Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
8. jún 2010

orsulka tak hádam tam hore je niekto kto ma má rád a ešte mi to raz dopraje 🙂 🙂 A teda nie len mne ale všetkým čo sme tu. 🙂 🙂

orsulka
8. jún 2010

minka........ANO!!!! 😵

janicca
8. jún 2010

minka ďakujem ... 😵 sledujem tvoj príbeh za vytuženým baby a verím že všetko dopadne podľa tvojich predstáv držím silno palce ...... 😉a určite tam niekto je a na teba myslí

babulky neviete do ktorej je otvorená lekáreň pri Heliose ?

wolfskinka
8. jún 2010

neviem skus zavolat do heliosu na recepciu oni budu vediet, ale inac ked zanesies recept do lekarne na hlinach pri juniore, zozenu ti tie lieky do druheho dna, objednaju ich ... a nerobia problemy s prepadnutymi receptami

janicca
8. jún 2010

wolfi to nemám problém z prepadnutým len z drahým že by sme tam dnes skočili ...no idem skusiť crnk ... 😉

wolfskinka
8. jún 2010

ja len ze naco budes skakat do martina, ked v zilin e tie lieky zozenies na hlinach

kamka17
8. jún 2010

no ja práve zisťujem, že to dieťa nad nami, čo bežne ožíva len večer pri cezizbovom behu tak normálne žije aj teraz cez deň...zjavne mu nechcú dať po vôli, tak sa hádže o zem...a zjavne tiež nemajú koberce 😀 😀 😀 no verám, že aj my potom doprajeme susedom pod nami 😎 😎

jani...dovolala si sa??

wolfi...nevieš, ako sa darí Alicke a Karin???či už sú doma alebo ešte v nemocke???

wolfskinka
8. jún 2010

kamka alicka a karin su v nemocnice, velka alica je uz doma a dochadza za nimi

cikyta
8. jún 2010

Kamka-vari bývaš pod nami????? 😀

cikyta
8. jún 2010

Dnes sa mi od rána plieska Sisa o zem ako čerstvo ulovená ryba 😒

janicca
8. jún 2010

Wolfi dik ja nemám problém zohnať ani v KNM len drahý si chcel urobiť výlet do mt ale už to nechám na zajtra .........akurát mi volala kozmetička že či nemôžem prísť dnes keď ideme svadbovať tak chcem byť pekná... 😵 😵 😵

Kamka nedovolala asi maju obed ale ako píšem nejdem to riešiť zajtra je deń tak dnes si vy bavím jednu vec a zajtra druhú nemám rada stres a zhon.... 😝

wolfskinka
8. jún 2010

ja som sa na zajtra objednala na pedikuru a chcela som aj ku kadernicke ale stratila som cislo ... hlava derava

janicca
8. jún 2010

Ciky čo si jej dala divé huby ... 😀 😀

kamka17
8. jún 2010

ciky...no už minule som mala dojem, že som pod vami 😀 😀 ani by mi nevadilo, že Silvinka behá v noci po byte 😉 😉

jani, wolfi...no z vás budú iné herečky...jedna bude mať pekný xichtík, druhá pekné nohy...a ja budem skurát stresovať v práci 😝 😝 😝 ...ale kaderníčke asi zájdem aj ja a možno aj masérke sa konečne ozvem 😉

cikyta
8. jún 2010

Jani-toto by malo byť t.č.do lek.na Ladoveň.:
043 4135972

cikyta
8. jún 2010

Kamka-zájdi.Ked sa narodí malinké,už nikam nepôjdeš a už vôbec nie na nejaké okrášlovačky 😀
Jani-asi jej rastu dive zuby.Inak "ja nevim co tomu díteti je".Potrebuje , aby niekto prišiel a vybúril ju...

cikyta
8. jún 2010

Alebo vytiahnem varechu ! 😠

janicca
8. jún 2010

Kamka tak taku masáž hoci kedy to by som ozaj potrebovala na tu moju krčnú chrbticu ... 😒 no a ku kadreníčke idem v sobotu a po svadbe sa dám ostrihať bo vyzerám jak borsuk ... 😀 😀

cikyta
8. jún 2010

A dufam,že na svadbu berieš žlte šaty Janka.

janicca
8. jún 2010

Ciky ďakujem za číslo no skusím tam aj tak cink šak teda drahý keď sa chce voziť tak nech tam skočí 😉

Tak asi by sme mali zase prísť Sisinku princeznu ponaháňať veď ona bola taka zlatučká ,dobručka...... 😀 😀 😀 neviem čo sa ty mamina na ňu sťažuješ alebo sa pred nami pretvarovala herečka jedná ..... 😉

janicca
8. jún 2010

Ciky o šatách mi ani nevrav veď aké bolo počasko že zima ,jeseň.... 😠 😠 a ja si dávam klasika čierne nohavice a tyký čierny top z dlhým rukávom na víkend hlásia tropy veď ja sa tam uvarím ..... 🙄 no musím vydržat !!!

cikyta
8. jún 2010

Tak treba zohnať žltu mini suknu,nech ladí aj s pupavkami.
No veru treba zase prísť...Ked prídete,tak ten môj čertík zastokne naspäť rožky a tvári sa že:
-Ja som anjelik! Kto je viac?

janicca
8. jún 2010

Ciky že by ? to si dám na seba až keď nebudem o tom vedieť 😀 😀 😀
No po kom to díte je ??? 😅

cikyta
8. jún 2010

Len aby ti to druhí nedali na seba,ked o tom nebudeš vedieť...ved vieš,ako skoro dopadla Orsulka s asparátom v puse 😅
Po kom to díte je? Po heliose !!! 😀

marta222
8. jún 2010

Ahojte dievčatá, som na chvíľu v práci, tak som Vás prišla aspoň pozdraviť 😉 . Tak je to potvrdené - čakáme dvojičky - včera mi robil dr. ultrazvuk, už máme aj srdiečka a dostala som aj tehu knižku. Tak zatiaľ toľko... V piatok som začala trošku špiniť, hneď som bežala k dr., dal mi injekciu a celý deň som ležala a našťastie to prešlo. Mali sme tu v piatok aj záplavy, ale našťastie u nás doma sa nič také strašné nedialo, lebo by ma odnieslo aj s posteľou 😀 . Tak si viete predstaviť tie šoky....

janicca
8. jún 2010

jeee Martula ahoj moja tak to je fajn že už je všetko OK a samozrejme bude ... 😉 zajtra mi drahý ide služobku do BA tak hádam ak vide čas tak by som sa stavila ale ozaj neslubujem bo neviem kde mi hlava stojí..... 😝 pokecáme ako bolo v MT u Ciky a poohovaráme tak osobne aby baby nevedeli ........ 😀 😀 😀

marta222
8. jún 2010

No jasné, Jani, budem ťa čakať, veď sa ani nemôžem riadne pohnúť z domu.... Teším sa na tvoje zážitky - jasné, poohovárame 😀 😀 😀 . Škoda, že som nemohla ísť s vami, ale hádam niekedy nabudúce 😉

janicca
8. jún 2010

tak pekne na balkón sa vy valiť a sem tam chytať trošku bronzu len to nepreháňaj ... 😉 a donesiem aj zmrzku aby si si nemyslela že ťa chodím vyžierať ........ 😀 😀 😝

marta222
8. jún 2010

No jasné, dones - aspoň kýbeľ 😀 😀 😀 ..... Nech ťa to ani nenapadne, neopováž sa nič nosiť - iba, ak tie časopisy. Neboj, ja kúpim nejakú, ale už nie tú "voskovú" 😀 😀 😀 . Ozaj a už si začala čítať niektorú z tých kníh?

janicca
8. jún 2010

Jasné tu voskovu ozaj nemusím ale keď iná nebola tak zjem aj taku !!!šak zadarmo nech aj čerevá potrhá jak sa povie ... 😀 😀 😀 no kukla som do tích kníh ale ja musím mať pokoj klud keď chcem čítať... 😉 jasné donesiem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre