Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
17. jún 2010

@marta222 mne ak by to vyslo, ja by som velmi rada prisla......ale neviem to este potvrdit.......snad bud, tyžden 😉

brmbolcek
17. jún 2010

tak ja uz napapana a @cikyta- tekvicovy privarok nemusim, ten nie ale za to kopor ja mam vvvvvvvvvvelmi rada a taku koprovu polievocku mnam mnam , zeleninova polievocka navarena k tomu som zbodla halusky so syrom a zapila mlieckom a teraz nam krasne travi 😀 😀 😀

@marta222 -ako sa mas ? a citis ? ako ti je mamina ?

@kamka17- uz viete pohlavie ?

@orsulka- presne tak ako pises, nenahraditelne parene buchty 😉 😉 😉 😉 😉 😉 od starych maaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

marta222
17. jún 2010

No vidíš, tak to máme pekne rozdelené - ty doobeda - ja poobede 😀 😀 😀 . Ale som rada - celkom mi prestali chutiť sladkosti, aj som si ich nakúpila -mám ich plný košíček a ani z nich neodbúda. Sem-tam si hodím do huby cukrík a to je všetko. Ani žuvačky mi už nechutia... A čo to stretko? Prídeš? Predbežne to vychádza asi na stredu na budúci týždeň 😉 .

marta222
17. jún 2010

brmbolcek - práve som písala, ako mi je. Býva mi blbo, ale až poobede a až kým nejdem spať. Síce zvracala som zatiaľ len 2 x a to pri umývaní zubov večer. Asi si prestanem umývať zuby 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
17. jún 2010

@marta222- ani mne nebrali sladkosti a ani doteraz vobec nemusim, tak som bez sladkeho a ani mi to nechyba , a v tom kosicku mi to ostava bude mm papat 😀 😀 😀

marta222
17. jún 2010

OK, orsulík, uvidíme teda čo bude na budúci týždeň, ešte je to ďaleko 😉

brmbolcek
17. jún 2010

@marta222-to su tie zaciatky, neboj ani sa nenazdas a ono to pominie 😉 😉 😉 chodis na kontroly do heliku ? ako ti ide pichanie inekcii co ti dali v heliku ?

marta222
17. jún 2010

brmbolcek, ja viem, že to prejde, zatiaľ sa dá, nie je to také strašné a keďže som doma, tak mi to ani nevadí 😉 . No, do Helíka nechodím, chodím len k svojmu gynekológovi. Pichanie mi ide super, už to mám nacvičené 😀 😀 😀 . Už mám modriny z oboch strán bruška...

marta222
17. jún 2010

Ozaj, orsulík, ty si picháš ten Clexanine, či ako sa to volá? A doplácaš zaň veľa? Lebo za Fraxiparine sa nedopláca nič - platíš len za recept 17 centov....

brmbolcek
17. jún 2010

tak to je fajn, ze si sa tak zabehla do takeho uz teraz povediac nutneho ritualu s inekciami, ale len aby to pomohlo 😉 😉 😉 , Uz ste to doma povedali ze cakate dvojicky ?

marta222
17. jún 2010

Vie to akurát moja mama a 1 segra, ostatní nie 😉 .

brmbolcek
17. jún 2010

-urcite neverili tvojim slovam co im hovoris,, pravda 🙂 🙂 🙂 ale potesili sa urcite od srdiecka 😉 😉 😉

marta222
17. jún 2010

No, jasné, brmbi 😉 . Ozaj a ty neprídeš na stretko, že by sme sa ráčili spoznať aj osobne 😀 😀 😀 ?

cikyta
17. jún 2010

Orsulka,bolo by fajn,keby si prišla aj ty do ZA.
Mne bývalo zle hlavne večer.Vždy som utekala do postele a tlačila očami ručičky na hodinkách-s prosbou-nech už je ráno a mne fajn. 😉
A tiež mi nešli sladkosti,okrem lízatiek.Tie mi velmi pomohli na nevolnosti.

marta222
17. jún 2010

Ozaj, ciky, to som kdesi počula, že sa dajú v lekárni kúpiť nejaké lízatká na tehotenské nevoľnosti. Nevieš ako sa to volá? Hádam by som si ich kúpila 😉

brmbolcek
17. jún 2010

jasne ja by som rada, 😉 😉 😉 len ja mam vychadzky.....

ciky- ako si uzivate nove byvanicko ? uz si si zvykla ? ci by si tam nieco pomenila ?

marta222
17. jún 2010

brmbolcek, veď aj ja mám vychádzky - poobede od 15:00 - do 17:00 hod. 😉 . A ty si PN od začiatku tehu? A mala si už kontrolu?

brmbolcek
17. jún 2010

u mna este kontrola nedorazila, dufam, ze ani nedojde ano som na PN ale posledna mi konci do 16.00h, uz musim byt doma 😒 😒 😒 ale je to lepsie, lebo ten klud sa neda nicim zaplatit 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
17. jún 2010

@marta222 ano picham stale......som zvedav co pride s vysledkov krvi, ci mi dr. povie či opichat dalej alebo nie.....za ten clexane doplacam asi 1 evri...ak si dobre pamatam.....možn osa dohodnem s doktorom nech da fraxik.....on povedal, že to je to iste, len vraj tie injekcie su nejake tensie a a lepsie na aplikacie.....to ovela v iac ma vyjde utros...ten doplacam cez 3 evri za balenie 😠
inak modrinky mam aj ja .-)))))))))))))))

a kedy ideš na dalsiu kontrolu ?????

cikyta
17. jún 2010

No o tých lízatkách som počula,no ked som prišla do lekárne,tak mi lekárničky kývali makovicami,že oni to nemávaju...(mávaju,ale nie u nás) 😠
Ale pomohli mi klasicke lízatká.Také obyčajky z potravín 😉
Brmbolcek,raz za čas sa daju vychádzky porušiť 😉 Tiež som bola PN už od začiatku stimulky a žiadna kontrola mi neprišla.
No bývaníčko je fajn.Ešte tu treba nejaké veci spraviť,ale to už postupne porobíme v pianku,nie strese,ako doteraz...
Dnes prišiel na obed muž a ked sa chcel dostať dnu cez bezpečnostne dvere,tak sa nejak zasekli a dlho sme maturovali,aby sa vôbec otvorili.Proste sa zasekli a vyzeralo to,že tu mám frajera a nechce si muža pustiť do bytu 😀 No sranda.
Muž mi keca z vonku-OTVOR! a ja z vnutra-NO FAKT TO NEJDE 😀

Ideme von a o 4 na trampolínu s mojou šašicou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
17. jún 2010

No veď, to - to je najdôležitejšie, ten kľud.... Tak sa s vami na dnes lúčim, idem domkov. Pekný zvyšok dňa 😉

orsulka
17. jún 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no zabava s Vami...a co na to jahodový sused ??????? 😀 😀 😀
@marta222 a tebe pekny den.....chod si pekne lizatka kupit 🙂)))

marta222
17. jún 2010

Za utroš sa dopláca tak veľa? To som nevedela, ja doplácam za Duphaston cca 1,84 € a ešte čosi za to Acidum Folicum (neviem presne koľko, ale tiež cca okolo 1 €) a za Fraxík ništ..... Na kontrolu idem v pondelok, 21.6. A ty?
Tak sa majte, už naozaj bežím, už mám dávno po vychádzke 😀 😀 😀

cikyta
17. jún 2010

@orsulka Sused Jahôdka nebol doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Inak by vystrkoval z dverí svoj jahôdkový nosík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pa martus!!!!

No ideme sa aj my obliekať pomaly.....Je teplo? Je zima? Co zas na seba?

orsulka
17. jún 2010

@marta222 ja idem 29.6. v pondelok...... 😉

brmbolcek
17. jún 2010

jasne ze sa da porusit, 😉 😉 😉 ale ako sa hovori, nahoda je blbec 😀 😀 😀
ciky rňteda u vas to je ina kovbojka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vmarta222-pekny dnik

kamka17
17. jún 2010

ciky...ešteže bývate na samom vrchu, lebo keby ste bývali na prízemí, tak by si drahýá fakt myslel, že tam niekoho máš, xixi 😀 😀 😀 a nenudíte sa, len čo je pravda 😉

cikyta
17. jún 2010

@kamka17 A čo tí na samom vrchu nemôžu mať frajerov?

cikyta
17. jún 2010

No môžu,len maju trošku dlhšie skákanie z okna-kdyby neco 😝

wolfskinka
17. jún 2010

ahoj marti .. aj v stredu ma prsat ... 😀 http://www.pocasie.sk/pocasie/europa/slovensko/... 😀
no ja sa este dokotulam sice ledva ledva ale pridem 😵 jedine ze by som uz bola v nemocnici, ale inak so mnou ratajte

inac diabetologia zase ok, kazala mi prist 6 tyzdnov po porode na kontrolu .. uz im to asi hrabe nadobro

@brmbolcek prosim ta ked ste davali stavebne povolenie, potrebujeme nejaky suhlas od susedov ze suhlasia s ulozenim nasho domu na pozemok, nemas take nieco nahodou ak ano napis a ti poslem email adresu, ze by si mi to poslala, lebo mne sa to moc vymyslat nechce

@kamka17 ty si mala ist dnes na sono ? bola si ? uz viete co to bude ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre