Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
26. jan 2011

ahojte bambulky 😉 😉 😉
.................no ja mam teraz casu tolko, ze nestiham uz pomaly ani spat 😀 😀 😀 😀 😀 ale som najstastnejsia na svete 😉
................takze preto vas tu troska zanedbavam, a ked mam trocha casu idem skor na fb 😉
v kazdom pripade sa musim pochvalit - sme boli po mesiaci na poradni a maly pribral 600g a natiahol sa o 6cm, takze sa pekne vytesujeme, inak teraz ked este chodim do prace musim dodat, ze som vystavena ako citron, maly je velmi zvedavy, najradsej by sa nosil na rukach, ked ho otocim na chvilu na brusko hned dviha hlavicku, je srandovny 😉 😉 😉............tolko k nasim novym zazitkom 😉

@lucula73 - jej, to je super, ze bol maly v novinach.......................prosim ta, a nemas ich nahodou odlozene ? by som ich od teba rada kupila, pripadne ako sa vlastne tie noviny volaju ??? 😉

.......................ostatne vsetky zdravim, ani neviem, co mate ktora nove 😉 😉

zuzanka.h
26. jan 2011

ahojte dievčatá malý mi na "sekundu" zaspal tak Vás idem počítať, že čo máte nové 🙂

lucula73
26. jan 2011

@zuzanka.h to ti spáva iba sekundu? 😀 .ale poznám,moj spí dlhšie,ale hne´d to využijem,len čo je tu chvílku kľud 😉

@tija28 poslala som ti ip...

zuzanka.h
26. jan 2011

@lucula73 spí mi raz denne asi 45- 50 minút a potom je hore až do 22.30.... a ani náhodou zaspať skôr... je to môj malý nespavec

v555
26. jan 2011

@cikyta,ďakujem ti veľmi pekne 😉 😉 veeeeeľmi dobre sa to číta.

fopardi
26. jan 2011

@zuzanka.h presne aj ja som zakaždym vedela že som tehotna ked sa m i začalo grgať všetko bolo jasne 😉

fopardi
26. jan 2011

@komarik ja ked som čakala drobca tak nam tesne robili vstavanu skrinu a celu som si ju vyumyvala a večer bolesti 🙂 tak skus -lebo totom už na pratanie nebude čas🙂 ale nie a ešte ma napadlo určite to bude melinda? lebo sa hovori že chlapci si davaju načas 🙂

kati777
26. jan 2011

Ahojte,som 7.den po ET a trochu krvacam,bola ste tak niektora???

orsulka
27. jan 2011

ahojte dievčatka...vsetky vas krasne pozdravujem......tak sme od včera domka....a velmi sa tomu tesime.....naše zlatička obskakujeme ako to len a borime sa z prvými problemami a starostami.......zatial nestiham docitat, ale keby mi niekto v skratke napisal do IP co tu noveho, tak by som sa potesila....dikeeeeeeeeeeeeeeees 🙂)))))
dakujem vma vsetkym za podporu 🙂))))) ale niečo predsa len idem pohladat ... asi to bude na skorsích stranách tejto temicky 😉 😉 😉

drobci..
narodení 20.1.20111..........plánovaná sekcia, Dr, Hudec...vynikajuci odborník - skvelý chlap ako porodnik , gynekolog....
Šarlotka: 9,58 hod 49 dm 2450 g
Adamko: 9,59 hod 48 cm 2750 g

tak par fotiek, zatial ich memáme viac 🙂))

orsulka
27. jan 2011

@cikyta dakujem krásne...vedela som, že ju nájdem...basničku... a tak tu sedím, a citam dookola a dookola... a revem jak blázen........je krásna.........dik........vo vsetkom mas uplnu pravdu 🙂 😵 😵 😵
milovali sme ich dááávnoí pred tým, než sem prisli..... 😵 😵 😵

cikyta
27. jan 2011

@kati777 Mna na 7 den len hrozitánsky bolelo brucho,ale su tu žienky,ktore aj dlho krvácali. 😉

@orsulka Vítame ťa tu mamička !!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ako sa cítiš? A čo ocko? Všetko je to ešte také...zvláštne,však? Ale hlavne,že už je tá posledná finálna časť tehotenstva za tebou a teraz sa už možte spolu všetcia štyria mojkaj,hladiť,boskávať.....Budte hlavne zdravučkí ! To ostatné teraz nieje moc dôležite 😉

Fotečky su velmi krásne !!!! Ale neboli by,keby na nich neboli tie dve maličké bábätká ! Maličké zázraky ! Su velmi peknučkí !!! A ocinkovi to užastne pristane !!!! 😉 Adamko,Šarlotka-cmuuuk !

lucula73
27. jan 2011

@orsulka vitaj domka s detičkami 🙂 .krásne sú fotočky,aj tatino,taký šťastný a spokojný 🙂 .

jerryjanka
27. jan 2011

@orsulka to je uplná nádhera - velka gratulácia a menšia závisť - tiež som chcela dvojičky párik - ale za tie rôčky - zaslužila si si to 😵 😵

petuska123
27. jan 2011

@orsulka tak ti gratulujem a zaroven aj obdivujem...starat sa hned o dve naraz..budes mat co roboit 😉

surviver
27. jan 2011

ahojte 🙂
@orsulka vitaj doma a babuliatka su krááásne,len si pekne zvykajte 🙂 😵 🙂

minka051
27. jan 2011

@orsulka Ahojče tak vitaj domka. Drobci sú nádherní hned by som ich vybozkávala keby to išlo. Tak aspoň na dialku posielam pusinky cmuk cmuk 😵 😵 .

minka051
27. jan 2011

@kati777 aj ťa niečo bolí alebo nejaký zlý pocit. a krvácaš ako? Nieje to len také špinenie to by znamenalo zahniezďovanie. nemusí to hned znamenať nič zlé. Ja som dnes 9 deň.

cikyta
27. jan 2011

@minka051 to by už testík ukázal 😉 ...hm? Nenahovorím ťa ?

minka051
27. jan 2011

@cikyta no keby som nebola také posero tak možno ano. Už som mala nutkanie, ale prekonala som ho. Ja to nechám na tú nedelu. To je deň ked to už bude meškať a hádam sa odvážim. Inak stále verím že to vyšlo. Nechcem byť sklamaná.

cikyta
27. jan 2011

@minka051 Ale ja to aj tak viem....aj bez testíku.... 😉

minka051
27. jan 2011

@cikyta No tak ty budeš prvá ktorá sa to dozvie ak testnem 😉 Už si mi predpovedala a ja tomu stále verím 🙂

cikyta
27. jan 2011

@minka051 o to si vážim 😵

minka051
27. jan 2011

@cikyta no tak ja balím som v práci idem už domkov. Inak tak sa mi točí hlava ale to Utrogestan musela som ho zjesť lebo tu v práci to inak nejde.Doma zas zaspím. 😀 😀

cikyta
27. jan 2011

@minka051 pápá a oddychuj... 🙂

kati777
27. jan 2011

zeny,som 8 dni poET a druhy den slabo krvacam,bola ste tak niektora???

kati777
27. jan 2011

a mozem dostat menzes ked beriem utrogestan??? ☹

tija28
27. jan 2011

@orsulka - este raz gratulujem k dvojickam, krasne su bambuliatka 😉 😉 😉 😉 😉
@lucula73 - diky 🙂

kiara15
27. jan 2011

vsetky zdravym 😉

@orsulka krasne babuliatka neviem sa vynadivat 🙂 🙂 🙂 este raz gratulujem 😉 😉

fopardi
27. jan 2011

@orsulka vitaj teda vitajte všetci velmi krasne babätka aj super vahy maju

už sa tešim na dalšie fotky 😉

kamka17
27. jan 2011

@orsulka tak aj ja sa pridávam ku gratuláciám a teším sa, že ste v poriadku všetci domka 😉 😉 prajem drobčekom veľa zdravíčka, lebo to ostatné príde samo, tiež im prajem aby ich mamina a tatino pekne poslúchali 😉 a mamine a tatinovi prajem len veľa radosti z maličkých uzlíčkov 😉 😉
a veliký cmučik chrobáčikom posielam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre