotná prirodzene 😅 a odišlo to...ktovie...
Mohlo to byť,aj nemuselo.Ale môj inštinkt mi vraví,že to tam bolo.
Takže: Držím všetky "palčoke"čo mám!!!!!!!!!!!!!!!!

cikyta
19. máj 2010

Orsulík odpočíva doma a tam nemá net.
😉 Takže: môj predpoklad je,že sa cez výkend ukáže aj s novým prírastkom fotky v albumíku,kde budu hviezdiť nádherné // 🙂

janicca
19. máj 2010

Ciky ahoj moja tak ako v novom bytíku už ste zabývaní? a čo si Sisa už si zvykla na väčší priestor ?určite to musí byť kopec radosti a hlavne viac neporiadku ako poznám Sisi (zatial len z foto )no určite sa nemýlim... 🙂 ) aj ty to tak cítiš ??? // a potom pojdem ja,Lusi a Kiarka ...Martula ??? 😕 ......... 😉

marta222
19. máj 2010

Ahoj ciky... teším sa, že si sa tu ukázala. Sisa už dúfam prezrela a prehodnotila všetky zákutia 😉 🙂 ...
Aspoň nejaká správa o Orsulke - už som myslela, že na nás celkom zabudla, takže do konca týždňa asi nepríde ani do práce, však? Tak jej odkáž, že na ňu veľmi myslíme a držíme palčeky zo všetkých síl 😉 .
Ciky a v tom januári ti potom prišli normálne krámy v termíne ako mali, či neskôr???

janicca
19. máj 2010

Kamka ja som robila jablkové lievance už dávnejšie a napiekla som ich veru dosť a čo zostalo som hodila do mrazáka a teraz ako by som ich našla tak ak chceš tak dojdi budú sa podávať s čokoládou a s tvarohom .... 😵 😵 😵

cikyta
19. máj 2010

Jani-no zabývaní,ako zabývaní.Sisa sa všade hned správa ako doma 😀 😀 Myslela som,že tu lepšie spávať v noci,lebo prvé 3 dni spala krásne........no to zrejme zato,že bola chorá.Mala ukrutný kašel,sopel-aj u dr.sme boli.Teraz je zdravá a znovu sme každu hodinu hore 😠
Prišla mi pomôcť s upratovaním švagriná.Nemala som šancu umyť ani okná pri Sise a zvlášť,ked bola chorá.Tak švagriná mi tu drela a to s prasknutým rebrom! ☹ (celý čas ju bolela hrud.Mala v robote uraz a napokon po 4 dnoch ukrutných bolestí išla k dr. 😠 a že zlomené! No fasa a my ju tu zdierame)
Všetky upravy nás vyšli drahšie,ako sme plánovali,tak sme mali aj hlavy v smutku,ale hádam sa vymoceme 😖
Ozik-Sisina najoblubenejšia hra je:
strčiť sa do krabice,s ktorej jej trčia len pliecka s hlavičkou a vyciera sa ako pltník Palko okolo seba 😀

A s tými //-tomu ver! Už ste všetky po Orsulke v poradovníku...................Do vianoc budete mať každá pod tričkom peknu futbalku 😉

marta222
19. máj 2010

jani, kedy? Aj ja prídem....
Som dobrá, čo? Ani ma nikto nevolá a nanominujem sa sama 😀 😀 😀 . Čiže - "jmenuji se Vtírka a budu u tebe bydlet".... 😀 😀

cikyta
19. máj 2010

Martula-krámy mi meškali.Ale presne neviem kolko.(11 dní sa mi marí 😒 )
A to je rekord,lebo mne nemeškávali nikdy.Skor naopak-prišli o den dva skor atd...

kamka17
19. máj 2010

jani...no keby som nebola taká lenivá, tak by som veru aj došla...ale je zima, tak to necháme na leto 😉 😀

marta222
19. máj 2010

Ciky... to poznám, to sa mi stalo vlani v auguste - tiež mi meškali cca 10-11 dní, aj testík mi vyšiel pozitívny, bola som u gynekológa - robil mi sono, bola tam bublinka a ešte v ten večer som začala normálne silno krámovo krvácať.... Mne tiež nikdy nemeškajú, môžem si podľa nich nastaviť hodinky 😉 .

janicca
19. máj 2010

Martula tak to je samozrejme že ty si vítaná bez toho aby som ťa pozívala lievancov bude dosť aj tebe sa ujde ........tak že ťa dnes čakám ....... 😵 😵 😵

Ciky chúďa švagriná tak jej prajem skoré uzdravenie..... 😉 a to je sranda prečo sa tie deti pchaju len do škatuľ aj mô synovček má kooooooope áut,šlapačiek a keď vidí škatulu už aj ssa do nej trepe a robí brm brm a kričí tou svoujou žvatlaninou aby sme ho vozili to je také zlaté .... 😉 😉 a neboj evráče boli aj budú hlavné je zdravie a ani nebudeš vedieť budete za vodou... 😵 a robili ste moc veľké úpravy ???Sisinke veľý cmuuuuuuuuk posielam ....... 😵 😵 😵

janicca
19. máj 2010

kamka to je jasné veď v tomto počasí nehodno psať vyhnať vonku a nie to ešte ty tehula aby si sa trmácala po busoch jasné nejde to necháme to na leto .... 😵

marta222
19. máj 2010

Óóó Jani, čím som si zaslúžil takú poctu 🙂 - že som vítaná aj bez pozvania???
Ciky, vidíš aká si? Na dolámanej švagrinej by si aj orala, to je škaredo .... 😀 😀 😀

cikyta
19. máj 2010

Martus fakt? Tak som možno bola 😕
Vtedy ma prvý krát boleli prsia,hrozne napuchli a žaludok som mala taký "divný"...
Druhý krát sa mi to stalo,ked som bola už tehotná so Sisou...............
(Inak som ten pocit nikdy nepoznala a nemala!

Teraz mávam krámy kadejak a silné jak kôn 🙄Nič sa pôrodom nezlepšilo,ako mnohí tvrdia.Možno len to,že už ma nebolí tak brucho,ale skôr kosti nohami 😝A to parádne 😝

Takže to bude Martus u teba teraz zaujímave...Neurobíš si testík?

cikyta
19. máj 2010

Jani komplet všade stierky,radiatory,linku na mieru,nábytok.Skrine,postele,plávačku+dlažbu.Proste všetko okrem vane-tá je "kvázi vraj nová(aj ked sa mi v nej stále blbo umýva-blbý pocit 😒 "

cikyta
19. máj 2010

No a to tu mám už asi 3 týžden brata a tento týžden aj s jeho dcerou.No nieje to zlé,ale mám robotu a ešte aj o nich sa starať.Vonku prší a im vymýšlať program a to,čo by zjedli,lebo oni to nechcu,to nechcu............no coment 😠

marta222
19. máj 2010

Ciky, no tak asi si bola vtedy tehu... No, ja uvidím do zajtra, možno si zajtra urobím testík - (kúpila som si ho preventívne minulý týždeň), ale uvidíme, čo bude do zajtra, či sa krámy nerozbehnú. Nejdem sa tým nijak obzvlášť zapodievať ani stresovať...
A brata s dcérou.... zažeň ich čo najskôr domov 😀 😀 😀 , len ťa zbytočne stresujú ...

janicca
19. máj 2010

Ciky tak to ste si ozaj makli ale určite si spokojná so zmenou a teším sa s tebou .... 😵 bože aj ja by som už potrebovala nejakú zmenu aspoň tu hlupu posteľ novú kurňa keď nie je na to priestor no čo už ... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre