Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
10. júl 2010

ahojte babule prajem fajn deň... 😉 😎

orsulka
10. júl 2010

@janicca aj tebe moja....aj tebe......co planujes ty?????? 😉

janicca
10. júl 2010

@orsulka ďakujem 😉 nooo tak kupko ani hory sa konať nebudu ... 😒 drahý tvrdo maká ale to neva nemôžem mať zase šecko .... 😉 ale idem asi ku naším na chatu trošku sa poslniť a možno sa aj u susedov do bazéna hodím 😉 a vy traja vidím že si dobre gazdujete to má teší ... 😉 babulky sa držia a to je základ.... a leto si teraz užívaš plným bruškom a na buduci rok s plným kočíkom .... 😵 😵

orsulka
10. júl 2010

@janicca 😀 😀 😀 no tak plne brusko prave mám.....lebo som sa taaaaaaaaaaak najedla na ranajky, že až... 😝 😝 asi idem vyložiť nohy 🙂 😉
tak pekny relax prajem 🙂))

janicca
10. júl 2010

@orsulka no veď ste traja a tri plné bruško po kope tak to už je čo povedať 😀 tak máš plné právo vykladať nôžky... 😵 tak sa s vami lúčim idem ja off.....pááááá a opatrujte sa tu všetky od A po Z ako je tu zvykom ... 😉 😉

kamka17
10. júl 2010

servuste... 😎 😎 😎 😎 máme riadne slniečkovo...my sa aj chystáme von, asi na kysuce, vraj už sú huby, tak sa trochu vyvenčíme a hádam aj opálime...alebo spálime ako nás poznám 😀 😀 😀 (plánovala som aj prievidzu pozrieť, len mi ten návrh akosi neprešiel ☹ )
babulky, len nezabudnite pitný režim dodržiavať...piť, piť a piť 😉 😉 😉 😉

surviver
10. júl 2010

@orsulka tak ja som už vypravila mojich chlapov do lesoparku a ja mam free,rozumej idem upratat cely byt 😉

@janicca tak sa pekne zrelaxuj a vykupkaj paaa

@kamka17 ,tak vam peknu hubačku,ale nezabudni sa natriet repelentom 😉 ...a moc nechod nech Ta večer brušenko neboli 🙂

orsulka
10. júl 2010

@surviver no tak to más krásne free !!!! hahahahahahahaahhahaha...... ved aj mne by sa zišlo upratať....... a tymto konstatovanim končim 😀 😀 tda pozametala som kuchyxnu a tak, aj kvetinky poliala.....ale okna sa mi umyvať nekce 😉 😀

surviver
10. júl 2010

@orsulka len Ty pekne upratovanie nechaj na pokoji..kvietky polej,aby nazahynuli a aj čosi sebe uvar,aby si aj s orsuliatkami,nebola hladna,ale upratovanie a okna nechaj mužičkovi,on to isto teraz s radost spravi...a Ty maj free,rozumej relax 😀 😉

orsulka
10. júl 2010

@surviver rozkaz šefe 🙂)))) a ja ani variť nemusím, lebo svokrovci mi vcera nabalili aj na dnes .-))))) take parada...variť budem až uajra, lebo to už dojde drahy .-))))) a večer vybehneme s kamoskou hadam niekde na večeru .-)))

lucula73
10. júl 2010

@orsulka - tak pekne sa o teba svokrovci starajú,len tak ďalej 😉 ..a nevieš náhodou,dokedy má náš doki tú dovču?

inak pekné popoludnie 🙂 ...ja som vyhodila malého do záhrady do kočíka a idem pratať takisto,ale kolko stihnem,netuším.... 😠

orsulka
10. júl 2010

@lucula73 ahoj Luculka......do 11.7. takže od pondelka je v praci...a dovcu ma Mifkova.... 😉

lucula73
10. júl 2010

@orsulka - no škoda,že ešte tento týždeň nie 😀 ..som objednaná na preventívku,už od februára,na 15.,ale mi to nejak nepasuje,neviem čo mám spraviť....

orsulka
10. júl 2010

@lucula73 tak neviem asi by si si to mala nejak zariadit...lebo ved vieš ako to je u neho...zas ta preobjednáju o mesiac 😒

lucula73
10. júl 2010

@orsulka nie o mesiac,ale o tri.... ☹ to mi povedala tá čierna sestrička 😝 ..však pošpekulujem.... 😉

orsulka
10. júl 2010

@lucula73 jojoj....tak Beááátka je odbornícka na objednávanie 🙂)))) ale pri mne bola zlata, hodila som na nu smutne oci ked ma objednavala na dalsiu kontrolu k Hudecovi a posunula ma o tri dni !!! 😀 😀 😀

lucula73
10. júl 2010

@orsulka - že tri dni 😀 ..ja si tiež spomínam,že keď som mala ísť do poradne,tak doktor vraví že o mesiac a ona ma objednala až o 5 týždňov,to bola strašná doba..však vidíš teraz..tak jej vravím,že či by ma nemohla trošičku skor a ona ma posunula o 4 dni 😀

wolfskinka
10. júl 2010

ahojte

tak ja som dnes stravila den v chladku u nasich v dome, ani som paty nevytiahla odtial tak tam bolo chladno, takze este zajtra musim vydrzat v kope a potom sa uz mozem rozsypat, uz tu budem mat doktorku od pondelka 😵 dnes som s nou volala a ze mozno by to islo aj v utorok tak uvidime, lebo uz je pre mna aj zachod vyskova premia 😀

@kiara15 odvtedy som ju nestretla, ale dnes sa muza pytala druha suseda, ze ci uz mame a ked povedal, ze nie tak len krutili hlavou

orsulka
11. júl 2010

dobre raneckoooooooooooo 🙂 🙂 🙂
@wolfskinka tak sledujem, že sa už aj nevieš dočkať.......a nemáš strach ????????? inak ja som bola tiež dovečera doma včera akurát ráno v obchode.... no a ked som vysla na balkon, tak som nechápala aká palava...hned som zaliezla do zažalúziovaneho bytu 🙂))))) tam mi bolo fajn 😉

surviver
11. júl 2010

peknu nedelu prajem všetkym 🙂
@orsulka tak Ty len pekne v chladočku dnes na mužička čakaj 😉
@wolfskinka už len chvilu a Matejko bude pri Tebe držim palce 🙂

tak my mame zajtra pol rôčka,tak som drobcovi upiekla tortičku,škoda,že on si ešte nemože pochutnat 😠 ...a dakujem tymto aj Luculke,ktora my helfla super radami na tu potahovaciu hmotu...skusim pridat foto,ak sa podari..

orsulka
11. júl 2010

@surviver fííííííííííííííííííííííííííííííííííííha....teda survi...tak to je krááása 🙂)))) to aj ja ľutujem, že si na nej nemôžem pochutnať 🙂))) je fakt velmi velmi pekna 😵 😵 a vsetko najlepsie Timurkovi...posielam boštek .-)))) si fakt šikulka

lucula73
11. júl 2010

@surviver ty sa nezdáš,krása,nádherná, 😀 ,ja sem moju radšej ani nedám,lebo som nemala absolutne podmienky na zdobenie,bolo to len narýchlo.... 😉

surviver
11. júl 2010

@orsulka dakujeme a boštek odovzdam 😉
@lucula73 len ju pekne daj,ved tvoje čo som videla su tiež velmi peknučke,len sa nepodcenuj 😉 ,šikovnička,ved nebyt Teba ani moja nevznikne 🙂

lucula73
11. júl 2010

@surviver 🙂 😀

surviver
11. júl 2010

@lucula73 fakt,ved vieš aka patlanina mi z toho vznikla minule 😠 ,ale tvoj recept to zachranil 😵

lucula73
11. júl 2010

@surviver hodím do albumu..... 😉

surviver
11. júl 2010

@lucula73 OK 😉

domika9
11. júl 2010

@surviver krasna torta ja som už tiež skušala onedlho tiež planujem nejaku tortičku upiect tak uvidím ako to pojde 🙂

inak pekne dník prajem my sme dnes boli u starkej na obed tak nam fajne prešiel den a maly cely den spinka len sa zobudi na papanie a zase spinka

surviver
11. júl 2010

@domika9 dakujem a vaš maly musi byt zlatušik,šak furt len spinka,to u toho Dr. sa mi ani verit nechcelo,ked som to čitala ....tak nech mu to dlho vydrži 😉

domika9
11. júl 2010

@surviver veru survi vieš ako mi bolo smiešne aj dnes tak pekne spal že sa mio až veriť nechce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre