Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
21. jún 2010

@tija28 ved to hlavne nech je zdravy to je najdolezitejsie

surviver
22. jún 2010

pekne ranko 🙂

tija peknučke brušinko,len sa šetri 😉

wolfi,tak Ty už sa chystaš ,čo? ale hadam ešte nejaky tyžden Matej vydrži 🙂

kiary super,že" igelitka" doma...budete s Janicou pekne spolu stimulkovat 🙂

domček,no tak suprova oslava 😀 ,ale ved ked mala podrastie,tak už nebude unaveny...tak len vydržat 😀 ,aj ja si to často vravim 🙂

zdravim aj všetky ostatne babulky...pracantka je tu asi len janica a lusina,kiarka a tija,tak nech vam to odsypa

brmbolcek
22. jún 2010

pekne ranecko 😵 😵 😵

@wolfskinka- a termin ti oni urciia alebo ti ho prisposobia k terminu porodu priblizne asi..... ci ako to robia v pripade cisarskeho rezu ?

@surviver-ahoj moja, ako sa mas ? co noveho ? ako sa ma Timurko ?

@tija28-tijuska uz mas krasnr vypukle brusko,len tak dalej 🙂 🙂 🙂

ostatne zdravime 🙂 🙂 🙂

surviver
22. jún 2010

brmbi,čauko 😉 mame sa fajn len počasie nas troška serinka 😠 a Ty ako? som čitala,že domček už finišuje 😉

brmbolcek
22. jún 2010

survi- ano ano, uz sa to krasne krystalizuje.... uz sa moc moc tesime, 😉 😉 😉 Ja kazdy den myslim na vas koli tomu pocasiu ..... ze ci sa bude dat s timurkom prechadzat a ci doma sediet ..... ale vcera idino spominal ze od nedele by malo byt uz pekne a aj na ten dasli tyzden .....

surviver
22. jún 2010

brmbi my chodime aj po daždi 😀 ,len ked už velmi leje,tak to sme doma...nikdy som nebola tolko vonku ako teraz 😅

a je fajn,že to stihate pred porodom všetko zariadit,lebo potom už fakt nie je čas na nič...teda iba na drobčeka,ten je potom najdoležitejši,,,ostatne musi počkat 😉

wolfskinka
22. jún 2010

@surviver no uvidime, mam take divne pocity a to tvrdnutie brucha sice prestalo ale som zvedava dokedy, akurat som prisla z krvi najem sa a idem zalahnut do postele, v noci sme toho moc nenaspali

@brmbolcek tak to netusim ale ked sa budem otvarat tak urcite pojdem na cisarsky hned, nebudu cakat

dnes mi brali krv na predoperacne, v stredu idem na interne a v piatok na anesteziologicke, tak hadam do toho 38tt vydrzime pokope, aj ked uz mam dost silne bolesti v podbrusku

wolfskinka
22. jún 2010

@surviver no uvidime, mam take divne pocity a to tvrdnutie brucha sice prestalo ale som zvedava dokedy, akurat som prisla z krvi najem sa a idem zalahnut do postele, v noci sme toho moc nenaspali

@brmbolcek tak to netusim ale ked sa budem otvarat tak urcite pojdem na cisarsky hned, nebudu cakat

dnes mi brali krv na predoperacne, v stredu idem na interne a v piatok na anesteziologicke, tak hadam do toho 38tt vydrzime pokope, aj ked uz mam dost silne bolesti v podbrusku

brmbolcek
22. jún 2010

to mas pravdu, 😉 😉 😉
ako ti maly Timurko spinkal ?

brmbolcek
22. jún 2010

@wolfskinka-jaj tak podla situacie uvidis ako co , teraz uz len cakat ako sa bude Matej pytat na svet 😵 😵 😵 ale uz sa ti to ozaj blizi aj s tymi vysetreniami atd....
V piatok idem kupovat tie poporodne nohavicky tu na vlkoch v sanitase a budem pytat tie lepsie..... a nevies kolko stoji v amazonke dojcenska podprsenka ?

surviver
22. jún 2010

@brmbolcek prave sa zobudil 😀 noci su všelijake,ale den je fajn..klop,klop,klop...

tak ja sa lučim,večer nakuknem paaa

wolfskinka
22. jún 2010

@brmbolcek dojcenska podprsenka bavlnena ... 11 euro

brmbolcek
22. jún 2010

@wolfskinka- super, za radu aj za cenu ..... dakujem a teraz sup sup papat a do postele je aj taky cas ... 😉

@surviver- tak pekny dnicek 🙂

brmbolcek
22. jún 2010

@orsulke zelame skore zlepsenie a rychly navrat domkov 😉 😉 😉

kamka17
22. jún 2010

dobé ránko prajem všetkým...ste toho zas popísali 😅 😅

z toho stretka Za asi nebude nič...či ako???

my ideme dnes na 10.00 na poradňu, som zvedavá, čo nám ujo doky povie...

tijuš...šak ty máš väčšie brušino ako ja 😕 😕 samozrejme mi to nevadí, len si maj, len mám stres, či to moje nie je nejaké malinké...a s tými vitanmínmi...aj mňa to dosť zaujíma, či ich treba alebo netrba brať, lebo ja som doužívala calibrum mami a ďalšiu dávku som si zatiaľ nekúpila, opýtam sa dnes dokyho...

a dostal drahý na narodky od kamošov podbradníky a nočník...tak základ výbavičky máme, už len ten zvyšok 😀 😀

lusina
22. jún 2010

ahojte, baby čo sa stalo oršulke???? nejako som stratila niť...... 😕

cikyta
22. jún 2010

@lucula73 Ved preto sa pýtam,lebo som bola v tom,že u nás to robia zásadne páru-ved sa podpisuje aj papier,že si otcom,mamou a máš všetky práva atd...no samej žene to neurobia.
Preto ma ten serial štve,že klamu.(Možno zbehla do Rakuska,alebo kde...tam je to možno povolene ešte aj lesbám atd...

lucula73
22. jún 2010

@cikyta ,veru,to bol len film.....realita je iná 😉

inak ahojte....aj ja pozdravujem orsulinku,nech sú čoskoro domka 🙂

marta222
22. jún 2010

Ahojte dievčence, zdravím všetky 😉 . Ako sa máme? S tým naším stretkom tento týždeň to vyzerá dosť bledo. Čo vy na to? Nepreložíme ho na budúci týždeň, keď sa má už konečne otepliť. Zajtra sa asi nebude dať veľmi vysedávať na teraskách pri takomto počasí. Bŕŕ. Čo povieš na to Ciky? Asi nemáš veľmi chuť trepať sa do ZA so Silvinkou v takomto počasku, však? No, idem si Vás trošku prečítať 😉

cikyta
22. jún 2010

Nerozumiem,prečo klamu...

@marta222 No veru,počasie na hovienko......náš ocko je het,takže nálada bod mrazu 🙄 .....Orsulík náš bojuje v Košiciach,takže z mojej strany bude fajn stretko preložiť ☹
A inak...na tej terase je aj nejaký detský kutik s deťmi?Lebo moc si nepokecame,ak nie.Ani len kofolindu nevypijem,lebo Sisa uteká stále preč.Ona nevie sedieť chvílku na jednom mieste.Takže mi budete vidieť len chrbát a trčiace gaťky z nohavíc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tým,ako budem chodiť zhrbená okolo terasky 😎

marta222
22. jún 2010

No neviem, či tam bude nejaký detský kútik, ale veď je tam kopec terasiek - tak niečo vymyslíme 😉 . Tak navrhujem predbežne na budúci utorok - dúfam, že to už konečne vyjde. Dúfam, že wolfi bude ešte pokope 😉 . A čo je s Orsulkou 😕 😕 😕 ???

cikyta
22. jún 2010

UF....Lusinka prepáč.....ved IP.
Tak Martuska.....včera som tu písala,že Orsulka leží v nemocke v Kosiciach.Sobotu,ked tam išla,tak začala špiniť.Zostala v nemocnici.Krvácanie zastavili injekciami.Bambulky su obe OK! 😉 Ani sa neotvára,nič.Takže by to malo byť už dobre.Dnes mala byť velká vizita a je zvedavá,čo jej povedia...No a chcela by byť stredu,štvrtok domka ☹ Teda,len nech sa bambulky držia-to je hlavne....

lusina
22. jún 2010

@cikyta dakujem zlatino 🙂

marta222
22. jún 2010

Ďakujem ciky, už som si prečítala aj o pár strán dozadu čo je s orsulkou. Tak som rada, že už je všetko OK a že ju zajtra alebo vo štvrtok pustia domov. Ahoj lusi - teba som nevidela 100 rokov, ako sa máš?

kamka17
22. jún 2010

čafte...orsul pozdravuje, všetko je ok, po veľkej vizite doky povedal, že može ísť domkov, len ešte čaká na sono a potom pojde z nemocky preč... 🙂

ciky...na celom námestí je detský kútik...teda minimálne kopec detí, takže hádam sa Silvinka s nimi nejako prehrá
😅 😎 ...tak ok, predbežne potvrdzujem aj ja budúci utorok...len už to neprekladajme, lebo šak už som vás dlho nevidela... 😅

inak my sme z poradne ok, doky spokojný, vyškerený jak lečo, sestrička mi presne povedala, čo som si myslela, že malé brušino máme...ale šak ono narastie 😉 a stretli sme sa s Timurkom a survi...malý je ukecaný, vyškerený...zlatý 🙂

marta222
22. jún 2010

kamka - ahoj. To ma teší, že ste OK. Čo povieš na stretko na budúci utorok? Zajtra to asi nebude moc dobré, má byť veterno - a asi sa nebude dať moc vysedávať na teraske.... A už máš doma spojazdnený net?

cikyta
22. jún 2010

@kamka17 No len ja potrebujem mať Sisu od seba tak do 3 m,lebo bežať cez celé námestie zachranovať "situácie"nieje bohviečo 😅
Tak za Orsulku sa teším aj ja....

@kamka17 Na bruško sa kašli.Dôležite je bábo.Aspon nemusíš nejako extra meniť garderobu a za ušetrený šatník kupiš niečo feši drobcovi 😉

cikyta
22. jún 2010

Utorok potvrdzujem aj ja,ak bude pekne.....myslím bez dažda... 🙂
A ja sa už nejak prispôsobím,len mi ešte skuste napísať čas,nech si pozriem vlak.
Bodlo by nám to okolo 14:OO-15:OO

kamka17
22. jún 2010

marti...no net vlastne aj ide, len nie na tom povodnm pc, tak som musela vytiahnuť úplne starý notebook...tiež napoly zdevastovaný, ale aspoň možem písmenkovať 😀

ciky...šak ja som spokojná, že nie sme až takí veľkí, lebo však čo by som potom robila s toľkými tehu vecami 😕 a neboj, na stretku nás bude dosť, čo budeme Silvinku po námestí naháňať 😉 a drahý je na služobke či čo prečo je preč???

cikyta
22. jún 2010

@kamka17 Ale ste všetko tehule,tak ešte to tak ! Nahánať,vláčiť...no isto!!! 😀
Drahý je preč do stredy večera.Hej robí v Kežmarku myslím 😅 Ani neviem 😎

kamka17
22. jún 2010

ups...no inak toto ma vlastne tiež napadlo, že ciky sa nebude asi veľmi dať prísť podľa našich časov...lebo ja možem byť na stanici najskor tak 15.15, janula s martou tiež tak až okolo 15.30 chodia... 😅 😅 😅 ale nejako to doladíme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre