Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
3. nov 2009

wolfi super tfuj tfuj
romy ja som mojemu doktorovi povedala na rovinu že chcem ostať pn do konca tehotenstva a ak by ma aj chcel vypísať tak ma v robote čaka vypoved takže ak by nahodou niečo pomyšlal tak mu to poviem a okrem toho doma sa mi vyplati byť ale zatial nič nenamietal už 2x som si bola po papier (prechodku) a len sa ma opytal medzi dverami či pokračujeme ja že ano on s usmevom že dobre

lucula73
3. nov 2009

ninajana - záleží od toho,či budeš mať krátky alebo dlhý protokol...pri krátkom začínaš od menzes a pri dlhom začínaš ešte predchádzajúci cyklus na 16.deň tabletkami,potom od 22.dňa prvé injekcie a od menzes už aj ďaľšie injekcie..ale to ti všetko vysvetlia...

wolfi - už si vyspinkaná?a zajtra ideš do roboty?

zuzanka - tebe sa to teda pekne kráti...aké máš pocity?

surviver
3. nov 2009

Ahojte Helinky 🙂 Dnes som to tu trocha zanedbavala,ale už som dočitala 😉

Wolfi,tak to je super,že v oboch folikoch boli vajka,už len na nich mysli a o chvilku ich maš doma 😵 a posielam večeru TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV....

romy mne dal normalne PN,ale do 16tyždna som ju mala z Heliosu,lebo ja som pred tym nemarodila a tak som ani nevedela,že mam do socialnej posielat nejaku prechodku,až ked mi ani po 4 mesiacoch neprišli na učet peniaze ,tak som začala patrat,že čo je vo veci a dopatrala som sa,že som vlastne ani raz nezaslala tu prechodku 😎 tak som to potom spatne dokladovala...

domček tak Ty si dnes ina šikovnica 😀

lucula,tak Ty sa maš 🙂 s tym žehlenim by sa aj mne zišla pomoc...len moja mamina je dost daleko,takže to musim spravit sama ☹

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
3. nov 2009

katarina pekne rastiete 😉

janicca
3. nov 2009

wolfi - neli a lily tfuj tfuj tfuj ...myslííííím a držím palce 😵 😵

wolfskinka
3. nov 2009

domika dakujem za pluvanceky

nejdem do roboty som na PN kaslem na robotu zajtra o 8,00 budem volat a ak embryjka budu pekne tak zostavam s nimi na PN, PN ukoncim jedine vtedy keby sa nieco posralo

survi dakujem za veceru mnam mnam

katarina33 ... dik moc ...

baby ja uz mam tolko tych virusov ze uz sa musim nakazit

janicca dakujem

a ozaj zilincanky ako ste to vymysleli s tym stretkom ... ja mam vychadzky od 16,00 - 19,00 tak zajtra by som sa uz aj dogulala niekde na chvilku posediet

janicca
3. nov 2009

wolfi - mm dal auto do servisu tak jedine busom a to mi moc nevonia veď uvidím niečo vymyslím a možno by som došla...zajtra máš ET ?

wolfskinka
3. nov 2009

jani no odlozime to asi moj muz nechce aby som chodila sama von este

janicca
3. nov 2009

wolfi - jasnéééé šak sa dohodneme.... 😉
babule dobrú noc prajem idem hodiť sprche a hajať 😵

gabika24
3. nov 2009

ahojte.
wolfi,no vidíš, predsa niečo, tak držíme palčeky. Až teraz som prišla domov, no hneď som pustila net, aby som kukla, že čo a ako. No vedela som, že určite nejaké kinderko/dve bude. Tak sa držkajte.
Dobrú nôcku všetkým 😉

denis19
4. nov 2009

Dobré ránko,dnes jsem si privstala 😀
Preji krásný a úspešný den všem!!!!!

kamka17
4. nov 2009

dobré ránko sa praje... 😎 😎

včera som bola v helíku...žiadosť na ivf vypísaná, najbližší cyklus sa ide do iui...tak vianočný darček bude tak či tak...ak vyjde iui, tak bude samozrejme krajší, ale aj tá schválená žiadosť bude ok 🙂

ciky...Silvinku som kukala na nástenke, tróni tam úplne hore, ako taká kráľovná, má tam prehľad o všetkom z tej výšky 😉 😉

žilina...stretko dohodneme, keď bude janicca mobilná

katarinka...pekne rastiete, len tak ďalej 😉

denis..nemôžeš spávaťť ??

wolfi...dnes už sa cítiš už ok??

ostatné čaute a pekný dník všetkým 😎

domcek
4. nov 2009

Dobre ranko 😉

denis19
4. nov 2009

tak vše nabírá dobrý smer, jsem tomu ráda 😝

orsulka
4. nov 2009

dobre ranko prajem aj ja...... 🙂
wolfi...tak ako??????, verim, že sa citiš fajn a že si plna elanu na ET!!!!!!

kamka... ako ste docestovali vcera?????? na Klaku bol aj sneh???????

pozn red. vcera sa uskutocnilo medziokresné stretko!!! hihihihih ZA+PD!!!!! 🙂 🙂 🙂 a som velmi rada, že som Kamku spoznala osobne....... cmuuuuuuuuuuuuuuuuk Kamka 😵 😵

denis19
4. nov 2009

teda devčata ,podporujete meziregionální vztahy, politikové budou na vás hrdi!!! 😀

kamka17
4. nov 2009

orsul...ja som sa celú cestu tak vytešievala, až som si pripadala ako debil...ani nevieš, aká som rada, že som ťa...teda vás...konečne stretla 🙂 🙂 a po snehu ani stopa, nikde nič s došli sme v pohode, prázdne cesty boli...
boli ste potom kukať ešte ten nábytok ?

denis...čo myslíš tým správnym smerom?? je to blivno??

denis19
4. nov 2009

no že se to vše chystá oplodňovat a to do vánoc a že se systematicky osobne setkáváme, to se mi moc líbí!!!!hurááááá

orsulka
4. nov 2009

denis...jasne .-))))))))))) tieto dobre pismenkove vzžahy je potrebne podporovat aj stretkami....vlastne tak, ako sa to tu aj praktizuje 🙂))))) vsak žilincanky a Prievidzanky??????

kamka....boli sme......a náááááááááááááádhernu postel sme nasli....nááááááááááááádhernu.......taku jebu!!!! hahahahahahah........ale je velka ako svet......bude..resp bola by skoro na celu nasu malinku spalnu.....a tak este zavazujeme.....ale vravim si zzatial, že nech, je v spalni by mohla byt dominanta tá postel .-))))))

domcek...dobre ranko .-)

denis19
4. nov 2009

co jiné v ložnici než postel,ne???? tak do ní!!!!:D

orsulka
4. nov 2009

denis.....dnes ťa pasujem za šíriteľku DOBREJ NÁLADIČKY....... 😵 😵 😵 😵 v temičke Helios 😉 😎

denis19
4. nov 2009

dekuji, dnes mám fakt dobrou náladu 😀 😀 😀

kamka17
4. nov 2009

orsul...tak ju treba brať, keď sa vám obom páči, lebo potom si budeš hlavu búchať, že ste ju nekúpili a budeš ostatné už len porovnávať a žiadna nebude dobrá...prvý dojem je vždy najlepší...tak dúfam, že sa správne rozhodnete 😉

denis...asi mi uniklo...ty si odkiaľ ?

denis19
4. nov 2009

orsulka
kamka má pravdu!!!!

kamka jsem z banské bystrice

orsulka
4. nov 2009

babule....ja viem......ale zas........ale asi máte pravdu.....ked my doma nad vsetkym toooolko premyslame.....a fakt je niekedy najlespie dat na prvy dojem 🙂 😉 😉

denis....no to je hned citit tu naladicku aj cez pismenká...... 😵 😵 😎

denis19
4. nov 2009

orsul
znám to ,také se vším dumáme jako blázni, ale pokud se neco líbí hned na první okuk, tak to je znamení, pokud by jsi musela premýšlet tak to už není ono....dyť uvidíte 😀

ani nevím,asi jsem si na noc ubarila nejaký veselý čaj či co a anie vnoci jendou nevzbudila a to se mi také často nestává, tak jsem asi na dobré ceste do blázince 😀 😀 😀 v šedivém počasí a já hýrím radostí,ale to je jiná písnička..... 😀 😀

co dnes plánujete devčata delat?????

orsulka
4. nov 2009

denis... ja mám taku klasiku...po praci domov, navarit....ale večer sa velmi tešim na cvicenie....juuuuuj...dám si do tela......
len ma trosku hneva, že sa mi zas objavil kasel..... 😝 tak asi aj do lekarne pre niečo zbehnem.......

wolfi.........tak napis co a ako???? už je po osmej....volala si ????????

denis19
4. nov 2009

orsulka a je to dobrý nápad s kašlem cvičit??? a co cvičíš???

a wolfi už piš, máš tu fanklub 😀 😀 😀

romy01
4. nov 2009

dobré ránko helinky

denis ty mas s tým vstávaním jasno - oblacno na striedacku 😀 😀 😀
wolfka dúfam, ze sem hodis dobru súrávicku 😀 😀 😀
orsulka ahoj mojko a nespekuluj, v spalni sa robia len dve veci a na obidve potrebujes poriadnu postel, tak nevymyslajte. 😀 😀 😀
snazilkám posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre