Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
17. jún 2009

tinkaza drzim prsteky na zajtra ... zajtra mame obidve narocny den ... tfuj tfuj tufj vela stastia krpcekom

katy7
17. jún 2009

tinkaza, wolfi babulky drzte sa zatra obidve

wolfskinka
17. jún 2009

katy dakujeme ... no uz som ustvata odchadzame na 3 pivka ...

katy7
17. jún 2009

wolfi nech ti padnu na uzitok, asi aj ja dnes vypadnem s mm na pivko nech si trochu resetnem hlavu 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicca
17. jún 2009

wolfi - daj si aj za mňa take dobré orosené 😀 ešte raz držím ti palce a samozrejme aj tebe tinka nech si drobček nájde to správne miesto 😉 😉

mia1983
autor
17. jún 2009

ahojte kocky dlhsie som tu nebola lebo som poctivo doma lezkala 🙂 a oddychovala. Teda gratulujem novym tehulkam a začínam veriť, že táto nová téma bude veľmi veľmi úspešná 😀 . Inak aj ja mám nové správičky, tak nakoniec vykukol na sone pred týždňom na nás aj druhý drobec a z jedného sú dvaja 😀 😀 . Tak sa vytešujeme s manželom už týždeň a zajtra idem zase na sono ráno do Helíku tak uvidíme ako sa drobcom darí. Už im bijú aj srdiečka 😉

janicca
17. jún 2009

mia - tak to je úplne sqele gratulujem 😉 nech sa drobčekovia držia a hlavne teraz vela oddychuj a dávaj na seba aj drobcov pozor 😉 😉

kamka17
17. jún 2009

mia ahojky...no dnes je to tu veru čím ďalej tým lepšie...tak sa opatrujte dvojnásobne a úspešne dotehuľkujte s oboma až do konca... 😉 😉

mia1983
autor
17. jún 2009

janicca ďakujem oddychovať budem poslušne 😀 , len už ma chrbátik bolí z ležkania

mia1983
autor
17. jún 2009

kamka ahojky aj tebe, no budeme dávať na seba pozor a ďakujem za povzbudenie, zajtra hádam hodím aj nejkú foto zo sona 🙂 a inak ako? Čítala som, že tijuške to nevyšlo, no je to smutné a je mi to aj ľúto som jej to želala veľmi ale to vy ostatné určite tiež ☹

janicca
17. jún 2009

mia - to zvládneš a chrbátik musí niečo vydržať tak sem tam nech ti ho manžel tak jemne pomasiruje a bude to ok 😀

mia1983
autor
17. jún 2009

len mám aj trošku obvavi z tých dvoch drobcov a z môjho malého telíčka ako sa s tým popasuje, no uvidíme, dúfam, že príroda vie čo robí 😉 .

mia1983
autor
17. jún 2009

janicca inak môj mužík masíruje super, budem mu musieť asi povedať aby ma trošku pohladkal 🙂

lienka.
17. jún 2009

Ahojte bojovnicky 😉 tak aj ked ma doktor drzal do poslednej chvile ,ze budem v tom...nestalo sa to a to sa chcel so mnou stavit,ja som vlastne prisla do Heliosu uz len po potvrdenie,ze nie som ako som tusila...no zdalo sa mu,ze to vyzera dobre aj ked nebolo vidiet plodovy vak,vraj stavime sa???Odchadzala som plna napatia co povie krv aj ked som na 99% vedela,ze to vyst nemoze a aj sa tak stalo...doki sa mylil o 15.tej sa to len potvdrilo,ze je to negativne,skoda mohla som nieco vyhrat ved svoje telo predsa poznam...drzim vsetkym palceky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chorale
17. jún 2009

ahojte, pozdravujem vás všetky a teším sa zo skvelých správičiek. takže po druhej injekcii bolesti neboli takže dúfam že bude všetko ok.
orsulka dnes som na teba myslela, vieš čo som mala na obed? vyprážaný syr 😀

mia1983
autor
17. jún 2009

lienka tak to ma mrzí, ale to tušenie už máme asi každá ☹ aj keď ......, niekedy sa môžme mýliť. Tak ale teraz hlavne myslieť pozitívne, vidím, že už jedno bábätko máš a to máš veľké šťastíčko 😀 ale veď ty to určite vieš 😉

janicca
17. jún 2009

mia - neboj telo sa prispôsobí príroda to tak zariadila tomu ver 😉

lienka -aj to sa stáva ale ty si jedná veľká bojovníčka ktorá to určite zváldne 😉 hlavu hore a ide sa ďalej život nám prináša dobré aj zlé drž sa 😉

katy7
17. jún 2009

mijus to je super, ze su dvojky, aspon im tych 9 mesiacov nebude smutno, vela oddychuj chrbatik pobolka a zase prejde 😉

lienka tak sme dnes dve, aj ja som si dnes v telefone vypocula BOHUZIAL

kamka17
17. jún 2009

no dnes sú tie správičky ako na hojdačke...jedna dobrá druhá zlá...ale to len zato, aby tie dnešné zlé boli nabudúce dobré...tak lienka ničoho sa neboj...aj ty aj tijuš, katy a všetky ostatné, čo nás dnes až tak nepotešili... nabudúce máte prednostné právo na pozitívny výsledok a dobré správičky

mia1983
autor
17. jún 2009

tak tak už len samé dobré správičky 🙂 , no a ja si idem zase pekne ľažkať do tej svojej postielky tak pekný večer želám všetkým 🙂

lienka.
17. jún 2009

Katy7 mas este nejakych snehuliacikov?My uz zial nie,ides este raz do toho?Ja som chcela velmi pre maleho surodenca,aby tu nebol sam,ked nas tu nebude a to ma najviac trapi,ze to asi tak osud nechce ,my asi este posledny krat v septembri a vyrovnam sa s osudom.

domika9
17. jún 2009

komarik a včera si si robila test a bol negat.? a dnes taka fajne čiarka ? použila si rovnaku citlivosť?

tija28
17. jún 2009

ahojte............... 😀 😀 😀

lucula a komarik - gratulujem vam k //ciarkovym testikom 😉
tesim sa spolu s vami, ...........aj ked predbiehat sa nema baby !!! 😀 😀 😀 takze este raz gratulujem tehulky 😉

tija28
17. jún 2009

domika - cavec 😉 ...............tak ako pokracujes ??? uz si testla ??? 😉

zbinka
17. jún 2009

ahijky heliosacky uz som tu dnes zas

domika9
17. jún 2009

dnes nie 🙂

domika9
17. jún 2009

zbinka vitaj

domika9
17. jún 2009

dnes ma začalo dosť pobolievať brucho aj som mala trošku špinenie tak fakt neviem či to ma zmysel vobec testovať ☹

domika9
17. jún 2009

tijuš škoda že tebe sa rozbehla mrška 😠 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre