Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
19. okt 2009

aha ja som toto ani netusila, ja som take pb nik,dy nemala. Samozrejme instinkt mi vravel aby som nekupovala parfemovane no bola som v metre a mali len dva druhy v akcii a na oboch bolo napisane deo - nevedela som ci to znamena ze su parfemovane alebo nie aj tak som ich vzala nakoniec

surviver
19. okt 2009

tak ved to neva,zbehneš kupit obyčajne a parfemove Ta 9 mesiacov počkaju 😀

romy01
19. okt 2009

to hej, len by ma celkom zaujimalo co je este takeho comu sa vyhnut, dnes mi denisa vravela ze napr bublinkova mineralka nie je dobra a asi je toho viac, comu sa treba vyhybat, hlavne ked mi hrozi krvacanie

surviver
19. okt 2009

romy žiadna sauna,,,žiadny horuci kupel,,,nie vela jahod-lebo su vysoko alergenne,,,nie mak-je to opiat,,,nie acylpirin-hrozi krvacanie,,,možeš vela vitaminu C-posilnuje sliznice a tym zabranuje krvacaniu,,, ak ma este niečo napadne tak napišem viac 😉

surviver
19. okt 2009

romy nie červene vinko 😀 ,ale to isto vieš 😉

romy01
19. okt 2009

dik surviver - to vinko to je jasne 🙂 🙂 🙂
Idem tam volat boli tri hodiny a este nevolali

minka051
19. okt 2009

romy len volaj a píííííííš len samé TTTTTTTTTTTTT 😀 😀

surviver
19. okt 2009

tak rychlo volaj,nech to maš potvrdene 😵

surviver
19. okt 2009

romy a ešte žiadna pepsy,lebo ma kofein a bublinky,ktore su zle ,lebo potom može byt menej kyslika v krvi ,ktora ide cez placentu k babetku a to je potom horšie vyživovane...

wolfskinka
19. okt 2009

tak baby zacinam pichat 21.10. 1.5 davky menopuru ...

surviver
19. okt 2009

tak štastny vpich wolfi 😉 a posielam tttttttttttttttttttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

minka051
19. okt 2009

wolfskinka tak to je super o chvilku tu budeš ďalšia tehulka 🙂 🙂 🙂 🙂

surviver
19. okt 2009

minka 😀

romy01
19. okt 2009

takže teraz ujž oficiálne pre wolfku
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
podla pani Gatovej už viac tehotna byť nemôžem, Hcg mam 1408 a kontrolu mam v utorok

minka051
19. okt 2009

Jaj mala by som dať prať ale sa mi tak nechce 😝 😝 😝 , Le asi dva krá niečo šupnem do pračky nech sa to tam vrtí 🙂 . 🙂Lebo zajtra z toho asi nič nebude 😀 😀 😀 😀

surviver
19. okt 2009

romy blahoželam 😵 😵 😵

denkap
19. okt 2009

romy, super spravicka, blahozelam 🙂

minka051
19. okt 2009

už som písala denis aj na skype ale stále nič.

romy01
19. okt 2009

denis sa urcite ozve

wolfskinka
19. okt 2009

romy no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsa tesim s tebou a dakujem za tehu virusiky a pekne posluchat, pekne oddychuj

my s alickou mame kontrolu v pondelok tak sa nestretneme ☹

minka pomaly este nemam ani stimulku za sebou pomalicky dalej zajdes tak v stredu zacinam pichat a v pondelok mam kontrolu krvi

surviver
19. okt 2009

romy ešte som si spomenula,že tehule by nemali jest pečen,je sice bohate na železo,ale vzhladom na to,že služi v organizme ako "filtrovacia" stanica,tak je v tehu nevhodna 😉

wolfskinka
19. okt 2009

romy ale to tvoje hcg vyzera na dvojky, nechcem ta strasit ... a si si ista ze videla iba 1 plodovy vak ?

romy01
19. okt 2009

dobre vedieť surviver ,
baby som zvedava ci i na buduci tyzden uz daju tehu knizku a ktory tyzden mi vypocitaju ze som
a idem kuknut ako sa nastavuju tie týždne pri nicku kde babym naskakuje to tt

surviver
19. okt 2009

romy tehu knižku Ti da Tvoj gynekolog nie v Heliku 😉

romy01
19. okt 2009

jeeeej baby mne tam nabehlo 5tt to je ako mozne ? to pocita od ms a nie od OPU?

surviver
19. okt 2009

romy tu to počita od prveho dna poslednej mršky

surviver
19. okt 2009

no tych prvych 5 tyždnov nabehne rychlo,potom to už ide pomalšie 😀 ,ale musime byt trpezlive 😉

romy01
19. okt 2009

veru surwiwer, ja som myslela ze od OPU lebo vtedy je vlastne ovulacia tak som pocitala ze som v 3tt

wolfskinka
19. okt 2009

romy a kukni co nabehlo mne a alicke 😀 😀 😀 😀 sme dobre ze ?????????

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre