Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
6. nov 2009

minka...tak to dufam, že do pondelka už dorazí..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 este jej posielam!!!!!

minka051
6. nov 2009

orsulka dakujeeeeeeeeeem 🙂 🙂 No ked už nepríde tak jej budem musieť pomôcť inak ale potom už doki HP robiť nebude.. Ved ho už ani nepotrebujem. V brne to nevyžadujú zatial.

domika9
6. nov 2009

no a moj doktor mava tehotne asi väčšinou v pondelok lebo stale ma objednal na pondelok (okrem dni ked mi bral krv)

romy01
6. nov 2009

minka ja ti poviem tri veci - horuca napustena vaňa, pohar červeneho vina a sexik - to mas zarucenu istotu

domika9
6. nov 2009

ano romy hned ti poviem
na krvnu skupinu a rh - ak budeš negatív tak ti budu musieť dať nejake protilatky v neviem ktorom týždni
potom či niesi HIV , na toxoplazmu, na hcg (to beru aj v druhom aj v treťom trimestri ) a ešte celkovy krvny obraz
a ešte ti bude kazať do každej poradne doniesť moč a v nom ti zistuje neviem čo a sedimentaciu

romy01
6. nov 2009

jaj domka ale to vsetko vratane krvnej skupiny a rh a HIV som predsa davala do heliosu - mozno by stacilo keby som si to pytala, nie ? No ja sa tam toho odberu fakt bojim lebo mne u mojej vzdy narobili modriny na cely mesiac

domika9
6. nov 2009

romy ja si myslím že si to budu chcieť spraviť nanovo pretože ti krv budu musieť brať tak či tak
napríklad koli hcg v každom období je jeho hodnota ina a oni si musia robiť odber tak sa tomu asi určite nevyhneš
čo už moriny boli aj budu a odber treba takže asi smola 🙂
aj tak budeš musieť ísť v 16-17tt na dalšiu krv
mne v knižke kde sa zapisuju hodnoty mam napísane 12tt 24tt 32tt 36tt tak asi sa berie aj vtedy krv 😉
nemaj boja hlavne že neodpadavaš

domika9
6. nov 2009

hi čo mam povedať ja každe 2 mesiace krv na šž , každy mesia až dva krv na hematologii a okrem toho krv u ženskeho a modriny po bruchu z heparínu 😀

romy01
6. nov 2009

no ja ani nemam tak pb s odberom krvi - ved v heliku sa mi jej nacucali az az, no u mojej doktorky su dve sestricky a teda tam ked mi brali krv tak som mala modriny s priemerom az 10 cm - no otras. Toho sa bojim Oni pouzivaju take hrube ihly - asi tie najlacnejsie co existuju

domika9
6. nov 2009

niekedy sa stane aj najlepšej sestre že može prepichnuť žilu ale to sa vstrabe

mrknite tu -krasa http://www.predlohy.sk/clanok/galeria

minka051
6. nov 2009

jaj to sú strašne zlaté obrázky v tých izbičkách 🙂

Romy mne už nič asi nepomôže len byť trpezlivá lebo všetko toto som už skúsila a nič.

wolfskinka
6. nov 2009

orsulik ahoj, gulko bombulko je tam kde ma byt a dufam, ze tam aj zostanezle sa mi takto po leziacky pise ..

dakujem vsetkym ze na mna myslite

domika9
6. nov 2009

http://www.predlohy.sk/tovar/kvet-s-motylom-377a#

joj toto chcem do obyvačky 😅 ale mm by to asi už neprežil 😀

romy01
6. nov 2009

minka ja viem, no bohuzial, ina cesta asi nie je

wolfskinka
6. nov 2009

romu ty si ako lezala stale na chrbte ?

jajulaa
6. nov 2009

Wolfi, aj ja sa veľmi teším, že všetko je ako má byť.
Tak si to len pekne vychutnávaj a ležkaj a nechaj sa rozmaznávať 😉 .

romy01
6. nov 2009

ahoj wolfka
ano ja som sa snazila moc nemrvit a snazila som byt na chrbte - bala som sa byt na boku

lusina
6. nov 2009

Ahojte, zdravím všetky heliosáčky
romy,gratulujem ku srdiečku, a neboj, zrazeninka sa vstrebe alebo vypalví, bude všštko ok. 😉
wolfi, držím silno palce aby tato bolbuľka bola už konečne ta prava na 9 mesiacov. 🙂

surviver
6. nov 2009

Romy ,tak super,že to nie je nič važne,ale dobre ,že si išla aspon možeš mat kludny vikend,ale nech Ta ani nenapadne upratovat....

minka,držim palce nech ta mrcha už konečne pride,je to s nou niekedy fakt hrozne 😠 Ale pozitivum je ,že už ste to v tom Brne rozbehli a už to pojde len vpred 🙂

wolfi Ty sa tiež opatruj aj s drobčekom 😵

orsulka cauko,ako s tou postelov,už ste sa rozhodli??? 😉

domika,kuspi ,domček caute 🙂 už asi vikendujete,ked tu nikoho neni 😎

wolfskinka
6. nov 2009

survi budem, baby ja na tom chrbte nedokazem lezat mozem aj na boku
?

romy01
6. nov 2009

ahoj survi, ako sa mas ? Tebe sa to tiez blizi 🙂

wolfskinka
6. nov 2009

romy alicka ide dalej

romy01
6. nov 2009

supeeer, boze som taka rada. idem kuknut jej temu

wolfskinka
6. nov 2009

ja sa idem pregulat z bolu na chrbat caf zatial

surviver
6. nov 2009

wolfi no ja som tiež skor na tom chrbte sa snažila a nohy som mala hore/podložene troma dekami zrolovanymi 😀 /
romy,ale da sa ,aj ked v poslednej dobe ma všetko boli,nie neraz,ale raz jedno ,raz druhe...pripadam si ako stara babka...neda sa mi vstavat,otačam sa na posteli so vzdychmi....ale ešte vydržime 😉

dana10
6. nov 2009

Ahojte dievčatá 😉 🙂
Chcem sa Vás spýtať či ste niektorá mali krátky protokol?a či musí aj manžel absolvovať ešte nejaké vyšetrenia popri tom?Prosím Vás napíšte mi celý priebeh od 1DC? Dík

romy01
6. nov 2009

survi tak verim ze to nie je bohvieco ale zas ta radost z miminka stoji za to.
dan tu ti ucite baby odpovedia, len sa blizi vikend a cez vikend nie kazda ma moznost byt na pc.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
6. nov 2009

ahoj kati , jeeeej to je pekne- ani som nevedela ze take cosi existuje

wolfskinka
6. nov 2009

no babytak idem vykladat nohy do hora ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre