Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
27. máj 2010

Tak fešandy, ja sa pomaličky s vami lúčim, držte mi palčeky na dnes v Heliose 😉 . A ja už mám vííkeeend... Huráááááá....

janicca
27. máj 2010

martula tak pá a prajem ti príjemný víkend .....babule aj ja sa s vami lúčim...pá pá .. 😵

wolfskinka
27. máj 2010

janicca no ved to ... idete pozriet na staro emstske slavnosti ? ja idem teraz s kamoskou a potom o 18,00 je vidiek tak chcem ist na vidiek

wolfskinka
27. máj 2010

martulik drzim palce

kamka17
27. máj 2010

no wolfi, ja mám staromestské slávnosti v práci do 22,00 😖 😖 😒 😒 ☹ ☹ ...ale možno zajtra na pražský výbér, našťastie sú až večer, tak by som ich rada stihla...a snáď nebude pršať

brmbolček...tak držím palce pri mletí maku a výrobe makových rezancov 😉

cikyta
27. máj 2010

Tak Martuska,príjemný výkendík kočenda! A škoda,že nám nedáš hlásenie ešte dnes,ako pochodíš v helíku.Moc ti držím palce.Moc!

No kukám...že aj Janula prchá...tak pá mojko...

My sme už boli aj na prechádzke a teraz spíme. Boskávam ruky,nohy tomu,kto vymyslel poobedný spánok deťom! 😀 Aspon sa nejem.Pá

brmbolcek
27. máj 2010

dievcatka , mna akosi zmohol spanok, az teraz som sa zobudila, a co citam nasa Kamka mysli na mna ako budem do seba davat makove mnam mnam 😀 😀 😀 😀 😀 aj som mala stretnutie a som ho zaspala..... este ze ho mazel za mna vybavil....

@martuska pekny vik, a vsetko dobre z heliku nan dones 🙂 🙂 🙂 a s tymi sablonami mi pomohla janka , posle mi ich , ma ich v pc .... 😉 😉 😉

cikyta
27. máj 2010

Brmbolcek-vstávať spachtoš!
Muku namiesiť,vody nanosiť,do pece zakuriť...(mak pomlieť)
No podme šup šup!!! Slnko je už dávno hore (a miestami aj dole trakami) 😀

wolfskinka
27. máj 2010

kamka no ja idem na chvilu s kamoskou pozriet, uvidime kam dojdem, lebo ja uz sa kotulam a uz sa mi tazko chodi a ked viac prejdem tak zase musim cikat a stale dookola, ja chcem ist zajtra tiez na ten prazsky vyber, ale vsetkoz avisi od pocasia a od toho ako sa budem citit, dnes aj tak moc nevladzem som ulietana po tych doktoroch

brmbolcek
27. máj 2010

ciky- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rozkaz vsetko pripravene , ale maly labuda to na mna preniesol ten jej spanok 😀 😀 😀

brmbolcek
27. máj 2010

.... ta ja sa s vami zatim lucim idem este zbehnut do Tesca..... skontrolovat domcek a sup sa na makove mnam mnam, juuuuuuuuuuuuuuuuuj ako je dobre clovieciku ked sa vyspi...........

zatim sa pekne majkajte a ciky ked sa nase slniecko zobudi tak posielam cmucik na jej licko 😉 😉 😉 uvidis ked sa vyspinka aky bude z nej sintrik , ved uz ja mam teraz akoby vrtulu vzadku a dalsi dych som chytila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ahojkajte 🙂 🙂 🙂

kamka17
27. máj 2010

brmbolcek...no ty budeš mať inak hyperktívneho svištíka... 😀 😀 lebo pri tvojom tempe a s takýmto pozitívnym myslením to isto nebude žiadna buchtička podpecová...bude mať vrtulku v prdelke už pri pôrode 😀 😀 😉

cikyta
27. máj 2010

Veru ako Kamka vraví.
Brmbolcek je náš nezmar.Nefnuká pre všetko,obehá aj Trenčín Bytču,rozveselý,aj keby gulomety padali a to je správne! Uplne ideálna maminka z nej!!!!

tija28
27. máj 2010

cavte............tak a ja uz som konecne doma 😉

orsulik - tak v piatok uz urcite bude vidiet bublinku, ci dve............len musis este trosicka pockat - a ved hudec toho tolko nakeca - a potom sme vsetky veseleeeeeeee, tak chcem vidiet pekny usmev a v piatok 2-tehulkove spravicky 🙂 🙂 🙂

ciky - tebe to dneska krasne perli - som sa pobavila 😉 😉 😉

brmbolcek - dobru chut ti prajem a potom sa dojdi pochvalit, ake boli sliziky makoveeeeee 😀

wolfi - vidis, zvladla si to a o tri tyzdne to zvladnes znova......................a potom sup a za dalsich par tyzdnov uz budes mateja kocikovat 🙂 🙂 🙂 .........a potom mozes tej sestricke aj s matejom dojst jazyk vyplazit 😀 😀 😀

kamka - tak to ti tie slavnosti v praci nezavidim .................ja to dobre poznam, taketo radovanky pracovne, tak si aspon zaspievaj, nech ti je trocha veselsie 🙂 🙂 🙂 ........ci ta mam dojst ja troska rozveselit ??? 😉 😉 😉

no idem sa ja venovat nateraz riadom - uz na mna dva dni cakaju ...........a umyvacku mam len rucnu, tak idem trochu mozole rozhybat 😉

cikyta
27. máj 2010

Tijuš-že 2 dni riady čakaju 😀 😀 😀 😀 😀 To sa už umyju aj same-musia sa už aj hýbať,či???? 😀

tija28
27. máj 2010

ciky - ved oni mi uz behaju aj po obyvacke, hihihihi..............ja som na riady strasne leniva - chudak moj muz 😝

tija28
27. máj 2010

kamka - tak to je sila, ja budem rada, ak sa v 60-ke zdvihnem sama z postele - lebo uz teraz s tym mam problem 😀 😀 😀

cikyta
27. máj 2010

Kamka-no povedz,na keru onu,to také stare rakety umelo oplodnuju? Ved to ničia čiastočne aj život toho bábätka! Tak či tak ho nevychovaju do dospelosti! 😠 Som hnusná,ale je to vonku.....uf

Tijuš- 😀 Dokial ti nezakvitnu 😀 😀 😀 😀

kamka17
27. máj 2010

ciky...mne nad tým rozum ostáva stáť, že o čom to je...oni vôbec nemyslia na tie deti, proste si asi riešia komplexy alebo neviem čo a tým klinikám ide jednoznačne len o prachy a publicitu...lebo však to je proti zdravému rozumu a proti prírode...však keby príroda chcela, aby ženy rodili aj v takom vysokom veku, tak by mali ms aj do 100 rokov...proste celý svet je na hlavu postavený a každdý myslí len na seba...o prá rokov o tie deti nikto ani n nezakopne, hlavne že mamička za života bola hviezda.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ale šokovlalo ma aj to s tou najmladšou matkou...že 5 rokov...no to je tiež sila

tija28
27. máj 2010

ciky - ja mam najvacsi des aj zo seba.............lebo ved ked bude mat mala 20rokov, tak moj muz uz bude dochodca jak hrom 65 stary dedko, ach jaj, ale lubim ho velmi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a snad zakvitnu......sak rozmyslam, ze si otvorim botanickuuuuu 😀 😀 😀

kamka17
27. máj 2010

tijuš...inak z tohto aj ja mám trochu paniku, lebo ja budem mať 50 a decko v puberte 😒 😖 😅 😕 ...ale asi to budeme musieť nejako zvládnuť a isto to bude lepšie, ako tieto "herečky" čínske, indické a podobne...

tija28
27. máj 2010

kamka - my sa musime uz teraz zacat setrit, aby sme sa v 50-ke citili na tridsat..................ale co to trepem, ved kazdy sa citi na tolko kolko chce a to v kazdom veku......................takze ak sa budes v 50-ke citit mlado, tak mladou aj budes 🙂 a hotovo 😝

tija28
27. máj 2010

no idem sa ja pustit do tej botanickej ...........tak zatim 😉

kamka17
27. máj 2010

no jo, veď ja si ani teraz nepripadám, že 35...furt si myslím, že mám nejakých 20...a však aj mám 😀 😀 😀 ...len teda moje telo mi niekedy pripomenie, že teda už to nie je to, čo bývalo...a keď musíš, tak musíš, aj keby sme mali sto rokov

a ešte jedna hororová správa...:
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/cinan-chcel-vydr...

cikyta
27. máj 2010

Nás deti urobia mladšími a to je rozdiel. (Tej 60-tničke už nepomôže nič,ani keby ich porodila 6 naraz ako zajačikov 😒 )

kamka17
27. máj 2010

no ciky...to si pekne napísala 🙂 🙂 😉

cikyta
27. máj 2010

Tijuš-spolužiačka zo ZŠ mala už 50 ročného ocka,ked mala 10 rokov.Bolo mi to čudne vtedy...
No teraz jej 70 ročný ocko vizerá mladšie,ako môj 50 ročný! ☹

cikyta
27. máj 2010

Kamka-o tom chlapcovi z činy som mala mail,že takto to riešia v číne,ked rodičia su v práci...

cikyta
27. máj 2010

Dnes budem kukať o 19 hodine v novinách na jojke o tej vražde u nás 😔 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre