Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
3. sep 2009

No skor je to vysledok vylucovacej met=ody co sa mojmu nepaci

hah. Ono to u nas vypada tak, ze ja davam návrhy a moj to schvaluje. Aj ked Vanesu navrhol on

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
3. sep 2009

katarinka ja sa tesim s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
3. sep 2009

Tak to máte dobre podeleno, u nás to bude probíhat asi podobne, predpokládám 🙂
Romy, a Ty jsi už na PN kvuli IVF?

mzuzka
3. sep 2009

kiarka a co v MT? co povedal, preco teraz?ma to dovod?

denis19
3. sep 2009

Všem co už tehulkují blahopreji!!!!! Jste šťastné žienky.

mzuzka
3. sep 2009

neboj denis, vsetky budeme, tu to prebieha v takych vlnach, najskor nic nic, potom vlna tehu, nic nic, vlna tehu. kazda si prideme na tu svoju vlnu a budeme vsetky tehulkovat.ine postupne maminkovat a tak. aby to nebolo take fadne, ze vsetky naraz. teraz mame jednu maminku, hrstku tehuliek, hrstku cakateliek a hrstku vytrvalkyn, ktore budu ceresnickou na torte.vsetko ma svoj cas, i ked viem ze nie kazda znasa to cakanie v pohode, ale patri to k zivotu.nam to trvalo 5 rokov. tak sme dostali bonus v podobe dvojiciek 😉

denis19
3. sep 2009

To je super mzuzka, dvojčátka, dve moušky jednou rano??? A kolik Ti je let? Koukám , že už máš doma nejaké dospeláky....

mzuzka
3. sep 2009

denis mam 36 rokov,takze nie malo. veru dcera bude mat v oktobri 18,uz by som mohla byt za chvilu babicka, i ked dufam, ze si to uzije a nebude taka hlupa ako som bola ja.

idem ja do poslednej nocnej, prajem vam krasne snicky vsetkym 😔

kiara15
3. sep 2009

mzuzi na to mi asi nikto neodpovie a dnes som nebola s doktorom ale s koordinatorkou krz KET zacinam hned dalsi ciklus 😉

dobru noc vsetkym 😔

denis19
4. sep 2009

mzuzka, nemyslím, že jsi si neužila života ,ikdžyž jsi už mela dceru, podívej co máš stále životního elánu 🙂 dvojčátka Ti ho ješte jen dodají. Já mám skoro 38 a ríkám si, že jsem nemela ve dvaceti na nic čekat, ted jdu na IVF a uvidíme jak to dopadne.

orsulka
4. sep 2009

dobre ranko dievčatka.......🙂))

u nas od večera leje ako z krhly, a ja by som radsej spala ako bola v praci......ale korunky treba, tak...makám 🙂)))))))

kiari.....tak neviem preco mi povedali 27-28 Eur.....možno preto, že ja som samoplatca...asi....ved uvidim....
ale inak asi možno preto, že ja som este neplatila za to mrazenie jedneho emryjka.....lebo vtedy mi povedali že mrazia jedno, a potom tam boli dve!!!!! 😀 😀

mzuzka......to je nasa kočena....ona vsetko zvládne, aj krasne dvojičky 🙂)))))) cmuuuuuuuuk zuzanka 🙂))

orsulka
4. sep 2009

domikaaaaaaaaaa......🙂)))))) 😅 😅 😅 ozvi sa, ked sa vratis 🙂)))

komarik
4. sep 2009

surviver, asi fotečku bruška nedám lebo ho mám stále rovnaké. Už som z toho bola aj na nervy ale dr. mi meral maternicu aj bábo a vraj je všetko v poriadku. Stále čakám kedy bruško vykukne a jemu sa nechce. Ale keď podrastie tak jasné že dám fotečku do albumu. 😵

liviaf, ako sa máš, je niečo nové? 😕

domika, no kde si? 😕

orsul, bré ránko. 😉

maska1
4. sep 2009

ahojte 😉 prišla som vás pozdraviť dievčatá 🙂
domika držím pästičky, určite uvidíš bábo a budeš počuť ten super zvuk 😅
orsul, takže ketík to istí, super, len nech to už konečne aj super skončí, však už by bolo na čase 😎
komarik nič si nerob z toho, že bruško nevykuklo, niekomu rastie hneď a inému nič a a potom naraz ti taký balónik vykukne 😉 😀
kiari to ma mrzí, že to nevyšlo ☹ , ale ty sa určite nevzdáš a takisto ketík to istí, že 😉

romy01
4. sep 2009

Dobré ránko
denis som na PN od utorka, a potiahnem to dúfam do 12tt haha. 🙂 komárik, ja by som to náhodou brala, keby brusko moc nenarastlo - lebo ho mam velke aj bez toho a bojim sa ze ked sa mi narodi baby bude to fuska sa dostat do aspon ako takej formy 🙂 maska- no toto- ja som si tiež vysnívala pre chlapca meno Jakubko - je to mooooc pekné meno 🙂

surviver
4. sep 2009

Pekne ranko všetkym,aj ked v Ziline je upršane...
Komarik,tak foto je tam 😉 a neboj ono Ti bruško čochvila narastie,a ber to z tej pozitivnej stranky,že ešte nemusiš menit garderobu 😀

kiara15
4. sep 2009

pekny den vsetkym sice uprsany 😉

orsulik asi preto tak ti povedali co sa ti tam vsetko nazbierlo ked to tak ratam aj by to mohlo byt 😉

maska ahoj krasne 30tt ja sa zatial nevzdavam a dufam ze ten ket ma uz potesi 🙂

romy01
4. sep 2009

čaute kočky
čo robkáte ?
Ja som dnes zrušilôa pre počasie poflakovanie sa po lekároch a pojdem až pondelok.

kiara15
4. sep 2009

romy ahoj ja vyvaram o sto sest 😉

romy01
4. sep 2009

hmm

Co dobrého varís? Hoď nejaký náped na víkend 😀
ja dnes nevarím, moj drahý má nejakú firemnú akciu takže príde až neskoro večer, zato vyberám orechy zo škrupiniek 🙂

orsulka
4. sep 2009

tak ja som spat.....a idem teda pokracovat v praci...☹(((( furt mi nejako neubuda.... 😠 😠 😠
aj unas prsi......s varenim žiadny problem, nakolko ideme na chatu, takže grilovanie a v sobotu sa bude varit gulas...aj ked neviem ako sa to vsetko bude robit, kedže prsi.......ale ved uvidime 😉

romy01
4. sep 2009

orsulka si to uži na chate 😀 😀 😀

kiara15
4. sep 2009

romy robim zeleninovu polievku a rizoto potom si mäso davam aj namocit na nedelu a rezne a este aj rybaciu pomazanku nech mam potom pokoj.a este idem upiect nejaky rychli kolac a cez viken sa nemusim tolko nahanat.

orsul aj my sme chceli ist na chatu ale ked takto prsi asi nejdeme a kde ides na chvojnicu???

domi ozvy sa ako si dopadla???

orsulka
4. sep 2009

romy...dakujem...ja si to užijem aj cez upršaný vik 🙂))))))) aspon v to dufam..🙂)))))))

romy01
4. sep 2009

kiara hmm to znie dobre, ja dumám co urobím, ale kedze bude moj dnes mimo tak si len pripravím nejaké maso - namarinujem ho a pojdem si nakupit nejaku zeleninu a potom nieco rychlo ukuchtim
orsul, my máme malú záhradku a chatu no v takomto pocasi tam nechodím moc rada, lebo aj ked je tak krb tak tam furt nachladnem. Tak si hlavne dávaj pozor

komarik
4. sep 2009

romy, aj ja som myslela že potiahnem PN do 12tt a stále som doma. Už ani do práce nepôjdem. 😉

surviver, pekné, guľaté brušinko 😵

maska, ty už si 30tt? Neskutočne to letí. 😕

romy01
4. sep 2009

komarik ja som na PN a ak sa to podari tak po skonceni pn idem na úrad práce - lebo som tu novu robotu nevzala

kiara15
4. sep 2009

romy ja mam doma vsetkych tak musim chystat a este dnes mi pride nasteva tak preto 😉

komarika ahoj 😅

komarik
4. sep 2009

romy, aha tak už som v obraze.

kiari, moja zlatá ahoj. Z teba je dnes riadna kuchárka. Ja som varila šošovicovú polievočku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre