Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
6. júl 2009

mzuzi ahoj mojo ako sa citis? 🙂 🙂

mzuzka
6. júl 2009

ako kedydi ked som cakavala pred vianocami v rade na mandarinky. nemalo to cakanie konca kraja. 😒

lucula73
6. júl 2009

mzuzka 😀
že mandarinky,hneď by som si dala takú veľkú,papučovú 😀 my sme tak volali tie veľké makké mandarinky....

a kedy skúsiš testnúť?som inak strašne zvedavá... 😉 ako všetky tu na koni...

kiarka čavko..

kiara15
6. júl 2009

luculka ahoj tak som sa poradila z orsul zlate to ziena 🙂 🙂

mzuzka
6. júl 2009

lucul neviem, testla by som aj hned, ale ked bude ten spravny cas, tak sa asi budem bat. ja som ti taka divna, ja ked sa niecoho bojim, radsej to chcem nevediet. ale ci vydrzim cakat na krv a sono,to netusim. mozno sa naseriem a priletim na otocku.neviem, uz ma ta moja skvela nalada veru pritlacila o mur.

cikyta
6. júl 2009

Teda Zbinka-to je teda GOL! To sa len tak nestáva,čo sa stalo tebe! Gratulujem.

Stretko s Chorale bolo super.Je to ešte lepšia baba ako som si myslela.Silvia sa samozrejme predviedla celý čas sa mračila a plakalááááááááááá 😢 Tak hádam si to po dnešku a spoznaní Sisi naša Chorale nerozmyslí s bábom. 😀

kiara15
6. júl 2009

Ciky ahoj to siska davala na znamost ze je tam aj ona 😀

tija28
6. júl 2009

ahojte bambulky 😀 😀 😀 .......................velmi velmi dlho som tu uz nebola, skoro celu vecnost, tak mi prosim tak v skratke popiste, co je tu nove..........budem vam velmi vdacna 😉 lebo citat to cele by bola fakt fuska 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale
6. júl 2009

ahojte,
ciky až mi začalo byť teplo z toľkých chvál 🙂 nebojkaj nerozmyslím si to s bábom. ale raz bol aj náznak úsmevu od sisinky no potom si to rozmyslela, asi som sa jej nepáčila.som rada že sme sa stretli, ciky úplne zlatunká babena.

kiara15
6. júl 2009

tijuska veru si tu dlho nebola ako s nam mas? 🙂

jajulaa
6. júl 2009

Zbinka, aj ja sa pripájam ku gratulácii, to je teda super správička 🙂 🙂 .
Ostatným čakatelkám držím palce.
Pevne verím, že v auguste ma dokyna pustí do IVF-ka, bo sa zbláznim.

tija28
6. júl 2009

kiarka - ahooooj 😀 no ako dopadla navsteva nemocky ? bola si ? 😉 ...........ja sa mam celkom super, a som sa definitivne rozhodla ist na hysteroskopiu a laparku......aby som vedela, ci to mam tam vnutri v poriadku a potom to budeme dalej nakoniec este skusat, a ak budu vajcovody o.k., tak skusime este par IUI, kym si vycerpame poslednu sancu 😀

kiara15
6. júl 2009

tijuska no mam to za sebou nemocka usla doky bol super aj ma Hudec odoperoval a este to aj natocila a vsetko mi ukazoval co mi robil super zazitok 😉

mzuzka
6. júl 2009

ahoooj tijus. ja len oznamujem ze som 5 den po ET a cakaam a cakaaam a pomaly z toho saliem. inak predstav si, ze ja som neminula ni ten puregon od teba, pichla som len raz a potom so ho darovala heliku.minula som vlastne 900ku gonal a jednu davku 112 z tvojho. to je cele 🙂

tija28
6. júl 2009

takze 🙂 🙂 🙂

kiarka - dolezite je, ze vsetko prebehlo super a teraz supito do tehulkovania 😉

tinkaza - je mi luto, ze sa to na prvy-krat nepodarilo, ale este to nevzdavaj hviezda.......lebo ten spravny cas este len pride - uvdis 🙂 teraz si trosicku od nas oddychni, rychlejsie sa s tym vyrovnas a potom sup opat k nam 🙂

mzuzka - drzim vsetky pasticky, aby si nam pekne v anglicku tehulkovala aspon tych devat mesiacov 😀 😀 😀

janula - no dufam, ze tie // ciarocky Ti budu svietit na mile daleko a kazdy den viac a viac 😉

zbinka - gratulujem k tehulkovaniu.......neviem sice detaily Tvojho zazraku, ale dolezite je, ze Ti to vyslo, drz sa 😉

katarina - snad aj Ty nas cochvila prekvapis super spravickou - drzim palce 😉

ciky - chorale - takze uz aj MT ma stretko za sebou .............paradaaaaaaa 😀 😀 😀

ostatne snazilky, tehulky, maminky.....................ahoooooojtttttttteeeeeeeee 😀 😀 😝 😀 😀

tija28
6. júl 2009

mzuzka - hlavne, ze sa to podarilo a mas dve krasne bublinky vo vnutri .............a verim, ze Ty nas potesis o par dni a predsa...........................................dvojicky to istia 😀

kiara15
6. júl 2009

tijus novidis aka si sikovna ty to tak vsetko vies zosuladit 🙂

chorale
6. júl 2009

ozaj ciky a ďakujem za prianie na darčeku to som si všimla až doma ked som pozerala na silvinku 🙂
ahoj tijka, som rada že ťa vidím 😉
ja mam OPU vo štvrtok, vajok je nakoniec 10 takže verím že to vyjde

tija28
6. júl 2009

kiarka - ved som dostala super infosky 😀 😀 😀 😀 😀 ...............pstttttt 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
6. júl 2009

chorale a ako budes mat OPV vo stvrtok ked muz je prec?

tija28
6. júl 2009

chorale - drzim Ti moc palceky 😉 a isto to vyjde 😉

kiara15
6. júl 2009

jasne 😉 😉 😉 😉 😀

orsulka
6. júl 2009

čavo bambule...ahoj tijuška...vitaj......som ada, za novinky, čo si napisala........vidim, že veselo sa pokracuje dalej...🙂)))

ahoj Kiari......-))))

zbinka.......ty kokso....ale zázraky sa deju 🙂))))

kiara15
6. júl 2009

orsulik ajoj ty moj poradca 😉 😉 😉

orsulka
6. júl 2009

tijuš...ja nemám nič nove...... 😉

tija28
6. júl 2009

inak baby.........................priznam sa vam, ze toto druhe ivf-ko ma trosicku viac predsa len skolilo, kym som sa s tym uplne vyrovnala.......nie som z kamena, skoda............som si myslela, aka som silna a nic ma nezlomi, a predsa sa tam trosicku vo mne vnutri nieco zlomilo a par dni mi az trvalo, kym som to cele uplne prekusla - tazke je to veru 🙂 .........................este ze sme silne my zeny 😉 😉 😉

tija28
6. júl 2009

orsul - Ty moje slniecko ahoooooooj 😀 ..........moc si mi chybala 😀

ozaj...........prosim napiste mi, aky zazrak sa to stal zbinke.........alebo dajte cislo strany, nech aj ja viem 😝

orsulka
6. júl 2009

tija...............ale je to normal...a je doležite si to pripustiť, že je to naozaj tak, a ža to bolo ťažšie.....načo sa zbytočne klamat.....
som šťastná, že si spat...teda neviem či na dlhšie, alebo budeš este od konika relaxovat...ale tak som rada, že ťa možem citať 🙂))))

tija28
6. júl 2009

orsul - ved to - pripustit si to a vyrovnat sa s tym a.............hlavne ist dalej............to je to najtazsie rozhodnutie, ale verim, ze spravne 😉 .......a samozrejme, ze sa budem snazit tu byt co najcastejsie s vami 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre