Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katarinkamt
5. aug 2009

Kamka, ahoj, prosim Ta, nevies nahodou, kolko ta kamoska cakala na miminko? My sme si po poslednom neuspechu dali ziadost a teraz su to 2 roky, co cakame a sme v poradi asi na 12. mieste.

orsulka
5. aug 2009

katarinka - nedakuj.......len prid castejsie 🙂)))))) v pohode....ved sme tu aj take, co cakame co bude a ako bude dalej, ale aspon sa tesime z uspechov inych, a sucitime z neuspechov.......ci už vlastných alebo iných tak isto..... 🙂

wolfskinka
5. aug 2009

kamka ahooooooooooooooooooojjjjzlatko chybala si mi ... no ze posahana psychika to je dobre .... ja uz asi ziadnu psychiku nemam .... 😀 😀
zeby som ku tebe prisla na obed ???? kurnik ty vyvaras same dobroty ... a si teraz v robote ??? ak ano supito presto na icq

chorale
5. aug 2009

aj ja by som potrebovala nejakú inšpiráciu čo variť, ale ja chcem bezmäsité. mäso mi už ide ušami. a inak lucul chcela som dnes robiť bryndzovú ale po tvojej skúsenosti som bryndzu nechala oddychovať v mraziaku 😀

katarinkamt
5. aug 2009

Orsulka, ja som mala aj take obdobie, ked som sa nemohla sni pozriet na tehotnu mamicku, bol to strsasne, hned mi bolo do placu.........ale zo vsetkeho najhorsiu chvilu si pamatam, ked mi po poslednom transfere pan doktor Krajkovic volal, ze hladina mojich hormonov je na hranici a vedu ma v centre ako tehotnu, na druhy den som sla rano na krv a poobede volal opat..............to bola najhorsia chvila

orsulka
5. aug 2009

kamka....ahojcek........ 😉
dik za tip na obed.....ale už som asi vymyslela ine.....ale aj toto znie velmi dobre .-)))))))))ja som takto minule robila akože spanielske vtracky, len to bolo vsetko v tej omacke a nie zakrutene v mase 😀 😀

a pošahaná psychika.....je naozaj základ......a podla mna u takych ako som ja, že nie je ioný dovod, je toto pricina!!!! ale tot len moj nazor.....

kamka17
5. aug 2009

katarinka...čakali 2 roky...a tuším ho brali z dojčenského...

wolfi...no ja som ešte ani nezačala variť, tak to vidím až tak na večeru 😀 😀 ale dojdi
a som doma, aj včera som bola, a robím zas cez víkend...blééé

wolfskinka
5. aug 2009

kiara ako dopadli folicky dnes ????

ja tiez neviem co cez vikend uvarit ... nejaku rychlovku s ktorou sa nemusim moc prplat ...

kiara15
5. aug 2009

ale nepochopim ked si niekto povie ze bude tehotny a ono mu to ozaj vide ako teraz jednej mojej kamoske normalne ma to vzalo vsetko jej vychadza ako si povie je to mozne???? 😨 vcera mi manzel volal ze mu hovoril jej manzel ze jej vysli// 😕

kamka17
5. aug 2009

chorale...bezmasité...lievance, palacinky, zemiakové placky, cestoviny...a hladná som, tak idem variť... 😅

tija28
5. aug 2009

kamka - ahojcek nasa sportovkyna grilovacia 😉 ........to s tou psychikou mas uplnu pravdu - no hlavne, ze to funguje, lebo keby tej psychiky nebolo - uz ani nadej nemam 🙂 ........a Ty si ina kucharka ako ja - mnam 😉

kiarka - a vidis, tak velmi si sa toho bala - a ono to nic neni, ze ? 😉 no hlavne ze je to pre dobru vec 🙂

chorale - urob si cestoviny so zeleninou - a ak mas cinsky salat, tak si daj aj ten - a z toho by Ti nemalo byt vobec zle - ten salat je dobry na travenie 😉

wolfi - a co tak prist na obed ku mne, haaaaa ??? moj zeleninovy salat s pecenymi zemiakmi Ti nejak nevonia, co ? 😉 no ved aj ja by som sla ku kamke na taky fajnovy obedik 😉

chorale
5. aug 2009

kiara bola si dnes v heliku? lebo my sme tiež boli tak či smre sa nemohli vidieť.

kiara15
5. aug 2009

wolfi v piatok idem ale uz citim tak rastu len nech rastu 🙂

kiara15
5. aug 2009

chorale nie vcera som bola skoda 😉

wolfskinka
5. aug 2009

kiarka ja poznam babu co skor ako otehotnela mala doma uplne vsetko, vecicky, prebalovaci pult postielku, jedine co jej chybalo bol kocik ... a sup otehotnela na prvy sup ... ja by som nemala odvahu z povercivosti kupovat vecicky skor ako v 7mesiaci tehu .. no mozno v tom je problem keby sme mali zariadenu izbicku tak by mozno naslo cestu aj ku nam ... ale to s ami zda proti zdravemu rozumu

tijka vonia a pecene zemiaky milujem ale kamku mam 5 minut autom a ku tebe je to hodinu autom ...

orsulka
5. aug 2009

--Nový farár bol pri svojej prvej kázni tak nervózny, že takmer ani
nedokázal prehovoriť. Ďalšiu nedeľu, pred druhou kázňou, sa
spytal
pritomného arcibiskupa, že čo by mal urobiť, aby sa uvoľnil. Ten mu
poradil: "Kvapnite si do vody trochu vodky, uvidíte, že po
niekoľkých
hltoch budete trochu kľudnejší."
Farár poslúchol radu a skutočne, cítil sa tak výborne, že by
dokázal
rečniť aj vo víchrici, úplne kľudne. Po bohoslužbe sa vrátil do
sakristie, kde našiel lístok od arcibiskupa, ktorý mu odkazoval:

Vážený Otče:

Nabudúce si nalejte vodku do vody, nie vodu do vodky. V ďalšom
pripájam niekoľko poznámok, aby sa už neopakovalo to, čo som videl
na
dnešnej omši:
- Na okraj kalicha nie je nutné dávať koliesko citróna.
- Tie kabínky v bočnej lodi sú spovednice, nie toalety.
- Snažte sa neopierať o obraz Panny Márie, a už vôbec ju nemusíte
objímať a bozkávať.
- Máme 10 prikázaní, nie 12.
- Apoštolov bolo 12, nie 7, a žiadny z nich nebol trpaslík.
- Našeho Pána Ježíša Krista a Jeho Apoštolov nenazývame "JC &
His Boys".
- Dávid porazil Goliáša prakom a kameňom, nie je pravda, že by
ho "dojebal".
- Judáša neoznačujeme za "zkurveného zmrda".
- Svätého Otca sa nepatrí prezývať "Papa Ratzi".
- Bin Ládin nemal nič dočinenia s Ježíšovou smrťou.
- Svätená voda je na požehnanie, nie na osviežovanie zátylku.
- Nikdy sa nemodlite sediac na schodíkoch pred oltárom.
- Hostie sa majú rozdať veriacim, nemajú sa prikusavať k vínu.
- Veriaci hádžu príspevky do pokladničky dobrovoľne; odstráňte
nápis: "Vaše sprepitné je môj plat".

- Hriešnici pôjdu do pekla, nie "do piče".
- Pri otčenáši je možné dvíhať ruky k nebesiam, ale nie sa
kývať do vlny.
- Vašu iniciatívu, aby si všetci prítomní zatancovali, hodnotím
kladne,
ale robiť vláčik po celom kostole, to NIE!

DôLEžITé: Ten, čo sedel v kúte pri oltári, a o ktorom ste
tvrdili, že
to je "buzík v sukni" a "transvestita bez make-upu", to som bol ja.
Dúfam, že do budúcej nedele tieto nedostatky napravíte. Inak, na
prvú
kázeň to bolo celkom dobré.

S pozdravom,

Arcibiskup

kamka17
5. aug 2009

orsul.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
5. aug 2009

wolfi tak to by som urcite nerobila ale je to odvaha 🙂

orsul kde na to chodis??? 😀

wolfskinka
5. aug 2009

no orsul kde ty na to chodis ................

komarik
5. aug 2009

Ahojte dievčatá,

tak mi sme sa dnes vrátili z nemocnice. V noci z nedele na pondelok som sa zobudila na bolesti podbruška a na WC som zistila že dosť veľmi špiním. Nelenili sme a hneď sme išli do nemocky kde si nás nechali na pozorovaní. Dnes nás prepustili že je všetko v poriadku. Krvácanie je zastavené, krčok maternice pevne uzavretý, dieťatko aktívne, čulé a bolesti už nemám. A narástli sme na 5cm. Toť vsjo. 🙂

chorale
5. aug 2009

tak je dobre, len pekne oddychuj komárik dobre? a z čoho bolo to špinenie?

wolfskinka
5. aug 2009

komarik no super drzim palceky ... asi chcelo byt stredobodom pozornosti 😀 😀 😀

wolfskinka
5. aug 2009

zeby sa nam tu vyvijala nejaka nova medialna hviezda ????

cikyta
5. aug 2009

Juj komárik-držkajte sa a nech to bol prvý a posledný šok v tehulkovaní.Odteraz si to už len užívaj a drobčuriatko nech poslucha v brušku.
Orsulka-povedomý vtip 😀 😀 😀Ale fajný veru fajný či? 😅

komarik
5. aug 2009

chorale, nevieme z čoho som krvácala. Ale doktori aj sestričky povedali že to bolo malé postrašenie. Keď nad tým rozmýšľam spätne asi som ja spravila chybu. Celú nedeľu som vyvárala a ešte aj piekla štrúdle. Bolo u nás strašne teplo a cítila som sa hrozne unavená. K tomu som bola aj nevyspatá lebo ráno sme sa zobudili na rozbíjanie škridiel - susedovci menili strechu a škridle hádzali na zem rovno zo strechy, počas dňa som makala, bol hic, potom niekto v bytovke asi 4 rodiny vŕtal do steny a mňa išiel z toho trafiť šľak. 😠 A to ešte neviete čo som zažila v nemocnici.

komarik
5. aug 2009

oprava - 4 hodiny

kiara15
5. aug 2009

komarik ahoj a viac odychuj a co si zazila v nemocke?

orsulka
5. aug 2009

komarik......ale som rada, že je vsetko OK 🙂))))))) super, aspon si sa poucila a vieš, že prečo sa ato vsetko možno stalo.....

a kde na to chodim????? no mám dobrych ludi, ktorí ma tiež obšťastnuju veselostou.....tento ftipek mám konkretne od Ciky!!!!!! taký tichý bonz🙂))))
ale velmi sa mi pacil, tak som ho sem musela dat 🙂)))

tija28
5. aug 2009

orsul - to bolo supeeeeeeeeeeeeeer, som sa skvelo pobavila 😀 😀 😀 😀 😀

komarik - Ty len pekne vegetuj a nevyvaraj a nepec, .............to budes robit, az ked sa male narodi 😉 teraz je dolezite, aby pekne rastlo.......a 5cm to je uz iny valibuk 😉 drzkaj sa 🙂 🙂 🙂

komarik
5. aug 2009

ďakujem, od dnes som u rodičov a idem ležať a ležať. Zatiaľ sa majte a keď sa bude dať tak sa ozvem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre