Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
22. júl 2010

@tija28, ty si teda riadne číslo. A malé je už také veľké......super.

cikyta
22. júl 2010

@komarik Takže ideš na amniocentezu.A kedy?

tija28
22. júl 2010

@komarik - neboj, ved ty ma rychlo dobehnes..........a verim, ze budete mat krasne zdrave babetko, tak tomu aj ty pekne ver, a nepripustaj si inu moznost 😉

@cikyta - vraj zeny, ktore prezivaju v tehotenstve viac stresu - ale takeho normalneho, tak zrychluju rast babetka, tak podla toho by to male malo expresne rast 😀 😀 😀

cikyta
22. júl 2010

@tija28 😀 😀 😀 😀 😀
Tak to by mi Sisa vážila už 10kg pri pôrode.
Sme včera rozmýšlali s mužom,že či ona neni preto tak prehnane aktívna,že ked som bola tehotná,tak nás stále napádal pes.Jeden vlčiak furt utekal majitelovi a toho nášho hafa,čo som venčila 3 krát riadne dohrýzol.Stále som lietala po veterine s dotrhaným hafíkom.Raz som použila aj slzotvorný sprej a striekala som tomu utočiacemu vlčiakovi do očí..............samozrejme s ním ani nehlo....................kdežto ja som skoro doma umrela.Aj mna aj toho mojho hafa štípal celý xicht,oči,telo a vtedy som dostala strach o bábätko vomne-predsa len to je velký nebezpečný JED.......... 🙄

komarik
22. júl 2010

@cikyta, asi v 17tt. Na genetiku máme doniesť výsledky z 12tt a 16tt a vraj potom rozhodnú či je potrebná alebo nie. No gynekológovia v Heliose aj ten môj povedali že by som mala ísť na 100% keďže náš down sa vyvíjal až v neskoršom štádiu tehotenstva. Do vtedy bolo všetko v poriadku.
A tie tvoje stresy so psom si pamätám. Si vtedy písala. Že si ho niekde nedržia jeho majitelia. Mám podobný zážitok keď nášho kokršpaniela ktorého som viedla na vodítku napadli 3 susedové voľne behajúce psy. Poriadny stres. Toho nášho dohrýzli a nevedeli sme ho z toho dostať niečo vyše mesiaca. Chudáčik.

mzuzka
22. júl 2010

ahojte, ja zas len kuk jednym okom a akurat fajna debatka 🙂 asi je to fakt pravda, lebo moje sviste rastli a rastli a v case ked babatka najviac priberaju uz boli na svete a aj tak mali krasne vahy. takze navod stres,stres,stres 😀 😀

no aj teraz su uz ako knedle, hlavne Richi. zajtra ideme na slovensko, a pojdem aj do MT, tak mozno konecne zorganizujeme to stretko 🙂

vsetky zdraviiim, sem tam urobim kuk, ale nepismenkam, no nieto kedy 😖 krpci by len keccali, hrali sa, este jedna mam by sa im zisla 😅

pre ne FACEBOOK acky kuk albumiky

http://www.facebook.com/album.php?aid=13758&id=...

http://www.facebook.com/album.php?aid=24620&id=...

http://www.facebook.com/album.php?aid=25363&id=...

@komarik
@tija28 straaasne moc vam drzim palcekyyyy, aj ostatnym tehulkam samozrejme, ale vam dvom tak neanonymne 🙂

cyki - sisinka je uz pomaly na vidavanie, tiez rastie z fotky na fotku 😅
wolfi, ani sa nenazdas a maly je von z periny, boze ako to hrozne rychlo leti. za chvilu pojdem na druhy pokus 😀 😀

prievidzanky teste sa 🙂)))))))))))))))

komarik
22. júl 2010

@tija28, niekedy si hovorím že keď sme zvládli to všetko tak nás už nič nepoloží. No uvidíme.

komarik
22. júl 2010

@mzuzka, s tebou som nekecala už straaaaaašne dávno. Ale čítam že ste v pohode tak je dobre.

mzuzka
22. júl 2010

@komarik heliosacky nikdy nic nepolozi, my sme proste trieda 🙂

cikyta
22. júl 2010

@mzuzka Nádherne fotky!!! Ja zas asi pôjdem do PD,lebo muž ma vyhadzuje.chce dorabať trochu byt.No v tomto teple a tá cesta s "postrachom"Denisom.................hilfeeeeee 😝 😝 😝 😝

cikyta
22. júl 2010

@komarik Takže za mesiac budem držať silno palčeky komarikovi,tak silno,ako to len pôjde!!!!!!!!!!!!!!!!

komarik
22. júl 2010

ciky, dík. Dúfam že s malou tú cestu prežijete v kľude.
mzuzka, 😉

cikyta
22. júl 2010

@komarik No cez výkend sa má schladiť,tak to necháme na také chladnejšie dni tu cestu.....................a možno ak bude nejaké stretko v PD,tak skočíme aj tam 😀
Ešte uvidíme.................................

cikyta
22. júl 2010

Lebo by som rada vidieť aj Zuzku.

mzuzka
22. júl 2010

@cikyta ved babule moje cislo maju, od pondelka som v PD, odchadzam 7.8. medzitym niake povinnosti,ale ak bude stretko, urcite prisposobiiiiiim 😅

no idem ja, marko uz vykrikuje, ze kde sa flakam 😉

orsulka
22. júl 2010

@cikyta pridete do PD?????? hurááááááááááááááááááááááááá 😉 😉 😉 😉

a pardon....AHOJTEEEEEEEEEEEEEEEE 😉 😉

orsulka
22. júl 2010

Tijuš...dakujem za prijemne stretko 😉 😉 😉

PS.....ona má prekrásne brušinko, babule 😉 😉 😉 😉 jej drahy, ked ma zbadal, tak sa aj na 2x spytal, či už aj ja som tehu...že kde???? 😀 😀 😀 😀 😀 milý chlap 😉

tija28
22. júl 2010

@cikyta - no mozno to malo na sisku nejaky vplyv - to s tymi psikmi - no v kazdom pripade, isto len dobry - sak siska je taky maly zlatucky anjelik - trosku sice nezbedny, ale ved aspon sa doma nenudite 😀
@mzuzka - tvoji svistici rastu veru ako z vody - a su naozaj nadherni 😉
@orsulka - aj tebe bude zachvilu vidiet krasne brusko - a to naozaj cochvila - a neboj, este si ho uzijes dobrych 5mesiacov 😉 🙂 😉
@komarik - neboj, uz to bude istotne len lepsie a lepsie 😉 ja tomu verim 😉

inak bambulky - ked budete robit to stretko teraz najblizsie v PD, rada sa k vam pridam, ..............ved si predsa nenecham ujst prilezitost vidiet sisku v akcii, a oboch svistikov, a aj luculinho drobceka - takze mi isto rezervujte fleka 😎 😎

wolfskinka
22. júl 2010

@tija28 no dnes mu je lepsie, masirujeme stale brusko mastickou, dali sme aj rektalnu trubicku vcera aj dnes, kvapky pred papanim, no zda sa mi ze je to lepsie, zajtra ideme na kontrolu, dnes som volala po vysledky tak salmonelu a ani nic infekcne nema, ale ze je tam nejaky bacil, zajtra na kontrole budem vediet viac

@komarik vsetko dopadne dobre, ja tomu verim a drzime strasne palceky

kiara15
22. júl 2010

@zuzanka7834 no zuzi sa nam to posunulo na september 😒 skoda mala som to tak rozplanovane.
@surviver takze mne citrony ani vitamin c nepomohol este som dostala o4dni skor takze cele sa mi to posuva na september co uz asi to tak ma byt
@cikyta ani ksichty mi nestacili 😒 ale co ideme dalej ne???

zuzanka7834
22. júl 2010

@kiara15 a kvoli comu sa to posuva? to ma mrzi, viem ze ked clovek na nieco caka, tak kazda minuta navyse je tazka... ale na druhej strane, niekedy ten cas tak letiiii... co ma doky dovolenku?

domika9
22. júl 2010

@mzuzka drobci su krasny 🙂 a veru riadne velky už su

kočky ahojte 😉

domika9
22. júl 2010

@kiara15 ale neboj ten mesiac hore -dole hlavne že to IVF bude uspešne a to teda bude 😉

cikyta
22. júl 2010

@orsulka Ved si 13tt.Teraz po 14tt sa ti to tak rozbehne,že budeš zírať! Budeš si myslieť,že ťa niekto nafukuje-takou rýhlosťou ti bude rásť bruško 😉
@tija28 Dnes večer som hladela na muža,ako maluje balkon a pýtam sa ho:
-Možem aj ja?
A on že:
-No.
Viete ako som sa odreagovala tu hodinu a pol bez Sisi???? 😅 Taký relax............Bola som špinavá,uťahaná,no spokojná.Sisa ma vyšťaví omnoho viac 😝 😀
@kiara15 Mesiac hore dole.Aspon budeš mať májove bábatienko 😉 čo ty na to?

lucula73
22. júl 2010

@kiara15 ahojček,nevadí,určite to dobre dopadne a na dovče si aspoň super oddýchneš,nebudeš musieť nič pichať 😉

ja absolutne nestíham,čítam vás však priebežne,,všetkým tehulkám držím palčeky,aby krásne rástli brušká a v nich zdravé babatenká 😉

tija28
23. júl 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉

@wolfskinka - tak snad sa matejovi naozaj coskoro polepsi, a dneska na kontrole to dobre dopadne, drzim palceky 😉
@kiara15 - uz nejaky ten mesiac hore-dole nejako vydrzis, a aspon si krasne oddychnes na dovolenke a potom sa ti bude tehulkovat jedna radost 🙂
@cikyta - tak tomu veru verim, ze take malovanie vie uplne zrelaxovat telo i ducha..................este tak naucit sisku malovat a oddychli by ste si hned obe naraz 😉

......................inak vsetkym prajem pekny slnieckovy dnik, lebo uz ich zase najblizsiu dobu vela mat nebudeme - tak pekne chytajte bronz, kym sa da 🙂 🙂 😀 🙂 🙂

kamka17
23. júl 2010

pekné ránko prajeme všetkým 😎 😎
tijuš servus 😉

zuzi...malí sú nadherní, posielam božteky 🙂 🙂
a fest rada by som sa aj ja pridala, ak bude nejaké stretko medziorkesové, tak dajte vedieť potom 😉

kiari...ty nebuď smutná, však pomaly je august, ten zbehne ani nebudeš vedieť ako a bude september a budeš zrelaxovaná a prichystaná na tehuľkovanie 😉 😉 a aspoň nebudeš sama, veď v septembri začína aj maw a janicca ťa predbehne len o pár dní 😉 😉 🙂

tija28
23. júl 2010

tak toto je nase male ..................v 15tt+3..........s vyskou 12cm 😀

tija28
23. júl 2010

@kamka17 - ahojcek ...........tak ako dneska ???...........pracujes, ci lenosis ? 😉

kamka17
23. júl 2010

a) je správne 😀 😀 ty si dúfam zvolíš možnosť b), lebo ja keby som mohla, tak isto by som si zvolila radšej ten veget...ale však ide upršaný víkend, tak budeme vegetovať asi všetci 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre