Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
11. aug 2010

Vsetkym Zuzkam prajem vela vela zdravicka a stasticka 😉 😉 😉

surviver
11. aug 2010

@cikyta jasne,že každy ma svoje problemy,ale kludne sa postažuj,ved na to sme tu 🙂 ,a možno niekoho napadne nejake riešenie,ktore si ešte neskusila a Sisi začne pekne spat a necha aj Teba ,aby si sa vybuvala 🙂

surviver
11. aug 2010

@wolfskinka ,tak sa tešime na tie arie 🙂 😉

brmbolcek
12. aug 2010

halo, halo, pekne stvrtkove ranecko 🙂 🙂 🙂

@wolfskinka- tie kvapky co davas matejovi, dufam, ze nie su od toho sarlatana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

..... dievcatka aj ja by som rada prisla na stretko ale po vcerajsej poradni musim lezat s vankusikom pod zadkom.....

cikyta
12. aug 2010

Dobre ranko..
Každý den som sa najlepšie vyspala ráno medzi 6-pol10,kedy spala Sisa najsilnejšie.
Dnes som sa potešila ráno o 6,lebo som si myslela,že ideme spinkááááť....no Sisa o 7 velké oči a dobre ránko svet !!! 😅 Tak už fičíme v plnom prude.

To máte zajtra stretko?

kamka17
12. aug 2010

@cikyta hej, zajtra také asi len mini stretko, ja, survi, wolfi...janica sa má ešte ozvať a však ja sprostá som na vás so Silvinkou zabudla 😨 😔 😕 😔 , tak ak nemáte nič iné na pláne, tak sa dojdite vláčikom previezť...
a keď dnes herečka tak skoro vstala, tak hádam pojde skorej spať alebo aspoň bude spať bez cicíka a bez prestávky...ma napadlo ešte, že skúsiť ju odvykať od cicíka aspň cez deň, však to drahý nie je doma, tak Silvinka si može aj trochu porevať... 😅

wolfskinka
12. aug 2010

ahojte

ja pridem, ale ak sa zobudi tak nas vyhodia z restiky, vcera spustil na cele namestie a ludia pozerali co sa deje,

v noci sme zacali s nutrilonom, dostal uz 2x nutrilon a zda sa ... nechcem to zakriknut, ze lepsie, aj sa konecne vykakal hned rano, ale ked si odgrgne po tom nutrilone, tak to je iny smrad , ale ked mu to chuti, inac hlta to ze sa ide zadrhnut za tym, dala som mu 100 a este si pytal duplu tak som mu dala este 20ml a aj to vypil a keby bolo tak by vypil aj viac, ale zase nemoze tolko jest, vcera sme ho vazili tak zase pribral z predosleho dna o 60g, ak to pojde takto dalej, tak zachvilu budem co mat nosit na rukach

celu noc sme boli hore, a teraz zaspal, tak ho nejdem budit a doobedna prechadzka sa odklada na poobedie

@brmbolcek nie ziaden sarlatan, to nam predpisala doktorka, ale ked nad tym tak rozmyslamtak ten sarlatan sice dal kvapky, ale nemylil sa, povedal, ze do 4 mesiacov otehotniem a mal veru pravdu nie sice do 4 ale do 5tich, v juli som tam bola a v novembri som bola tehotna

wolfskinka
12. aug 2010

ahojte

ja pridem, ale ak sa zobudi tak nas vyhodia z restiky, vcera spustil na cele namestie a ludia pozerali co sa deje,

v noci sme zacali s nutrilonom, dostal uz 2x nutrilon a zda sa ... nechcem to zakriknut, ze lepsie, aj sa konecne vykakal hned rano, ale ked si odgrgne po tom nutrilone, tak to je iny smrad , ale ked mu to chuti, inac hlta to ze sa ide zadrhnut za tym, dala som mu 100 a este si pytal duplu tak som mu dala este 20ml a aj to vypil a keby bolo tak by vypil aj viac, ale zase nemoze tolko jest, vcera sme ho vazili tak zase pribral z predosleho dna o 60g, ak to pojde takto dalej, tak zachvilu budem co mat nosit na rukach

celu noc sme boli hore, a teraz zaspal, tak ho nejdem budit a doobedna prechadzka sa odklada na poobedie

@brmbolcek nie ziaden sarlatan, to nam predpisala doktorka, ale ked nad tym tak rozmyslamtak ten sarlatan sice dal kvapky, ale nemylil sa, povedal, ze do 4 mesiacov otehotniem a mal veru pravdu nie sice do 4 ale do 5tich, v juli som tam bola a v novembri som bola tehotna

cikyta
12. aug 2010

@kamka17 Kým som umyla chladničku a riady,tak Sisa ležala na studenej dlažbe a ukrutne revaláááá...Bola uplne premočená zo slz a potu.Ani očká už nemohla otvoriť z tolkeho plaču....Proste nesmiem nič robiť 😠 Akonáhne si sadnem-to je jedno k čomu,tak hned mi dvíha tričko a ked jej nedám,alebo vstanem,tak revyyy... 😠
Ranajky mám na stojáka s nou na rukách 🙄

cikyta
12. aug 2010

@wolfskinka prečo pozerali ludia,čo sa deje? Co ešte nevideli uplne normálne bábätko,ktore uplne normálne plače,ako ine?

brmbolcek
12. aug 2010

@cikyta- poznam maminu ktora kojila neuveritelnych 8rokov,... maly prisiel zo skolky a co prve urobil mame na cici, ako druhak uz nepytal.... tak dufam, ze ti nebudes kojit celu zs.... 😀 😀 😀

cikyta
12. aug 2010

@brmbolcek díky ... to ma povzbudilo...

brmbolcek
12. aug 2010

@cikyta-no co uz ma dobre kvalitne mliecko i napriek hyperaktivnej Sisi, 🙂 🙂 🙂 a ak ostanete pri jednom mimi tak si to vychutnaj co najdlhsie...... 🙂 🙂 🙂

cikyta
12. aug 2010

@brmbolcek Ved ja si to vychutnávam.

brmbolcek
12. aug 2010

@cikyta- dobre rois moja, ale najvacsi pozitok ma maly labudko z toho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
12. aug 2010

Orsulík ako?Tí veselí chlapy si spravili,čo mali? 😀

wolfskinka
12. aug 2010

@cikyta on uplne normalne neplace, on piska ako pistalka, a tak ze sa az zachadza a je cerveny .. moj muz mu uz hovori pistalka, ja som s kamoskou zobrala kocik ja svoj ona svoj a dali sme si koliecko okolo namestia a zaspal, kym chlapi vypili pivko

uz sa mi budi, utekam chystat mlieko a pojdeme von

domika9
12. aug 2010

@wolfskinka aj Matuško sa nam zachadzal a ked ho prestalo bolieť bruško tak prestali aj take plače a to nemyslím tak že sa zachadzal iba ked ho bruško bolelo ako normelne cez den ked plakal tak sa zachadzal a viem že mu nič nebolo a až po čase som si uvedomila že to prešlo asi tak ako bruško tak len vydržať

no baby naš malky princ sa chce už iba na rukach nosiť zaspal až teraz od rana od 7-mej a to skoro celu dobu mrnkala lebo chcel ísť na ruky tak dnes som vešala pradlo jednou rukou a ano ano ano na druhej bol Matuš to je betarik maličky všetko musí obzerať hlavu otača tak že snad sa nestihne na jednej strane ani popozerať a už ju vytača na druhu no už to začína byť take fajne vnímave babo už sa neviem dočkať o dva mesiace ked ho dam do športoveho to už bude aj sam sedieť tak snad sa mu v nom bude pačiť

orsulka
12. aug 2010

ahojte...tak ja som prisla z prace teraz.....🙂)))
@cikyta chlapci porobili co len vedeli s tymi dverami a zarubnami, ale moj stale nie je spokojny......oni si neuznali chybu, len čiastočnu...ale dvere už v pohode idu zamykať, čo doteraz nešlo......ale ja už na to kaslem, a nechám ich tak ako už su, nech sa pohneme dalej, a konečne sa dorobia prahy pod dvere....
@wolfskinka tfujtfujtfuj...nech je stale lepšie a lepšie .-)))))

cikyta
12. aug 2010

@orsulka My ešte stále nemáme urobený prah 😀 Aspon mi môžu šupnuť poštu popod dvere 😀
Ak sa vám nebudu dať zamkýnať,mám nápad.Uviazať do dverý psa 😀

komarik
12. aug 2010

ahojte
@cikyta, už si sa trošku vyspala? Dúfam že áno.
@orsulka, kedy ideš znovu do Heliosu? My sme dnes boli na odbere krvi. Pýtala som sa kedy máme znovu prísť a na recepcii povedali že až o mesiac, čiže v 20tt a že to ma ešte nevie objednať lebo na september nemajú rozpis. Ale mne sa to zdá strašne neskoro.

orsulka
12. aug 2010

@cikyta vxchodove dvere su OK....to by som bez prahu ani nebola!!!!!! ta de!!!! 😉
@komarik ja nechodim do Heliosu.... 😉 to si bola na tie AFP testy????? a zjtra ides do ZV vsak????

komarik
12. aug 2010

@orsulka, aha ja som si myslela že si bola v Heliose. Tak v pohode.

afrika
12. aug 2010

ahojte, sľúbila som, že napíšem.
dnes som 20 deň po KET. na 14 deň som mala HCG 180 a dnes na 20 som mala 690. na UTZ nebolo nič vidno, ale sliznica zas trošku podrástla. na 14 deň mala 6,5mm dnes 8mm. doktor povedal, že niekedy sa embryo chytí neskôr. teraz idem v utorok na UTZ. bojím, bojím-ale snažím sa začať veriť 😀

zdenka.valkova
12. aug 2010

@bobik77 to mi je luto drzkaj sa

zdenka.valkova
12. aug 2010

ahojte babule no chvalabohu to jemne krvacanie (spinenie) prestalo bolo to len 1 den tak dufam ze tobude ok. manžel my stale hovori že to bude dobre, lebo ani test na 10 den nevyšiel. Nechame sa prekvapit v pondelok co nam povedia, ale stale verim že tam su, ak nie obe tak aspon jedno. Mám strach ale kazdy vecer sa modlim, aby nam P.B nezobral babatka ahojte

zdenka.valkova
12. aug 2010

@afrika držkam palce, jedna kamoška mi povedala, nebojbude tak ako ma byť a treba verit pa 🙂 ja tiež verím

komarik
12. aug 2010

@afrika, akurát včera som ťa spomínala že čo je s tebou. Takže HCG narástlo - to je super správička 😵 . No a dúfam že zajtra nám povieš zase dobré správy (alebo ideš iný utorok?). Nevadí daj vedieť.

komarik
12. aug 2010

@zdenka.valkova - držím palce 😉

afrika
12. aug 2010

@komarik dnes je štvrtok. zajtra piatok 😀
ako to vidíš ty, je šanca?

cikyta
12. aug 2010

@komarik Trošku ano 😉 Dnes si Sisa totálne rozhádzala svoj zabehnutý režim a miesto 1 x spinkala cez 2 x,tak som zvedavá na noc....Prišiel ku nám brat,tak bude veselšie 🙂
A to,že máš prísť v 20tt je normálne.Chodí sa v 16tt a 20tt na UTZ. 😉Ten mesiac je večnosť...ja viem... 😵Musíš len vydržkať 😉

@orsulka Niesi ty nejaká fajnovka,že musíš mať vchod.prah??? 😀 😀 😀 C !!! 😀 😀 😀

@afrika Ja to vidím dosť pozitívne 😉

@zdenka.valkova Velmi držím palce.Super,že nekrvácaš.To je uplne super !!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre