Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
29. jún 2010

@cikyta 😀 😀 😀 .........to je jedno ako prídete !! či na Evu...hlavne je že dojdete ... 😉

cikyta
29. jún 2010

@janicca No chceli by sme to stihnuť ešte na Petru.......... 😀

janicca
29. jún 2010

@cikyta noooooooo tak dnes ti ide karta ........ 😀 😀 😀 ale môžte prísť aj na Evu na vianočný punč ....... 😀 😀

cikyta
29. jún 2010

@janicca My sme v zime len pri piecke.My lubime leto a všetko -na Evu-...........aj ked náš Adam z toho nebýva nadšený,lebo on ožíva len pri -1O°C.

cikyta
29. jún 2010

Ako je v ZA? Je to na hole ruky,nohy pre ročné bábo? Pre mna nie.Ja by som išla s holými nohami medzi ludí len po pol noci,alebo s promile min.2 celé.

janicca
29. jún 2010

@cikyta ja lubim šecko každé ročne obdobie ... 😉 a už si bola so Sisou aj na kupku či ešte nie že ako reaguje ??či nebude topiť detičky ked jej budu chodiť do revíru ?.... 😀 😀 lebo ona vyzerá tak že si dá s každým rady ... 😉 a o ktorej to ideš z MT ?

cikyta
29. jún 2010

@janicca Jáj už idem baliť..............ešte že si mi povedala.Pááááááááááááá
15:01 hod.z tadeto

janicca
29. jún 2010

@cikyta to je na evu tak si myslím že malej môžeš kludne dať hole ruky aj nôžky ...a to už prečo by si musela mať 2 celé v sebe ? 😀 šak modelkovská postava tak minisuken a hole nohy !!!ta ne ??? 😀

kiara15
29. jún 2010

@orsulka super ze si uz domka teskam sa moc!!!!ako si dnes dopadla??? 😉 😉

lucula73
29. jún 2010

@kiara15 ahojček,veru,orsul sa mala ozvať,ale neviem,či má doma mail...

a čo ZA?ešte sa stretajú? 😀

kiara15
29. jún 2010

@lucula73 ahoj mojko vsak asi ano ked doobeda pisala?? 😉 😉

ZA asi este popijaju kavicku na stretku 😉 😉

lucula73
29. jún 2010

@kiara15 ,aha..myslela som,že bola v robote..ale asi sú už zapojení... 😉
a ty ako?

kiara15
29. jún 2010

@lucula73 ja pomaly ale mrcha mi robi naschval prisla skor ako mala a teraz mi naburava plany a neviem co robit??

lucula73
29. jún 2010

@kiara15 o kolko skor?

wolfskinka
29. jún 2010

ahojte .. tak a som sa zo stretka dogulala domov konecne ....

baby teda Vam poviem Silvinka je krásne dievčatko ....

kiara15
29. jún 2010

@lucula73 o tri dni ale vies potom to mam vsetko posunute a na dovce to uz bude zle neviem ci nebudem cely mesiac jest citrony aspon aby tri dni meskali lebo ma ide picnut 😉
@wolfskinka to mi vieme ze je krasna ved to je princezna!!!a ako bolo???

wolfskinka
29. jún 2010

@kiara15 super bolo posedeli sme , survi odisla skor, lebo bola bez maleho tak utekala domov, a my sme boli do 17,45 ... ja som este utekala do obchodu s oblieckami a baby isli odprevadit cikytku so sisinkou na vlak ...

kiara15
29. jún 2010

@wolfskinka joj ale vam zavidim ale v dobrom 😉 😉 tak vas bolo dost a aj fotto bude??

kamka17
29. jún 2010

kuk album...síce žiadne hromadné foto, ale však my sme tentokrát neboli hlavné hviezdy večera 😀 😀 😉

babule...dikes za posedenie...dúfam, že ste všetky došli v poriadku...
survi, ty nabudúce aj s Timurkom, nech nemusíš utekať domkov 😉

kiari...no s tou mrchou je to zákon schválnosti, keď si človek niečo dopredu naplánuje, tak sa to musí vždy nabúrať...ale tak skús tie citróny alebo nejaký iný recept ak existuje 😉

wolfskinka
29. jún 2010

kamka to si kedy stihla odfotit ??? to ani neviem

kamka17
29. jún 2010

wolfi...no šak o to išlo, že netreba sa vycierať do foťáka 😀 😀 😀 aspoň vidíš, či ti to pristane a ako to bude naživo s Matejom 😉

domika9
29. jún 2010

@cikyta neboj niesi slaboch ja som ležala tiež ,,parkrat,, v nemocnici a takto to namna posobilo vždy aj ked prišla za mnou navšteva tak pokial som prišla na chodbu tak som mala zo sebou čo robiť aby som sa nerozrevala

domika9
29. jún 2010

@orsulka vitaj moja som rada že je ti / vám lepšie tak a odteraz žiadne vylety ok? už len doma pekne 😉

tijušku pozdravujem

kiara15
29. jún 2010

@kamka17 keby som poznala iny recept ale nepoznam asi skusim tie citrony uvidim ci si trochu pomozem 😉 kamka a ty si kde na fotke?? 🙂 ale inak super fotecky 😉

kamka17
29. jún 2010

kiari...no ja som to fotila...možno janica ak dá svoje fotky...tam by mala byť aj martula...

surviver
29. jún 2010

tak čaute babulky...na stretku bolo velmi fajn 🙂

mala Sisi je fakt suprova,taka neposednica,ale mala vybornu opatrovatelku Janicu ,ktora ju stihala nahanat 😉

Wolfi vraj dnes porodi,jej susedka povedala,tak wolfi myslim na Teba celu noc a rano snad Matej bude na svete a kde si nakoniec tie obliečky kupila?

Martuška a Kamka sa pekne gulatia a pristane im to 🙂

Cyki kočanda,len jej musi Sisi dovolit viac jest,lebo na buduce stretko už ju ani vidiet nebude,taka bude chudunka 😎

tak babulky dakujem za pekne posedko,dobre mi to padlo,trocha medzi ludi nakuknut 🙂 a dufam,že to znova zopakujeme a podari sa mi načasovat Timurka,aby som aj s nim dobehla 😉

kiara15
29. jún 2010

@kamka17 skoda zte ste sa vsetky nie??ale muselo byt srandy kopec 😀 😀 😀

tijusku aj ja pozdravujem nech jej to tam rychlo prejde.Ja som si tam tiez dobre poplakala ☹

surviver
29. jún 2010

@kamka17 tak Ty možeš fotit do novin,vieš ako take fotene pribehy...pekne fotečky 🙂

kamka17
29. jún 2010

survi...no nabudúce si to fotenie nacvičím na teba a Timurkovi 😀 😀 😉

a idem sa vyvaliť k telke, tak pekný večer prajem 🙂

surviver
29. jún 2010

@kamka17 😀...tak pekne valanie...ja si idem dat sprškua do hajan ,tak všetkym sladke sničky 😵

kiary aj vitamin C v tabletkach ked pripojiš,tak mrška by sa mala troška oneskorit 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre